اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره در مورد خرید Xbox 360

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    دوست عزیز قیمت xbox 4gig داخل این فروشگاه 580 هزار تومن هست در صورتی که من هرجا(تو اینترنت) قیمت دیدم همش 4 gig از 700 شروع میشد تا 820 ؟

چرا قیمت این فروشگاه اینقدر پایینه؟
    وجدان کاری

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ظاهرا شما ایکس باکس و مسائلش مثله کف دستتونه میمونه همه رو بلدین (خطاب به کاربر alme6974 (
      من متاسفانه چند روش پیش یه اسلیم 4 گیگ خریدم فکر نمی کردم که در آینده بازی ها تکسچر می خوان حالا من رفتم گشتم تو اینترنت فهمیدم که اگه بخوایم هارد بگیریم حتما باید هارد مخصوص ایکس باکس باشه درسته ؟
      من اگه یه هارد اسلیم بخرم می تونم مثل یه ایکس باکس 250 گیگ ازش استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
      درود ، پیام خصوصی تونو چک کنید.

نظر

در مورد کپی خور کردن به چه نحوی هست ؟؟ (نرم افزاری) ایا خودمون میتونیم کپی خور کنیم ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
          در مورد کپی خور کردن به چه نحوی هست ؟؟ (نرم افزاری) ایا خودمون میتونیم کپی خور کنیم ؟؟
          ميشه ولي به ريسكش نمي ارزه
          [ame=http://www.youtube.com/watch?v=0_9LKrATyb4]How To Flash To LT3.0 (Download Link For LT3.0) - YouTube[/ame]

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
            اره میشه ولی چندتا مورد رو باید دقت کنی اول اینکه باید یه Key از درایورت بگیری . تا اگه موقع اپدیت به LT3 برق رفت یا هر مشکل دیگه ای برات پیش اومد کنسولت فلگ نشه .
            2- این روش با همه سیستم های کامپیوتری سازگار نیست و مدل های فت و اسلیم اپدیت کردنشون فرق داره .
            3-همونطور jcs.w کار خطری ای یه و اگه وارد نیستی بهتره انجام ندی .
            4- این اپدیت برای همه درایور ها نیست و بعضی درایور ها به این روش اپدیت میشن

نظر

من این فیلم رو دیدم به نظر خیلی ساده میاد !!! البته زده Hack :
              [ame=http://www.youtube.com/watch?v=kwCF6XLhlyQ]How to hack on Xbox 360 slim - YouTube[/ame]

نمیدونم با این روش کپی خور میشه یا نه

نظر

من x360 elite دارم از همه چيزشم راضيم

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                  من این فیلم رو دیدم به نظر خیلی ساده میاد !!! البته زده hack :
                  how to hack on xbox 360 slim - youtube

نمیدونم با این روش کپی خور میشه یا نه
                  به نظر ساده میاد ولی اینطوریا هم نیست . خطر زیاده ها . از ما گفتن بود .

نظر

هزینش با توجه به نوع درایوش بین ۱۰ تا ۲۰ تومن متغیره، اصلا ارزش نداره بخاطر ۲۰ تومن دشتگاه رو به باد داد. بیرون انجام میدن و نگرانی هم نداره

نظر

دوسانی که ایکس باکس دارن

آپدیت کردن ایکس باکس آسونه یا سخنه؟

دوستان منظور از آپدیت یعنی همون firmware ?

یا firmware بحثش جداست؟
                      ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 14-07-2012, 02:30 PM

نظر

کسی جواب نداره؟

نظر

دوسانی که ایکس باکس دارن

آپدیت کردن ایکس باکس آسونه یا سخنه؟

دوستان منظور از آپدیت یعنی همون firmware ?

یا firmware بحثش جداست؟
                          ببین دو تا اپدیت داره
                          1-یکیش واسه داشبورده همونی که ادمکه میاد رو صفه تلوزیون
                          2-یکیش هم برای درایور دستگاه
                          داشبورد اپدیتش راحته ولی درایور هم باید قبلا تجربشو داشته باشی هم جرات چون اگه اشتباه کنی ممکنه دستگاهت فلگ شه

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                            ببین دو تا اپدیت داره
                            1-یکیش واسه داشبورده همونی که ادمکه میاد رو صفه تلوزیون
                            2-یکیش هم برای درایور دستگاه
                            داشبورد اپدیتش راحته ولی درایور هم باید قبلا تجربشو داشته باشی هم جرات چون اگه اشتباه کنی ممکنه دستگاهت فلگ شه
                            دوست عزیز بعضی از سایت که برای xbox بازی برای دانلود میزارن یه توجه گذاشته که میگه باید قبل از اجرا باید کنسول رو آپدیت کنی ، منظورش به چی هست؟(درایو یا frimware)

نظر

دوست عزیز بعضی از سایت که برای xbox بازی برای دانلود میزارن یه توجه گذاشته که میگه باید قبل از اجرا باید کنسول رو آپدیت کنی ، منظورش به چی هست؟(درایو یا frimware)
                              منطورشون هر دوشون است . شما برای اینکه بازی جدید رو بتونین بازی کنین . اول ایکس باکس رو ببرین بیرون بدین اپدیت کنن . همه درایور رو اپدیت می کنن ولی بعضی ها یادشون میره که داشبورد رو اپدیت کنن . نکردن هم نکردن مهم نیست چون اگه شما بازی جدید رو تو دستگاه بزارین خودش می گه که باید اپدیت کنم شما هم بزنین که اپدیت کنه .

نظر

دوستانی ایکس باکس دارن تاحالا شده که یه چیزی بخرین و ایکس باکس دلتون رو بزنه یا اصلا شده که بعد از مدتی ایکس باکس بازی کردین دیگه ازش استفاده نکنین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X