اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلکسی اس 3 آتش گرفت!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

يعني دلم خنك شد ! از دست اين گوشيه بي مزه !

اون از تست ضربه اش ! اون از تست اس ويس كه سه ساعت طول مي كشه جواب بده (كنار ٤ اس تو يو-تيو-ب هست) اينم از اين آتيش گرفتنش !!!!!

آندرويد ممكنه صفحه نمايش بزرگ يا ... داشته باشه اما كلاس اپل از اون بهتره! من خودم اون يكي ٤ ام رو فروختم nokia n9 گرفتم يه شب تو خونه برقا رفت اين شارژش تموم شد بعد اين كه برقا اومد ديدم يه پيغامي مي ده دقيق يادم نيست (در مورد فلش كردن نوشته بود flashing 

بعد چون گارانتي خود نوكيا بود برديم نمايندگي گفتن باهاتون تماس مي گيريم بعد چند روز گفتن با جعبه بياين ما هم رفتيم و يه n9 نو دادن !!! 
    بعد ما هم فروختيم و 4sگرفتيم

حالا قصدم از اين متن اين بود كه n9 كه تاچش از 4اس بهتره اما نه برنامه درست حسابي اومده نه چيزي حتي نمايندگي خودش ام نمي تونه تعمير كنه !!!

نظر

دوستان من خودم آیفون ۴ دارم با 4s هم کار کردم،ابتدا که galaxy s3 معرفی شد من با خودم گفتم مزخرفه اما چند روز پیش چند ساعت باهاش کار کردم،از لخاظ سخت افزاری بسیار قویتر از آیفونه،کیفیت صفحه نمایشش بهتره.من طرفدار سرسخت اپلم اما اگر تا یکی دو ماه آینده اپل کاری نکنه واقعا عقب میافته،بدون شک الان s3 بهترین گوشی حال حاضر دنیاست،تعصب اینکه آیفون دارید پس بهترین چیز دنیاست رو کنار بذارید و توجه کنید اینو کسی میگه که ۴ ساله با اپل زندگی کرده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط baranabi نمایش پست ها
        دوستان من خودم آیفون ۴ دارم با 4s هم کار کردم،ابتدا که galaxy s3 معرفی شد من با خودم گفتم مزخرفه اما چند روز پیش چند ساعت باهاش کار کردم،از لخاظ سخت افزاری بسیار قویتر از آیفونه،کیفیت صفحه نمایشش بهتره.من طرفدار سرسخت اپلم اما اگر تا یکی دو ماه آینده اپل کاری نکنه واقعا عقب میافته،بدون شک الان s3 بهترین گوشی حال حاضر دنیاست،تعصب اینکه آیفون دارید پس بهترین چیز دنیاست رو کنار بذارید و توجه کنید اینو کسی میگه که ۴ ساله با اپل زندگی کرده.

اگه 4 سال با اپل کار کرده بودی این حرفو نمیزدی
        شما چند دقیقه باهاش کار کردی من الان 2 ماهه دارم با one x که رقیب سرسخت s3 هست کار میکنم با اونم کار کردم
        فقط میتونم بگم که اولش جذاب هست بعد از مدتی خستت میکنه
        هیچی ایفون نمیشه حتی محدودیت هاش هم شیرینه

نظر

نوشته اصلی توسط baranabi نمایش پست ها

دوست عزیز اپل هرسال یه گوشی میزنه و تا قبل از اینکه نسخه جدید معرفی شه همه تو کفه شن

از نظر سخت افزاری باید دوباره به موضوع بالا اشاره کنم اپل هرسال یه گوشی و میزنه ولی سامسونگ شاید هرماه یه گوشی جدید معرفی کنه ، خب اپل که تا یک سال گوشی نمیزنه خب معلومه که سخت افزار های galaxy s3 قویتره ، چون وقتی که تو میخوابی و صبح از خواب بلند میشی همینجوری تکنولوژی پیشرفت میکنه

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
            اصلا همچین چیزی نیست
            اگه شما یکم با این گوشی کار کرده باشید میفهمید که آیفون 4s از نظر سرعت و گرافیک و عملکرد و خیلی چیزهای دیگه خیلی عقب افتاده
            برا همین اپل هرچه زودتر باید آیفون نسل جدید رو رونمایی کنه
            عزیزم شما هم گلکسی اس دو رو با 4S مقایسه میکنین هم 3 رو ؟ شما باید 3 رو با ایفون بعدی مقایسه کنی بعد بگی کدوم بهتره !

نظر

قضيه سخت افزارهاي اپل هم جالبه.
              وقتي يه آي ديوايس با سخت افزار پايين ارائه ميشه ، مثلا با رم پايين دوستان طرفدار اپل ميريزن اينجا و توجيه ميكنن كه اصلا نيازي به رم بالاتر نيست و سيستم عامل يكپارچه با سخت افزار كارايي بالايي داره و...
              اما چند ماه بعد با سيستم عامل بعدي كلي قابليت از نسخه هاي قبلي آي ديواسي ها حذف ميشه. مثل كلي قابليت كه از آيپاد ٤ حذف شده.
              اونوقت همونايي كه گفته بودن رم بيشتر تبليغاتي و نمايشي هست و نيازي نيست، ميان و ميگن "خوب رم آيپاد پايينه و اپل بيچاره نميتونه از اين سخت افزار ضعيف پشتيباني بكنه و مگه از ٢٥٦ مگ رم چه انتظاري ميشه داشت"
              به هر حال اپل هر كاري بكنه بازم دوستان متعصبي اينجا هستند كه توجيه بكنن كارهاشو.
              يه زماني اپل بي رغيب بيشتاز بود. با اينكه رغيبي براش وجود نداشت اما با هر ارتقاء نرم افزاري و سخت افزاري كلي قابليت اضافه ميشد. اما الان اپل فقط به فكر گسترش اپراتوري خودش از طريق مثلا در دست گرفتن نقشه ها هست.
              به نظر من اپل در حال حاظر داره نون اسمش و اپ استورش رو ميخوره. خودش تو اين يه ساله فقط درجا زده.
              ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 22-06-2012, 02:28 AM

نظر

در مورد اینکه اپل رم پایین به بهانه ی نیاز نبودن میذاره و بعدا اعلام میکنه رم دستگاه نمیکشه که ای او اس بعدی واسش معرفی شه موافقم ، همین چیزی که سر ایفون ۴ سال دیگه میاد ،اگر هم سخت افزار رو قوی نمیکنه فقط و فقط به جنبه ی اقتصادیش فکر میکنه و سود شرکت پس این موضوع به نفع ما نیست که ازش دفاع کنیم با تعصب... کلا چیزی مطلق نیست دوستان ، خیلی از شرکت ها تو اوج سقوط کردن ، اپل هم واقعا تو ای او اس ۶ کم کاری کرد واقعا با تعصب یا بی تعصب نگاه کنید ۱۰۰ تا کمیو کاستیو میتونست بر طرف کنه نکرد ، در ضمن نسبت به قیمتش هم سخت افزاری که میده نمیارزه ،البته حتی با اپدیت ۶ که ازش راضی نیستم و خیلی ها هم نظرن با من بازم فکر میکنم ای او اس بهترین سیستم عامل هست ،گلکسی اس ۳ در هر صورت قوی تره این شکی نیست ، حالا شاید سیستم عاملش دلچسب نیست اون بحثش جدا هست ، در هر صورت منم یه روز گیک اپل بودم بدون اینکه حقوقی بگیرم از اپل واسش تبلیغ میکردم با تعصب اطرافیانو ترقیب به خرید میکردم کمک میکردم ازش استفاده کنن ولی الان به این نتیجه رسیدم که نه فایده نداره نگاه تعصبی
                ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 22-06-2012, 02:44 AM

نظر

میشه منبع خبر هم ذکر کنید(لینکشو)
                  ویرایش توسط jak : https://i-phone.ir/forums/member/6491-jak در ساعت 22-06-2012, 03:10 AM

نظر

البته اپل تو ان قصیه ۲-۱ جلو است از سامسونگ

نظر

دوستان به نظرم فعلا قضاوت کردن در مورد اینکه اپل داره کم کاری میکنه یا نه صحیح نیست. من خودم هیچ تعصبی رو برند خاصی ندارم و فقط با ظاهر و ایترفیس ایفون و سیستم عاملش حال میکنم که وجدانا هنوز هیچ سیستم عاملی نتونسته جاشو بگیره. وقتی برای افرادی مثل ما پیشرفت اپل مهمه مطمین باشید برای خودشون این قضیه خیلی مهمتره و هیچ شرکت موفقی دوست نداره از اوج بیاد پایین.

از طرف دیگه من فکر میکنم ما هنوز قابلیتهای تیم کوک رو ندیدیم چون به نظرم تا اطلاع ثانوی طرح و برنامه های استیو جابز رو اجرا خواهد کرد چون مطمیناً استیو جابز هم مثل بقیه شرکتهای موفق برنامه دراز مدت داشته.

من هم با اومدن ویندوز ۸ و تبلت های مبتنی بر ویندوز ۸ از یک طرف و هر چه قویتر شدن سخت افزار اسمارت فون ها فکر میکنم اپل برای در صدر باقی موندن کار سختی در پیش داره ولی اصلاً دور از ذهن نیست با اتخاذ کردن سیاستهای صحیح از پس رقبا بربیاد! فقط باید صبور بود. 

نظر

نوشته اصلی توسط jak نمایش پست ها
                        میشه منبع خبر هم ذکر کنید(لینکشو)
                        Samsung Galaxy S III explodes, causes still unknown - GSMArena.com news

نظر

من یکی از طرفدار های سرسخت اپل هستم و از 2009 دارم باهاش زندگی میکنم اما بیاین واقع بین باشیم و به خود دستگاه فکر کنیم.
                          همه اونایی که اندروید دارن شاید Tazahor کنن که ما طرفدار اوپن سورس و اندروید و این مزخرفات هستیم اما بدونین ته دلشون فقط یچیزی رو میخاد اونم اپله !
                          سامسونگ هم با کمی تغیرات هر 3 ماه 1 بار یه گوشی جدید میده و هر چندوقت یک بار هم یه گوشی قوی میده.بعضیاتون اندروید دستتون گرفتین قطعا و آیفون هم همینطور اما مطمئنم که آیفون رو انتخاب کردید.دلیلشم اینه که هیچ گوشیی تاچ آیفون رو نداره ! هیچ گوشیی به روونی و سادگی آیفون نیست , آندروید بخاطر این پیشرفت کرد که تو دنیای تکنولوژی شرکت ها گوشی های زیاد و ایده های زیادی داشتن برای تولید اما اون موقع سیستم عاملی وجود نداشت که بتونن رو دستگاه هاشون بریزن.اما الان اندروید اومده و تنها دلیل پیشرفتش یلخی بودنش هست . موقعی که دارین یچیزی دانلود میکنین دستو پاتون میلرزه نکنه تروجانی ویروسی چیزی باشه که دارین از مارکت دانلود میکنین.اما تو iOS اصلا اینجوری نیست ... امنیت بحث اوله و کسی هم این مزخرافت اوپن سورس رو پیش رو نمیکشه چون اونی که محاسبه پاک است از ریا چه باک است ؟
                          من خیلی دوست دارم اپل یه دیزاین درست حسابی بده به دستگاه هاش چون اینجوری کسایی که طرفدار سر سختشن ممکنه یکم براشون تکراری شه دیزاینش.حتی کوچکترین تغیر میتونست دل خیلی هارو بدست بیاره و فقط بخاطر SIRI نمیرفتن آیفونشونو آپگرید کنن ....
                          همین مورد روی آیپد 3 هم صدق میکنه ... بهتر بود اسم بزارن براش تا مدل جدید آیپد ...
                          در کل بهتره اپل یکم روی آیفون 5 بیشتر فوکوس کنه که یچیزی بده بیرون که حالا حالاها جواب بده اما بازم بحث اقتصادی پیش میاد مثل قضیه بالا نبردن رم آیفون 4 و ....
                          و مهمتر از این دوستانی که حرف از محدودیت میزنن فرمایششون متین . اما باید قبول کنن که اپل طرفدار حقوق برنامه نویس و هنرمند هستش و اگر هنرمند ساپورت نشه قطعا پولی نداره که هنرشو به من و شما بکشه ...
                          در کل آرزوی موفقیت میکنم برای اپل و طرفدارانش ...

نظر

جسارت نباشه ولی حقیقته کلا ایرانی جماعت به خاطر سطح پایین علمی و معظلی به نام چشم و هم چشمی که اینجوری تصمیم میگیرن
                            بابا برید ببینید دنیا برای چی میگن ایفون همه از ظاهر که خوششون نیومده برن سراغ اپل
                            برای درک بیشتر برید نحوه برنامه نویسی ios و android رو یاد بگیرید تا بفهمید چرا همه میرن سمت اپل

نظر

نوشته اصلی توسط mostafa_77 نمایش پست ها
                              اصلا همچین چیزی نیست
                              اگه شما یکم با این گوشی کار کرده باشید میفهمید که آیفون 4s از نظر سرعت و گرافیک و عملکرد و خیلی چیزهای دیگه خیلی عقب افتاده
                              برا همین اپل هرچه زودتر باید آیفون نسل جدید رو رونمایی کنه
                              دوست عزیز من دموش رو توی بازار موبایل دیدم خیلی جیز مضخرفیه اگه بخریش دو روز باهاش کار می کنی و بعد میندازیش کنار اس ویس رو خاستم بیارم هنگید

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                                این علتش نوسان برق بوده نه تحمل پلاستیک از گرما..
                                یه بارم یه ایفون 4 اتیش گرفت.

بدون تعصب این حرفو میزنم چون این گوشی رو داشتیم
                                ربطی به شارژ نداره اس ۲ تو جیب بود ۲ بار در حد انفجار گرم شد که مجبور شدن باطریشو در بیارن

نظر

صبر کنید ..
                                X