اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک مشکل خیلی عجیب با یک مزاحم پیامکی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
    دوستان ممنون از لطفتون
    بله گوشی آپدیت آخرین ورژن فعلی نوکیا هستش
    مگه گوشی سونی اریکسون نبود؟

دوستان که میگن دایورت
    میشه آموزش بدید چطوری میشه sms و دایورت کرد؟

نظر

مگه گوشی سونی اریکسون نبود؟
      از طریق فرمور های کاستوم میشه مال گوشی های c6 و n97 رو روی ویواز نصب کرد

نظر

روش کار:
        اصل تر فند خیلی قدیمیه!( یعنی همون روش تغییر “message send as:text “به ” MESSAGE
        SEND AS: E-maill “تو گوشی های نوکیا !!
        و اما نکته جدید:بجای نوشتن آدرس ایمیل مثلا بصورت: ” victor-hogo@yahoo.com
        فقط عبارت victor-hogo را با یک عبارت۷ رقمی مثل: ” ۹۸۰۰۰۰۰+ ” عوض کنید/همین!
        مثال ۱- برای برنامه نودبنویسید: ۹۸۰۰۰۰۰۲۰۰۰۹۰+ و بجای yahoo.com بنویسید: tv3.ir
        مثال ۲- برای اپراتور اول بنوسید: ۹۸۰۰۰۰۰۳۰۰۰۹+ و بعد از @ بنویسید: mci.ir

توجه:در روش قدیمی آدرس ایمیل یه اسم ناشناس رو گوشی ظاهر میشه
        ولی تو این روش شماره SMS با شماره مورد نظر شما ظاهر میشه

————

اینم برای اونایی نوشتم که نمیدونن کجای گوشی نوکیا “message send as:text ” رو به
        ” MESSAGE SEND AS: E-maill “
        تغییر بدن(البته دراین باره تو فروم وتاپیک های ترفند بارها گفته شده و من از
        دوستان کپی کردم!!)
        ۱-برنامه messaging رو باز کنید
        ۲-تو همین منوی اصلی messaging به آدرس زیر برید:

الف)برای گوشی های nokia s60v1,nokia s60v2:
        option/Settings/Text Messaging/Massage Sent As
        و اونو از حالت پیش فرض message send as:text به حالت MESSAGE SEND AS: E-maill
        تغییر بدین/حالا با کمک پست اول sms دلخواهتون روبفرستید!
        ب) برای گوشی های نوکیا ورژن۳: nokia s60v3 :در گوشیهای symbain 9.1 از روش زیر
        استفاده کنید :
        Menu ->Massaging -> Option -> Seeting
        پس از واردن شدن در منوی Setting وارد Text Massage شده ،
        ابتدا گزینه Character encoding رو از Reduced Support به Full Support تغییر بدید
        ،
        سپس گزینه Massage Sent As رو از Text به E-mail تغییر بدید/حالا با کمک پست اول
        sms دلخواهتون روبفرستید!

ج)برای گوشی های سونی اریکسون(این ترفند روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به
        نام Email gateway را
        دارا هستند(مثل W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و … )
        Menu /Massaging/Seeting/Text Messaging/Email gateway
        به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنید را وارد
        کرده و Add کنید.
        حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شدن مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را
        انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و
        Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کنید/حالا
        با کمک پست اول sms دلخواهتون روبفرستید!
        ۳-راستی نحوه نوشتن متن خیلی مهمه:
        مطابق عکس تو خط اول آدرس ایمیل دلخواهتونو بنویسید
        دو خط بیایین پایین تر
        سه کاراکتر خالی برین جلو /اینجاست که متن شما قرار میگیره
        تصویر خیلی گویاست که کجا باید شروع به نوشتن کنید:

دوستان توجه داشته باشند که این ترفند ارسالی کاریران سایت می باشد و از سوی مدیریت تست نشده است لطفا ترفند را تست کنید و نتیجه را در قسمت نظرات برای سایر کاربران بیان کنید در هر صورت جنبه آموزشی داشته و مفید است.

ترفند فرستادن اس ام اس سرکاری با شماره های مشهور

نظر

شما تو سایت ایرانسل هم ثبت نام کردی باشی میتونی مسیج بدی از شارژتم کم میکنه با همون شماره هم میکنه
          شما یه جوری میگه انگار امنیت ملی تو خطر افتاده...
          فکرت طرف هک نره اصلا

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
            روش کار:
            اصل تر فند خیلی قدیمیه!( یعنی همون روش تغییر “message send as:text “به ” MESSAGE
            SEND AS: E-maill “تو گوشی های نوکیا !!
            و اما نکته جدید:بجای نوشتن آدرس ایمیل مثلا بصورت: ” victor-hogo@yahoo.com
            فقط عبارت victor-hogo را با یک عبارت۷ رقمی مثل: ” ۹۸۰۰۰۰۰+ ” عوض کنید/همین!
            مثال ۱- برای برنامه نودبنویسید: ۹۸۰۰۰۰۰۲۰۰۰۹۰+ و بجای yahoo.com بنویسید: tv3.ir
            مثال ۲- برای اپراتور اول بنوسید: ۹۸۰۰۰۰۰۳۰۰۰۹+ و بعد از @ بنویسید: mci.ir

توجه:در روش قدیمی آدرس ایمیل یه اسم ناشناس رو گوشی ظاهر میشه
            ولی تو این روش شماره SMS با شماره مورد نظر شما ظاهر میشه

————

اینم برای اونایی نوشتم که نمیدونن کجای گوشی نوکیا “message send as:text ” رو به
            ” MESSAGE SEND AS: E-maill “
            تغییر بدن(البته دراین باره تو فروم وتاپیک های ترفند بارها گفته شده و من از
            دوستان کپی کردم!!)
            ۱-برنامه messaging رو باز کنید
            ۲-تو همین منوی اصلی messaging به آدرس زیر برید:

الف)برای گوشی های nokia s60v1,nokia s60v2:
            option/Settings/Text Messaging/Massage Sent As
            و اونو از حالت پیش فرض message send as:text به حالت MESSAGE SEND AS: E-maill
            تغییر بدین/حالا با کمک پست اول sms دلخواهتون روبفرستید!
            ب) برای گوشی های نوکیا ورژن۳: nokia s60v3 :در گوشیهای symbain 9.1 از روش زیر
            استفاده کنید :
            Menu ->Massaging -> Option -> Seeting
            پس از واردن شدن در منوی Setting وارد Text Massage شده ،
            ابتدا گزینه Character encoding رو از Reduced Support به Full Support تغییر بدید
            ،
            سپس گزینه Massage Sent As رو از Text به E-mail تغییر بدید/حالا با کمک پست اول
            sms دلخواهتون روبفرستید!

ج)برای گوشی های سونی اریکسون(این ترفند روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به
            نام Email gateway را
            دارا هستند(مثل W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و … )
            Menu /Massaging/Seeting/Text Messaging/Email gateway
            به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنید را وارد
            کرده و Add کنید.
            حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شدن مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را
            انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و
            Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کنید/حالا
            با کمک پست اول sms دلخواهتون روبفرستید!
            ۳-راستی نحوه نوشتن متن خیلی مهمه:
            مطابق عکس تو خط اول آدرس ایمیل دلخواهتونو بنویسید
            دو خط بیایین پایین تر
            سه کاراکتر خالی برین جلو /اینجاست که متن شما قرار میگیره
            تصویر خیلی گویاست که کجا باید شروع به نوشتن کنید:

دوستان توجه داشته باشند که این ترفند ارسالی کاریران سایت می باشد و از سوی مدیریت تست نشده است لطفا ترفند را تست کنید و نتیجه را در قسمت نظرات برای سایر کاربران بیان کنید در هر صورت جنبه آموزشی داشته و مفید است.

ترفند فرستادن اس ام اس سرکاری با شماره های مشهور
            وقتی همچین کاری یکی از feature های گوشی باشه فک کن ببین دیگه باهات چی کار کرده این آقای X

نظر

من کسی رو میشناحتم که خیلی راحت از روی سیم کارت یک کپی تهیه می کرد
              یعنی شما سیم کارت رو داری و مثلا من کپیش رو دارم
              وقتی اس ام اسی برای شما میاد برای من هم میاد و ...
              احتمال داره یک کپی از سیم کارت شما دست شخص دیگه ای باشه و از روی مسیج هایی که روی سیم کارتتون که دست اونم هم هست شما رو کاملا شناخته و داره سو استفاده می کنه
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                من کسی رو میشناحتم که خیلی راحت از روی سیم کارت یک کپی تهیه می کرد
                یعنی شما سیم کارت رو داری و مثلا من کپیش رو دارم
                وقتی اس ام اسی برای شما میاد برای من هم میاد و ...
                احتمال داره یک کپی از سیم کارت شما دست شخص دیگه ای باشه و از روی مسیج هایی که روی سیم کارتتون که دست اونم هم هست شما رو کاملا شناخته و داره سو استفاده می کنه
                هممممم... آره برنامه نویس مدرسه مون یه شرکت داره که یه وسیله ساختن سیم کارت رو میزاری توش بعد با یو اس بی میزنی به Pc بعدش یک برنامه داره که با اون سیم کارت (اگر شمارش باشه: ۰۹۱۲xxxxxxx یا هر چی) با شماره ی دیگری اس ام اس بدی ... یعنی نیاز نیست شماره ی خاصی باشه اما برای کار تبلیغات میفروشن

نظر

همانطور که دوستان گفتن ببین شارژ خط کم میشه یانه اگر کم میشه اعتبارشو انتقال بده که شارژ نداشته باشه و نتونه پیام بده
                  اگر هم سیم کارتتو کپی کرده باشه بهترین راه اینه که به یکی از خدمات ایرانسل مراجعه کنی و سیم کارت رو بسوزونی و یکی دیگه بگیری

نظر

قسمت دایورت رو چک کن
                    این مشکل واسه یکی از اشناهای ما هم پیش اومده بود
                    ریست کن ایشالله حل میشه

نظر

من نمیدونم ولی من یه بار سیم کارت از ایرانسل گرفتم از همون اول دایورت بود رو یه شماره یه بنده خدایی.......
                      من هر وقت تماس رو رد میکردم دوستام میگفتن این کی بود ورداشت؟
                      من هی میگفتم دری وری نگین کسی نبود
                      تا یه بار خودم به خودم زنگ زدم و
                      با یارو صحبت کردم........اصولا ترکیده بودم از خنده...من به خودم زنگ زده بودم و هی یکی از اون ور میگفت:الــــــــــــــــــــــــــو! الو ! آقا مسخره کردی مارو؟

بعد تمام دایورت ها رو غیر فعال کردم درست شد....اصولا اپراتور های ما بالاتر از اون هستند که امنیت کاربران براشون مهم باشه....همین که میتونیم به هم زنگ بزنیم خودش خیلی جای شکر داره.
                      ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 04-06-2012, 12:00 AM

نظر

با برنامه ی smstouch واسه ایفون هم میشه با هر شماره ای اس ام اس داد

نظر

یک راهنمایی
                          ببین شاید اسم همسرتان با شماره ی دیگری باشد
                          یعنی یکی امده سر گوشیتان
                          بعد شماره ی خودشو داده
                          اما با اسم همسرتان سیو کرده
                          و وقتی پیامک میده شماره ی همسرتان می افتد
                          چک کنید اسم با شماره یکی است؟

نظر

دوست عزیز بعضی شرکت های خارجی که چند سال پیشخودم تو یک کدومش بودم همچین کاری میکرد
                            یعنی یک شماره بهش میدادی بعد اون یک کد تاییدیه میفرستاد به اون شماره بعد اون کد رو وارد سایت میکردی و هر موقع اس ام اس از طریق اون سایت میزیدی از اون شماره ارسال میشد

نظر

نوشته اصلی توسط Rezakombat نمایش پست ها
                              یک راهنمایی
                              ببین شاید اسم همسرتان با شماره ی دیگری باشد
                              یعنی یکی امده سر گوشیتان
                              بعد شماره ی خودشو داده
                              اما با اسم همسرتان سیو کرده
                              و وقتی پیامک میده شماره ی همسرتان می افتد
                              چک کنید اسم با شماره یکی است؟
                              والا داداش اینی که گفتی از اون کار های خیلی خیلی قدیمی هست یعنی بجه که بودم از این شوخی ها میکردم
                              در ضمن ایشون عرض کردن که به چند نفر دیگه از فامیل هاش هم اس داده

نظر

ممکنه اون شماره هایی که پیام داده در سیم کارت سیو شده بوده و لذا وقتی سیم کارت کپی شده اونارم بدست اوده

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

صبر کنید ..
                                X