اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بیان مشکلات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
    اینجا که بخش سیری نیست بخش سوالات و مشکلاته چه ربطی به سیری داره
    دوست عزیز شما اصلا توجه دارید سوالات و مشکلات سیری در انجمن سیری همه چی سیری تاپیک های دیگه رو هم تو این بخش نگاه کنید همه چی سیری

Sent from my iPad using Tapatalk
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط reza.ziaei نمایش پست ها
      اینجا که بخش سیری نیست بخش سوالات و مشکلاته چه ربطی به سیری داره
      شما اون بالای این تاپیکو بخونید ببینید چی نوشته : بخش مخصوص siri .

نظر

نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
        دوست عزیز شما اصلا توجه دارید سوالات و مشکلات سیری در انجمن سیری همه چی سیری تاپیک های دیگه رو هم تو این بخش نگاه کنید همه چی سیری

sent from my ipad using tapatalk
        اهان ببخشید من اشتباه کردم . دفعه بعد درست میزنم

نظر

در هر صورت ipad2 تنها محصولی بوده که حداقل اشکال رو داشته از نظر من . هرچی مشکله واسه iphone و از این بابت خوشحالم

نظر

مسخره ترین و بیخودترین قسمت ایفون همون phone هستش
            تماسهایی که اومده و رفته و ... خوب نشون نمیده
            بعضی مواقع جدا جدا نشون میده
            الان من فقط مال امروز و نصفی از دیروز رو دارم
            به یه شخص تو دو روز 12 بار زنگ زدم
            توی 5 قسمت نشون میده

نظر

نوشته اصلی توسط askari050 نمایش پست ها
              مسخره ترین و بیخودترین قسمت ایفون همون phone هستش
              تماسهایی که اومده و رفته و ... خوب نشون نمیده
              بعضی مواقع جدا جدا نشون میده
              الان من فقط مال امروز و نصفی از دیروز رو دارم
              به یه شخص تو دو روز 12 بار زنگ زدم
              توی 5 قسمت نشون میده
              درک میکنم . خوب بفرمایین iphone 4 یا 4s ?

نظر

نوشته اصلی توسط reza.ziaei نمایش پست ها
                درک میکنم . خوب بفرمایین iphone 4 یا 4s ?
                شرمنده
                توي تمام آيفونها همينطوري يه!
                اصلا هم يه مشكل نيست
                شما هر سري كه تماس بگيري برات يه بار نام شخص رو مياره (يه اينتري براش ميسازه) كه در اون يه بار اگه پشت سر هم ده بار بتماسي همه اش يه جا ثبت ميشه
                براي ما كه يه روال مشخص داره و قاطي نميكنيم
                حالا شايد اينكه ميزان اسامي و مدتشون كه توي تاريخچه هست كمه (مثلا اگه تا يك ماه ميبود بهتر بود) و يك كمبود به حساب مياد

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                  شرمنده
                  اصلا هم يه مشكل نيست
                  شما هر سري كه تماس بگيري برات يه بار نام شخص رو مياره (يه اينتري براش ميسازه) كه در اون يه بار اگه پشت سر هم ده بار بتماسي همه اش يه جا ثبت ميشه
                  حالا شايد اينكه ميزان اسامي و مدتشون كه توي تاريخچه هست كمه (مثلا اگه تا يك ماه ميبود بهتر بود) و يك كمبود به حساب مياد
                  باید همه جمع بشیم یه فکری کنیم به حال این ایفون برو بچ انجمن

نظر

يه مشكل خيلييي افتضاح كيفيت هندز فري و اينكه بعد از مدتي پوستش كنده ميشه و پاره(اونجا كه دو تا سيم ميشه و اوله سوكت).رو ٣ تا ايفونم ديدم!كيفيت در حد افغانستان.از ٣جي تا ٤اس همينه و درسم نميشه!خيلي زورم ميگيره!😡

🔯senT frOm mY WOrlD oF FarD4evEr🔯

نظر

نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
                      يه مشكل خيلييي افتضاح كيفيت هندز فري و اينكه بعد از مدتي پوستش كنده ميشه و پاره(اونجا كه دو تا سيم ميشه و اوله سوكت).رو ٣ تا ايفونم ديدم!كيفيت در حد افغانستان.از ٣جي تا ٤اس همينه و درسم نميشه!خيلي زورم ميگيره!😡

🔯sent from my world of fard4ever🔯
                      اين مشکل شما راه حل داره جستجو کنید پیدا میشه

نظر

خیلی جالبه بعضیا هر device که دارن می گن همون از همه بهتره اصلا مقایسه آیفون و آیپد درست نیست ! از نظر من 4s واقعا بهترین گوشی که باهاش کار کردم و از تبلت ها هم new ipad رو انتخاب می کنم چون خیلی بهتر شده نسبت به ipad 2 , راجب مشکلات هم دیگه واسه همه عادی شده اپل محصولاتش به سری مشکلات داره ولی نسبت به بقیه کمپانی ها خیلی کمتره مشکلاتش ،

نظر

نوشته اصلی توسط shayani نمایش پست ها
                          خیلی جالبه بعضیا هر device که دارن می گن همون از همه بهتره اصلا مقایسه آیفون و آیپد درست نیست ! از نظر من 4s واقعا بهترین گوشی که باهاش کار کردم و از تبلت ها هم new ipad رو انتخاب می کنم چون خیلی بهتر شده نسبت به ipad 2 , راجب مشکلات هم دیگه واسه همه عادی شده اپل محصولاتش به سری مشکلات داره ولی نسبت به بقیه کمپانی ها خیلی کمتره مشکلاتش ،
                          اولا ایپد ۲ فرقی با ایپد ۳ نمیکنه تازه من فکر میکنم ایپد ۲ بهتره . بعدشم ایفون اینقد مشکل داره که کاربرهاش واقعا گناه دارن . این مشکلاتی که گفته شد از طرف کاربرهای ایفون بود . دوما ایپد ۲ تنها محصولی بوده از اپل که مشکلی نداشته هیچگونه مشکل و محدودیتی. امیدوارم بعضی از بچه ها واقعی نظر بدن نه تعصبی

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                            اولا ایپد ۲ فرقی با ایپد ۳ نمیکنه تازه من فکر میکنم ایپد ۲ بهتره . بعدشم ایفون اینقد مشکل داره که کاربرهاش واقعا گناه دارن . این مشکلاتی که گفته شد از طرف کاربرهای ایفون بود . دوما ایپد ۲ تنها محصولی بوده از اپل که مشکلی نداشته هیچگونه مشکل و محدودیتی. امیدوارم بعضی از بچه ها واقعی نظر بدن نه تعصبی
                            دوست عزیز من نمیدونم این چه بحثیه راه انداختی یه ناپیک درست کردی به اسم ببان مشکلات اپل که خودم فکر می کنم تاپیک خوبیه بعد خودت شروع کردی داری مقایسه می کنی که کدوم بهتره ؟! من خودم ipad 2 داشتم و نیو ایپد اصلا نداشتم که بخوام تعصبش رو بکشم ولی وقتی با نیو ایپد دستم گرفتم خیلی حال کردم حتی حوایی شدم بخرم !
                            بهتره مشکلات محصولات اپل رو بگید نه اینکه کلا موضوع تاپیک عوض بشه ! مثلا خودم همیشه میگم کاشکی اپل یه فکری به حال A4 device ها بکنه چون روی ios 5 واقعا کند هستن ، مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                              شرمنده
                              اصلا هم يه مشكل نيست
                              زیاد تماس داشته باشی قاطی میکنه
                              مال هر کی دیدم زیاد تماس داره اینجوریه. نه تنها مال خودم.
                              والا ما تا 5 روزش هم راضی هستیم!

نوکیا قدیمی تا یک ماه هم سیو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط askari050 نمایش پست ها
                                زیاد تماس داشته باشی قاطی میکنه
                                مال هر کی دیدم زیاد تماس داره اینجوریه. نه تنها مال خودم.
                                والا ما تا 5 روزش هم راضی هستیم!

نوکیا قدیمی تا یک ماه هم سیو میکنه
                                اخه واسه چی اینجوریه ؟ اینو که اپل میتونه درست کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X