اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مودم جیبی ایرانسل با ۳g رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
    دوستان یه مشاوره بدید ممنون میشم
    من موندم بین 3جی رایتل و وایمکس رومیزی قابل حمل مبین نت کدوم انتخاب کنم
    مبین نت یکساله با سرعت 512 وترافیک 20 گیگ با مودم رایگان میده 210 هزار تومن
    http://www.rightel.ir/news/details/b...a-9fd4012047e2
    اینم تعرفه های رایتل
    به نظرتون کدوم بصرفه تره سیم کارت رایتل یا مودم رومیزی که با شارژر فندکی قابل حمل میشه
    برای آیپدم میخواهم
    دوست عزيز لينك خرابه
    مبين نت هم بالا ميده اين قضيه مودم رايگانش هم واسه قشنگيه پولشو باهاتون حساب كرده!!!

نظر

والا هنوز که پولو ندادم قراره بیاد حالا بنظر شما خوبه یا سرم کلاه رفت؟
      رایتل | خدمات و تعرفه ها
      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 03-04-2012, 09:03 PM

نظر

من شنیدم که مودم جیبی ایرانسل از مال مبین نت بهتره. میشه مودم از ایرانسل باشه ولی اشتراک اینترنت از مبین نت؟؟

نظر

منکه پرسیدم گفت مودم مبین نت رومیزیش بهتر از جیبیشه گفت میتونیزشارژ فندکی هم بگیری اینطوری تو ماشینم میشه استفاده کرد هتل و جایی که برق داشته باشه اوکی

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
            والا هنوز که پولو ندادم قراره بیاد حالا بنظر شما خوبه یا سرم کلاه رفت؟
            رایتل | خدمات و تعرفه ها

به نظر من يكم صبر كني بهتر ميتوني تصميم بگيري
            در ضمن چه مبين نت چه ايرانسل مودم هاشون(وايمكس) با شارژ فندكي ١٢ولت كار ميكنند جيبي و همراشم شايد همينجوري باشه البته بهتره كه شارژر با محافظ باشه كه قطع و وصل جريان برق با هر بار استارت زدن ماشين باعث خرابي نشه
            تنها امتيازي كه مبين نت نسبت به ايرانسل داره ترافيك رايگانشه
            اگه ميخواي ايرانسل بگيري با دوست خوبمون bahram112003عزيز مشورت كني بهتر ميتوني به نتيجه برسي
            موفق باشي

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
              من شنیدم که مودم جیبی ایرانسل از مال مبین نت بهتره. میشه مودم از ایرانسل باشه ولی اشتراک اینترنت از مبین نت؟؟

نه دوست عزيز مثل اين ميمونه كه شما با كارت شارژ ايرانسل بخواي همراه اول رو شارژ كني!!!

نظر

اگر ١٢٨ ايرانسل رو بخرم كسي يوتيوب ميتونست بره با اين مودم جيبي و يا افرادي مثل من كه اكانت پولي در اپل داريم فيلم ميشه از ايتونز دانلود كرد ؟. طول ميكشه؟

نظر

دوست عزیز سرعتش تفاوتی با مودم معمولی نداره.با 512کیلو سرعت دانلودت میانگین رو 60 هست

نظر

نوشته اصلی توسط mahyarhx نمایش پست ها
                    اگر ١٢٨ ايرانسل رو بخرم كسي يوتيوب ميتونست بره با اين مودم جيبي و يا افرادي مثل من كه اكانت پولي در اپل داريم فيلم ميشه از ايتونز دانلود كرد ؟. طول ميكشه؟
                    نه عزیزم با ۱۲۸
                    نه میتونی یوتیوب چیزی ببینی نه بخوای چیزی ایتونز بگیری یعنی میشه ها اما فیلمت ۳روز طول میکشه:دی
                    ۱۲۸
                    سرعتش ۱۵ ایناست حدودا ماله ایرانسل

نظر

یکی از همکارام مودم جیبی مبین نت گرفته اصلا راضی نیست .
                      من خودم wimax ایرانسل دارم خیلی راضیم.
                      اگه قیمت مودم جیبی کمی منصفانه تر بود حتما می گرفتم. خداییش 200 نمی ارزه !!

نظر

البته هرمنطقه با منطقه دیگه فرق داره سرعت دانلود من دریکی از شهرهای مرزیم که فقط مبین سرویس داره با جیبی سرعت دانلود صدکیلوبایتم داشتم یعنی عملا یک مگ ودر حالتیکه انتن قرمز یا حتی خاموشم میشه باز میشه کانکت شد ومودم هم تمام تنظیمات مودمهای پیشرفته را داره شاید چون اینجا یوزر کم داره سرویسش خوبه

نظر

دوستان این مودم ها در صورتی که داخل کیف باشن هم میشه ازشون استفاده کرد؟ یا توی جیب؟ در فضاهای بسته که نزدیک پنجره نیست چطور؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                            نه دوست عزيز مثل اين ميمونه كه شما با كارت شارژ ايرانسل بخواي همراه اول رو شارژ كني!!!
                            میشه اما نیاز به تغییرات در تنظیمات و شاید هم فرم ویر داره که باید در این زمینه تخصص لازم رو داشته باشی

Boycott Google

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              دوست عزیز سرعتش تفاوتی با مودم معمولی نداره.با 512کیلو سرعت دانلودت میانگین رو 60 هست
                              خوشبختانه من جدیدا با سرویس ۱۲۸ کیلو بیت adsl شرکت صبا نت دارم سرعت ۲۰۰ کیلو بایت دانلود میکنم!!!

نظر

مدیر عاملمون شاتل adsl 1mb گرفته سرعت دانلود ۲۳۰ میده

نظر

صبر کنید ..
                                X