اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پیرو انتشار خبری در برخی رسانه ها مبنی بر اعلام تعرفه های ۳g همراه اول، این اپراتور توضیحاتی ارائه کرد.
    اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران اعلام کرد: همراه اول بسترهای فنی را برای ارائه نسل های بالاتر تلفن همراه آماده کرده است و ارائه اینترنت پرسرعت این اپراتور با نام تجاری «نوترینو»، تنها پس از دریافت مجوز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امکان پذیر است.

این اطلاعیه می افزاید: اخیراً برخی رسانه ها در خصوص ارائه خدمات نسل ۳ همراه اول و تعرفه های آن اخباری منتشر کرده اند که اعلام می شود هر نوع اعلام تعرفه و ارائه سرویس جدید، تنها پس از دریافت مجوزهای لازم، بصورت رسمی توسط شركت ارتباطات سيار ايران، انجام می شود.

نظر

حالا سرعتش بکنار
      - ارائه ی کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل
      - ارائه ی کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
      - ارائه ی پروانه وکالت
      - ارائه ی کارت بازرگانی معتبر
      - ارائه ی حکم یا کارت معلمان، اساتید و اعضاء هیات علمی دانشگاه
      - ارائه ی تصویر روزنامه رسمی برای شرکتها و سازمانهای غیر دولتی و کارت ملی نماینده
      - ارائه ی جواز کسب معتبر
      - معرفی نامه از شرکتها برای کارمندان
      - ارائه ی کارت طلبگی
      - ارائه ی کارت خبرنگاری
      یکدفعه مونده بگن: سند خونه، ضامن معتبر، کپی سند ازدواج، استشهاد محلی، عدم سو سابقه، داشتن گواهینامه بعلت سرعت زیاد اینترنت، کارت پایان خدمت برای پسران و کارت مهارت برای بانوان، پروانه کسب، کپی از تمامی صفحات شناسنامه+ کلیه افراد خانواده...

حالا از این ها بکنار مثل زندانیهای کالفرنیا باید یک پابیند الکترونیکی ببیندیم که از محدوده خارج نشیم.

نظر

نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
        حالا سرعتش بکنار
        - ارائه ی پروانه وکالت
        - ارائه ی تصویر روزنامه رسمی برای شرکتها و سازمانهای غیر دولتی و کارت ملی نماینده
        - ارائه ی جواز کسب معتبر
        - ارائه ی کارت طلبگی
        - ارائه ی کارت خبرنگاری
        یکدفعه مونده بگن: سند خونه، ضامن معتبر، کپی سند ازدواج، استشهاد محلی، عدم سو سابقه، داشتن گواهینامه بعلت سرعت زیاد اینترنت، کارت پایان خدمت برای پسران و کارت مهارت برای بانوان، پروانه کسب، کپی از تمامی صفحات شناسنامه+ کلیه افراد خانواده...

حالا از این ها بکنار مثل زندانیهای کالفرنیا باید یک پابیند الکترونیکی ببیندیم که از محدوده خارج نشیم.
        ))) عالیـــــــ

حالا اول شما دعا کن مجوز بدن

نظر

سلام
          مدارکی که گفته برای رایتل پر سرعت هم نیازه

نظر

البته تنوع مدارکش از رایتل بیشتر و بهتره.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
              حالا سرعتش بکنار
              - ارائه ی پروانه وکالت
              - ارائه ی جواز کسب معتبر
              - ارائه ی کارت طلبگی
              - ارائه ی کارت خبرنگاری

دوست عزيز
              منظور اينا همه نيست كه ارايه بديد!
              يكي از اين مدارك را داشته باشيد كافيه!

نظر

خبري از نسل سوم همراه اول نشد كه ....

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد هادیزاده نمایش پست ها
                  خبري از نسل سوم همراه اول نشد كه ....
                  ظاهرا هنوز مجوز نگرفته

نظر

یک مودم جیبی مبین نت بگیریم و وقتی بیرون هستیم ازش استفاده کنیم بصرفه تر نیست؟ تازه شبا هم رایگانه شهرهای بیشتری رو هم پوشش میده تعرفه هاشم بهتره.
                    توی تعرفه های همراه اول 1.5 گیگ اونم ۳۰ روز رو زده بود 20 تومن اگه اشتباه نکنم که زیاد بصرفه نیست. من 1.5 گیگ رو بهش نگاه کنم تموم میشه چه برسه بخوام چیزی دانلود کنم

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                      یک مودم جیبی مبین نت بگیریم و وقتی بیرون هستیم ازش استفاده کنیم بصرفه تر نیست؟ تازه شبا هم رایگانه شهرهای بیشتری رو هم پوشش میده تعرفه هاشم بهتره.
                      توی تعرفه های همراه اول 1.5 گیگ اونم ۳۰ روز رو زده بود 20 تومن اگه اشتباه نکنم که زیاد بصرفه نیست. من 1.5 گیگ رو بهش نگاه کنم تموم میشه چه برسه بخوام چیزی دانلود کنم
                      وایمکس در حال حرکت قطع میشه و ویژگی نسل سوم اینه که به صورت مداوم وصل نگه میداره.
                      در مورد تعرفه هم ۱.۵ گیگ + ۵۰۰ مگ هدیه هست که میشه ۲ گیگ. حالا هرطور خودتون می دونید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        وایمکس در حال حرکت قطع میشه و ویژگی نسل سوم اینه که به صورت مداوم وصل نگه میداره.
                        در مورد تعرفه هم ۱.۵ گیگ + ۵۰۰ مگ هدیه هست که میشه ۲ گیگ. حالا هرطور خودتون می دونید
                        نمیدونستم هنگام حرکت قطع میشه.
                        تازه اول راهه همراه اول و ایرانسل هست باید دید کدوم یکی جاهای بیشتری رو پوشش میدن و کیفیت اینترنتشون چجوری خواهد بود. رایتیل که پوشش افتضاحی داره و سرعتش خیلی نوسان داره یک شمال رفتیم اکثر جاها تعطیل بود آپلودشم که کاملا مرخصه. آخرشم مجبور شدم با مبین نت کارمو راه بندازم. ببینیم چی میشه

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

من امروز نزدیک ازادی داشتم از اینترنت H+ ایرانسل استفاده میکردم به طور معجزه اسایی سرعتم رو 6 Mbps بود یعنی650 KBps در ثانیه در حال دانلود بود. بعد با همون تعرفه های قدیمش.
                          بعد همراه اول گفته که برای 1 مگابیت یا همون 128 کیلوبایت در ثانیه باید جواز کسب و از این حرف ها بدین .. مگه دسته چک میخای بگیری اخه.
                          خدا کنه ایرانسل همینطور بمونه که فکر نکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط m0oji نمایش پست ها
                            من امروز نزدیک ازادی داشتم از اینترنت H+ ایرانسل استفاده میکردم به طور معجزه اسایی سرعتم رو 6 Mbps بود یعنی650 KBps در ثانیه در حال دانلود بود. بعد با همون تعرفه های قدیمش.
                            بعد همراه اول گفته که برای 1 مگابیت یا همون 128 کیلوبایت در ثانیه باید جواز کسب و از این حرف ها بدین .. مگه دسته چک میخای بگیری اخه.
                            خدا کنه ایرانسل همینطور بمونه که فکر نکنم.
                            این قانون مدارک برای سرعت های بالای 128 رو ایرانسل یا همراه اول نمیخواد این قانونو تنظیم مقررات رادیویی گذاشته و اوپراتورهاهم باید بگیرن.

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                              مودم جیبی مبین نت اصلا خوب نیست, نه آنتن دهیش خوبه و نه مقدار شارژی که نگه میداره..ولی خب پوشش بیشتری نسبت به وایمکس ایرانسل داره
                              مودم همراه ایرانسل, شارژ بیشتری نگه میداره..ولی خب شهرای کمتری رو تحت پوشش داره

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                                وایمکس قابلیت جابجایی هم داره, ولی متاسفانه بهشون مجوز این قابلیت رو ندادن و فعلا هیچ کدوم از شرکتا هم نمیتونن فعالش کنن...به خاطر اینکه اگه به شرکتای وایمکس مجوز جابجایی رو بدن, میزان استفاده از اینترنت سیمکارت کمتر میشه!!

نظر

صبر کنید ..
                                X