اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما راجب lg g3 چیست؟! (تصاویر نهایی درز شدند!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چه خلافیتی در این گوشی بود؟ شما چه کارهایی با CPU چند هسته ای گوشی های اندروییدی میتونی انجام بدی که با iPhone نمیشه؟؟
    چه پیشرفتی در دوربین 16 مگاپیکسلی هست؟؟ اپل اعداد و ارقام رو الکی بالا نمیبره
    CPU 64 بیتی و دوربین با قابلیت فیلمبرداری 120 فرم بر ثانیه و سیستم عامل امن iOS رو میایی با این مقایسه میکنی؟
    وقتی آپدیت های جدید اندرویید میاد شما کی میتونی اپدیت کنی؟؟ شما میایی iCloud رو با Google Drive مقایسه میکنی؟
    میشه بگی iCloud Keychain تو گوگل درایو چجوری میشه؟؟
    سیستم عامل بی در و پیکری که هرکسی بشینه نرم افزار بنویسه بدون تایید نصب کنه برای بقیه نصب کنه چه حرفی داره در برابر App Store با اون امنیت بالاش؟؟
    اینقد سیستم عامل داغونه میان سه گیگ رم روش نصب میکنن تا روون بشه وگرنه شما با سه گیگ رم دقیقا چه کاری انجام میدی که با یک گیگ ایفون نمیشه؟؟؟

اضافه میکنم که اون دایره زیر دوربین احتمالا سنسور اثر انگشت هست که خب بعید نیست جز شاهکارهای طراحی برای برندهای اندروییدی محسوب بشه! پشت این گوشی هیچ فکری نیست دوست عزیز نه توی طراحی نه توی سخت افزار فقط مهم اینه اعداد و ارقامش از رقیب های دیگه اش مث سامسونگ یا سونی و ... بالاتر باشه.
    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 16-05-2014, 01:16 PM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط MR.EXCEPTIONAL نمایش پست ها
      عزیز من دیگه شما به رنگ گوشی هم میگین کپی از اپل؟! چرا انقد طرفدارای اپل حق به جانب هستن؟! فلاش دوگانه رو که اچ تی سی M8 قبل از این استفاده کرد؛درضمن،اثر انگشت نداره این G3...نمیدونم به کجاش شک کردید!

اندروید افتضاحم نیست!فعلا که گفته شده کرش برنامه ها و هنگ آی او اس 7.1 از اندروید 4.4.2 بیشتر بوده!حالا محدودیتای iOS هم به کنار...اندروید افتضاحه خیلی منسوخ شده!اون مال اندروید 2.3 و 4 بود نه 4.4.2 کیت کت الان!

iCloud?! چه ربطی داره؟! فضای ابری هست دیگه خیلیا دارن!گوگل درایو که چند ساله هست و.... من اصلا اینو لازم نمیدونستم چه ربطی به G3 داره!

بازم ممنون از نظرتون...
      وقتي نوكيا به رنگ هاي ايفون ميگه كپي پس رنگ هاي گوشي lg كپي ايفون و نوكياست

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
        چه خلافیتی در این گوشی بود؟ شما چه کارهایی با CPU چند هسته ای گوشی های اندروییدی میتونی انجام بدی که با iPhone نمیشه؟؟
        چه پیشرفتی در دوربین 16 مگاپیکسلی هست؟؟ اپل اعداد و ارقام رو الکی بالا نمیبره
        CPU 64 بیتی و دوربین با قابلیت فیلمبرداری 120 فرم بر ثانیه و سیستم عامل امن iOS رو میایی با این مقایسه میکنی؟
        وقتی آپدیت های جدید اندرویید میاد شما کی میتونی اپدیت کنی؟؟ شما میایی iCloud رو با Google Drive مقایسه میکنی؟
        میشه بگی iCloud Keychain تو گوگل درایو چجوری میشه؟؟
        سیستم عامل بی در و پیکری که هرکسی بشینه نرم افزار بنویسه بدون تایید نصب کنه برای بقیه نصب کنه چه حرفی داره در برابر App Store با اون امنیت بالاش؟؟
        اینقد سیستم عامل داغونه میان سه گیگ رم روش نصب میکنن تا روون بشه وگرنه شما با سه گیگ رم دقیقا چه کاری انجام میدی که با یک گیگ ایفون نمیشه؟؟؟

اضافه میکنم که اون دایره زیر دوربین احتمالا سنسور اثر انگشت هست که خب بعید نیست جز شاهکارهای طراحی برای برندهای اندروییدی محسوب بشه! پشت این گوشی هیچ فکری نیست دوست عزیز نه توی طراحی نه توی سخت افزار فقط مهم اینه اعداد و ارقامش از رقیب های دیگه اش مث سامسونگ یا سونی و ... بالاتر باشه.
        درباره حرفاتون مشکلی نیست...بالاخره شما با این سیستم حال میکنید...من خودم با آیفون مشکلی ندارم تنها مشکلم صفحه کوچیکشه که اگر واقعا آیفون 6 بزرگ بشه میخرم...

درباره سنسور بگم که میگید زیر دوربینه،اون دکمه پاور و ولوم هستن که الجی برا اولین بار آورده پشت گوشی که خیلی هم خوب شده ارگونومی...من پیشنهاد میکنم یک بارم که شده جی2 یا اس5 یا زد2 رو بگیرید دستتون بعد قضاوت کنید...

نظر

نظر شما راجب lg g3 چیست؟! (تصاویر نهایی درز شدند!)

درباره حرفاتون مشکلی نیست...بالاخره شما با این سیستم حال میکنید...من خودم با آیفون مشکلی ندارم تنها مشکلم صفحه کوچیکشه که اگر واقعا آیفون 6 بزرگ بشه میخرم...

درباره سنسور بگم که میگید زیر دوربینه،اون دکمه پاور و ولوم هستن که الجی برا اولین بار آورده پشت گوشی که خیلی هم خوب شده ارگونومی...من پیشنهاد میکنم یک بارم که شده جی2 یا اس5 یا زد2 رو بگیرید دستتون بعد قضاوت کنید...
          چه دلیلی داره شما که هر حرفی زده میشه از آندروید دفاع می کنید، در انجمن مخصوص آیفون اعلام کنید؟!

معلومه که همه طرفدار آیفون هستند اینجا!
          ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 16-05-2014, 04:35 PM دلیل: a

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            چه دلیلی داره شما که هر حرفی زده میشه از آندروید دفاع می کنید، در انجمن مخصوص آیفون اعلام کنید؟!

معلومه که همه طرفدار آیفون هستند اینجا!
            اینجا خارج از موضوعه دوست گلم...بحثای بقیه گوشی ها هم بوده!ربطی نداره..چشم...من میخواستم نظر شماها رو بدونم ولی انگار ناراحت شدید از حرفام...

ایراد نداره...خواستید تاپیک رو هم پاک کنید ولی خواهشا انتقاد پذیر باشید...ممنون...

نظر

اینجا خارج از موضوعه دوست گلم...بحثای بقیه گوشی ها هم بوده!ربطی نداره..چشم...من میخواستم نظر شماها رو بدونم ولی انگار ناراحت شدید از حرفام...

ایراد نداره...خواستید تاپیک رو هم پاک کنید ولی خواهشا انتقاد پذیر باشید...ممنون...
              انتقاد پذیری چه ربطی به این مساله داشت ؟

همه کاربران نظرشون رو گفتن شما باز میای حرف خودتو می زنی، منم پرسیدم شما که انقدر عشق آندروید هستی چرا اینجا حرفاتو مطرح می کنی.

نظر

انتقاد پذیری چه ربطی به این مساله داشت ؟

همه کاربران نظرشون رو گفتن شما باز میای حرف خودتو می زنی، منم پرسیدم شما که انقدر عشق آندروید هستی چرا اینجا حرفاتو مطرح می کنی.
                نظر خواستم...چون فکر کردم شما iOS دارا چشمتون باز تره و کمتر تعصبی هستید،تو انجمن اندروید خودمون که مدیر هستم بدتر از اینه اوضاع...فکر کردم اینجا بهتر به نتیجه میرسم...دیدید که پیگیر آیفون هستم خودم دارم سوال میپرسم...

آقا ما دیگه ادامه ندیم کافیه؟! چشم..تمومه...

نظر

نظر خواستم...چون فکر کردم شما iOS دارا چشمتون باز تره و کمتر تعصبی هستید،تو انجمن اندروید خودمون که مدیر هستم بدتر از اینه اوضاع...فکر کردم اینجا بهتر به نتیجه میرسم...دیدید که پیگیر آیفون هستم خودم دارم سوال میپرسم...

آقا ما دیگه ادامه ندیم کافیه؟! چشم..تمومه...
                  چه ربطی به تعصب داره عزیز من؟ اینکه گفته میشه هیچ سرویسی مثل icloud نیست تعصبه؟ وقتی واقعا نیست کجاس تعصبه؟
                  از روزی که تشریف آوردید اینجا بحث مدیریت خودتون در یکجا دیگه رو پیش می کشید، خب اگه اونجا بهتره بفرمایید همونجا.

نظر

چه ربطی به تعصب داره عزیز من؟ اینکه گفته میشه هیچ سرویسی مثل icloud نیست تعصبه؟ وقتی واقعا نیست کجاس تعصبه؟
                    از روزی که تشریف آوردید اینجا بحث مدیریت خودتون در یکجا دیگه رو پیش می کشید، خب اگه اونجا بهتره بفرمایید همونجا.
                    الان شما چرا ناراحتید!؟هر چی میگم چشم تمومه باز شما ادامه میدی!!!همونجا هستم لازم به یادآوری نیست..دیگه جوابی نمیدم شما ادامه بده ......

نظر

الان شما چرا ناراحتید!؟هر چی میگم چشم تمومه باز شما ادامه میدی!!!همونجا هستم لازم به یادآوری نیست..دیگه جوابی نمیدم شما ادامه بده ......
                      البته فک نکنم همونجا هم باشید. چون٬ چیزی هست که خودتون گفتید ...
                      بعد از یازده هزار تشکر و نزدیک دو هزار پست تگم معمولی هست که انگار با یه کاربر معمولی هیچ فرقی ندارم!
                      به هر حال اینجا بحثی که راه انداخته میشه قبلش باید فکر این مسئله رو بکنید که وارد یک انجمن کاملا اپلی شدید و جواب هایی که میگیرید خارج از این محدوده نیست.

موفق باشید

نظر

بحث انتقاد پذیری نیست ولی اینجا بزرگترین انجمن اپل ایرانه
                        قطعا همه طرفدار اپل هستن
                        نظرسنجی اینجا اشتباهه در این مورد حداقل
                        من برم توی انجمن and-roid.ir همین سیستم هست
                        ما اینجاییم چون عاشق اپل هستیم
                        اینجور بحث ها به حاشیه کشیده میشه همیشه
                        موفق باشی
                        نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                        مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                        --------------------------------------------------------
                        فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                        طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          البته فک نکنم همونجا هم باشید. چون٬ چیزی هست که خودتون گفتید ...

به هر حال اینجا بحثی که راه انداخته میشه قبلش باید فکر این مسئله رو بکنید که وارد یک انجمن کاملا اپلی شدید و جواب هایی که میگیرید خارج از این محدوده نیست.

موفق باشید
                          بله...هنوزم میگم...کارایی اونجا کردم که به فکر خیلی ها حتی خطور نمیکنه...چه اینجا و چه اونجا...در ضمن جهت اطلاعتون بگم همین نظرسنجی رو من تو همون انجمنم زدم ولی ببینید یک دهم استقبال اینجا هم ازش نشده!

کد:
                          http://and-roid.ir/Forum/thread181192.html
                          به هر حال اگر قصدم اندروید بود باز اونجا هستم و اگر آیفون اینجا...مشکلی ک نداره از نظر شما؟!
                          ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : https://i-phone.ir/forums/member/132746-mr-exceptional در ساعت 16-05-2014, 08:54 PM

نظر

من که بقیاد 5s رو می دم بره یکی LG G3 می خرم خدایی G2 سالار بود من دارم یکی دیگه G3...

نظر

ببین رفیق من که بحث نظر سنجی در مورد این گوشی راه انداختی بزار بهت یک چیزی بگم ،من با اینا کار کردم ، galaxy s5 ، note 10.1 2014 edition و آیپد و آیفون ۵ اس پس چیزی که میگم از رو تجربه کار کردن خودم با اینا بهت میگم:

بزار خلاصش کنم ، این گوشی های آندروییدی همشون بیسشون از huwai گرفته تا هر آشغال دیگه ای که تولید میشه بیس و پایه و بیخ و بنشون آندرویید هست که فوق العاده سنگین و آشغاله ، سرویس cloud زیاد دارن مثل dropbox و evernote و samsung cloud سرویس و گوگل و هزار تا آشغال دیگه ولی از تجربه ای که خودم با icloudدارم بهت میگم هیچ چیزی به پای icloudنمیرسه .

چیز بعدی که باید بهت بگم اینه که پایه و اساس ۹۰ درصد گوشی هایی که داره تولید میشه از چینی درجه ۳ تا سامسونگ و ال جی آندرویید هست با یک قالب و ظاهر متفاوت . این گوشی هم کتلت هست مثل کتلت های دیگه . گوشی ۵.۵ اینچی رو کجات میخوای بکنی وقتی میری بیرون.
                              گوشی باید خوش دست باشه ، گوشی ای که گوشی نباشه گوشی نیست . تو اینا از همه خوش دست ترش همین سامسونگ اس ۵ هست حالا جی ۳ که شما میگی خیلی حرفه ای هم هستی تو زمینه آندرویید و خیلی حالیتون میشه و ادعا میکنید ال جی خیلی گوشیای خوش دستی داره برو مقایسه ابعادش رو با اس ۵ و .. خودت ببین چه چیز گنده و مزخرفیه .
                              رفیق پولتو دور نریز نظر من رو میخوای پولتو برای اینا دور نریز این گوشی های آندروییدی همه یه کوفتن یکی بزرگتره یکی کوچیکتر یکی مینی یکی ایکس لارج ، خیلی دیر به دیر آپدیت میشن و واقعا استور مزخرفی داره این گوگل فوق العاده نا منظم و ... که خودت بهتر میدونی.
                              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 19-05-2014, 04:34 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان جهت اطلاع عزیزانی میگم که اندروید و ای او اس رو باهم مقایسه میکنن این کار کااملا اشتباهه و اصلا حرفه ای نیس!
                                چون ای او اس و اندروید دو سیستم عامل کاملا مجزا از هم با قابلیت هایی که ممکنه در بعضی موارد ایفون بهتر عمل کنه و در بعضی موارد اندروید' من خودم 5اس دارم و یک نوت 3 و در کل اگه بخام به مزیت ها و معایب هر دوشون اشاره کنم خیلی سریع بگم به عنوان مثال اپ ستور ای او اس فوق العادس و از نظر کیفیت و تعداد برنامه ها اصلا گوگل پلی به گردش نمیرسه و در مقابل اون مثلا نوت 3 قابلیت اینو داره که هارد اکسترنال.فلش.کیبورد.ماوس و ... بهش وصل کرد و ازش استفاده کرد و در مقابل سایز ال سی دی و اوپن سورس بودن اندروید یک مزیت هست و در مقابل کیفیت ساخت بدنه و سیستم عامل فوق العاده ای او اس و سرویس ها و اپدیت های منظم اپل هم جای تامل داره ولی باز هم برمیگرده به نحوه استفاده و نیازی که از گوشی دارید و به عقیده من مقایسه این دو اصلا جالب نیس!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X