اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما در مورد Galaxy S5 چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قابليت هايه اين چسب زخم جديد خيلي جالبه مخصوصا ضربان قلب

نظر

متاسفانه هم سامسونگ و هم اپل روی بعضی مشخصاتشون اصرار بیجا دارن و بیخیال نمیشن...مثلا اپل میتونه سخت افزار خیلی بهتری داشته باشه و این حرف ک همه چیز ب اندازه نیاز باید باشه رو قبول ندارم...در کل اگر سامسونگ کیفیت ساخت محصولات اپل رو داشت قطعا از سد اپل عبور میکرد...چیزی که اپلو در صدر نگه داشته فقط کیفیته...کیفیت...

نظر

سامسونگ به نظر من به سمت خودکشی داره میره
        شرکت ها مثل قبل دیگه محصولات جذابی برای خرید تولید نمیکنند.

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_Tajari نمایش پست ها
          متاسفانه هم سامسونگ و هم اپل روی بعضی مشخصاتشون اصرار بیجا دارن و بیخیال نمیشن...مثلا اپل میتونه سخت افزار خیلی بهتری داشته باشه و این حرف ک همه چیز ب اندازه نیاز باید باشه رو قبول ندارم...در کل اگر سامسونگ کیفیت ساخت محصولات اپل رو داشت قطعا از سد اپل عبور میکرد...چیزی که اپلو در صدر نگه داشته فقط کیفیته...کیفیت...
          خب مگه چیزی مهمتر از این هم وجود داره !؟

نظر

چِرت.

Sent from my iPad using Tapatalk.

نظر

ببینید دوستان سامسونگ به نظر من چیز خاصی بین سری قبلی و جدید نداره
              من از هر دو برند سامسونگ و اپل دیوایس دارم ولی از هیچ کدوم راضی نیستم..نه به خاطر کیفیتشون ...بیشتر به خاطر خدمات پس از فروش که هیچ کدومشون تو ایران ندارن...سامسونگ تا چند وقت پیش تو ایران نمایندگی داشت ولی وقتی تحریم ها بالا گرفت بساطشو جمع کرد و هیچ توجهی به کاربرانش تو ایران نکرد..اپل هم از سامسونگ بدتر ..در یه مورد هم در یکی از اپل استورهای اپل (فکر کنم تو آمریکا بود )به یک ایرانی فقط به خاطر ایرانی بودنش از اپل استور بیرونش کردند..
              در کل به نظر من برندی رو خریداری کنید که شرکتش بهتون احترام بذاره و خدمات پس از فروش داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                ببینید دوستان سامسونگ به نظر من چیز خاصی بین سری قبلی و جدید نداره
                من از هر دو برند سامسونگ و اپل دیوایس دارم ولی از هیچ کدوم راضی نیستم..نه به خاطر کیفیتشون ...بیشتر به خاطر خدمات پس از فروش که هیچ کدومشون تو ایران ندارن...سامسونگ تا چند وقت پیش تو ایران نمایندگی داشت ولی وقتی تحریم ها بالا گرفت بساطشو جمع کرد و هیچ توجهی به کاربرانش تو ایران نکرد..اپل هم از سامسونگ بدتر ..در یه مورد هم در یکی از اپل استورهای اپل (فکر کنم تو آمریکا بود )به یک ایرانی فقط به خاطر ایرانی بودنش از اپل استور بیرونش کردند..
                در کل به نظر من برندی رو خریداری کنید که شرکتش بهتون احترام بذاره و خدمات پس از فروش داشته باشه
                اینجوری که بخوایم حساب کنیم باید جی ال ایکس بخریم!کدوم شرکت بااین اوضاع تحریم و این حرفا احترام میزاره که اپل دومیش باشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_Tajari نمایش پست ها
                  خب عزیز اولا مهم همون کیفیته
                  ثانیا وقتی کار سیستم عامل ای او اس با همین مشخصات هم راه میوفته مرض داره گوشی هشت هسته با دوربین چهل مگاپیکسلی بزنه؟!ثالثا ایراد سامسونگ فقط کیفیت نیست سیستم عاملش هم هست اصلا با ای او اس قابل مقایسه نیست

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                    خب عزیز اولا مهم همون کیفیته
                    ثانیا وقتی کار سیستم عامل ای او اس با همین مشخصات هم راه میوفته مرض داره گوشی هشت هسته با دوربین چهل مگاپیکسلی بزنه؟!ثالثا ایراد سامسونگ فقط کیفیت نیست سیستم عاملش هم هست اصلا با ای او اس قابل مقایسه نیست
                    اینو اضافه کنم از نظر سیستم عامل اپل و سامی رو مقایسه نکنید چون اندرویید مال گوگل هست و سامسونگ از نظر سیستم عامل حرفی نداره که بزنه پس فقط از لحاظ کیفیت و طراحی مقایسه بشند
                    از نظر طراحی و کیفیت سامسونگ چندین سال از اپل که سهله از بسیاری هر مثل htc و نوکیا و غیره عقبه
                    حالا فقط میمونه سخت افزارش که از نظر اسمی با اینکه بیشتره ولی دز عمل اپل به خاطر مچ بودن سیستم عامل و سخت افزارش اپل اگه حلو نباشه مطمین باشید عقب هم نیست

نظر

کتلت ، نون تافتون ، راکت پینگ پونگ شبیه همه چی هست غیر از گوشی ، این کره ای ها چند وقت دیگه هم قد خودشون گوشی میسازن میدن بیرون

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

قابل توجه دوستاني كه فروپاشي، نابودي، ورشكستگي، عقب گرد و... سامسونگ رو در همين چند روز پيش بيني كردن:

بر اساس گزارشی که از پیش‌فروش گوشیGalaxy S5 سامسونگ منتشر شده، محصول جدید 130 درصد نسبت به Galaxy S4 از استقبال بیشتری برخوردار شده است.

منبع

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad.r.m نمایش پست ها
                          قابل توجه دوستاني كه فروپاشي، نابودي، ورشكستگي، عقب گرد و... سامسونگ رو در همين چند روز پيش بيني كردن:

منبع
                          خوب بخش خنده دار قضیه این هست که پیش فروش گالاکسی اس ۴ فاجعه بود. بهتر بودن از یک فاجعه به معنی خوب بودن نیست !
                          اونقدر فروش اس ۴ بد بود که سامسونگ بعد از چند ماه کلا دیگه میزان فروش اس ۴ رو اعلام نکرد.
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            خوب بخش خنده دار قضیه این هست که پیش فروش گالاکسی اس ۴ فاجعه بود. بهتر بودن از یک فاجعه به معنی خوب بودن نیست !
                            اونقدر فروش اس ۴ بد بود که سامسونگ بعد از چند ماه کلا دیگه میزان فروش اس ۴ رو اعلام نکرد.
                            اینم جواب منطقی به دوستمون .
                            ولی طراحیش واقعا زننده هست هیچ زیبایی نداره . از نظر ظاهر همون s4 خیلی بهتر از این بود .

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها

به هر حال چه قبول كنيم و چه نكنيم سامسونگ با سري گالاكسي كه (پرچمدارر اون در حال حاضر همين s5 هست) بخش بزرگي از بازار رو در اختيار داره و به راحتي از دستش نخواهد داد. فراموش نكنيد كه عمده درآمد سامسونگ (كه ناچيز هم نيست) از بازار تلفن همراه از فروش سري گالاكسي هست.

شخصن طرفدار يا مصرف كننده ي گوشي هاي سامسونگ نيستم، اما اين دليل نميشه كه محبوبيت و فروشش رو انكار كنم.

از نظر من تنها چيزي كه ممكنه فروش s5 رو مختل كنه اندازه بزرگ صفحه نمايش هست كه حمل و نگهداريشو مشكل ميكنه. نبايد به عنوان كاربر آيفون به s5 نگاه كرد، بلكه از ديد مصرف كننده و كاربر معمولي و عادي (كه بخش عمده تقاضا رو تشكيل ميدن) بايد اين محصول رو تحليل كرد.

البته بحث نوآوري چيزيه كه بايد پذيرفت در محصولات سامسونگ بيشتر تبديل به عرضه يك سري امكاناتي شده كه به كار بازار گرمي و پر كردن ليست آپشن ها مياد، يه نگاه گذرا به انبوه قابليت هاي موجود در s5 كه بر پايه دوربين و ژيروسكوپ قرارداده شدن و عملن بي استفاده هستن اينو تاييد ميكنه.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad.r.m نمایش پست ها

منبع
                                جدای حرفی که روزبه هم گفت، منبعتون هم همچین جهانی و معتبر نیست !

نظر

صبر کنید ..
                                X