اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط silenthunter نمایش پست ها
    واقعا یه چیز خارق العاده مایکروسافت داری عرضه میکنه!
    خیر یک ایده خارق العاده داره عرضه می کنه
    ولی تلفیق رابط مترو و رابط ویندوز که هیچ شباهتی به هم ندارند در کنار هم فکر کنم یک چیز خارق العاده باشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• من الان که دارم فکر میکنم میبینم که سرفیس صرفا "جالبه"!
      ولی این جذابیت تا کی میتونه یک کاربر رو جذب کنه؟
      البته همین جذابیت بود که منو سمت ایپد کشوند.
      کاش پولامونو میذاشتیم رو هم یکی میگرفتیم بعد اگه دیدیم خوبه هر کی یکی بگیره

نظر

• من با قیمت این دستگاه مشکل دارم وگرنه واقعا شاهکار کرد مایکروسافت تبلتشو شبیهش و مثلا ایسر زده یا حتی اسوس مایکروسافت این اسمارت کاور عالی بود که ماوس داره توش عالی کار کرد فقط شنیدم 1000 دلاره یعنی تو ایران 1900 تومان تازه مدل پایه ویندوز دارش که نه با این قیمت نه

نظر

• فعلا همه چيز درحد حدس و گمان است
          بايستي منتظر ارائه دستگاه باشيم و بعد برويم مقايسه
          من تب ٨.٩ داشتم و الان آيپد و واقعا برايم مشخص شده كه آنچه شركتها ادعا ميكنند نميتواند ملاك تصميم گيري قرار بگيرد چرا كه اگر اينطور بود نياري به تعويض تبلت نداشتم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          ویرایش توسط diyaco : https://i-phone.ir/forums/member/2452-diyaco در ساعت 26-06-2012, 11:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
            من با قیمت این دستگاه مشکل دارم وگرنه واقعا شاهکار کرد مایکروسافت تبلتشو شبیهش و مثلا ایسر زده یا حتی اسوس مایکروسافت این اسمارت کاور عالی بود که ماوس داره توش عالی کار کرد فقط شنیدم 1000 دلاره یعنی تو ایران 1900 تومان تازه مدل پایه ویندوز دارش که نه با این قیمت نه
            تو 2 مدل معرفی شده
            Windows RT $599
            Windows 8 Pro $999
            البته این قیمتا تایید نشده هنوز
            ویرایش توسط SilentHunter : https://i-phone.ir/forums/member/2606-silenthunter در ساعت 26-06-2012, 11:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط silenthunter نمایش پست ها
              دوست عزیز خارق العاده تر از این نیست. واقعا یه چیز خارق العاده مایکروسافت داری عرضه میکنه! من خودم به شخصه فن بوی اپل بودم! همیشه برای جهش تو نرم افزار پای مایکروسافت در میانه!
              دوست عزیز خارق العاده بودن در استفاده معلوم میشه نه در چیزایی که میشنوین...
              شما تا بحال اون تبلت رو لمس کردین؟
              باش کار کردین؟
              دستتون گرفتین برای یه روز؟
              باهاش کارهای تجاریتون رو انجام دادین؟

پس چرا چشم بسته میگید خارق العادس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
                باش کار کردین؟

نه سرفیس اصلا چیز خارق العاده ای نیست
                مطمئنا مشکل مصرف باتری
                قیمت زیاد
                آمادگی کامل نداشتن ویندوز 8 برای این محصول
                .........

این ایده خارق العاده ست
                این ایده نیاز به کار و زمان داره
                اما من مطمئنم موفق میشه
                حالا بالاخره ما و شما ایشالله زنده بمونیم آینده شو ببینیم
                ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 27-06-2012, 12:13 AM

نظر

باش کار کردین؟

شما هيچكدوم ازين كارا رو نكرديد و داريد با جديت(!!) اين دستگاهو نقد و بررسي ميكنيد.
                  شما هم داري چشم بسته ....

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                  این ایده خارق العاده ست
                  این ایده نیاز به کار و زمان داره
                  اما من مطمئنم موفق میشه
                  حالا بالاخره ما و شما ایشالله زنده بمونیم آینده شو ببینیم
                  به شدت تأييد ميشه. البته دوستاني كه من ميبينم براشون سخته آينده درخشان اين تبلتو ببينن!!!
                  ویرایش توسط Morefa021 : https://i-phone.ir/forums/member/83778-morefa021 در ساعت 27-06-2012, 01:31 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
                    شما هيچكدوم ازين كارا رو نكرديد و داريد با جديت(!!) اين دستگاهو نقد و بررسي ميكنيد.
                    شما هم داري چشم بسته ....

..من همیشه گفتم اگر به یه سری اهداف مشخص که گفتم نرسه موفق نمیشه.
                    بله....این تبلت 3-4 سال دیگه اگر مایکروسافت به شدت روش کار کنه ،آینده خوبی داره .ولی چیزی که در کنفرانس نشون دادن خیر...به نظر من احتمالا اونقدر ها موفق نیست....
                    ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 27-06-2012, 11:00 AM

نظر

..من همیشه گفتم اگر به یه سری اهداف مشخص که گفتم نرسه موفق نمیشه.
                      بله....این تبلت 3-4 سال دیگه اگر مایکروسافت به شدت روش کار کنه ،آینده خوبی داره .ولی چیزی که در کنفرانس نشون دادن خیر...به نظر من احتمالا اونقدر ها موفق نیست....
                      اونقدراهم كه شما ميگي پيچيده نيست. قضيه مثل ويندوز ويستا و ويندوز سِوِنه! با ارايه يه ورژن جديد اين مشكل ها حل ميشه. مهم حمايت مردم براي پيشرفت اين ايده است،

نظر

• اگه مایکروساغت مرده بیاد تبلت هاشو همزمان با ایپد عرضه کنه ببینه کدوم بیشتر طرفدار پیدا می کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                          به شدت تأييد ميشه. البته دوستاني كه من ميبينم براشون سخته آينده درخشان اين تبلتو ببينن!!!
                          عزیز شما اشتباه می کنی
                          اگر منظور شما از
                          اين تبلتو
                          همین تبلت های که الان معرفی شده باید خدمتتون عرض کنم که بر طبق گفته خودتون هنوز مشکلات زیادی هست و در آینده این مشکلات حل میشه
                          خوب این تبلت ها یعنی باید کلی توسط مردم خریداری بشن بعد خریداران یکی دو سال صبر کنن که مشکل ها حل بشه؟

شاید این ایده مایکروسافت در دراز مدت موفق باشه و اون چیزی که به نظر میاد این دو تبلتی که هفته پیش توسط مایکروسافت معرفی شد فکر نکنم جایی در بین تبلت های موفق باز کنه
                          مشکل عرضه این محصول هم هست. اگر اپل محصولی رو معرفی می کنه تو هزاران فروشگاه خودش اون رو عرضه می کنه ولی مایکروسافت هم مثل گوگل فروشگاهی نداره و شاید مثل گوگل مجبور بشه بخش بیشتر فروشش رو فقط از فروش آنلاین اختصاص بده که میشه مثل نکسوس وان گوگل که بخاطر اینکه تقریبا در هیچ فروشگاهی خاصی جایش نبود اونقدر کم فروش کرد که با همه خوبی هاش یک محصول شکست خورده لقب گرفت
                          این خبر رو خوندید؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread69546.html

بخشی از خبر:
                          آقای Stan shih مدیر ایسر به DigiTimes گفته است که بعید است مایکروسافت به این شکل مستقیم و با تولید نرم افزار قصد مبارزه با آیپد و تبلت های آندرویدی را داشته باشد زیرا هزینه های سخت افزار و بازاریابی سود مایکروسافت را به نسبت تنها فروش مجوز استفاده از ویندوز کم خواهد کرد. او معتقد است که در راه عرضه یک تبلت و بازاریابی مشکلات زیادی از قبیل مدیریت تولید و توزیع ٬ خدمات پس از فروش و... وجود دارد که مایکروسافت تجربه ای در آنان ندارد و تولید کنندگان قدیمی سخت افزار های ویندوز مانند ایسر تجربه های زیادی در مشکلات پیش رو دارند . مایکروسافت امیدوار است که با این جذب مشتری در تبلت های خود بتواند باعث گسترش بازار و رو آوردند مشتری ها به تبلت های ویندوز ۸ شود که توسط دیگر کمپانی ها مانند ایسر ساخته می شوند .
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• محصولات اپل از نظر خلاقیت نوآوری و کیفیت عالی هستند ولی اگه کسی بتونه محدودیت های موجود در این دستگاه ها را با حفظ مواردی که گفتم رفع کنه موفق خواهد بود. بنظرم مایکروسافت تو این راه قدم اول رو برداشته.

نظر

• نوشته اصلی توسط Morefa021
                              اگه اولين ورژن ios رو بياد بيارين هم همين مشكلا رو داشت ولي الان شده بهترين سيستم عامل براي موبايل. پس اين فاكتور، اونقدرا هم مهم نيست!
                              بازم ميگم اين يه ايده است كه هنوز كامل نشده.
                              !
                              سال ۲۰۰۷ همون iOs 1که هیچ نداشت بهترین بود
                              فکر کنم اشتباه type کردید

نظر

• نوشته اصلی توسط starbucks نمایش پست ها
                                سال ۲۰۰۷ همون ios 1که هیچ نداشت بهترین بود
                                فکر کنم اشتباه type کردید :d
                                من هميشه شما رو شبيه اون شكلك معروف تصور ميكنم.... اسمش چي بود؟ آها ترول!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X