اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
    دوست عزیز یه توضیح راجع به شیوه توضیع این تبلت میدین؟؟؟؟
    دوست عزیز بنده مسئول فروش مایکروسافت نیستم اما همینی که پرفروش ترین کنسول دنیا رو عرضه میکنه اینم میذاره کنار اونا میفروشه
    حالا میخواد ارسال به سبک اپل باشه میخواد آمازون باشه یا فروشگاههای بزرگ مثل best buy تو آمریکا...

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا گارد میگیری؟ اینجا کسی قصد کوبیدن گجتی رو نداره. بحث فقط راجع به این تبلت جدید و آینده اشه نه چیز دیگه.
    فکر نمیکنم کسی اینجا چیز غیر منطقی گقته باشه.
    کسی گارد نگرفته عزیز
    داریم بحث میکنیم
    شما توجه داشته باشین که الان این تاپیک هایی که بچه ها همین جا راجع به این محصول مایکروسافت و آینده این ابتکار میزنن رو خوب نگاه کنین نگیم بیشتر. نصف دوستان موافقن این حرکت مایکروسافت در آینده نزدیک مسیر بازار رو عوض میکنه
    اینجا یه فروم اپلیه و همه ما حداقل یه دونه از محصولات اپل رو بدون خدمات اپل و با قیمت های گرونتر استفاده میکنیم
    ولی این دلیل نمیشه واقعیت رو نبینیم

نظر

نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
      نخير عزيز من. سرتاسر اين تاپيك غير منطقيه. همه دارن اين گجتو با آيپد يا مكبوك مقايسه ميكنن. در صورتي كه هيچ چيزي از اين گجت نميدونن. اين دستگاه تبلت نيست. اين دستگاه داره يه استانداردي تعريف ميكنه براي شركت هايي كه ميخان از ويندوز روي گجت هاشون استفاده كنن.
      برادر من 1000 دلار پول تبلت با 1100 مقایسه کنیم؟ با 1000 دلار میتونیم یه الترابوک خوب بگیریم که ار تبلتها بهتره.

نظر

کسی گارد نگرفته عزیز
        داریم بحث میکنیم
        شما توجه داشته باشین که الان این تاپیک هایی که بچه ها همین جا راجع به این محصول مایکروسافت و آینده این ابتکار میزنن رو خوب نگاه کنین نگیم بیشتر. نصف دوستان موافقن این حرکت مایکروسافت در آینده نزدیک مسیر بازار رو عوض میکنه
        اینجا یه فروم اپلیه و همه ما حداقل یه دونه از محصولات اپل رو بدون خدمات اپل و با قیمت های گرونتر استفاده میکنیم
        ولی این دلیل نمیشه واقعیت رو نبینیم[/quote]

دوست من غیر از این باشه منطقی نیست. دنیای تکنولوژی که فقط اپل نیست.
        ما اینجا بحث این تبلت و مشکلات و موفقیتهای پیش روی میکنیم نه کوبیدن.
        نمیدونم چرا جدیدا همه میگن تعصب اپل تعصب اپل. کاربرای صاایران هم به برند مورد استفاده اشون اهمیت میدن این که نمیشه تعصب. مایکروسافت هم شرکت بزرگیه نه من نه کسی دیگر نمیتونه انکار کنه.( اینجا فقط بحث و گفت و گو هست.)

نظر

بله رفیق بحث و گفتگو هست اما اگه منطق کنارش باشه شیرین میشه...
          یکی از عزیزان میگه من به کنفرانس مایکروسافت مشکوکم..!!!!!!!!!!
          لابد هممون رو سر کار گذاشتن دیگه نه؟؟؟
          یا اینکه میاییم با ایپد و ایر مقایسه میکنیم مثله این میمونه که ما بیاییم بگیم ایپاد n دلاری با گوشی هم قیمتش تو یه رده قرار میگیرن..نمیشه که برادر من..
          مایکروسافت که شرکت x نیست بیاد الکی یه کنفرانس را بندازه بعدم بگه شرمنده رفقا نرم افزار نداریم بیخیال شید..
          یا دارن iphoto رو با فتو شاپ مقایسه میکنن
          کسی کار با فتو شاپ بلد باشه نمیاد بگه iphoto با فتو شاپ یه کار رو انجام میده.
          در هر صورت حتی اگه این دستگاه موفق نشه شروع یه کار بوده برای اعمال ویندوز پر کاربرد بر روی دستگاه های قابل حمل حالا به هر قیمتی که شده..

نظر

نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
            چیزی که مسلمه مایکروسافت کار بزرگی انجام داده و اون یکپارچه کردن سیستم عامل موبایل ، تبلت و pc هست.. و نتیجه این حرکت رو حداقل در آینده خواهیم دید
            درسته دوست عزیز ایده بسیار عالی ای است ولی شما ۱۰۰ درصد از موفقیت پروژه ویندوز ۸ روز تبلت ها مطمئن هستید؟ کی دقیقا تا حالا این رو تست کرده که بله مایکروسافت این یکپارچگی رو بخوبی انجام داده ؟
            یه سوال از شما و بقیه دوستان که فکر می کنند ویندوز ۸ این یکپارچگی رو بخوبی انجام داده
            ما می دونیم که ویندوز ۸ از دو محیط گرافیکی ساخته شده
            ۱- محیط خود ویندوز
            ۲- رابط مترو

اگر ویندوز ۸ یک یکپارچکی بسیار خوبی بین این دو رابط کاربری برای تبلت ها داره چرا حتی یک فیلم ۳۰ ثانیه بصورت رسمی از کار با تبلت در محیط اصلی ویندوز ( نه رابط مترو ) منتشر نشده است؟
            وقتی ما میگیم که روی تبلت ویندوز داریم پس قاعدتا همه چیز مترو نیست و باید با محیط خود ویندوز هم بشه بخوبی کار کرد. خیلی ممنون میشم یکی از دوستان یک فیلم رسمی رو از کار به این محیط به ما نشون بده

سرتاسر اين تاپيك غير منطقيه.
            منطق رو دوست عزیز کی تعیین می کنه؟ شما؟

همه دارن اين گجتو با آيپد يا مكبوك مقايسه ميكنن. در صورتي كه هيچ چيزي از اين گجت نميدونن. اين دستگاه تبلت نيست. اين دستگاه داره يه استانداردي تعريف ميكنه براي شركت هايي كه ميخان از ويندوز روي گجت هاشون استفاده كنن.
            استاندارد رو وسیله ای تعیین می کنه که امتحانشو پس داده باشه نه چیزی که هنوز هزاران ابهام دربارش هست
            بازم میگم ما با شرکتی طرف هستیم که پروژه های زیادی رو معرفی کرده که قرار بود یک استاندارد جدید رو مطرح کنه ولی بعد از مدتی کل پروژه کنسل شد

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
            من با خیلی ها مخالف هستم!
            به نظر من بعد از ایپد تبلت مایکروساقت موفق میشه
            داره مثل اپل میره جلو
            سخت افزار و نرم افزار ساخت خودش هست
            فروشگاه منظم نرم افزاری داره که حدودا صدهزارتا شده(مثل اندرویید بهم ریخته نیست که سامسونگ یه فروشگاه داشته باشه الجی یه دونه خود گوکل پلی هم یه دونه)
            مثل اندروید کپی کاری های احمقانه نداره! ایده از خودش هست چه در طراحی سخت افزار چه در محیط سیستم عامل
            برگهای برنده ای مثل مجموعه آفیس داره!
            مثل itunes اپل یه نرم افزار مدیریت فایل به اسم zune داره! مثل اندورید بی در و پیکر نیست!
            و خب نسبت به اندرویید عمومی تر هست! خیلی ها ویندوز کار میکنن و میان سمت این تبلت
            در نهایت به نظر من رقیب اصلی اپل مایکروسافت خواهد بود نه گوگل چون اندورید یه کپی مسخره و ناقص از ios هست اما ویندوز 8 نسبتا مال خودش است(با اینکه خیلی از قابلیت هاش از lion کپی بود)
            دوست من هنوز شما تبلت مایکروسافت رو به درستی نمی شناسید که اون رو پیروز می دونید

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
            مثل itunes اپل یه نرم افزار مدیریت فایل به اسم zune داره! مثل اندورید بی در و پیکر نیست!
            خیر اینجوری نیست عزیزم . اون واسه ویندوز فون ۷ هست نه ویندوز ۸
            ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 25-06-2012, 03:46 PM
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نضر من ما با دو استراتژي مختلف تو بازار دستگاه هاي قابل حمل مواجهيم:
              ١-نوع اپل: كه ميگه تبلت هنوز بايد به موبايل نزديك باشه تا كامپيوتر رو ميزي و براي همين سيستم عامل تبلتش با موبايلش يكه اما به مرور زمان با افزايش قدرت محاسبات و سخت افزار قدرت تبلت ها هم بالا ميره كه مزاياي خودش رو داره
              ٢- نوع ماكروسافت : كه ميگه تبلت بايد با كامپيوتر رو ميزي يكي باشه و موبايل جداي از اونه( در ويندوز فون ٨ هم اين دو يكي نشدن و هنوز بايد كد هاي برنامه هاي ويندوز ٨ تغيير پا كنن تا به صورت native اجرا بشن) كه اين روش هم مزايا و معايب خودش رو داره از مزايا ميشه به توان بيشتر اين تبلت ها اشاره كرد و از معايب به عدم آمادگي سخت افزار و برنامه هاي كابردي بهينه شده براي اين جور دستگاه اشاره كرد( ماكروسافت نميتونه معجزه كنه و تبلتي كه سيستم عامل دسكتاپ داره و سي پي يو دسكتاپ روش سواره ١٠ ساعت باتري داشته داشته باشه)

نسخه پرو هم سيستم عامل لپتاپ ها رو داره هم سخت افزار و به احتمال زياد قيمت اونها رو( حتي ماكروسافت هم اونو يك اولترا بوك ميدونه) پس بايد با اولترابوك ها مقايسه بشه مزيتش سارفيس صفحه لمسي و سخت افزار بالاست نسبت به تبلتها و عيب اون اينه كه نه تبلت نه اولترابوك چون قدرت اولترابوك ها رو نداره( مك اير ١١ سي پي يو i7 در برابر i5 سارفيس)
              شما به عنوان برنامه نويس يا يك شركت نوينده برنامه هاي حرفه اي(مثل فوتوشاپ) چه بازار هدفي براي برنامهاتون داريد ؟ يك دستگاه ويندرز كه قدرت اجراي خيلي از برنامه ها رو داره اما در عمل به خاطر محدوديت صفحه نميتونه اين برنامه ها رو اجرا كنه.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                استاندارد رو وسیله ای تعیین می کنه که امتحانشو پس داده باشه نه چیزی که هنوز هزاران ابهام دربارش هست
                بازم میگم ما با شرکتی طرف هستیم که پروژه های زیادی رو معرفی کرده که قرار بود یک استاندارد جدید رو مطرح کنه ولی بعد از مدتی کل پروژه کنسل شد
                استاندارد نه به اون معنی. خیلی از شرکتا الان دارن تبلت ویندوزی میزنن در حالی که نمیشه ازشون استفاده کرد. چون ویندوز هیچ یکپارچگی با تبلت های امروزی نداره. به خاطر موس و کیبورد و...
                حالا مایکروسافت ویندوز 8 رو معرفی کرد. همه فکر میکردن این سیستم عامل روی تبلت هایی مثل wind book یا ... نصب میشه. حالا مایکروسافت یه گجتی عرضه کرده که با سیستم عاملش یکپارچگی داره و داره به بقیه شرکت ها نشون میده که یه گجت ویندوز 8 باید چجوری باشه و چه قابلیت هایی داشته باشه. بازم میگم شما نمیتونید دستگاهی که هنوز به بازار نیومده و کسی به طور کامل ازش استفاده نکرده رو بررسی کنید. این دستگاه با آیپد و ... قابل مقایسه نیست. چون کاملا مفهومش فرق میکنه. بازم میگم این تبلت نیست..................

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                  بله رفیق بحث و گفتگو هست اما اگه منطق کنارش باشه شیرین میشه...
                  یکی از عزیزان میگه من به کنفرانس مایکروسافت مشکوکم..!!!!!!!!!!
                  لابد هممون رو سر کار گذاشتن دیگه نه؟؟؟
                  یا اینکه میاییم با ایپد و ایر مقایسه میکنیم مثله این میمونه که ما بیاییم بگیم ایپاد n دلاری با گوشی هم قیمتش تو یه رده قرار میگیرن..نمیشه که برادر من..
                  مایکروسافت که شرکت x نیست بیاد الکی یه کنفرانس را بندازه بعدم بگه شرمنده رفقا نرم افزار نداریم بیخیال شید..
                  یا دارن iphoto رو با فتو شاپ مقایسه میکنن
                  کسی کار با فتو شاپ بلد باشه نمیاد بگه iphoto با فتو شاپ یه کار رو انجام میده.
                  در هر صورت حتی اگه این دستگاه موفق نشه شروع یه کار بوده برای اعمال ویندوز پر کاربرد بر روی دستگاه های قابل حمل حالا به هر قیمتی که شده..
                  خوب برادر من شما فوتوشاپی بهینه شده برای یه تبلت رو به من توضیح بدین ممنون میشم. آیا چیزی فراتر از برنامه ای مثل iphoto هست؟؟؟ اگر هست چجوری نرم افزاری رو که روی کامپیوترهای رو میزی اجرا میشه روی یه تبلت اجرا کنیم؟

نظر

بحث من کوبیدن شرکتی مثل مایکروسافت نیست بحث من اینه که ریسک خیلی خیلی بزرگیه که بخواییم یکپارچگی بین تبلت و کامپیوتر رو به این سرعت ببینیم. آیا تبلتها به اون قدرت لازم برای اجرای نرم افزار های مورد استفاده در کامپیوتر رسیدن یا خیر؟ که بعید میدونم اینطوری باشه.

نظر

این دستگاه با آیپد و ... قابل مقایسه نیست. چون کاملا مفهومش فرق میکنه. بازم میگم این تبلت نیست..................
                      من هم اینو با آیپد مقایسه نکردم. میشه گفت این یک پلتفرم جدیدی است. چیزی که می خواهد مثل تبلت ها باشد ولی در حد اولترا بوک هاست ولی همه این معادلات زمانی درست در خواهد اومد که واقعا ویندوز ۸ یک پلتفرم مناسب برای تبلت ها باشد نه که فقط یک کاربر بتونه در محیط کاملا بسته مترو در تبلت لذت ببرد. یک سیستم عامل که قراره با سیستم عامل های رومیزی مقابله کنه در قدم باید نباید محدودیت داشته باشه که رابط مترو این رو داره و بازم میگم که تا حالا حتی یک فیلم رسمی منتشر نشده که واقعا کاربرا وقتی روی آیکون دسکتاب در رابط مترو می زنند و وارد دسکتاپ عادی ویندوز می شوند دقیقا چقدر لذت استفاده از یک صفحه لمسی رو می برند و باز تکرار می کنم تمام این ابهامات برای محصولی است که حداقل ۱۰۰۰ دلار باید خرجش کرد
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

من هم اینو با آیپد مقایسه نکردم. میشه گفت این یک پلتفرم جدیدی است. چیزی که می خواهد مثل تبلت ها باشد ولی در حد اولترا بوک هاست ولی همه این معادلات زمانی درست در خواهد اومد که واقعا ویندوز ۸ یک پلتفرم مناسب برای تبلت ها باشد نه که فقط یک کاربر بتونه در محیط کاملا بسته مترو در تبلت لذت ببرد. یک سیستم عامل که قراره با سیستم عامل های رومیزی مقابله کنه در قدم باید نباید محدودیت داشته باشه که رابط مترو این رو داره و بازم میگم که تا حالا حتی یک فیلم رسمی منتشر نشده که واقعا کاربرا وقتی روی آیکون دسکتاب در رابط مترو می زنند و وارد دسکتاپ عادی ویندوز می شوند دقیقا چقدر لذت استفاده از یک صفحه لمسی رو می برند و باز تکرار می کنم تمام این ابهامات برای محصولی است که حداقل ۱۰۰۰ دلار باید خرجش کرد
                        هنوز كسي نگفته اين گجت يا سيستم عامل براي مقابله با سيستم هاي روميزي اومده.
                        قسمت دسكتاپ عادي ويندوز هم خيلي با ويندوز ٧ فرق كرده و تا حدي با اينجور دستگاه ها بهينه سازي شده. و خب بالاخره يه مشكلاتي هم داره كه فقط زماني معلوم ميشه كه اين دستگاه به دست كاربر برسه و در طول زمان مشكلات شناسايي و در نسخه هاي بعدي برطرف بشه. اين اولين قدمه........

نظر

نوشته اصلی توسط Morefa021 نمایش پست ها
                          قسمت دسكتاپ عادي ويندوز هم خيلي با ويندوز ٧ فرق كرده و تا حدي با اينجور دستگاه ها بهينه سازي شده. و خب بالاخره يه مشكلاتي هم داره كه فقط زماني معلوم ميشه كه اين دستگاه به دست كاربر برسه و در طول زمان مشكلات شناسايي و در نسخه هاي بعدي برطرف بشه. اين اولين قدمه........
                          کاملا تایید میشه

نظر

خوب این خیلی غیر منطقی هست
                            شما دارین ۱۰۰۰ دلار خرج می کنید ( حداقل ) بعد دستگاهی هست که نه تبلت هست نه الترابوک و در آخر هم :
                            پس این چیه دقیقا؟
                            الان من به عنوان یک کاربر از شما می پرسم که دوست عزیز من ۱۰۰۰ دلار دادم این تبلت رو به عنوان تبلتی که روش ویندوز اصلی نصبه خریدم
                            دقیقا این چی هست ؟ توی کدوم دسته قرار میگیره؟ اگر دسته جدیدی هست اون دسته چی هست؟ چی می تونم روش نصب کنم؟ قراره روش برنامه های ساده نصب کنم؟ یا پیشرفته تر هم میشه و...
                            شما که میگید این قدم اوله آیا چقدر کاربرا اطلاعات از این قدم اول دارن؟ اینجور که نیست ما بگیم وقتی روش ویندوز نصب هست همه چی حله

این دقیقا مشکل اصلی این تبلت هاست. اولا معلوم نیست چقدر این این سیستم عامل با تبلت هماهنگه . بر طبق حرف شما
                            و خب بالاخره يه مشكلاتي هم داره كه فقط زماني معلوم ميشه كه اين دستگاه به دست كاربر برسه
                            یعنی کاربر باید ۱۰۰۰ دلار بده تا معلوم شه این مشکلات چی هستند؟ مایکروسافت که میگه همه چیز عالیه ولی تبلتش توی معرفی هنگ می کنه . من به شخصه گیج شدم

در مورد این حرفتون هم سوال داریم
                            در طول زمان مشكلات شناسايي و در نسخه هاي بعدي برطرف بشه.
                            این شناسایی مشکلات به معنی از دست دادن پول میلیون ها نفر هست؟ و منظور شما از نسخه های بعدی همون تبلت های بعدی هست؟
                            برای اینکه اون چیزی که ما از مایکروسافت به یاد داریم تعداد آپدیت های بسیار محدود برای سیستم عاملش بود. یعنی ویندوز ۸ سریع تر از بقیه ویندوز ها آپدیت میشه یا نه قرار در نسل های بعدی تبلت ها بهتره بشه
                            مشکل اصلی این هست که مایکروسافت در یک حرکت این دو پلتفرم رو با هم ادغام کرد و هنوز کسی نمی دونه چی از آب در اومده و همه فقط می گن عالی شده دیگه نرم افزار ویندوزی رو میشه روی تبلت نصب کرد . هنوز اطلاعی از درست بودن یا غلط بودن این حرکت ناگهای مایکروسافت اطلاعی در دست نیست و فقط به گفته های خود مایکروسافت میشه بسنده کرد که همه چی خوبه! کیه که باور کنه
                            به نظر من کار اپل منطقی تر هست. میبنیم اپل کم کم داره رابط کاربری ios رو روی مک میاره و بار ها و بارها توسط مردم و برنامه نویسان داره تست میشه. پس اگر اپل مثلا ۱ سال دیگه بگه این دو ادغام شدند میشه مطمئن بود که اینکار با آزمون و خطاهای زیادی انجام شده و احتمال مشکلات کمتره

یکی از نویسنده های مورد علاقه من در دنیای اینترنت جادی یه مطلب جالبی نوشت
                            سیستم عامل ها رو با اتومبیل مقایسه کرد و گفت مثلا ویندوز هفت رو یک پژو ۲۰۷ معرفی کرد و در مورد ویندوز ۸ نوشت

فضایی. این یکی رو هنوز کسی نمی دونه چیه. بعضی ها فکر می کنن پرواز خواهد کرد. بعضی ها فکر می کنن مسخره است. بعضی ها سعی می کنن سوارش بشن ببینن چطوری رانندگی می کنه ولی چون پنلش کلا فرق کرده نمی فهمن چی شده و سازنده که این رو می بینه سریع یک دگمه اضافه می کنه که با فشار دادنش ماشین مثل پژو دویست و هفت می شه و تازه می فهمین که پشت موتور هنوز وضعیت مثل سابقه و فقط چرخ ها و بدنه رو عوض کردن. راستی این ماشین هنوز ساخت پژو است.
                            اینم منم از شما دارم که این تبلت دقیقا چیه و قراره چکار کنه؟
                            ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 26-06-2012, 01:59 AM
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

یکی از نویسنده های مورد علاقه من در دنیای اینترنت جادی یه مطلب جالبی نوشت
                              سیستم عامل ها رو با اتومبیل مقایسه کرد و گفت مثلا ویندوز هفت رو یک پژو ۲۰۷ معرفی کرد و در مورد ویندوز ۸ نوشت

یه مقدار بی ربط به موضوع اما راجع بهش حرف زدین دوست دارم قسمت دیگه ای از همین متن جادی رو برای دوستان بنویسم
                              ببینم چقد با تفکر جادی شما موافق هستین

وبلاگ کیبرد آزاد جادی
                              اگر سیستم عامل ها ماشین بودن

مک
                              خودروی کوچک اسپرت. از پژو خسته شدین؟ فهمیدین که فرق عجیبی بین پراید و دویست و هفت و ماشین فضایی جدید نیست؟ پول زیاد هم دارین؟ چه چیزی بهتر از یک ماشین اسپورت زیبای سریع قوی سربرگردوننده برای شما؟ درسته که کمی گرونه ولی موقع خرید به قیمت نگاه نکنید و با کشیدن دست روی بدنه ماشین مطمئن بشید که این رو می خواین. بعله! مبارکه. این رو می خرین.

بعضی ها این خودرو واقعا باهاشون هماهنگه ولی تو تهران اکثرا در رسیدن به خونه کمی به کمی مشکل می خورن چون خیابون ها چند تا دست انداز دارن که این ماشی از روشون رد نمی شه. اشکالی نداره از این به بعد خیابون های دورتر بدون دست انداز رو می رین. هفته بعد هم که یک مهمونی است این ماشین اسپرت براتون شخصیت می یاره تنها اشکالی اینه که در برگشت نمی تونین دوستاتون رو سوارش کنین چون با دو نفر بیشتر سازگاری نداره. ولی خب ماشین قشنگیه… احتمالا بعد از یکسال به این نتیجه می رسین که شاید بهتر بود با همین قیمت یک پژوی آخرین مدل و یک خونه می خریدین و پنج تا سفر تفریحی هم می رفتین ولی خب به هرحال فعلا که اینو دارین و کسی هم دست دومش رو نمی خواد. البته بین خودمون بدونه! شنیدم مکانیک سر کوچه می تونه براتون توش موتور پژو نصب کنه و کمک فنرها رو هم دستکاری کنه که کف ماشین بیاد بالا. دیگه نمی تونین باهاش تند برین ولی خب عوضش می شه از همه خیابون ها باهاش رد شد. روحیه رو حفظ کنین! هنوز سرها به سمت ماشین شما می چرخه و نباید فراموش کنین که اگر ماشین مشابهی توی خیابون دیدین براش دست تکون بدین که همه روحیه شون حفظ بشه
                              .:d
                              شما اینو در نظر داشته باشین که این طرز تفکر یه گیک لینوکسیه که البته نظر بنده هم هست
                              اگه شما اون قسمت رو که خودتون نقل قول کردین قبول دارین باید این تعریف رو برای مک و البته iOS هم قبول داشته باشین

نظر

اتفاقا سر بخش مک من با جادی تو ف-یس بوک صحبت کردم که این تعریف از نسل های قدیم مک هست و الان خیلی وقته همه چیز عوض شده و ایشون هم تنها به بخش طنز قضیه اشاره کردند
                                ولی درباره ویندوز ۸ واقعا طنزی در کار نیست و کسی تعریف درستی از ویندوز ۸ نداره
                                باز شما رو به خوندن این بخش از نوشته هام دعوت می کنم

مشکل اصلی این هست که مایکروسافت در یک حرکت این دو پلتفرم رو با هم ادغام کرد و هنوز کسی نمی دونه چی از آب در اومده و همه فقط می گن عالی شده دیگه نرم افزار ویندوزی رو میشه روی تبلت نصب کرد . هنوز اطلاعی از درست بودن یا غلط بودن این حرکت ناگهای مایکروسافت اطلاعی در دست نیست و فقط به گفته های خود مایکروسافت میشه بسنده کرد که همه چی خوبه! کیه که باور کنه
                                به نظر من کار اپل منطقی تر هست. میبنیم اپل کم کم داره رابط کاربری ios رو روی مک میاره و بار ها و بارها توسط مردم و برنامه نویسان داره تست میشه. پس اگر اپل مثلا ۱ سال دیگه بگه این دو ادغام شدند میشه مطمئن بود که اینکار با آزمون و خطاهای زیادی انجام شده و احتمال مشکلات کمتره
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X