اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبلت های مایکروسافت - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان یک مساله ای رو که در نظر نمیگیرن اینه که یک تناقض در مورد سرفیس داریم...سیستم عامل های مایکروسافت کلا سنگین هستند.پیاده سازیشون روی تبلتی با این اندازه از محدوده قدرت تکنولوژی الان فراتره...شما فکر کنید یک سی پی یو ای 5 روی تبلت...با باطری و صفحه لمسی؟میشه؟من نمیدونم با سرورهای مایکروسافتی یا ویژاال استودیو کار کردید اما ذات مایکروسافت شلوغ کاری و سنگین کردن نرم افزاراست...این تناقض داره.تازه قراره دایرکت ایکس هم ساپورت کنه
    People!There is no way in the middle...

نظر

از نظر تئوری همه خوشخال هستند که متلا ما فتوشاپ رو تبلت داشته باشیم...ایده قشنگیه ولی میشه فکر میکنید؟من یک کم به کنقراتس مایکرو سافت مشکوکم...البته عیلی دوست دارم که اینجوری بشه ها...ولی فک کنید کامپیوتر رومیزیتون رو تو اندازه تبلت کوچک کنید...
      یکی از بچه ها گفته بود که بالاخره اپل میفهمه که باید تبلت با مک او اس بزنه!!!یعنی واقعا فکر کردید که این تست رو انجام ندادن؟مطمئنا نمیشده و گرنه مک او اس رو از قبل داشتند.لازم نبود آی او اس بیاد!ویندوزم همونه...
      People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
        از نظر تئوری همه خوشخال هستند که متلا ما فتوشاپ رو تبلت داشته باشیم...ایده قشنگیه ولی میشه فکر میکنید؟من یک کم به کنقراتس مایکرو سافت مشکوکم...البته عیلی دوست دارم که اینجوری بشه ها...ولی فک کنید کامپیوتر رومیزیتون رو تو اندازه تبلت کوچک کنید...
        یکی از بچه ها گفته بود که بالاخره اپل میفهمه که باید تبلت با مک او اس بزنه!!!یعنی واقعا فکر کردید که این تست رو انجام ندادن؟مطمئنا نمیشده و گرنه مک او اس رو از قبل داشتند.لازم نبود آی او اس بیاد!ویندوزم همونه...
        فتوشاپ قشنگه که رو تبلت باشه اما قتوشاپ سارگار شده. شما با این نسخه فتوشاپ چه جوری میخای تو اون صفحه کار کنی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من با خیلی ها مخالف هستم!
          به نظر من بعد از ایپد تبلت مایکروساقت موفق میشه
          داره مثل اپل میره جلو
          سخت افزار و نرم افزار ساخت خودش هست
          فروشگاه منظم نرم افزاری داره که حدودا صدهزارتا شده(مثل اندرویید بهم ریخته نیست که سامسونگ یه فروشگاه داشته باشه الجی یه دونه خود گوکل پلی هم یه دونه)
          مثل اندروید کپی کاری های احمقانه نداره! ایده از خودش هست چه در طراحی سخت افزار چه در محیط سیستم عامل
          برگهای برنده ای مثل مجموعه آفیس داره!
          مثل iTunes اپل یه نرم افزار مدیریت فایل به اسم Zune داره! مثل اندورید بی در و پیکر نیست!
          و خب نسبت به اندرویید عمومی تر هست! خیلی ها ویندوز کار میکنن و میان سمت این تبلت
          در نهایت به نظر من رقیب اصلی اپل مایکروسافت خواهد بود نه گوگل چون اندورید یه کپی مسخره و ناقص از iOS هست اما ویندوز 8 نسبتا مال خودش است(با اینکه خیلی از قابلیت هاش از Lion کپی بود)
          ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 25-06-2012, 02:05 AM
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
            من با خیلی ها مخالف هستم!
            به نظر من بعد از ایپد تبلت مایکروساقت موفق میشه
            داره مثل اپل میره جلو
            سخت افزار و نرم افزار ساخت خودش هست
            فروشگاه منظم نرم افزاری داره که حدودا صدهزارتا شده(مثل اندرویید بهم ریخته نیست که سامسونگ یه فروشگاه داشته باشه الجی یه دونه خود گوکل پلی هم یه دونه)
            مثل اندروید کپی کاری های احمقانه نداره! ایده از خودش هست چه در طراحی سخت افزار چه در محیط سیستم عامل
            برگهای برنده ای مثل مجموعه آفیس داره!
            مثل itunes اپل یه نرم افزار مدیریت فایل به اسم zune داره! مثل اندورید بی در و پیکر نیست!
            و خب نسبت به اندرویید عمومی تر هست! خیلی ها ویندوز کار میکنن و میان سمت این تبلت
            در نهایت به نظر من رقیب اصلی اپل مایکروسافت خواهد بود نه گوگل چون اندورید یه کپی مسخره و ناقص از ios هست اما ویندوز 8 نسبتا مال خودش است(با اینکه خیلی از قابلیت هاش از lion کپی بود)

خوب دوست عزیز حرف شما کاملا درست ولی بحث فروشگاههای عرضه محصولات مایکروسافت چی میشه؟
            چندتا فروشگاه مایکروسافت موجوده؟ بازار آمریکا که تنها نیست. اگه بحث نرم افزار باشه که از فروشگاه اینترنتی خریداری میشه پس لازم به فروشگاه منظم نرم افزاری نیست.
            باید زنگ بزنیم آمازون یا ایبی؟؟؟؟(شاید یه دست دومش گیرمون اومد.)
            این حرف شما وقتی 100 درصد جامع حقیقت میپوشونه که ویندوز 8 امتحان خودش رو پس بده. ما چیزی از ویندوز 8 دیدیم؟ پس نه میتونیم تعریف کنیم ازش نه بد بگیم.
            ویرایش توسط alioiphone : https://i-phone.ir/forums/member/41147-alioiphone در ساعت 25-06-2012, 02:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
              فتوشاپ قشنگه که رو تبلت باشه اما قتوشاپ سارگار شده. شما با این نسخه فتوشاپ چه جوری میخای تو اون صفحه کار کنی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

فتوشاپ سازگار شده چنده؟ من که iPhoto رو 4.99 دلار خریدم.

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                خوب دوست عزیز حرف شما کاملا درست ولی بحث فروشگاههای عرضه محصولات مایکروسافت چی میشه؟
                چندتا فروشگاه مایکروسافت موجوده؟ بازار آمریکا که تنها نیست. اگه بحث نرم افزار باشه که از فروشگاه اینترنتی خریداری میشه پس لازم به فروشگاه منظم نرم افزاری نیست.
                باید زنگ بزنیم آمازون یا ایبی؟؟؟؟(شاید یه دست دومش گیرمون اومد.)
                این حرف شما وقتی 100 درصد جامع حقیقت میپوشونه که ویندوز 8 امتحان خودش رو پس بده. ما چیزی از ویندوز 8 دیدیم؟ پس نه میتونیم تعریف کنیم ازش نه بد بگیم.
                سامسونگ یا کلا گوگل مگه فروشگاه داشتن؟؟
                خیلی ها هستن هنوزم به ویندوز احیتاج دارن
                شک نکنید تبلت مایکروسافت فروشش میره بالا
                وقتی بیاد فقط کافیه با چندتا کمپانی بزرگ کار بکنه مثل سونی یا ایسوس
                حرف شما هم درسته اما من مطمينم رقابت بین اپل و مایکروسافت خواهد بود
                نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                --------------------------------------------------------
                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                  سامسونگ یا کلا گوگل مگه فروشگاه داشتن؟؟
                  خیلی ها هستن هنوزم به ویندوز احیتاج دارن
                  شک نکنید تبلت مایکروسافت فروشش میره بالا
                  وقتی بیاد فقط کافیه با چندتا کمپانی بزرگ کار بکنه مثل سونی یا ایسوس
                  حرف شما هم درسته اما من مطمينم رقابت بین اپل و مایکروسافت خواهد بود
                  مگه سامسونگ فروشگاه داشت؟؟؟؟ من متوجه این حرفتون نمیشم.
                  بحث همکاری نیست بحث فروش محصوله. چه بلایی سر گوشی های مایکروسافت اومد؟ به چه دلیل اینجوری شد؟
                  به دلیل نبود قدرت کافی برای فروش محصولاتش. نمیگم مایکروسافت نمیتونه ولی اول باید به فکر سیلو باشه بعد بیاد گندم بچینه.
                  1000 دلار تبلتی که از نظر نرم افزاری هنوز مشخص نیست و فقط قابلیت وای فای داره. مایکروسافت باید به فکر این مشکل باشه. کیبورد و موس و... یه الترابوک میزدی که بهتر بود. بعضی از دوستان توی آیفون و آیپد نسل قبل به نبود شبکه lte خورده گرفتن حالا چی شده با وای فای مایکروسافت کنار میان؟

نظر

مگه سامسونگ فروشگاه داشت؟؟؟؟ من متوجه این حرفتون نمیشم.
                    بحث همکاری نیست بحث فروش محصوله. چه بلایی سر گوشی های مایکروسافت اومد؟ به چه دلیل اینجوری شد؟
                    به دلیل نبود قدرت کافی برای فروش محصولاتش. نمیگم مایکروسافت نمیتونه ولی اول باید به فکر سیلو باشه بعد بیاد گندم بچینه.
                    واقعا تشبیه سیلو و گندم به محصولات مایکروسافت و فروشگاه هاش در نوع خودش جالبه
                    درسته اپل استورها فروشگاه های بی نظیری هستن اما مایکروسافت مگه کارخونه تولید نوشابه علی آباده که مشکل عرضه و فروش داشته باشه
                    این همه لایسنس ویندوز و آفیس و xbox و...
                    تو عرضه مشکلی داشته؟
                    شاید بازاریابی و تبلیغات اپل رو نداشته باشه اما اونطوری هم نیست که شما میگین

نظر

من نميدونم اين چه كاريه كه هر وقت يه شركتي يه محصولي توليد ميكنه ميايد اينجا تاپيك ميزنيد و با تمام قوا خوردش ميكنيد. اين كار درسته؟!
                      اين گجت جديد تبلت نيست و يك مفهوم جديده. اين دستگاه رو نميشه با آيپد مقايسه كرد. نميشه با مكبوك اير ١١ اينچي مقايسه كرد و يا هر گجت ديگه اي.
                      در ضمن هر دستگاهي در شروعش يه سري مشكلات داره كه در ادامه و در گذر زمان برطرف ميشه. آيپد از همون اول پرفروش ترين تبلت دنيا بود؟؟؟؟ آيفون از همون اول بهترين بود؟؟؟؟
                      بالاخره اين دستگاه هم يه مشكلاتي داره كه اگه اين فكر جديد حمايت بشه حتما برطرف ميشه.

نظر

به نظرم بحث بیشتر ازین راجع به چیزی که هنوز اطلاعات زیادی چه از نظر سخت افزاری و چه نرم افزاری ازش نداریم چندان منطقی نیست

چیزی که مسلمه مایکروسافت کار بزرگی انجام داده و اون یکپارچه کردن سیستم عامل موبایل ، تبلت و pc هست.. و نتیجه این حرکت رو حداقل در آینده خواهیم دید
                        و حرفهای جانبدارانه بعضی دوستان و طرفداران اپل میتونه ناشی از ترس از همین آینده باشه...

نظر

به نظرم بحث بیشتر ازین راجع به چیزی که هنوز اطلاعات زیادی چه از نظر سخت افزاری و چه نرم افزاری ازش نداریم چندان منطقی نیست

چیزی که مسلمه مایکروسافت کار بزرگی انجام داده و اون یکپارچه کردن سیستم عامل موبایل ، تبلت و pc هست.. و نتیجه این حرکت رو حداقل در آینده خواهیم دید
                          و حرفهای جانبدارانه بعضی دوستان و طرفداران اپل میتونه ناشی از ترس از همین آینده باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                            واقعا تشبیه سیلو و گندم به محصولات مایکروسافت و فروشگاه هاش در نوع خودش جالبه
                            درسته اپل استورها فروشگاه های بی نظیری هستن اما مایکروسافت مگه کارخونه تولید نوشابه علی آباده که مشکل عرضه و فروش داشته باشه
                            این همه لایسنس ویندوز و آفیس و xbox و...
                            تو عرضه مشکلی داشته؟
                            شاید بازاریابی و تبلیغات اپل رو نداشته باشه اما اونطوری هم نیست که شما میگین
                            دوست عزیز یه توضیح راجع به شیوه توضیع این تبلت میدین؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط morefa021 نمایش پست ها
                              من نميدونم اين چه كاريه كه هر وقت يه شركتي يه محصولي توليد ميكنه ميايد اينجا تاپيك ميزنيد و با تمام قوا خوردش ميكنيد. اين كار درسته؟!
                              اين گجت جديد تبلت نيست و يك مفهوم جديده. اين دستگاه رو نميشه با آيپد مقايسه كرد. نميشه با مكبوك اير ١١ اينچي مقايسه كرد و يا هر گجت ديگه اي.
                              در ضمن هر دستگاهي در شروعش يه سري مشكلات داره كه در ادامه و در گذر زمان برطرف ميشه. آيپد از همون اول پرفروش ترين تبلت دنيا بود؟؟؟؟ آيفون از همون اول بهترين بود؟؟؟؟
                              بالاخره اين دستگاه هم يه مشكلاتي داره كه اگه اين فكر جديد حمايت بشه حتما برطرف ميشه.
                              دوست عزیز چرا گارد میگیری؟ اینجا کسی قصد کوبیدن گجتی رو نداره. بحث فقط راجع به این تبلت جدید و آینده اشه نه چیز دیگه.
                              فکر نمیکنم کسی اینجا چیز غیر منطقی گقته باشه.

نظر

دوست عزیز چرا گارد میگیری؟ اینجا کسی قصد کوبیدن گجتی رو نداره. بحث فقط راجع به این تبلت جدید و آینده اشه نه چیز دیگه.
                                فکر نمیکنم کسی اینجا چیز غیر منطقی گقته باشه.
                                نخير عزيز من. سرتاسر اين تاپيك غير منطقيه. همه دارن اين گجتو با آيپد يا مكبوك مقايسه ميكنن. در صورتي كه هيچ چيزي از اين گجت نميدونن. اين دستگاه تبلت نيست. اين دستگاه داره يه استانداردي تعريف ميكنه براي شركت هايي كه ميخان از ويندوز روي گجت هاشون استفاده كنن.

نظر

صبر کنید ..
                                X