اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تولید نخستین تبلت ایرانی

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام"

آقا خودتون و ناراحت نکنید بزارید بیاد تو بازار خوب باشه من می خرم بعد میام به شماهام میگم خوبه بخرید شماهام به دوستاتون میگین اونام میخرن! بد باشه من نمی خرم بعد نمیام به شماها بگم خوبه بخرید شماهام به دوستاتون نمی گین بخرن اونام نمی خرن! خلاص!

پیش داوری کردن درست نیست بزارید بیاد باهاش کار کنید بعد! منم حقیقت امیدم بهش صفره چون سامسونگ با اون کول بار تجربه و اون بودجه و تبلیغات و ... نوننست مارو یحورده به خودش جلب کنه و حتی ما تو خواب حاضر بشیم آی دیوایس خودمون با یکی از محصولاتش عوض کنیم حالا این تبلت ایرانی بنده خدا!

همه هم بودجه ۱ میلیونی ندارن واسه آیپد بدن اونام دل دارن تبلت میخوان!
    "
    دوست عزیز من ندید میگم از خیلی برندها عقب تره.ولی بحث من اینه چون ساخت خودمونه باید دست وبالش رو گرفت و الان مقایسه کردنش با این غولها کاملاًًً اشتباهه

نظر

نظر من اينه كه اين تبلت همون تبلت هاي چينيه. كه با ٢٠٠ تومن ميشه خريدشون و اين شركت فقط اومده زبان فارسي و بهش اضافه كرده و با گذاشتن اسم تبلت ايراني مردم و تحريك ميكنه كه تبلت چيني ٢٠٠ تومني رو ٣٨٠ ٤٠٠ تومن براش پول بدن و بخرن.....

نظر

ما چی مون از هندی ها و آفریقایی ها کمتره؟! همه اون ها هم میدن چین براشون میسازه!!! حالا یه شرکت مثل اپل همه چیزهاشو طراحی می کنه میده براش تو چین مونتاژ می کنن یکی مثل ما (شاید) کلا واگذار کرده به چین!!! مهم اینه که چیزی که میسازن پشتیبانی کنن ازش و قیمتش مناسب مردم اون کشور باشه...
        قطعا اگه بخوایم پیشرفتی کنیم باید از یه جایی شروع کنیم و دوستانی که خوششون نمیاد بهتره نگاش نکنن!!! برای من ممکنه اصلا کارایی نداشته باشه و محصولات دیگه رو ترجیح بدم ولی نمیام همیشه و همه جا انتقاد و سرکوب و تمسخر کنم!!!

به امید ایرانی آباد!

نظر

واقعا اين حركت قابل ستايشه
          واقعا برام قابل درك نيست يك ايراني مياد پيشرفت كشورش رو مسخره ميكنه حتي اگر با كمك وهول دادن كسي ديگه باشه الان ميگيم ايران يك تبلت هم ساخته واقعا هم افرين داره كارشون كه دست به اين اقدام زدن
          شما نگاه كنيد ios6 اومد بتاست خيليامون نصب كرديم مشكلاتش مشخص بشه تا شركت اين مشكل هارو حل كنه
          به نظرمنم اين تبلت ها يك بتا هستن و بايد منتظر ديوايس هاي ديگر باقدرت و كيفيت ازشون باشيم اميدوارم ديگه شاهد اين نباشيم كه خواهربرادرامون رو براي پيشرفت مسخره كردن

چو ايران نباشد تن من ....( باقيش رو به ياد بياريد)
          ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 13-06-2012, 11:29 AM

نظر

والا من باید اینجا عرض کنم که آقای mr id شما که از ایران خودرو و سمند صحبت میکنید . تا حالا کاپوت سمند رو بالا زدید ببینید که موتور این ماشین چیه؟؟
            تا حالا آرم پژو رو دیدی روی موتور این اتومبیل؟ یا سمند ef7 که ساخت کمپانی بوش هست؟
            ما حتی کپی برداریمون از چینی ها بدتره . چرا میخواید خودتون رو گول بزنید؟ من میگم اگر به اینجور مسائل اعتراض نشه , باید همچنان دروغ بشنویم و دروغ .

آخه برای مثال نیروگاه اتمی بوشهر که به دست مهندسان توانای ایرانی (البته ایرانیش رو روسی بخونید بهتره) و برای مرتبه هشتم به مرحله بهره برداری رسیده تا الان شما شنیدی که 1 کیلو وات (بیشتر نه ) برق تولید کنه؟؟؟؟
            والا بخدا من افتخار میکنم که اگر اگر اگر ایران بخواد تبلت تولید کنه (اما بدون دروغ) تبلت ایرانی . و نه چینی .
            همه جان و تنم ... وطنم وطنم وطنم وطنم . (منم ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم (البته فقط توی خاک خودم) شما باید خارج از ایران برید تا کاملا منظور منو درک کنید و متوجه بشید که حس تحقیر یعنی چی.شایدم خیلیاتون بدونید .

نظر

من در به در بدنبال اون تاپيك تبريك سال نو ( ١٣٩١) ميگردم
              عجب پيش بيني كردم تبلت إيراني مجهز به هاله نور!!!!
              دوستان هر كي أونو تاپيك پيدا كرد آمار شو به ما هم بده ممنون ميشم

نظر

يه صحبتي هم با اون دوستاني كه توقع دارند اين تبلت همه چيش از سخت أفزار و نرم أفزار گرفته وتا مونتاژ بايد ايروني باشه عزيزان من شما كه بيشتر از بقيه بر طبل خود كفايي ميكوبيد
                دوستان من خود كفايي با توجه به معني كه شما در ذهن داريد در حال حاضر در قرن ٢١ جايي نداره اكثر شركتهاي موفق دنيا رمز موفقيت شؤون برپايه فرا مليتي كار كردنه اتفاقا تنها معدود كشورهاي مثل كره شمالي هستند كه فكر معيوب شؤون منجر شده از صفر همه چيز خودشون تجربه كنند
                ديگه از كمپاني ب ام و معتبر تر كه طراح ايروني و عرب داره و يا حتي همين سامسونگ يه يخجال سايدبايسايد توليد كرده كه شير ايتاليايي تصويه كننده آبش امريكايي موتورش آلماني ولي در نهايت برند كره اي سامسونگ روش خورده
                چرا جاي دور بريم همين هيوندايي كه بعضي ميگن از لكسوس هم بهتره!!!! اكثر طراح أش اروپايي اند
                اگر قرار بشه با تقليد به پاي كره اي ها برسيم من ١٠٠٪ موافقم دمشون گرم و خدا قوت
                ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 13-06-2012, 01:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                  يه صحبتي هم با اون دوستاني كه توقع دارند اين تبلت همه چيش از سخت أفزار و نرم أفزار گرفته وتا مونتاژ بايد ايروني باشه عزيزان من شما كه بيشتر از بقيه بر طبل خود كفايي ميكوبيد
                  دوستان من خود كفايي با توجه به معني كه شما در ذهن داريد در حال حاضر در قرن ٢١ جايي نداره اكثر شركتهاي موفق دنيا رمز موفقيت شؤون برپايه فرا مليتي كار كردنه اتفاقا تنها معدود كشورهاي مثل كره شمالي هستند كه فكر معيوب شؤون منجر شده از صفر همه چيز خودشون تجربه كنند
                  ديگه از كمپاني ب ام و معتبر تر كه طراح ايروني و عرب داره و يا حتي همين سامسونگ يه يخجال سايدبايسايد توليد كرده كه شير ايتاليايي تصويه كننده آبش امريكايي موتورش آلماني ولي در نهايت برند كره اي سامسونگ روش خورده
                  چرا جاي دور بريم همين هيوندايي كه بعضي ميگن از لكسوس هم بهتره!!!! اكثر طراح أش اروپايي اند
                  اگر قرار بشه با تقليد به پاي كره اي ها برسيم من ١٠٠٪ موافقم دمشون گرم و خدا قوت
                  بنده هم امروز صبح از خواب بیدار شدم یه گوشی اختراع کردم از آیفون بهتر
                  یه آیفون آوردم یه کاور روش انداختم پشتش با ماژیک نوشتم ساخت ایران
                  خب همه مزیت های آیفون رو داره + اینکه مقاوم تر از آیفونه ضربه بخوره مشکلی پیش نمیاد

از شوخی بگذریم همه دوست دارن تبلت ایرانی ببینن اما با این رویه من یکی خوشبین نیستم
                  نظر منه و شاید هم اشتباه باشه
                  به هر حال...

نظر

مثله خودروی ملی ، سیستم عامل ملی، اینترنت ملی و چادر ملیمون میمونه.
                    خدا به خیر کنه مسواک ملی نسازن.
                    یه چیزی اگه خوب باشه و کار بی مانندی باشه از اونور دنیا خودشون میان جوری خواهانش میشن که دیگه نیازی به خرید منو شما نیست. مگه فرش ایرانی از حمایت داخلی ماست که به اینجا رسیده؟؟؟

نظر

اصلا این قضیه ملی میهنی نیست اینطور که دارید میگید وقتی سیستم عاملش جهانیه فرا ملی هست این موضوع اگر خوب باشه خوب فروش هم میره دیگه قضیه رو درامش نباید کرد ، سازمانی که داره همچین سرمایه گذاری میکنه اولا از حمایت لازم برخورداره (!)(مطمن باشید همچین احساسی به وطنم همه ی جانو تنم ندارن ) دوما یک نفر یا چند نفر تو همچین شرایط اقتصادیی که کار افرینی اصلا اقتصادی نیست نمیان همچین سرمایه گذاریی بکنن ، پس احساسی لطفا نگاه نکنید بذارید بیاد اگر واقعا به درد بخور باشه خریداری میشه چه تو ایران چه خارج با ایپد هم قرار نیست رقابت بکنه با هم سطح قیمت خودش
                      ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 13-06-2012, 02:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
                        والا من باید اینجا عرض کنم که آقای mr id شما که از ایران خودرو و سمند صحبت میکنید . تا حالا کاپوت سمند رو بالا زدید ببینید که موتور این ماشین چیه؟؟
                        بله ، ما هم از کره مریخ نیومدیم ، ولی همین رو هم میدونم که داریم بعضی قطعاتش رو خودمون میزنیم
                        حتی این رو هم میدونم که به ناچار و البته خوشبختانه داریم بعضی از قطعات هواپیماهای جنگنده رو خودمون میزنیم
                        حتی این رو میدونم که کارگاه هایی هستند در همین تهران که دارند قطعات یدکی قطار !! رو هم میزنند
                        (همه ی اینها هست، هرچند ناچیز و کوچک)
                        این رو هم میدونم که بعضی از بالادستی ها به خاطر جیب خودشون میان تولید داخلی رو نمیخرند و از کشور های دست 2 و 3 میخرند. (متاسفانه)

تا حالا آرم پژو رو دیدی روی موتور این اتومبیل؟ یا سمند ef7 که ساخت کمپانی بوش هست؟
                        ما حتی کپی برداریمون از چینی ها بدتره . چرا میخواید خودتون رو گول بزنید؟ من میگم اگر به اینجور مسائل اعتراض نشه , باید همچنان دروغ بشنویم و دروغ .
                        شما از موتور سمند خبر دارید من از ******* ها و .... !!!!

آخه برای مثال نیروگاه اتمی بوشهر که به دست مهندسان توانای ایرانی (البته ایرانیش رو روسی بخونید بهتره) و برای مرتبه هشتم به مرحله بهره برداری رسیده تا الان شما شنیدی که 1 کیلو وات (بیشتر نه ) برق تولید کنه؟؟؟؟
                        در جواب این حرفتون میگم که اگه یه سطل خاک بدن بهتون بدون آب ، میتونید یک کاخ گِلی درست کنید ؟

والا بخدا من افتخار میکنم که اگر اگر اگر ایران بخواد تبلت تولید کنه (اما بدون دروغ) تبلت ایرانی . و نه چینی .
                        همه جان و تنم ... وطنم وطنم وطنم وطنم . (منم ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم (البته فقط توی خاک خودم) شما باید خارج از ایران برید تا کاملا منظور منو درک کنید و متوجه بشید که حس تحقیر یعنی چی.شایدم خیلیاتون بدونید .
                        خارج ؟ کجا مثلاً ؟
                        همین عرب های عزیز ، برید ببینید که از آسفالت اتوبان هاشون تا ماشین ها صنعتیشون همش made in کشور های خارجی خورده !!
                        باز ایول به خودمون که حداقل سعی میکنیم و توخیالاتمون بهش فکر میکنیم.
                        ---
                        منم وقتی پام رو از کشور گذاشتم بیرون کلی حسرت خوردم و دلم خواست دیگه برنگردم ، ولی اینجا وطنه من هستش !
                        ژاپن چند بار با خاک یکسان شد ؟ ولی دیدید که همه مردمش هم قسم شدند که دوباره بسازنش! ببخشید( امیدوارم ناراحت نشید ،ولی محبورم رُک باشم )چون افرادی امثال شما نبودند که بشینند بیرون گود و بگند لنگش کن ! کسانی امثال شما نبودند که بشینند بیرون و به اون شکل محصولی که به اسم کشورشون اومده بیرون رو مسخره کنند !

شمایی که اینجا فقط دارید انتقاد میکنید ، شما اگر بهتر میتونید از اینها کار کنید ، بسم الله ، شروع کنید ، استیو جابز هم از پارکینگ خونشون شروع کرد ، اگر نمیتونید پس لطفاً انتفاد سازنده بکنید

به امید اینکه روزی خودمون زحمت آباد کردن وطنمون رو بکشیم و فقط انتقاد نکنیم !

--
                        تاپیک بسته میشه به دلیل اینکه از هدف تاپیک دور شدیم (مثل همیشه)

نظر

صبر کنید ..
                        X