اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تولید نخستین تبلت ایرانی

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا روزبه من برای شما احترام خاصی قائل بودم اما با این لفظی که الان به کار بردید کاملا متوجه شدم که شما در حدی نیستی که بخوام باهات بحث کنم .

در جهل مرکب ابد الدهر بمان. متاسفم واسه انجمنی که شما معاون راهبردی اون باشی .

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
      آقا روزبه من برای شما احترام خاصی قائل بودم اما با این لفظی که الان به کار بردید کاملا متوجه شدم که شما در حدی نیستی که بخوام باهات بحث کنم .

در جهل مرکب ابد الدهر بمان. متاسفم واسه انجمنی که شما معاون راهبردی اون باشی .
      عزیز من شما میگید من همه چیز رو از این انجمن یاد گرفتم
      بعد وقتی یکی از مدیران یکی از پست های شما رو به علت شوخی های بدور از ادب پاک می کنه ما رو دیکتاتور جاهل و... خطاب می کنی
      در نهایت من هم برای شما متاسفم که نه حرمت جایی که ازش چیزی آموختید نگه میدارید نه حرمت کسایی رو که بدون چشم داشتی برای افرادی مثل شما زحمت کشیدند و همه انجمن و افراد بخاطر یک پست پاک کردن شما میشن دیکتاتور و جاهل و.. نه عزیز من شما خوبی
      موفق باشید در انجمن های بعدی
      ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 12-06-2012, 07:55 PM
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آقایون و دوستان محترم . من از تک تک کسانی که بهشون توهین شد معذرت میخوام.
        خیلی برام سخت بود که هر جا که حرف بزنم بخوان سانسورم کنن. اون حرفی که در مورد دگمه پاور عرض کردم هم یک شوخی بود که چند تا پست بعدش هم بهش اشاره کردم.

آقا روزبه من حد خودم رو میدونم که کجا چی بگم . نمیدونستم که نباید یک سری مسائل رو بگم که واقعا حقیقته .
        شما خط تولید گوشی جی ال ایکس رو دیدی؟؟ من دیدم ....
        من فقط گفتم که این تبلت ایرانی و ملی نیست فقط جعبه اش عوض شده و سیستم عاملش فارسی شده .

بازم میگم که اگر توهینی کردم واقعا معذرت میخوام. شما گردن من خیلی حق دارید. موفق باشید و خدانگهدار

نظر

مروز باهاش تو نمايشگاه كار كردم واسه گام اول خوب بود به نظرم
          اگر ميخوايد تستش كنيد بريد بازار موبايل اونجا يه نمايشگاه تا جمعه هست ميتونيد اونجا تستش كنيد
          این نمایشگاه تا کی برقراره؟ منظورتون بازار موبایل تو حسن آباد هست دیگه؟

من هنوز این تبلت و از نزدیک ندیدم. ولی به غیر از طراحیش فکر نکنم هیچ چیزش ایرانی باشه. سیستم عامل و cpu و gpu و ram و lcd و ... که خارجی هست.
          من فکر میکنم این کارخانه های الکترونیکی تازه تاسیس یه جورایی دارند زیر نظر چینی ها اداره میشند. قبلا قطعات بنجل تو چین مونتاژ میشد بعد به ایران صادر میشد ولی الان همون کار داره تو خود ایران انجام میشه. که البته بد هم نیست. بالاخره یکی از دلایل پیشرفت خیلی از این کشورهای صنعتی کپی کردن هستش. فقط اگر دست از این خود بزرگ بینی ها بردارند خیلی بهتره. همچین خبر میزنند تبلت ایرانی انگار ....

نظر

خداوندا چین چه میکند برادران چینی دمتون گرم

نظر

من فكر ميكنم يه كم بي انصافي باشه هنوز تست نشده اينجوري با نظر منفي بهش نگاه كنيم. بخش بزرگ دنياي تكنولوژي ايده ست و اگه ايده ي كار هم ايراني باشه و خوب جواب بده كار شاقيه!
              اگه بخوايم اينجوري به قضيه نگاه كنيم پس سخت افزار ديوايس هاي اپل هم توو شركتش توليد نميشه . اگه جابز هم اسمي توو دنيا در كرد واسه دست به آچار بودنش نبود!و واسه ايده هاي جديد و نويي كه داشت بود!
              به نظر من منطقي مياد اگه توليد كننده ببينه واردات مواد اوليه ، هزينه كارمند متخصص ، كارگر ؛ و ... توو كشور بصرف نباشه بده يه كشوري محصولاتش رو توليد كنه كه اينها تووش ارزون باشه . و در نهايت هم سود بيشتر به توليد كننده محصول نهايي ميرسه و هم كالا با قيمت مناسبتري به دست خريدار ميرسه!
              به هر حال...
              فكر ميكنم بايد بزاريم چند وقت بگذره و فيدبك ها رو ببينيم (از طرف استفاده كننده ها نه اونايي كه بد بينن) بعد بتونيم با چشم باز تر قضاوت كنيم.

خواهشا از بچه هاي انجمن اگه كسي تهيه كرد حتما يه تاپيك ( در حد نقد و بررسي )* واسش باز كنه تا دوستان ديگه هم سوالاتشون رو مطرح كنن

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
                پس شما آیپدتون رو بفروشید و این تبلت مثلا ملی رو بخرید و ازش لذت ببرید و غر زدن ما رو هم نخونید .

البته بهتون بر نخوره ها . اشخاصی که تفکرشون مثل شماس باید از این تبلت پشتیبانی کنن.

اینا نمیتونن یه بازی درست کنن که کرش نکنه بعدش میان میگن نزارید بچه هاتون بازی کنن. خوب نیست
                براتون متاسفم با این طرز تفکرتون...
                اینا یعنی خود ما! نه کس دیگه ماییم که مردم ایرانیم و ایرانو ساختیم...
                اون کسیم که این تبلتو ساخته یکی بوده مثل خود من و شما...
                من به شخصه به همچین فردی افتخار می کنم که انقدر جسارت داشته که اومده توی کشوری که مردمش این جور طرز فکر دارن چنین کاری کنه
                ما همون باید بریم التماس اپلو بکنیم که تورو خدا اکانتمون نبندو به اپل استور تو ایران باز کنو اینا و اونام محلمون نذارن
                تا یکی یه کاریو شروع می کنه انقدر مسخرش می کنیمو توی سرش می زنیم تا به غلط کردم بیافته.
                برای همینه که انقدر عقب مونده شدیم و همه چیز رفته در انحصار دولت و تا یه کاری را دولت نکنه یعنی ان کار اصلا نمی تونه صورت بگیره(چون کسی نیست که انجامش بده).
                چون ما به جوونامون و کسایی که ایده های ناب دارن اهمیت نمی دیم.

نظر

حرف سعید رو تایید میکنم و به این جسارتشون که جنس چینی رو ملی خطاب میکنن تبریک میگم . برای شروع خوبه ...
                  ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 12-06-2012, 11:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                    این نمایشگاه تا کی برقراره؟ منظورتون بازار موبایل تو حسن آباد هست دیگه؟

من هنوز این تبلت و از نزدیک ندیدم. ولی به غیر از طراحیش فکر نکنم هیچ چیزش ایرانی باشه. سیستم عامل و cpu و gpu و ram و lcd و ... که خارجی هست.
                    من فکر میکنم این کارخانه های الکترونیکی تازه تاسیس یه جورایی دارند زیر نظر چینی ها اداره میشند. قبلا قطعات بنجل تو چین مونتاژ میشد بعد به ایران صادر میشد ولی الان همون کار داره تو خود ایران انجام میشه. که البته بد هم نیست. بالاخره یکی از دلایل پیشرفت خیلی از این کشورهای صنعتی کپی کردن هستش. فقط اگر دست از این خود بزرگ بینی ها بردارند خیلی بهتره. همچین خبر میزنند تبلت ایرانی انگار ....
                    عرض كردم تا جمعه
                    بله همون جاست بازار موبايل ايران

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                      حرف سعید رو تایید میکنم و به این جسارتشون که جنس چینی رو ملی خطاب میکنن تبریک میگم . برای شروع خوبه ...
                      دوست عزیز کلیت کار خیلی خوبه
                      مشکل اینجاست که این قضیه مثل حاتیه که دانش آموزی از خودش جلو میفته
                      منظورم اینه که ما هنوز تو دانش اندوزی تو مدارس و دانشگاه هامون مشکل داریم(این حرف رو به عنوان یه معلم که واقعا لمسش کردم تو آموزش و پرورش مملکتم میزنم)
                      تو صنایعمون مشکل داریم تو اقتصاد....
                      بعد شما بیا یه کیت ببند و به عنوان افتخار ملی عرضه کن
                      خب این چیزی رو حل نمیکنه
                      البته گفتم کل قضیه بد نیست میشه با مهندسی معکوس هم پیشرفت کرد اما وقتی به ظاهر از خودمون جلو افتادیم دیگه نمیتونیم چیز ها رو اصولی و از پایه خودمون طراحی کنیم
                      کپی کاری هم با وجود کشور دوست و برادر مسلمان چین با منطق سازگار نیست
                      معذرت دوستان بی ربط به تاپیک بود یه مقدار به حاشیه رفتم

نظر

اقا منم فکر نمیکنم ایرانی باشه ولی بقول دوستمون این درست نیست که صرف اینکه سخت افزار ساخت ایران نبود بگیم ایرانی نیست. باید تست بشه. انفدرم تو سرشون نزنید.
                        ما یه کشور در حال توسعه هستیم اینم یعنی همین. درسته کار شاقی نیست و قابل مقایسه با کشورهای پیشرفته نیست.
                        ویرایش توسط ali4 : https://i-phone.ir/forums/member/31855-ali4 در ساعت 13-06-2012, 12:55 AM

نظر

بنظر من باید حمایتش کنیم.هر جی باشه یه استارتیه که زده شده تا مغزها و مهندسان و برنامه نویسان داخلی یه جورایی فکراشونو پیاده کنن و میدونم همه هم عقیده ایم که اینگونه افراد تو ایران کم نیست

نظر

دوستان تند روی و کوبیدن فکر کنم کافی باشه
                            فکر هم نمیکنم اپل و سامسونگ از بدو تولد آیفون 4اس و آیپد نیو و گلکسی اس 3 تولید کرده باشند !!!!
                            مطمعن باشید که اپل قبل از دادن 2 جی ، بالای 10 مدل گوشی آزمایشی تولید کرده و به 2 جی رسید و الان 4 اس و.....
                            همین کارخونه ایران خودرو هم قبل از اینکه مدل های سمند رو بده بیرون بالای 10 تا مدل دیگه رو هم درست کرده بوده ولی اصلاً صداش رو در نیاورد
                            قرار نیست که محصول اول بیاد و شاخ آیپد نیو رو بشکنه که !!! پله پله باید حرکت کرد
                            همین سامسونگ که الان غولی شده واسه خودش همش داریم اخباری دال بر شکایت اپل به خاطر کپی برداریش میشنویم ، پس نباید عجیب باشه برامون که از جایی کپی برداری کرده باشه
                            خودتون هم که دیگه اعتراضتون نسبت به سامسونگ و ... در همه ی تاپیک های انجمن هست
                            ضمناً ، عزیزانی که فرمودند تمام قطعات و کل هم اجمعین ساخت شرکت های دیگه هست ، میشه به بنده ی از همه جا بیخبر لطف کنند و بگن چند درصد قطعات محصولات اپل ساخت خود اپل هست و لوگوی اپل روش هست ؟! و میتونند ریز به ریز نام ببرند ؟

قبول دارم این نظرات عزیزان بخشیش به خاطر بالا رفتن توقعات و دید هستش ، ولی نزارید که جلوی منطقتون رو بگیره و نتونید واقع گرا باشید !!!

نظر

هر موقع یه تاپیکی زده میشه , یه حرفو حدیثی درست میشه .. نمیدونم از چی میتونه باشه .. !

نظر

سلام

آقا خودتون و ناراحت نکنید بزارید بیاد تو بازار خوب باشه من می خرم بعد میام به شماهام میگم خوبه بخرید شماهام به دوستاتون میگین اونام میخرن! بد باشه من نمی خرم بعد نمیام به شماها بگم خوبه بخرید شماهام به دوستاتون نمی گین بخرن اونام نمی خرن! خلاص!

پیش داوری کردن درست نیست بزارید بیاد باهاش کار کنید بعد! منم حقیقت امیدم بهش صفره چون سامسونگ با اون کول بار تجربه و اون بودجه و تبلیغات و ... نوننست مارو یحورده به خودش جلب کنه و حتی ما تو خواب حاضر بشیم آی دیوایس خودمون با یکی از محصولاتش عوض کنیم حالا این تبلت ایرانی بنده خدا!

همه هم بودجه ۱ میلیونی ندارن واسه آیپد بدن اونام دل دارن تبلت میخوان!

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X