اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[اختصاصی] مقایسه S-Voice با Siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کپی برداریه قشنگیه از سیری باید به سامسونگ واسه همچین کاری تبریک گفت تونست مشتریاشو نگه داره...البته دوام این قضیه هم مهمه.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      دوستان اگر رام ٤ رو براي گالكسي ايس پيدا كرديد خبرم كنيد. مشتاق استفاده از اين سرويس شدم.
      فکر کنم گلکسی ایس صفحه اش کوچکتر از ۴ اینچ باشه برای همین اصلا خوب اجرا نمی شه.

نظر

شما اگه میشه بی زحمت بین one x و iphone 4s هم یک مقایسه بزار ممنون

نظر

علیرضا عزیز میتونید یه جای دیگه کلیپ رو اپ کنید؟ دانلود نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Lovely 3g نمایش پست ها
            علیرضا عزیز میتونید یه جای دیگه کلیپ رو اپ کنید؟ دانلود نمیشه.
            بله بازدید زیاد بود سرورم down شده در حال آپلود هستم. به زودی لینک پست ۱ عوض میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
              فکر کنم گلکسی ایس صفحه اش کوچکتر از ۴ اینچ باشه برای همین اصلا خوب اجرا نمی شه.
              رام رسمي هم نيست. ايس دقيق ٤ ه
              پردازندش ٨٠٠ ه كه يكم مار رو با ٤ مشكل تر ميكنه.

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                شما اگه میشه بی زحمت بین one x و iphone 4s هم یک مقایسه بزار ممنون
                حتما انجام میدم

نظر

البته این پروژه کلاً شکست خوردست . کامپیوتر تا ۱۰۰ سال اینده به درد مکالمه با ادمیزاد نمیخوره . چون ادمیزاد قابلیت یادگیری داره ولی کامپیوتر فقط دستور میگیره . سیری واقعاً چرته . اصلاً نمیشه باهاش کار کرد

نظر

لینک جدید جایگزین شد

نظر

نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
                      البته این پروژه کلاً شکست خوردست . کامپیوتر تا ۱۰۰ سال اینده به درد مکالمه با ادمیزاد نمیخوره . چون ادمیزاد قابلیت یادگیری داره ولی کامپیوتر فقط دستور میگیره . سیری واقعاً چرته . اصلاً نمیشه باهاش کار کرد
                      چون متاسفانه به لهجه حساسه وگرنه بسیـــار مفیده. مخصوصا پشت فرمون خیلی کار رو آسون میکنه. بهش میگم ساعت 6 یادم بیار نون بخرم (remind me to buy bread at 6 pm) و کارشو درست انجام میده. یا اینکه بهش میگی شماره برادرمو بگیر (call my brother).
                      این کجاش چرته!!؟
                      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 20-05-2012, 01:30 AM
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
                        چون متاسفانه به لهجه حساسه وگرنه بسیـــار مفیده. مخصوصا پشت فرمون خیلی کار رو آسون میکنه. بهش میگم ساعت 6 یادم بیار نون بخرم (remind me to buy bread at 6 pm) و کارشو درست انجام میده. یا اینکه بهش میگی شماره برادرمو بگیر (call my brother).
                        این کجاش چرته!!؟
                        والا این چیزا خوبه ولی مثلاً تو جاهای پیشرفته تر در اینده مثلاً بخوان چنین چیزیو تو گیم یا ... استفاده کنت واقعاً میره رو اعصاب من سیری خودمو بخاطر لهجش گذاشتم روی زبان اینکلیسی بریتانیا بازم زبون نفهمه .البته باید ببینیم کی کاملترش میکنه .

نظر

جناب علیرضا جان میتونی چند تا ویدیوی دیگه ضبط کنی؟
                          واقعا جالب بود

نظر

منم الان نصب كردم خدايي siri يه چيز ديگست

نظر

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                              منم الان نصب كردم خدايي siri يه چيز ديگست
                              شما رو چه گوشی نصب کردی؟

فکر کنم سامسونگ از الان باید این S-Voice رو شکست خورده فرض کنه ؛ چون که با دانلود و نصبش رو دیوایس های دیگه کم کم اونقدر فشار میاد روی سرورش که تا مرز انفجار میره

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                                شما رو چه گوشی نصب کردی؟

فکر کنم سامسونگ از الان باید این S-Voice رو شکست خورده فرض کنه ؛ چون که با دانلود و نصبش رو دیوایس های دیگه کم کم اونقدر فشار میاد روی سرورش که تا مرز انفجار میره
                                حجم برنامش 29 مگ هست به راحتی هم نصب شد رو one x

نظر

صبر کنید ..
                                X