اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایت تورنت *btjunkie برای همیشه تعطیل شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سایت تورنت *btjunkie برای همیشه تعطیل شد!

اگر هم اکنون به سایت تورنت btjunkie رجوع کنید
    با متن زیر مواجه خواهید شد و متوجه می شوید که این سایت برای همیشه به فعالیت خود پایان داد و از کاربران خودش خداحافظی کرد .
    دوستان من، این پایان خط است. این تصمیم آسان گرفته نشده است، ولی ما تصمیم گرفتیم که داوطلبانه فعالیت*مان را متوقف کنیم. ما سال*ها به خاطر حق شما برای ارتباط داشتن مبارزه کردیم، اما اکنون زمان رها کردن است. این تجربه*ای برای زندگی بود، برای شما بهترین آرزوها را داریم!
    نظر شما چیست؟!* آیا بسته شدن این سایت به دلیل افزایش احتمال تصویب قانون SOPA می باشد؟!*

[به نظر من این تصمیم به دلیل فشارهایی هستش که دولت امریکا بر این گونه سایت ها وارد میکنه
    چون دلیلی نداره که سایتی به بزرگی تورنت یهویی فعالیت خودش رو قطع کنه

نظر

فشار ها نه تنها از طرف دولت امریکاست بلکه قوانین این چنینی توسط مردم هم کاملا پشتیبانی میشه!

دقیقا به همین دلیل (وارز پستینگ) یک هفته در فروم modmyi بن شدم

نظر

با اين اوضاع فكر كنم ديگه يواش يواش فاتحه جيلبريك كردن هم خنده است
        چون اگه برنامه كركي واسه نصب نباشه پس جلبريك هم بيخيال و سيديا هم همينطر !!

نظر

شما يك بار هم خودتون رو جاى يه نفر كه محتواى ديجيتال توليد ميكنه بزارين
          فكر كنم حس خوبى نداشته باشين از اين سايتها

نظر

حالا دعا كنيد كه در همين حد بمونه
            اگه sopa تصويب بشه بعدش يه قانون ديگه واسه كنترل كامل اينترنت تصويب خواهد شد

نظر

از صمیم قلبم امیدوارم که این اتفاق نیافته ، ولی تقصیر خیلی از افرادی هستش که بی اندازه از این آزادی سواستفاده کردند و اگر شاید ما هم جای مسئولان بودیم این کار رو می کردیم

نظر

دوستاني كه خيلي خوشحالي ميكنن كه اينجوري ميشه بعدا خودشون بيشتر از ما ناله و نفرين خواهند كرد
                منم دوست دارم كه برنامه قانوني بخرم و ازش استفاده كنم
                مثلا همين برنامه جي پي اس كه تازگيها اومده واسه ايران هم هستش تو اپ استور و سنخنگو هم هستش خب من كركش رو استفاده ميكنم چون خيلي هزينه داشت برام
                يا من حدد 200 دلاري برنامه خريدم از اپ استور كه هر وقت آپديتش مياد ايتونز خبر ميده و خيلي خوبه كه ديگه دنبال اپديت كرك ها نميگردي
                ولي براي من ايراني 1 دلار يعني 2000 تومن پول!!!!
                خب واسه من كه كارمند هستم و ماهي 500 تومن حقوقم هستش با اون كارمندي كه تو امريكا و اروپا هستش مسلما تفاوت حقوق بسيار زياد هستش
                و همين مورد اصلي ترين دليل هستش كه ما رو سوق ميده سمت جيلبريك و برنامه هاي كرك شده و كلا استفاده از اينجور چيزها

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                  دوستاني كه خيلي خوشحالي ميكنن كه اينجوري ميشه بعدا خودشون بيشتر از ما ناله و نفرين خواهند كرد
                  منم دوست دارم كه برنامه قانوني بخرم و ازش استفاده كنم
                  مثلا همين برنامه جي پي اس كه تازگيها اومده واسه ايران هم هستش تو اپ استور و سنخنگو هم هستش خب من كركش رو استفاده ميكنم چون خيلي هزينه داشت برام
                  يا من حدد 200 دلاري برنامه خريدم از اپ استور كه هر وقت آپديتش مياد ايتونز خبر ميده و خيلي خوبه كه ديگه دنبال اپديت كرك ها نميگردي
                  ولي براي من ايراني 1 دلار يعني 2000 تومن پول!!!!
                  خب واسه من كه كارمند هستم و ماهي 500 تومن حقوقم هستش با اون كارمندي كه تو امريكا و اروپا هستش مسلما تفاوت حقوق بسيار زياد هستش
                  و همين مورد اصلي ترين دليل هستش كه ما رو سوق ميده سمت جيلبريك و برنامه هاي كرك شده و كلا استفاده از اينجور چيزها
                  جیلبرک چه ربطی به sopa داره؟
                  من که به شخص دلیل اصلیم واسه جیلبرک نصب اپپ کرک نیست

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                    جیلبرک چه ربطی به sopa داره؟
                    من که به شخص دلیل اصلیم واسه جیلبرک نصب اپپ کرک نیست
                    خب واسه شما اينجوريه
                    خيلي از دوستام كه جيلبريك ميكنن بيشتر از 90 درصد واسه خاطر نصب برنامه ها كرك شده هستش

نظر

صبر کنید ..
                    X