اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تلویزیون led سه بعدی ال جی مدل lw9800 با فناوری نانو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسی تلویزیون led سه بعدی ال جی مدل lw9800 با فناوری نانو

جدیدترین تلویزیون سه بعدی ال جی مدل LW9800 نام دارد که مجهز به فناوری نانو است. چیدمان LED پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED بوده و قابلیت کنترل موضعی تاریکی را نیز دارد. در ادامه مشخصات کامل تر این تلویزیون و اثر فناوری نانو بر کیفیت تصویر را به طور کامل بررسی می کنیم.

اگر به کاتالوگ جدیدترین تلویزیون های ال جی نگاهی بیاندازید تلویزیون LW9800 را در صدر جدول این تلویزیون ها مشاهده می کنید. ولی هنوز اثری از این تلویزیون در بازار ایران دیده نمی شود. نماینده ال جی در ایران به زودی این تلویزیون را وارد بازار کشور می کند. البته مدل قدیمی تر LW9500 ال جی نیز مجهز به فناوری نانو است ولی سه بعدی نبوده و از نظر مشخصات نیز نسبت به LW9800 پایین تر است.

LW9800 همچنین مجهز به تکنولوژی Local Dimming LED بوده و در دو سایز 47 و 55 اینچ تولید شده است.

نگاه اول به تلویزیون LW9800 ال جی

ظاهر تلویزیون شیک و باریک و مشابه طراحی تلویزیون بدون قاب یا BorderLess ال جی است. با وجود اینکه چیدمان ال ای دی پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED است، ضخامت بسیار کمی دارد و نسبت به سایر تلویزیون های Full LED باریکتر است و راز این ضخامت کم نیز وجود ***** نانو در تکنولوژی Local Dimming است.

پورت های اصلی تلویزیون در کناره دستگاه قرار دارند بنابراین امکان نصب تلویزیون بر روی دیوار وجود دارد. پایه تلویزیون نیز قابل چرخش است.

ما قصد داریم تصویر این تلویزیون را با استفاده از دو دستگاه گیرنده دیجیتال و بلوری پلیر بسنجیم و کیفیت تصویر را بر مبنای کیفیت آنتن آنالوگ نخواهیم سنجید. چرا که کیفیت تصاویر حاصل از گیرنده دیجیتال بهتر از کیفیت تصویر حاصل از آنتن معمولی است.

ریموت کنترل تلویزیون
    ال جی یکی از مدل های قدیمی ریموت کنترل خود را برای این تلویزیون در نظر گرفته است.

البته ریموت کنترل Majic Motion ال جی نیز همراه این دستگاه عرضه می شود که ظاهر کوچکتر و بهتری نسبت به ریموت اصلی تلویزیون دارد.

LW9800 یکی از انواع Smart TV های ال جی است که برنامه های زیادی برای آن وجود دارد. مشاهده صفحات وب، گشت و گذار در فیس بوک، یوتیوب، مکالمه ویدئویی و استفاده از برنامه های جذاب و کاربردی مختلف از جمله مورادی هستند که با تهیه LW9800 نصیب شما خواهد شد.

مصرف برق و تنظیم رنگ LW9800

مصرف برق تلویزیون 55 اینچ LW9800 ال جی قبل از تنظیم رنگ در حالت HD حدودا 130 وات و پس از تنظیم رنگ 86 وات است. البته مصرف برق این دستگاه در حالت سه بعدی، قبل و بعد از تنظیم رنگ تغییر نمی کند.

مناسب ترین تنظیمات در حالت مشاهده تصاویر SD و HD

منبع : زومیت
    ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 01-01-2012, 03:58 PM

ایول سه بعدی نانو هم اومد ؟؟؟؟
    من معمولیشو دارم ۴۷ اینچ میشه قیمت بدین ؟؟وار کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      ایول سه بعدی نانو هم اومد ؟؟؟؟
      من معمولیشو دارم ۴۷ اینچ میشه قیمت بدین ؟؟وار کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟
      تو ایران هنوز نمیدونم اومده یا نه
      میتونید از این سایت ببنید :

چاره: فروشگاه اینترنتی کامپیوتر، لوازم خانگی، موبایل، تلویزیون، دوربین و لوازم عکاسی و هزاران محصول دیگر

نظر

lg بهترین مارک تلوزیون به حساب میاد؟

نظر

عزیزان بهترین مارکتلویزیون شارپ هست و بعد از اون سامسونگ.شارپ تلویزیون گرونی هست اما سامسونگ جز برندای ارزون به حساب میاد.
          ال جی رو من به شخصه قبول ندارم . (مثل پیکان و بنز میمونن) نظر شخصی منه البته

نظر

اين مدل تو ايران يك هفته پيش لانچ شده
            لطفا نظر شخصيتونو به ديگران القا نكنيد ، به چه دليل شارپ بهترين مارك هستش ؟ ( احتمالا چون شما توي منزل از اين مدل داريد )
            لطفا اگه نظري براي ديگران ميزاريد يكم درموردش مطالعه كنيد و بعد مردم رو راهنمايي كنيد .

نظر

دوستمون راست ميگه تا جايي كه من اطلاع دارم شارپ اوله,ولي به دليل گرون بودنش سام سونگ رو انتخاب ميكنن

نظر

بهترین شارپ هستش
                بعدش سونی
                بعدش سامسونگ
                .....

من خودم lg رو قبول ندارم حداقل این سه بعدی هاش آشغاله کلا 3 میلیون تومان تلویزیونه باهاش سینمای خانگی و کارت هدیه 700 هزار تومانی هم میده

Best LED TVs - CNET Reviews

نظر

دوستان ال جی برعکس تصور همگان از لحاظ تکنولوژی در سطح بالایی قرار دارد
                  این تلوزیون که از اول سال جدید در دنیا عرضه شده یا خواهد شد سرو صدای بسیاری به پاکرده از چند زاویه با سایر برندهاکاملا متفاوته
                  1- عینکهای پسیو (غیر اکتیو)این عینکها بسیار سبک ،غیر فعال است که برای چشم مخصوصا چشم کودکان ضرر ندارد ودر عین حال بسیار ارزان حدود 3 دلار
                  در حالیکه به این تکنولوژی هنوز هیچ شرکتی دست نیافته
                  2- ابعاد 3d در سایر تلوزیونها 3d بصورت برجسته یا فرورفته میباشد که شما قادر هستید تصاویر را برجسته کنید یا عمق بدهید ولی در سری 9800 تصاویر به صورت مخلوط این دو می باشد ودقیقا شبیه سینماهای هالیود
                  من تلوزیون پایونیر دارم که ژاپن اصل هم هست وبی نظیر ترین تصویر را در تمام pdp دارد (البته داشت)ولی منتظرم تا این سری lg عرضه شود تا عوض کنم
                  اگر قصد خرید دارید در انتخاب این مدل شک نکید

نظر

مخترع پنل ال سی دی فیلیپس هستش که از تکنولوژی فوق بالایی هم بر خورداره
                    همیشه هم مثل اپل یه گام جلوتر بوده از بقیه ، ( این چیزیه که به من ثابت شده از لحاظ تکنولوژی بکار رفته )
                    ال جی هم اومد یه شرکت مشترک با فیلیپس تشکیل داد و زد تو کار ال سی دی
                    میتونید تاریخچه رو در اینترنت پیدا کنید

نظر

سلام به همه

دوستان كيفيت تلوزيونها و يا هر دستگاه ديگر را برند و فروشنده توجيه نمي كنند، اپل استثناست.
                      ولي كسي كه Pioneer Kuru داشته تنها با ديدن يك فيلم باكيفيت مي تونه در مورد تلوزيون نظر كاملي بده،
                      و شايد بعد از تلوزيون افسانه اي پايونير تنها iTV بتواند جاي خالي ان را پر كند.

نظر

صبر کنید ..
                      X