اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Majel رقیب Siri

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Majel رقیب Siri

یکی از جذاب ترین قابلیت های iPhone 4S، دستیار جادویی Siri است. Siri به منابعی چون Wikipedia و

Wolfram Alph متصل می باشد و به این ترتیب قادر است به بسیاری از سئوالات کاربر پاسخ دهد. حال گزارش ها حاکی

از آن است که گوگل در حال ساخت رقیب Siri برای ابزارهای اندرویدی است. به این ترتیب کاربران اندروید نیز به زودی می

توانند با این نرم افزار که با نام رمز Majel معرفی شده، تجربه مشابه Siri داشته باشند.

چرا Majel؟ نام صدای کامپیوتری در Star Trek است. گوگل نیز از این نام برای کنترل کننده صوتی خود استفاده خواهد کرد.

Matias Durate از گوگل در مصاحبه ای که با Slash Gears انجام داده، گفت:

رویکرد ما بسیار شبیه به Star Trek خواهد بود. ما دقیقا به دنبال یک کشتی فضایی هستیم! این نرم افزار نباید شخصیت

داشته باشد و می بایست دقیقا مانند یک کامپیوتر عمل کند، نام نخواهد داشت و فقط یک کامپیوتر خواهد بود.

براساس گزارش AndroidAndMe نسخه اولیه این نرم افزار ابتدا تنها به نمایش نتایج جستجو بسنده می کند اما در آینده تمام

دستورات را بصورت صوتی دریافت و اجرا خواهد کرد.

بسیاری از افرادی که از Siri استفاده می کنند از شخصیت آن خوششان آمده است و معمولا در مورد پاسخ هایی که مربوط به

کارکتر او می شود صحبت می کنند. حال که گوگل قصد دارد دستیار صوتی خود را بدون شخصیت و مانند یک کامپیوتر واقعی

ارائه کند شاید مورد پسند برخی قرار نگیرد. در حقیقت یکی از اهداف اپل در تولید Siri ایجاد ارتباط احساسی با کاربر است.

نظرتون رو توی همین تاپیک بنویسید.

منبع(سافت گذر)(Android and ME)
    ویرایش توسط nima.pishtaz : https://i-phone.ir/forums/member/66771-nima-pishtaz در ساعت 17-12-2011, 11:53 PM

به خدا این گوگل می میره اگه یه روز از اپل کپی نکنه
    خلاقیت هم خوب چیزیه به خدا!!!

نظر

تازه خودش گفته وقتی عرضه شد فقط توی گوگل جستجو میکنه بعدا که نسخه فاینال اومد یکمی مثل سیری میشه.

نظر

لطفا منبع رو ذکر کنید!

زومیت - گوگل در حال ساخت رقیب Siri با نام Majel است

فکر نکم از Android me گرفته باشید.
        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 17-12-2011, 11:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
          لطفا منبع رو ذکر کنید!

عزیز داخل مطلبو نگاه کن نوشته Android and me

اصل مطلبو گزارش دهنده ماله اونه بقیه سایت ها از این نوع سایت ها کپی برداری میکنند.
          ویرایش توسط nima.pishtaz : https://i-phone.ir/forums/member/66771-nima-pishtaz در ساعت 17-12-2011, 11:43 PM

نظر

به نظر من که با کپی کردن از رو دست این و اون نمیشه به جایی رسید شاید در کوتاه مدت موثر واقع بشه ولی در اینده به ضرر خودش تموم میشه

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
              لطفا منبع رو ذکر کنید!

زومیت - گوگل در حال ساخت رقیب Siri با نام Majel است

فکر نکم از Android me گرفته باشید.
              من از این سایتی که میگید نگرفتم از سافت گذر گرفتم ولی شما نگاه کنید اصل مطلب ماله Android and me

هست پس من اورجینالشو ذکر کردم .

یه جوری رفتار میکنید انگار من سامسونگم شما اپل!

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                من از این سایتی که میگید نگرفتم از سافت گذر گرفتم ولی شما نگاه کنید اصل مطلب ماله android and me

هست پس من اورجینالشو ذکر کردم .

یه جوری رفتار میکنید انگار من سامسونگم شما اپل!
                از اون سایت که کپی کردین باید منبع قرار بدین.

نظر

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
                  از اون سایت که کپی کردین باید منبع قرار بدین.
                  نه خب احسان جان راست ميگن
                  منبع كه باشه بچه ها به اصل خبرم يه سر ميزنن باب جديدي باز ميشه خلاصه
                  بماند كه براي انجمن هم بهتره
                  ممنون از هر دو عزيز

نظر

مگه تفاوتی داره که از کجااین خبر رو برداشته اند هدف اطلاع رسانی بود که دوستمون nima pishtaz به خوبی انجام داده اند d

نظر

نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                      من از این سایتی که میگید نگرفتم از سافت گذر گرفتم ولی شما نگاه کنید اصل مطلب ماله android and me
                      شما باید همیشه در آخر مطلبتون لینک منبع را بگذارید .

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                        مگه تفاوتی داره که از کجااین خبر رو برداشته اند هدف اطلاع رسانی بود که دوستمون nima pishtaz به خوبی انجام داده اند d
                        تفاوت كه داره
                        چون منابع غير قابل استناد و دست چند اين روزا فوق العاده زياده
                        البته دليل منبع گذاري اين نيست
                        ايشون وقتي اينقدر به خوبي زحمت ميكشن واقعا گذاشتن منبع اينقدر سخته؟؟

نظر

نبايد يه جور رفتار شه كه ديگه راغب به اطلاع رسانى نباشن
                          توى پيغام خصوصى بهشون اطلاع بدين بهتره

نظر

در مورد همه چی بحث شد به جز اصل مطلب

نظر

همه دوستان تو حاشيه هستن. تبادل نظر

من ميگم دنيا داره از روي كپي برداري ميره جلو دوستان .اگر قرار بود توي اين دنيا هر كسي يا شركتي فقط نظرات خودشو دنبال كنه و از پيشرفت ديگران براي پيشرفت خودش استفاده نكنه الان توي قرون وسطي مونده بوديم. آمريكا از روسيه تقليد كرد فضا پيما ساخت ٠ايتاليا از آلمان تقليد كرد بهترين ماشيناي دنيا رو ساخت و .......تمام مخترعهاي بزرگ از تحقيقات و كشفيات ديگران استفاده كردن تا تونستن اختراع كنن .البته اينو قبول دارم كه اپل در حال حاضر در رتبه ايه كه خيليا مثل سامسونگ و موتورولا و اندرويد دارن از پيشرفت اون استفاده ميكنن تا عقب نمونن .

نظر

صبر کنید ..
                              X