اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عبور سامسونگ از اپل یا اندروید از آی او اس؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عبور سامسونگ از اپل یا اندروید از آی او اس؟

نمودار به خوبی گویا است. اگر به یاد داشته باشید مدت زیادی از اعلام اپل به عنوان بزرگترین فروشنده تلفن های هوشمند در جهان نمی گذرد اما به نظر می رسد که این افتخار زیاد برای اپل دوام نیاورده و فعلا این سامسونگ است که باید خوشحال باشد. این خبری است که از روز گذشته در همه جا پخش شده اما واقعیت اینجاست که این اندروید است که در حال پیشی گرفتن بر آی او اس است. و در کنار آن کمک های سخت افزاری شرکتی مثل سامسونگ هم سبب شده که اپل در حال عقب افتادن در این بازار باشد.

نوکیا هم که شروع تازه ای را آغاز نموده و باید ببینیم آن خط قرمز نمودار طی یک سال آینده چه وضعیتی پیدا خواهد کرد اما کارشناس ها معتقد اند که ویندوز فون بیشتر برای کاربران اندروید رقیب به حساب می آید.

در این میان سامسونگ هم در سه ماه سوم سال توانسته ۲۸ میلیون تلفن هوشمند به فروش برساند و با این کار از رکورد ۱۷ میلیونی آیفون جلو زده است. البته در مورد این آمار خیلی هم نباید زود قضاوت کرد. چرا که در سه ماهه پایانی سال اپل آیفون 4S را معرفی کرده و فروش فوق العاده ای را داشته و این آمار سامسونگ بر اساس تحویل به فروشنده های عمده بوده نه تحویل به مشتری نهایی. بنابراین باید منتظر آمار سه ماهه پایانی هم باشیم.

اما در هر صورت شکی نیست که اندروید با سرعت زیادی در حال عبور از آی او اس است. به علت تنوع زیاد و تعداد زیاد شرکت های سازنده و انتخاب های فراوان در قیمت و امکانات، کاربران زیادی هم اکنون تلفن های هوشمند اندرویدی می خرند.

اپل همیشه در طراحی و امکانات یک گام نسبت به رقیبان جلو بوده اما اگر خوب نگاه کنید می بنید که موتورولا و سامسونگ کاملا به اپل نزدیک شده اند و هم اکنون محصولاتی را از آنها می بینید که رقابت تنگاتنگی با محصولات اپل دارند به گونه ای که بعضی از طرفداران پیشین اپل هم اکنون مدافع اندروید هستند.

بعضی ها هم معتقد اند تصمیم اپل برای معرفی نکردن آیفون 5 و به تعویق انداختن آن برای سال آینده سبب شد که اندروید به سرعت بتواند فاصله بین خود و آی او اس را پر کند و حالا این آمار یک زنگ خطر برای آی او اس و یک خبر خوشحال کننده برای اندروید است.
    منبع : narenji.ir

به نظر شما اپل میتونه دوباره انروید یا سامسونگ رو بگیره؟
    دلیل عقب افتادن اپل چی هست؟
    ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 30-10-2011, 02:18 PM

اينا همش افسانست .اون سامسونگ بره بشمره ببينه چند مدل گوشي داره و اپل چند مدل گوشي داره بعد بياد ميزان فروششون رو مقايسه كنن

نظر

دوست عزیز حرف شما درسته
      ولی اون موقع که اپل اول بود(1 ماه پیش) تعداد گوشیای سامسونگ همینقدر نبود؟اون موقع اپلم همین چندتا مدل رو داشت.
      به نظر من iPhone 4s کار اپل رو خراب کرد.باید تو سری بعدی یه گوشی قوی هم یه گوشی با طراحی جدید و هم یه سیستم عامل با طراحی ظاهری جدید بیارن.

نظر

دقیقا درسته تعداد گوشی های اندرویدی سامسونگ چندین برابر گوشی های اپل هست و مقایسه به این ترتیب کار غلطی هست .

نظر

به نظر اپل باید آیفون جدید یا همون 5 رو اعلام میکرد که کسی بهش نرسه نه 4s
          که ظاهرش هم مثل آیفون4 هستش

نظر

به نظر من مقایسه وقتی درسته که اون مواردی رو که می خواهیم با هم مقایسه کنیم حداقل یه وجه تشابهی با هم دشته باشن. بابا اپل کجا و سامسونگ کپی کار کجا

نظر

اون جوری بخواین حساب کنین پس میشه گفت تعداد کل لامبورگینی های دنیا به تعداد پرایدای فقط تهران هم نمیرسه ;-)
              به نظر من دلیل این عقب افتادن اپل یا به عبارتی پیشی گرفتن آندروئید تنوع محصولاتشه و اینه که کار کردن باهاشون آسونه .
              توی ایران خودمون که یه نگاه بندازین میبینید که اکثر کاربرا به موبایل به عنوان یه وسیله حرفه ای نگاه نمیکنن و فقط این مهمه که یوزر باهاش کاملا راحت کار کنه.
              و به نظر من آیفون گوشیه جالبی واسه این قشر نیست و برعکس یه گوشیه دردسر ساز و مشکل سازه که واسه کوچیکترین کاراش باید به موبایل فروشی مراجعه کنن تا خدمات بگیرن.
              در حالی که واسه آندروئید کافیه نرو افزار ها رو روی مموری کپی کنید و روی گوشی نصب کنید. که یه بچه 5 ساله هم از پسش بر میاد ;-)
              از طرفی هم تنوع محصوله که واسه گوشیه ایفون تنوع به تعداد انگشتای یک دست هم به زور میرسه( -+ 2جی) ولی از طرف دیگه آندروئید که تنوع محصولش سر به فلک میکشه ...
              و این تنوع محصول باعث تنوع قیمت میشه و اینکه هر کس با هر مبلغی بتونه یه آندروئید داشته باشه .(اقشار مختلف با در آمد های مختلف) ولی واسه آیفون مبالغ خیلی فرق میکنه و شما میتونید با پول یه آیفون 4 ؛ 5-6 تا آندروئید داشته باشید....

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                اون جوری بخواین حساب کنین پس میشه گفت تعداد کل لامبورگینی های دنیا به تعداد پرایدای فقط تهران هم نمیرسه ;-)
                به نظر من دلیل این عقب افتادن اپل یا به عبارتی پیشی گرفتن آندروئید تنوع محصولاتشه و اینه که کار کردن باهاشون آسونه .
                توی ایران خودمون که یه نگاه بندازین میبینید که اکثر کاربرا به موبایل به عنوان یه وسیله حرفه ای نگاه نمیکنن و فقط این مهمه که یوزر باهاش کاملا راحت کار کنه.
                و به نظر من آیفون گوشیه جالبی واسه این قشر نیست و برعکس یه گوشیه دردسر ساز و مشکل سازه که واسه کوچیکترین کاراش باید به موبایل فروشی مراجعه کنن تا خدمات بگیرن.
                در حالی که واسه آندروئید کافیه نرو افزار ها رو روی مموری کپی کنید و روی گوشی نصب کنید. که یه بچه 5 ساله هم از پسش بر میاد ;-)
                از طرفی هم تنوع محصوله که واسه گوشیه ایفون تنوع به تعداد انگشتای یک دست هم به زور میرسه( -+ 2جی) ولی از طرف دیگه آندروئید که تنوع محصولش سر به فلک میکشه ...
                و این تنوع محصول باعث تنوع قیمت میشه و اینکه هر کس با هر مبلغی بتونه یه آندروئید داشته باشه .(اقشار مختلف با در آمد های مختلف) ولی واسه آیفون مبالغ خیلی فرق میکنه و شما میتونید با پول یه آیفون 4 ؛ 5-6 تا آندروئید داشته باشید....
                دوست عزیز،

اولا که پولی که بابت آیفون داده میشه کاملا بجا و بحق هست، چون بارها آفون زمین خورده جلوی چشم خودم و هیچیش نشده. اما آندرویدی های سامسونگ

دوما یوزرها در نظرسنجی ها iOS رو به عنوان راحت ترین سیستم عامل موبایل انتخاب کرده بودند چون همه چیز جای خودش هست. این فروشنده های ایرانی هستند که هیچی رو نمیخوان به شما یاد بدن که مبادا فروش خودشون پایین بیاد.
                مثلا جیلبرک یا آپدیت!

اما تنوع، شما نسبت تنوع و نمودار فروش رو نگاه کن همه چی دستت میاد

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  دوست عزیز،

اولا که پولی که بابت آیفون داده میشه کاملا بجا و بحق هست، چون بارها آفون زمین خورده جلوی چشم خودم و هیچیش نشده. اما آندرویدی های سامسونگ

دوما یوزرها در نظرسنجی ها iOS رو به عنوان راحت ترین سیستم عامل موبایل انتخاب کرده بودند چون همه چیز جای خودش هست. این فروشنده های ایرانی هستند که هیچی رو نمیخوان به شما یاد بدن که مبادا فروش خودشون پایین بیاد.
                  مثلا جیلبرک یا آپدیت!

نظر

علت عقب افتادن اپل به علت دیر معرفی کردن آیفون4اس بود!
                    تا سال بعد با آیفون بعدی این موضوع جبران میشه
                    ولی سامسونگ هم داره خوب پیشرفت میکنه و این به نفع آیفون دارها هم هست چون اینجوری باعث میشه اپل به خودش یه تکانی بده

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      دوست عزیز،

دوما یوزرها در نظرسنجی ها ios رو به عنوان راحت ترین سیستم عامل موبایل انتخاب کرده بودند چون همه چیز جای خودش هست. این فروشنده های ایرانی هستند که هیچی رو نمیخوان به شما یاد بدن که مبادا فروش خودشون پایین بیاد.
                      مثلا جیلبرک یا آپدیت!

شما جایی از صحبت های من احساس کردین من گفتم آیفون به قیمتش نمی ارزه؟ اگه دلیل به نشکستن باشه که 1100 روی همه رو سفید کرده ;-)
                      حرف من این هست که همه اقشار از پس خریدش بر نمیان.
                      و هنوز هم میگم آیفون گوشیه راحتی واسه همه اقشار نیست کاری هم به نمودار و اینا ندارم ( دوست عزیز امیدوارم منظورم رو بد نگفته باشم. چونقصد کل کل ندارم) میتونید یه سری به تاپیک مشکلات فقط همین سایت بزنید و ببینید که مشکلات بیداد میکنه و مردم به صورت عادی نمیتونن مشکل رو حل کنن. حالا بماند انجمن های دیگه و بماند اونایی که اصلا از این طریق مشکل رو حل نمیکنن....
                      اما شما واسه آندروئید چندتا انجمن جامع پیدا کنید که این همه ترافیک داشته باشن. عاقلانه فکر کنیم میبینیم که اونا هم چلاق نیستن و میتونن این کار رو بکنن... اما به اون صورت مشکلی نیست , و اگه هست هم جزئی حل میشه
                      ببخشید مگه تو استور های خارجی بخش آموزش واسه هر خریدار هم هست؟ اطلاع نداشتم؟!؟!؟
                      واسه این که علت رو بشه توی این دونست که آیفون 5 عرضه نشده هم یه کم منطقی نیست.چون قطعا اونا هم سیاست های خاص خودشونودارن...
                      این رو هم بگم که خودم هم از طرفدارای سرسخت آیفونم
                      ویرایش: اینو یادم رفت که بگم من در حد راه انداختن کار خودم در رابطه با گوشیم بلدم وحتی یه بار هم به موبایل فروشی مراجعه نکردم که بخوان یادم بدن یا ندن. اما همه وقت و حوصله خودشون رو مثل من و شما روی گوشیه موبایل صرف نمیکنن.
                      ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 30-10-2011, 04:06 PM

نظر

فکر کنم به خاطر بیماری استیو پروژه آیفون عقب افتاد
                        من چند وقت پیش آیفنمو فروختم و به جاش Galaxy SII گرفتم
                        به نظرم که عقب افتاده

نظر

این جریان سیستم عمل*ها دقیقا به سرنوشت مک و ویندوز منجر می*شه و هیچ یک شکست نمی*خوره

نظر

البته باید به این هم توجه داشت که وقتی داریم از آندروید صحبت میکنیم منظور فقط سامسونگ نیست. چون حتی اولین گوشیه موبایلی که با این سیستم عامل ارائه شد سامسونگ نبود و htc بود.
                            در کل از نظر تکنولوژی اصلا آندروید واسه ios حریف حساب نمیشه و اون ویندوز موبایله که میشه گفت میتونه یه روزی در مقابل ios قد علم کنه .

نظر

سامسونگ قابلیت مچ کردن نرم افزارو سخت افزارو نداره و فقط بلده کپی کنه چرا باید خودمونو گول بزنیم و بگیم اندروید بهتره؟ تو ایران همه دنبال سودن واسه همین قیمت آیفونم سر به فلک می کشه!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X