اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعلام سرقت آيفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اعلام سرقت آيفون

نوشته اصلی توسط tosta_pasi نمایش پست ها
    دوستان آیفون منم دزدیدن
    4S
    سفید
    32
    30-11-91
    013061000025453
    پس کد گذاشتم روش،اگه دزد وارد باشه و ریستور کنه از iCloud و ... نمیتونم استفاده کنم درسته؟
    باید چیکار کنم دقیقا؟نامه بردم واسه همراه اول و ایرانسل و تالیا
    با عرض تاسف بابت اين اتفاق.
    خير ولي اگر كدتون عملي بشه هيچ كارينميشه با گوشي كرد ولي اگه نشده باشه كافيه رفت تو ستينگ- جنرال و ريست كرد تمام داداه هارو كه داده هاي iCloud هم پاك مي شود و دسترسي شما به گوشي قطع مي شود.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    with

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_bboss نمایش پست ها
      داداش روزبه نفهمیدم منظورتو...

منظورم این که تا ۷-۶ ماه پیدا میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh soft نمایش پست ها
        منظورم این که تا ۷-۶ ماه پیدا میشه
        یه سوال دیگه میشه به مخابرات بگیم پرینت مکالماتی که با اون سیم کارت شده رو بهمون بده زنگ بزنیم به اون شماره ها شاید چیزی دستگیرمون شد؟؟؟

نظر

• سلام خسته نباشید
          دایی من مک بوک پرو اش رو دزدیدند و اکانت iCloud نداشته ( اگر داشت راحت پیدا میکردیم دیگه ) ( حدود 6 ماه پیش )
          به پلس هم فرداش خبر دادیم اما تا حالا هیچ خبری نشده
          حالا چون دایی من شهرستانی هست کل جعبه و ... مک بوک اش رو داده به ما که براش نگه داریم تا اگر پلیس خبری داد ما بتونیم بریم با جعبه مک بوک پیش شون
          حالا یک سئوال چطوری میتونیم لپ تا
          پ اش رو ردیابی کنیم ؟
          ببخشید اگر توی موضوع مرتبط پست ندادم

نظر

• اعلام سرقت آيفون

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید
            دایی من مک بوک پرو اش رو دزدیدند و اکانت iCloud نداشته ( اگر داشت راحت پیدا میکردیم دیگه ) ( حدود 6 ماه پیش )
            به پلس هم فرداش خبر دادیم اما تا حالا هیچ خبری نشده
            حالا چون دایی من شهرستانی هست کل جعبه و ... مک بوک اش رو داده به ما که براش نگه داریم تا اگر پلیس خبری داد ما بتونیم بریم با جعبه مک بوک پیش شون
            حالا یک سئوال چطوری میتونیم لپ تا
            پ اش رو ردیابی کنیم ؟
            ببخشید اگر توی موضوع مرتبط پست ندادم
            لطفاً عنوان تاپیک بخونید!
            در تاپیک قبلی جوابتون دادند که هیچ راهی ندارد.

نظر

• آیفون منم زدن !
              Find my iPhone روش نریخته بوودم

نظر

• نوشته اصلی توسط amolen نمایش پست ها
                آیفون منم زدن !
                Find my iPhone روش نریخته بوودم
                طبق گفته های جناب paj مشخصات آیفون خود را بدهید تا بلکه پیدا شد!

متاسفانه سرقت موبايل در كشور ما از مشاغل! پر درامد است. از اونجا كه آيفون از اون دسته موبايلهايي است كه به سرويس هاي تخصصي نياز داره و از اونجا كه اكثر متخصصين و اساتيد آيفون در ايران در اين انجمن عضو هستند، لذا اين تاپيك جهت اعلام مشخصات آيفون هاي سرقتي افتتاح ميشود تا در صورتي كه با آيفوني مشكوك بوديد اين تاپيك رو چك كنيد. جهت وحدت رويه لطفا پست ها به صورت تيپ و با فرمت ذيل باشد:
                مدل آيفون:
                ظرفيت:
                كد imei:
                شماره سريال:
                تاريخ سرقت:
                محل سرقت:
                اميدوارم پست بعدي من آخرين پست اين تاپيك باشه!

نظر

• Iphone 5 سفید
                  64
                  Imei : 013423001446409
                  Serial : DNPJVCNPF38Y
                  در تاریخ ۶ فرودین ۹۲ در فروشگاهم تو مشهد
                  اینم چهره سارق:

سارق مدت چند ماه است که به منظور خرید وارد فروشگاههای مختلف شده و فقط هم موبایل سرقت میکند.
                  مشهدی های عزیز مراقب باشید...!
                  ویرایش توسط smash : https://i-phone.ir/forums/member/66-smash در ساعت 30-03-2013, 06:30 PM

نظر

• از منو که الان بالای دوساله دزدیدن هنوزم پیدا نشده....

دزد ببره دیگه اوردنی نیست دلخوش نباشید دیگه .

نظر

• نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
                      از منو که الان بالای دوساله دزدیدن هنوزم پیدا نشده....

دزد ببره دیگه اوردنی نیست دلخوش نباشید دیگه .
                      دوستان لطفا اول موضوع رو بخونید بعد پست بدید منظورم اینکه اگر ایفون شما رو دزدیدن فقط مشخصاتش را بنویسید. باتشکر

نظر

• متاسفانه ایفون من را هم دزدیدند
                        ایفون 5 مشکی
                        16GB
                        IMEI = 013427004638284
                        Serial No = DNRJXDOZDTTN
                        تاریخ : 92/01/14
                        محل : تهران ، روبروی بازار موبایل ايران

نظر

• آیفون من رو هم ۱۰ روز پیش دزدیدن

iPhone 4 Factory Unlocked
                          ۳۲ گیگابایت
                          IMEI: 012657003939371
                          Serial Number: 87111WLJA4T
                          ۱۹ فروردین ۱۳۹۲
                          تهران، حوالی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب (۳۵ متری آهنگ، ابوذر، اونورا)

نظر

• آیفون 4s
                            مشکی آنلاک آی او اس 6.1.2 ، جیلبریک
                            آیفون من رو توی کرمان درمانگاه دندانپزشکی که دوربین هم داشت حداقل دو نفری دزدیدن! ساعت 17:21 روز مادر امسال(11 اردیبهشت 92) مشخصاتش رو میذارم که برای فروش یا دستکاری آوردن لطفا بهم خبر بدید.
                            4s هست. جیلبریک شده، airblue, intelliscreen6, iblacklist, callbar روش نصب هست. ایمیلش با آدرس bab . . . . . . bee@yahoo.com و یک gmail دیگه روش فعاله. ممکنه طرف توی کرمان یا سراوان و شایدم جاهای دیگه بیارش. پرونده در جریانه ولی بدلیل اینکه متهم ردیف اول یک شرایط خاصی داره که همه مردها باید بگذرونن هنوز دلم نیومده که زندگیش رو به فنا بدم. شماره تماس میذارم فقط کسی با این شماره شوخی نکنه که به دردسر میفته 09398254488

نظر

• نوشته اصلی توسط baboo نمایش پست ها
                              آیفون 4s
                              آیفون من رو توی کرمان درمانگاه دندانپزشکی که دوربین هم داشت حداقل دو نفری دزدیدن! ساعت 17:21 روز مادر امسال(11 اردیبهشت 92) مشخصاتش رو میذارم که برای فروش یا دستکاری آوردن لطفا بهم خبر بدید.
                              4s هست. جیلبریک شده، airblue, intelliscreen6, iblacklist, callbar روش نصب هست. ایمیلش با آدرس bab . . . . . . bee@yahoo.com و یک gmail دیگه روش فعاله. ممکنه طرف توی کرمان یا سراوان و شایدم جاهای دیگه بیارش. پرونده در جریانه ولی بدلیل اینکه متهم ردیف اول یک شرایط خاصی داره که همه مردها باید بگذرونن هنوز دلم نیومده که زندگیش رو به فنا بدم. شماره تماس میذارم فقط کسی با این شماره شوخی نکنه که به دردسر میفته 09398254488
                              دوست عزیز تمام مشخصاتی را که گفتید با ریستور از بین میره
                              بهتره سریال نامبر یا imei رو اعلام کنید که غیر قابل تغییر است

نظر

• نوشته اصلی توسط baboo نمایش پست ها
                                آیفون 4s

سلام. بالاخره مجبور شدم خفت همون یارو که گفته بودم شرایط خاص داره رو بچسبم! سرباز بود و احضاریه بردم بازرسی محل خدمتش که با محل سکونت خودم 600-700 کیلومتری فاصله داشت.(سراوان)
                                ولی یه شبه رفتم و روز بعدش برگشتم. عصرش خواهرش زنگ زد که آقا گوشیی که شما گم کردی ما پیداش کردیم. بیا اشتباه خط بده که کاری به داداش من نداشته باشن منم گوشیتون رو بدم. منم گفتم اگه نمیخوای اسم و شماره خودت رو بزنم روی پرونده، پاشو گوشی رو وردار بیار کلانتری ... کرمان. خلاصه گوشی من رو آوردن دادن! انشاءالله که گوشی بقیه دوستان هم پیدا بشه. الان موضوع اینه که چون سرقت گوشی جرم عمومی محسوب میشه بنابراین طرف شش ماه زندان داره که منم رضایت بدم کاریش نمیشه کرد. مگر برم اشتباه خط بدم. یعنی برم محضری بنویسم که من اشتباهی از دست ایشون شکایت کردم!!! میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ بهش همچین نوشته ای بدم یا بذارم قانون هرکار باهاش کرد فقط تماشا کنم! مطمئنم که اگه احضاریه محل خدمتش نمیبردم هرگز گوشیم رو نمیدادن و احتمالاً داشتن حساب میکردن که با پولش چکار میشه کرد که بدجوری حالشون گرفته شد!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X