اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعلام سرقت آيفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط persiandiscus نمایش پست ها
    دوستان اینو میگم به سرنوشت من دچار نشین
    آیپد رو در سایت برا فروش گذاشتم آقایی زتگ زد و آدرس گرفت برای خرید حضوری بعد از یک ساعت مجدد تماس گرفت و گفت دوست عزیز من جلسه برام پیش اومده لطفا با آزانس محلتون برام آیپد رو بفرست و بعد تست بنده پول رو به آزانس محلتون میدم برات میاره.
    بنده هم آدرس طرف رو گرفتم و پیش خودم گفتم آزانس محل هست و مشکلی پیش نمیاد و طرف هم آدرس خونش رو داده که براش ارسال کنم.
    بعد 5 دقیقه مجددا تماس گرفت و گفت ارسال کردین که من گفتم زنگ زدم بیاد بعد 2 دقیقه زتگ به صدا در اومد و بنده آیپد رو با جعبه و کلیه متعلفات تقدیم آقا دزده کردم رفت
    5 دقیقه بعدم آژانس محل زنگ زد که شوک شدم .
    حالا از اونجایی که 3g بود از شانس بد imei رو هم ندارم برای رد گیریش فقط سریال رو دارم
    1 ماه بعد هم دقیقا همین اتفاق برای دوست دوستم افتاد
    دقیقا این اتفاق برای منم افتاد-البته مک بوک پرویه نازنینم
    البته با پیک
    منم لب تاپ و به کسی دادم که رسید پیک رو داشت-طرف خیلی فکر میکنه....

نظر

• یکی از بچه ها گفتن که طریقه ی سرقت رو هم بنویسید-که درس عبرت بشه برای بقیه...

نظر

• اعلام سرقت آيفون

نوشته اصلی توسط ali tomcat نمایش پست ها
        با سلام
        قصد دارم با ارايه اين داستان به همه دوستان محترم اطمينان كامل بدم از كاربرد برنامه Find my iphone
        تقريبا يك سال ونيم قبل آيفون ٤ خودم رو خريدم كه همان موقع برنامه فوق را نصب كردم براي روز مبادا.٣ماه پيش مجبور شدم از تاكسي خطي براي رفتن به به بازار استفاده كنم كه متاسفانه بعد از پياده شدن متوجه سرقت كوشي خود شدم و با نا اميدي كامل وارد سايت موبايل مي شدم و با كمال تعجب ديدم دزد داستان ما تو فلكه سوم تهران پارس تو خيابان خيبري هست(من عادت دارم هميشه gprs موبايلم on بود.فورا بهش پيغام دادم كه با فعلان شماره تماس بگيرد.اما چون ابن كارو نكرد مجبور شدم يه دروغ كوچولو بگم متن پيغام كه دادم بهش اين بود:
        شما تحت كنترل هستيدو اين گوشي حاوي اطلاعات امنيتي هست و الان در خيابان خيبري هستيد با شماره ....تماس بگيريد
        باورتون نميشه بعد از پيغام دزد داستان ما تماس گرفت و در حالي كه صداش ميلرزيد گفت" اقا اين دوست ما جواني كرده تو رو خدا با بچه هاي اطلاعات درگيرش نكن"منم گفتم مشكلي نيست اگه الان گوشي بفرستي به فلان آدرس
        باور كنيد گوشي رو كاملا سالم با تاكسي تلفني فرستاد و جالب اين بود پول تاكسي رو هم حساب كرده بود
        اونجا فهميدم چرا اپل شد اينقدر محبوب
        يا حق
        سلام دوست عزیز ، در مورد find my iPhone من هرکاری میکنم نمیتونه گوشیمو پیدا کنه لوکیشن on هستش اپل ایدیم فعاله. میشه راهنمایی کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط solaris47 نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز ، در مورد find my iPhone من هرکاری میکنم نمیتونه گوشیمو پیدا کنه لوکیشن on هستش اپل ایدیم فعاله. میشه راهنمایی کنید

icloud رو چک کنید تو گوشی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط solaris47 نمایش پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_blue_boy نمایش پست ها
            سلام دوستان منم ایفونم و دزدیدن ولی خوشبختانه به وسیله imassege ایپدم شماره سیم کارت داخل گوشیم و پیدا کردم.
            میشه بفرمائید به چه صورت اینکارو کردید , پی ام نزدم چون اگر روشی هست همه در همین تاپیک استفاده کنند.

نظر

• اعلام سرقت آيفون

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام iCloud چک کردم ولی باز کار نمیکنه

نظر

• سلام دوستان ایفون برادرم حدود ۳ ماه پیش دزدیده شده کسی از دوستان هست که بتونه از طریق imei چک کنه که ایا سیمکارت توش انداخته شده؟

نظر

• اعلام سرقت آيفون

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                  سلام دوستان ایفون برادرم حدود ۳ ماه پیش دزدیده شده کسی از دوستان هست که بتونه از طریق imei چک کنه که ایا سیمکارت توش انداخته شده؟
                  به مخابرات بگيد به محض اينكه سيمكارت روش بندازن بهتون خبر ميدن!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• دوستان برای استفاده این روش Find my Iphone گوشی هم باید به نت وصل باشه ؟ یافقط همون GPS کافیه ؟

نظر

• Part no. MC605ID/A
                      Serial No.88047V1TA4T
                      IMEI 012540009991085
                      Iphone 4,black,32GB
                      محل دزدیده شدن BRT میدان آزادی

نظر

• نوشته اصلی توسط volta22 نمایش پست ها
                        دوستان برای استفاده این روش Find my Iphone گوشی هم باید به نت وصل باشه ؟ یافقط همون GPS کافیه ؟
                        به نت

نظر

• خوب دوستان اگه دزد سیم کارت دست دوم بندازه که ادرس و اسمش به نام کسه دیگه باشه تکلیف چیه؟؟؟
                          چه جوری میشه پیداش کرد؟؟ تازه از رو آنتن دکل هم که دقیق نیست نمشه خونش رو فهمید؟؟
                          باید چی کار کرد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_bboss نمایش پست ها
                            خوب دوستان اگه دزد سیم کارت دست دوم بندازه که ادرس و اسمش به نام کسه دیگه باشه تکلیف چیه؟؟؟
                            چه جوری میشه پیداش کرد؟؟ تازه از رو آنتن دکل هم که دقیق نیست نمشه خونش رو فهمید؟؟
                            باید چی کار کرد؟؟؟
                            پيدا ميشه نگران نباش برا بابام ٢ ماه ميگردن ولى دوستم بعد ٦ ماه پيدا شد ولى تو اروميه
                            تو كرج زده بودن ازش
                            ماه پشت ابر نميمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh soft نمایش پست ها
                              پيدا ميشه نگران نباش برا بابام ٢ ماه ميگردن ولى دوستم بعد ٦ ماه پيدا شد ولى تو اروميه
                              تو كرج زده بودن ازش
                              ماه پشت ابر نميمونه
                              داداش روزبه نفهمیدم منظورتو...

نظر

• دوستان آیفون منم دزدیدن
                                4S
                                سفید
                                32
                                30-11-91
                                013061000025453
                                پس کد گذاشتم روش،اگه دزد وارد باشه و ریستور کنه از iCloud و ... نمیتونم استفاده کنم درسته؟
                                باید چیکار کنم دقیقا؟نامه بردم واسه همراه اول و ایرانسل و تالیا

نظر

صبر کنید ..
                                X