اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعلام سرقت آيفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون 5 سفید 16g
    imei:013439005912683
    serial:f17l7s3hfh1c
    محلشرق تهران-بلوار ابوذر)داخل یک مهمانی از کیف دستی دزدیده شد!!!
    مورخ 1393/03/07 روز 4شنبه حدودا بین ساعات 11-1 بامداد
    شماره تماس:09128031258
    تو رو خدا اگه ردی ازش پیدا شد یا اینکه پیدا شد خبر بدین.واقعا ناراحت و داغونم.

نظر

• آیفون 5 \ سفید \ 32 GB

IMEI : 013428007362989

Serial No. : F17KF28UDTTR

تاریخ \ محدوده سرقت : 20 خرداد 93 ساعت 8:30 صبح \ اصفهان, خیابان هزار جریب

شماره سریال گوشی رو هم دادم مخابرات واسه ردیابی گفتن دو ماه دیگه مراجعه کنین ! حالا نمیدونم فایده ای داره یا نه !

نظر

• اره گوشی اگه روشن بشه
        دل وروده مصرف کننده رو بهت میدن انشا الله که پیدا میشه
        دعا کن که استفاده بشه ازش

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

• دوستام محترم توجه داشته باشىد كه بىشتر ارازل و دزدان بى شرفى كه گوشى رو مىدزدن صرفا و مطمينن خودشون استفاده نمىكنن و در اولىن فرصت گوشى رو مىفروشن ،
          براى همكار خودم اتفاق افتاد حتى طرف هم گرفتن ولى بنده خداىى كه گرفتن ىك دانشجوى شرىف و خونواده دار بود كه پول داده بود گوشى همكار من رو از داخل الايدىن خرىده بود به قىمت نو و اك .
          دوستان توجه داشته باشىد اگر هم گوشىتون رو ردش رو بزنىد به احتمال ٩٩ ٪ گوشى شما دست اون دزد نامرد نىست بلكه دست كسى هست كه از همه جا بىخبر گوشى شمارو پول داده و خرىده.
          من اىن رو با جشمان خودم دىدم كه براى همكارم اتفاق افتاد و چون طرف انسان شرىفى بود با پىشنهاد دوست من پول اىشون رو داد دوستم و گوشى خودش رو دوباره خرىد.

نظر

• مدل آيفون: Iphone 5s
            ظرفيت: 32 gig
            كد imei:
            013790001686485
            شماره سريال: DNPLCEU2FFDP
            تاريخ سرقت:31/6/93
            محل سرقت: میدان فردوسی-خیابان قرنی

نظر

• مدل آيفون: 5s silver
              ظرفيت: 16
              imei: 013846004984861
              serial no :F2LLXP4TFF9V
              تاریخ سرقت : 17/7/93
              محل سرقت : پل گیشا

نظر

• iPhone 5S
                gold 16GB
                imei 013848005303729
                محل سرقت : بهشت سکینه
                تاریخ سرقت :1393/7/18

نظر

• iPhone 4S
                  white 16 GB
                  imei : 013055006849755
                  تاریخ سرقت : 1393/7/18

نظر

• iPhone 5
                    silver 16 Gb
                    imei : 013427007758600
                    تاریخ سرقت :1393/8/18
                    ما امروز خیلی ضرر کردیم ،، سه تا ایفون 4s/5/5s
                    کسی سرنخی پیدا کرد ما رو بی خبر نذاره
                    با تشکر

نظر

• سلام
                      یه آیفون 4s بهم دادند که disabled شده لذا باید دزدی باشه! طرف آبدارچی ساده دل شرکت ماست و بهش فروختند ! و گفتند که با 50 تومن آنلاک بشه تا قابل استفاده یشه و از این حرفها . خلاصه بدون اینکه براش دردسر بشه میخوام صاحیشو پیدا کنیم.
                      . هدفم این یود که بتونم یه شماره از دفترچه تلفن گیر بیارم و زنگ بزنم و از اون طریق صاحیشو پیدا کنم اما با توچه به disable بودن گوشی ممکن نیست. حالا چکار میشه کرد تا صاحیشو پیدا کرد. اپل آیدی طرف رو چطور میشه پیدا کرد تا بهش ایمیل فرستاد. شاید ایمیلش هتوز فعال باشه و بخونه. ituns لب تاپم apple id گوشی رو چجور نشون میده؟ من کلا آیفون باز نیستم لذا خیلی وارد نیستم.
                      ممنون از همکاری بچه ها

نظر

• نوشته اصلی توسط parsica نمایش پست ها
                        سلام
                        یه آیفون 4s بهم دادند که disabled شده لذا باید دزدی باشه! طرف آبدارچی ساده دل شرکت ماست و بهش فروختند ! و گفتند که با 50 تومن آنلاک بشه تا قابل استفاده یشه و از این حرفها . خلاصه بدون اینکه براش دردسر بشه میخوام صاحیشو پیدا کنیم.
                        . هدفم این یود که بتونم یه شماره از دفترچه تلفن گیر بیارم و زنگ بزنم و از اون طریق صاحیشو پیدا کنم اما با توچه به disable بودن گوشی ممکن نیست. حالا چکار میشه کرد تا صاحیشو پیدا کرد. اپل آیدی طرف رو چطور میشه پیدا کرد تا بهش ایمیل فرستاد. شاید ایمیلش هتوز فعال باشه و بخونه. ituns لب تاپم apple id گوشی رو چجور نشون میده؟ من کلا آیفون باز نیستم لذا خیلی وارد نیستم.
                        ممنون از همکاری بچه ها
                        تنها راهش اینه که گوشیو ببرید کلانتری و داستان رو تعریف کنید...
                        اگه صاحب اصلی imei رو اعلام کرده باشه تو سیستم اونا ثبت شده و میتونن پیداش کنن!

iPhone 5
                        silver 16
                        imei: 013329004956635
                        محل سرقت: میرداماد، رو به روی بانک مرکزی!!!!!!
                        تاریخ: ۹۳/۷/۲۴

نظر

• اميدوارم گوشي هاي به سرقت رفته ي بچه هاي انجمن به زودي پيدا شه
                          ازتون ميخوام اگر امكانش هست نحوه ي كار سارق ها رو هم بيان كنين تا بچه هاي ديگه هم اطلاعاتشون در اين زمينه بالاتر بره
                          ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
                            اميدوارم گوشي هاي به سرقت رفته ي بچه هاي انجمن به زودي پيدا شه
                            ازتون ميخوام اگر امكانش هست نحوه ي كار سارق ها رو هم بيان كنين تا بچه هاي ديگه هم اطلاعاتشون در اين زمينه بالاتر بره
                            ممنونم
                            ببخشید پست میدم اینجا اما واقعا موافقم. یک راه کم شدن سرقت آگاهی جامعه هست به روش های سارقین. مثلاً اون دوستمون که همین صفحه فرمودن ۳تا آیفون ازشون سرقت شده در یک روز و سایر دوستان اگر توضیح بدن در همون پست که به چه روشی می تونه کمکی باشه به سایر اعضا که حواسشون جمع تر بشه. امیدوارم این اتفاق برای هیچکس نیوفته و آیفون های سرقتی هم بزودی پیدا بشن.ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              ببخشید پست میدم اینجا اما واقعا موافقم. یک راه کم شدن سرقت آگاهی جامعه هست به روش های سارقین. مثلاً اون دوستمون که همین صفحه فرمودن ۳تا آیفون ازشون سرقت شده در یک روز و سایر دوستان اگر توضیح بدن در همون پست که به چه روشی می تونه کمکی باشه به سایر اعضا که حواسشون جمع تر بشه. امیدوارم این اتفاق برای هیچکس نیوفته و آیفون های سرقتی هم بزودی پیدا بشن.ممنون.
                              سلام بر شما دوست عزیز دزدی آیفون های ما به اینصورت بود که رفته بودیم بهشت سکینه سر مزار یکی از رفتگان حدود ساعت 6:30 صبح جمعه بود و اونجا کاملا خلوت بود و ما کیف هایمان را تو ماشین جا گذاشتیم بعد از پنج دقیقه که برگشتیم در ماشینو کج کرده بودن قفل رو باز کرده بودن و و هر چی تو ماشین بود برده بودند و فقط تنها شانسی که من آوردم اون گوشی رو دیگه قصد استفاده ازش رو نداشتم و قرار بود بفروشمش و ایفون جدیدم رو همراهم نیاورده بودم اطلاعات تکیملی در صورت تمایل تو پست های این تاپیک توضیح دادم
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread98252.html

ویرایش توسط Parmida73 : https://i-phone.ir/forums/member/109747-parmida73 در ساعت 15-10-2014, 02:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid92 نمایش پست ها
                                تنها راهش اینه که گوشیو ببرید کلانتری و داستان رو تعریف کنید...
                                اگه صاحب اصلی imei رو اعلام کرده باشه تو سیستم اونا ثبت شده و میتونن پیداش کنن!

iPhone 5
                                silver 16
                                imei: 013329004956635
                                محل سرقت: میرداماد، رو به روی بانک مرکزی!!!!!!
                                تاریخ: ۹۳/۷/۲۴
                                ممنون دوست عزیز. اما نمی دونم چرا دلم رضا نمیده! مطمئن نیستم که از این طریق گوشی واقعا به دست صاحبش میرسه! منظورمو که میفهمی؟ اصلا اگر طرف شکایت نکرده باشه اونوقت گوشی رو چیکار میکنند؟ کاش راه دیگه ای هم بود ولی درنهایت شاید باید ببرم کلانتری
                                imei: 013046003548821
                                از سایت https://www.icloud.com/activationlock/ اپل که با وارد کردن imei یا سریال گوشی میتوان از قفل بودن یا نبودن گوشی مطمئن شد چک کردم اما اپل میگه که این گوشی مشکلی نداره و میتونه استفاده بشه !! طرف هیچ کاری ظاهرا نکرده!
                                ویرایش توسط parsica : https://i-phone.ir/forums/member/175522-parsica در ساعت 15-10-2014, 11:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X