اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Icloud

I want to sign out my icloud.سلام.من یه اپل آیدی کارتی خریدم.روش نوشته بود که توی ای کلود وارد نشید.ولی من شدم(اتفاقی)..حالا ای کلود من قفل شده.می خوام از ای کلود خارج بشم ولی نمیشه.چه کار باید بکنم؟

سلام

پیغام خاصی در رابطه با قفل شدن آیکلود بهتون داده میشه؟؟

احتمالا باید با پشتیبانی اون اپل آیدی که خردید تماس برقرار کنید تا مشکل رو براتون حل بکنن.

نظر

پیغام نمیده.وقتی که رمز رو میزنم میگه اشتباهه و سوالات امنیتی کار نمیکنه.شماره پشتیبانی اپل رو میخوام.با چی پیش شماره ای باید بگیرم؟
      پشتیبانی اپل آیدی میگه به من ربطی نداره چون روش نوشته که وارده آی کلود نشین.

نظر

والا خیلی عجیبه. مگه میشه اپل آی دی بگیری و از آیکلود استفاده نکنی!!؟؟؟!!؟؟

ببینید این وظیفه پشتیبانی اپل آیدی تون هستش و باید براتون درست کنه و چون اپل آی دی میفروشن نمیتونن بگن از آیکلود استفاده نکن!!! چون بخشی از کاربرد اپل آیدی آیکلود و قابلیت هاش هستش حتی اگه اپل آی دی به شکل کارتی و خریدنی بوده باشه.
        تنها راه بی دردسر درست کردنش از طریق پشتیبان اپل آی دی تون هست و حتی خود اپل هم نمیتونه به اون شکل کاری براتون بکنه چون اپل آیدی کارتی بوده و خودتون نساختیدش و اپل هم نمیتونه مطمئن بشه که حتما اپل آی دی برای خودتونه و به همین خاطر شکستن قفل و ... رو انجام نمیده. به همین خاطر هستش که میگم باید پشتیبانی اپل آی دی تون درستش کنه.

اگر هم زیر بار نرفتن که واقعا برام عجیبه که چرا اصلا همچین چیزی گفتن!!!!!!! یک راه دیگش هم شکستن قفل آی کلود هستش که تو شرایط خاص میتونید از طریق سایت های اپلی و معتبر داخلی انجامش بدید اما هزینه زیادی داره.

باز هم میگم تو مورد اپل آی دی حق با شماست و نباید اون سازنده اپل آی دی کارتی همچین محدودیت مسخره و غیر منطقی ای بذاره و اگه شکایت هم بکنید به احتمال قوی حق با شما خواهد بود چون نباید محدودیت میذاشتن روی آیکلود!!! که جز اپل آیدی و اکوسیستم اپل هستش ‌و این هم جز عجایب هستش که همچین کارایی می کنن!!

بابت بحث تماس با اپل هم باید از طریق کشور دیگه ای غیر از ایران تماس بگیرید یا اگه خواستید ایمیل بفرستید که در هر دو حالت باید کاملا انگلیسی باشه. بازم میگم اپل تو این مورد کاری نمیتونه براتون بکنه.

سوالی بود در خدمتتون هستم.

نظر

ممنون.کجا باید شکایت کنم؟لطفا دقیق با آدرس بگید.
          به نظرتون برم استامبل برام درست میکنن؟

نظر

بهترین راهی که وجود داره همین شکستن قفل icloud ولی من نمیدونم چجوریه والا تو گوگل یه سرچ بزن

نظر

ببینید من هر چی پیام میفرستم میگه کلمه ممنوعه داره و نمیاد شما توی این آی دی تلگرام یه پیام بدید بهتون توضیح میدم :
              کد:
              @GeniusBarIR

نظر

صبر کنید ..
              X