اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    ١٦ درصد هم ماليات ارزش افزوده كه البته اين قرار بود براي كالاي داخلي باشه
    مالیات بر ارزش افزدوه 16% به نظرتون زیاد نیست ،اونم واسه یه گوشی !؟
    دیوایس های بقیه برندها عمراً همچنین ارقام نجومی رو شاهد باشن .

همه این خیمه شب بازی ها واسه خالی کردن جیب ملت بود !

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      مالیات بر ارزش افزدوه 16% به نظرتون زیاد نیست ،اونم واسه یه گوشی !؟
      دیوایس های بقیه برندها عمراً همچنین ارقام نجومی رو شاهد باشن .

همه این خیمه شب بازی ها واسه خالی کردن جیب ملت بود !
      بله خيلي هم زياده و نبايد براي كالاي خارجي هم استفاده بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
        با این وضیعت قیمت حتما ملت با گارانتی می خرند!
        دیوایس های اپل فقط سری اول تولیدشون مشکل داره .سری های دوم به بعد مشکلات سخت افزاریشون حل میشه .
        من خودم 5s دارم تا حالا یکبار هم به خاطر دیوایسم نرفتم تعمیرگاه - دو سال هست مثل بنز کار می کنه !

آیفون گارانتی واسه چیشه !
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 05-11-2016, 10:51 PM

نظر

• منکه قیمتهارو دیدم سرم صوت کشید...... واقعا به نظر من ایفون نیاز به گارانتی توی ایران نداره چون خرابی ایفون خیلی کمه به شخصه تحت هیچ شرایطی با این قیمتها با گارانتی رو خریداری نمیکنم مگر طرح رجیتسری عملی بشه که بعید میدونم حالا حالاها عملی بشه......... بعداشم توی ایران ثابت شده شرکتهای گارانتی عملا هیچ خدماتی نمیدهند
          یعداشم اگر واقعا میخوان با قیمت خوبی بفروشند باید همه رنگها قیمتهاش یکی باشه چون اپل که برای هر رنگ یک قیمت نداره!!!!!!!
          ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 05-11-2016, 11:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
            منکه قیمتهارو دیدم سرم صوت کشید...... واقعا به نظر من ایفون نیاز به گارانتی توی ایران نداره چون خرابی ایفون خیلی کمه به شخصه تحت هیچ شرایطی با این قیمتها با گارانتی رو خریداری نمیکنم مگر طرح رجیتسری عملی بشه که بعید میدونم حالا حالاها عملی بشه......... بعداشم توی ایران ثابت شده شرکتهای گارانتی عملا هیچ خدماتی نمیدهند
            یعداشم اگر واقعا میخوان با قیمت خوبی بفروشند باید همه رنگها قیمتهاش یکی باشه چون اپل که برای هر رنگ یک قیمت نداره!!!!!!!
            حرفتون درست نیست قبول ندارم سال قبل 6s خریدم از دیجی کالا - گوشی پیکسل سوخته داشت با اینکه گارانتی معتبر هیچی هم نداشت گوشی را برام تعویض کردن حتی هزینه پست هم شماره حساب گرفتن برگشت دادن ... این یعنی عالی مشتری مداری

حالا شما بری از یه مغازه دار ایفون بخری 1% هم مشکلی پیش بیاد یا همین پیکسل سوخته مغازه دار زیر بار میره ؟ قبول میکنه پس بگیره یا تعویض کنه با یه گوشی اکبند دیگه ؟ عمرا اینکارا نمیکنن

پس یه جاهایی گارانتی خوبه ( هر چقدر کیفیت بالا باشه ممکنه برای هر شخصی پیش بیاد خرابی اتفاقی ) همه ی افراد هم به خارج کشور برای تعویض به اپیستور دسترسی ندارن و باز این گارانتی میتونه قوت قلب برای مشتری باشه

حالا 200 تومان بیسترم باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
              دیوایس های اپل فقط سری اول تولیدشون مشکل داره .سری های دوم به بعد مشکلات سخت افزاریشون حل میشه .
              من خودم 5s دارم تا حالا یکبار هم به خاطر دیوایسم نرفتم تعمیرگاه - دو سال هست مثل بنز کار می کنه !

آیفون گارانتی واسه چیشه !
              والله گارانتی باید از اونای بپرسیم که طرح ریجستری دادند و %16 مالیات می کشند روش که سودش هم بره تو جیب خودشون! من خودم از آیفون 3GS تا 6s داشتم هیچوقت مشکل سخت افزار که مجبور بشم بفرستم Apple Store نداشتم ! ولی خب اینجا چون ایران هست از هر روشی مثل گارانتی ولوازم جانبی و... می خواند پول در بیاورند .

نظر

• من به شخصه از آیفون ۴ تا ۶اس داشتم
                وهیچکدوم مشکلی نداشتن جز ۶اس که بعد از ۳ هفته سوخت (سووووووخت)
                نه آب خوردگی بود نه جیلبریک و نه هیچ موضوع دیگه ای منم حدود ۱ میلیون فروختمش یعنی ۱۷۰۰ ضرر
                حالا اگر واقعا گارانتی عمل کنه و ۲۰۰ ۳۰۰ پول بیشتر بگیره خیلی هم عالیه(هرچند تو ایران چنین چیزی از محالاته)
                ولی اینکه به خاطر رنگ پول بگیره دیگه واقعا زوره
                من میخوام ۱۲۸ بگیرم بخاطر رنگ جت بلکش
                حالا ۷ شرکت دیگه تا آخر این هفته فروششون رو شروع میکنن و قیمت ها شکسته میشه
                به نظر من شرکت امرتات قیمت بهتری خواهد داشت

نظر

• خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

آروند و مدياپردازش
                  ویرایش توسط pouriar : https://i-phone.ir/forums/member/10506-pouriar در ساعت 06-11-2016, 11:11 PM

نظر

• جعبه ها رو که باز نمیکنن. نه؟؟؟
                    که بیان از این کارتای مسخره بذارن داخلش!
                    فقط امیدوارم بقیه شرکتای وارد کننده قیمت های معقول تری بذارن.....

نظر

• نوشته اصلی توسط nzone نمایش پست ها
                      جعبه ها رو که باز نمیکنن. نه؟؟؟
                      که بیان از این کارتای مسخره بذارن داخلش!
                      فقط امیدوارم بقیه شرکتای وارد کننده قیمت های معقول تری بذارن.....
                      نه به صورت برچسب ميزنن و خوبيش اينه هولوگرام رو جاي درستي زدن كه باز نشده

نظر

• از امروز در دیجی‌کالا آیفون 7 رسمی بخرید! (جهت اطلاع رسانی )

نظر

• مغازه دارها یه شایعه جدید راه انداختن و اون اینکه طرح رجیستری روی ورژن ۱۰.۱.۱ گوشی شمارو از شبکه خارج میکنه
                          مراقب باشید گول نخوردید

نظر

• من يه ايفون ٧ پلاس گرفتم ، اسم فروشگاه را طبق قوانين نمي گم ، فروشنده كه هميشه هم ازش خريد مي كنم پشت فاكتورم نوشت ، در صورتي كه با طرح رجيستري هر مشكلي پيش آمد گوشي را پس مي گيريم ، اطمينان هم داد اين فقط شايعه براي گرونتر فروختنه ، اتفاقا آدرس يه مغازه ديگه را داد گفت خانوم برو خودت ببين ، رفتم پرسيدم ايفون ٧ پلاس ١٢٨ چند ؟ گفت : ٤ ميليون و صد ولي برلي رجيستر كردنش هم ٥٠٠ تومن بايد بديد ، حالا من چهار ميليون و پنجاه با گارانتي گرفتم ، شرايط گارانتيم هم مثل اپله و چون قبلا گوشيم مشكل دار شده و تعويض كردن برام بهش شك ندارم ، نمي دونم واقعا اين شايعات براي چيه ، اصلا مگه فقط ايفون قاچاقه ؟ سامسونگ ، هواوي و و و خب اينجوري بايد كلي گوشي دي اكتيو شه كه اونم نقض حريم شخصي هست چون ورود اين كالاها ممنوع شده نه خريدشون ! پس من و شماي خريدار اگر متضرر بشيم مي تونيم شكايت كنيم از سازمان تنظيم مقررات راديويي و غرامت بگيريم ( اينم يك وكيل گفت )

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                              من يه ايفون ٧ پلاس گرفتم ، اسم فروشگاه را طبق قوانين نمي گم ، فروشنده كه هميشه هم ازش خريد مي كنم پشت فاكتورم نوشت ، در صورتي كه با طرح رجيستري هر مشكلي پيش آمد گوشي را پس مي گيريم ، اطمينان هم داد اين فقط شايعه براي گرونتر فروختنه ، اتفاقا آدرس يه مغازه ديگه را داد گفت خانوم برو خودت ببين ، رفتم پرسيدم ايفون ٧ پلاس ١٢٨ چند ؟ گفت : ٤ ميليون و صد ولي برلي رجيستر كردنش هم ٥٠٠ تومن بايد بديد ، حالا من چهار ميليون و پنجاه با گارانتي گرفتم ، شرايط گارانتيم هم مثل اپله و چون قبلا گوشيم مشكل دار شده و تعويض كردن برام بهش شك ندارم ، نمي دونم واقعا اين شايعات براي چيه ، اصلا مگه فقط ايفون قاچاقه ؟ سامسونگ ، هواوي و و و خب اينجوري بايد كلي گوشي دي اكتيو شه كه اونم نقض حريم شخصي هست چون ورود اين كالاها ممنوع شده نه خريدشون ! پس من و شماي خريدار اگر متضرر بشيم مي تونيم شكايت كنيم از سازمان تنظيم مقررات راديويي و غرامت بگيريم ( اينم يك وكيل گفت )

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              سامسونگ و بعضي گوشيها نمايندگي رسمي دارن ، نگران نباشيد و مشكل پيدا نميكنيد با گوشيتون

نظر

• سلام دوستان عزیز
                                این طرح رجیستری به کجا رسید ؟؟؟ کی عملی میشه؟؟؟
                                تکلیف ما ایفون دارها چیه؟؟ چون میگن اگر فعال شه گوشی بلا استفاده میشه و یک قرون هم ازتون نمیخرن؟؟؟
                                ایا جمع شدن ایفون ها صحت داره؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X