اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    خیر افتخار نکردم فقط خواستم بگم بالأخره اپل نیاز فارسی نوشتن رو رفع کرده همین
    در مورد سیری هم تا جایی که من میدونم برای عملکرد کامل و بهتر در یک کشور نیاز به یکسری زیر ساخت و مجوز هست که تا الآن فراهم نشده و احتمال خیلی زیاد هم نخواهد شد
    دوست عزیز ، فقط با اپل استور رسمی هست که نفع واقعی برای مشتری ایجاد میشه وگرنه نمایندگی واسطه ای، یعنی اینکه انحصار واردات فقط برای یه عده بشه و چون دیگه رقیب ندارن، قیمت ها خیلی دیر شکسته میشه و در مقابل چون فقط محصولات اونا ریجستر میشه ، کاری هم نمیشه کرد(پرداخت هزینه بیشتر به بهانه ریجستر) در کنارش هم یه گارانتی الکی برای دل خوشی میدن و تموم!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نیاز نوشتن که به کمک کیبرد های شخص سوم رفع شد ولی تا جایی که یادم هست روی نسخه ۴ و ۵ کیبرد فارسی بود و از نسخه ۷ به بعد بلکل از سیستم حذف شد
    درباره سیری هم اصلا میازی به زیر ساخت خاصی نیست سیری فقط در آمریکا تمامی قابلیتهاش رو داره و در نقاط دیگه مثل آمریکا نیست ما هم چیز زیادی نخواستیم اینکه مثل اندروید بتونه فارسی رو تشخیص بده و تایپ کنه نه زیرساخت میخواد و نه کاری داره حالا شما خودتو دوست داری گول بزنی بزن ولی واقعیت چیز دیگه ای هست
    کی میگه با اپل استور رسمی نفع واقعی ایجاد میشه تا جایی که من شنیدم همین فارس گستر دست و پا شکسته گارانتی خوبی داشت سه ماه تعویض بدون قید و شرط و یکسال خدمات من حتی تو کرج مغازه ای رو میشناسم که خودش با مبلغی گارانتی میکرد و اکر در مدت زمان گارانتی شرکتی خود اپل اتفاقی می افتاد اون رو رایگان عوض میکرد
    شدنش میشه لازمم نیست نمایندگی اصلی خود اپل باشه
    در آخر شما فکر میکنی همین الان واردات اپل یا محصولات دیگه انحصاری نیست ؟ اگر چنین فکری میکنی که خیلی ساده ای همین الان هم انحصاری هست مشخص نیست که دست چند نفره ولی اینکه دست چند نفر هست مشخصه سامسونگ و ال جی و هوآوی و ..... هم همینطورند سامسونگ مگه وارداتش دست چند نفره که بخواد رقابتی بشه ؟ ال جی دست چند نفره ؟
    اتفاقا اینطوری واردات سازماندهی تر میشه اگر دست یکنفر باشه مثل همه چیز دیگه
    همین فارس گستر قیمتی که میداد با بازار ۷۰ هزارتومن فرق میکرد و نسبت به پوششی که میداد واقعا ارزشمند بود
    من دیدم که میگم دوستانم داشتن و با هم رفتیم دفتر تهرانشون تازه این شرکت فقط یک واسطس که از چین و دبی به صورت عمده میاورد
    واسه چیزی که هنوز مشخص نیست آدم نباید بیخودی جبهه بگیره
    قطعا اگر بخواد سواستفاده تی صورت بگیره خب شکست میخوره اونم با این بازار موبایل با این حجم تنوع و کیفیت
    من نه سودی تو جیبم میره و نه چیز دیگه اما تنها شرکتی که واقعا بی سر و سامونه تو ایران فقط اپل و موبایلهای چینی کپی هست
    باقی شرکتها یا نمایندگی رسمی دارن یا نماینده اصلی شما میتونی از این همه برند یکی نام ببر که نمایندگی نداشته باشه

نظر

[QUOTE=Ariaaa;1031495]
      در آخر شما فکر میکنی همین الان واردات اپل یا محصولات دیگه انحصاری نیست ؟ اگر چنین فکری میکنی که خیلی ساده ای همین الان هم انحصاری هست مشخص نیست که دست چند نفره ولی اینکه دست چند نفر هست مشخصه سامسونگ و ال جی و هوآوی و ..... هم همینطورند سامسونگ مگه وارداتش دست چند نفره که بخواد رقابتی بشه ؟ ال جی دست چند نفره ؟
      /QUOTE]

خیر، ولی اگر تا الآن مثلن 10 منبع وارد کننده بود اینجوری میشه 2 تا و طبیعی هست که قیمت ها بالاتر بره و یا دیر شکسته بشه
      نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
      درباره سیری هم اصلا میازی به زیر ساخت خاصی نیست سیری فقط در آمریکا تمامی قابلیتهاش رو داره و در نقاط دیگه مثل آمریکا نیست ما هم چیز زیادی نخواستیم اینکه مثل اندروید بتونه فارسی رو تشخیص بده و تایپ کنه نه زیرساخت میخواد و نه کاری داره حالا شما خودتو دوست داری گول بزنی بزن ولی واقعیت چیز دیگه ای هست
      شما به این خبر که از بی بی سی هست دقت کنید و کامل بخونید متوجه می شید به زیر ساخت و مجوز نیاز داره در آفریقای جنوبی هم حتمن شرایط فراهم شده :

http://www.bbc.com/persian/world/201...gays_in_russia
      در مورد خبر بگم که فقط برای بیان مجوز و زیر ساخت مورد نیاز سیری در یک کشور گذاشتم و نه به منظور دیگه ای
      درباره ی فارس گستر که امیدی بود بتونه بشه نمایندگی واسطه ای ولی با برخوردی که باهاش شد فعلن این مورد کنسل هست و معلوم نیست آینده چی بشه بتونه نمایندگی باشه یا نه (و شاید همین فارس گستر که شما قبولش داری اولین قربانی این طرح باشه و دیگه نتونه خدمات بده و آیفون وارد کنه )
      در پایان درخواستی که دارم دیگه پست های من رو نقل قول نزنید بنده با تمام اختلاف نظر هایی که داشتیم ولی سعی کردم با ادب و احترام نظرم رو بگم اما شما از لحن تحقیر آمیز استفاده کردید

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 23-07-2016, 04:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط << 3A3AK >> نمایش پست ها
        بهانه؟!!!
        كسي كه خدمات ميخواد بايد از ريشه مشكلات رو درست كنه ، بايد اول مملكت خود و دستگاه حاكم و سياستش رو درست كنه بعد انتظار خدمات داشته باشه
        سوني كه نماينده نداره و اونم به همين سرنوشت دچار ميشه
        سام سرويس هم كه ظاهرا مجوز ورود گوشي رو نداره كه البته ميتونه درستش كنه
        فقط ال جي نماينده رسمي داره و چند شركت چيني
        شما فكر ميكني دليلي اينكه شركتا تمايل به ورود رسمي به بازار ايران ندارن چيه؟
        يكي از دليلاش اقتصاد ايرانه كه به مويي بنده
        هر آن ممكنه به هر دليلي قيمت دلار بالا و پايين بشه
        بعدشم شركتايي مثل اپل و مايكروسافت به دليل امريكايي بودن و تبعيت از قوانين آمريكا قادر به ورود رسمي به ايران نيستن
        چرا كه حتي اگر فروش داشته باشن انتقال اين پول به امريكا بسيار پر دردسر و مشكله به خاطر مسائل بانكي پيرامون ايران
        بيخودي هم گول اين طرح رو نخورين ، در اصل نه براي مبارزه با قاچاق بلكه براي كوتاه كردن دست عده اي از اين بازار و سپردنش به دست نوه نتيجه هاي خودشونه !
        ديگه اين سالها اينقدر از اين بامبولا سرمون دراوردن كه بدونيم چه خبره و چوب چي رو داريم ميخوريم!
        اين طرح دير يا زود محكوم به شكسته با اين رويه اي كه در پيش گرفته !
        هيچكس اينجا بدش نمياد كه اپل به صورت رسمي وارد ايران بشه اما همتون خوب ميدونيد كه خيال خامه و به اين زوديا اين اتفاق نميفته
        دوست عزیز من در این حد بگم که ایرانیا یک ریال واسه اپل ارزش ندارن در حالی که فروش خیلی خیلی زیادی داره!چون اگه ارزش داشت دنبال دردسراش هم می رفت همونطور که بویینگ داره می ره.
        به فرض اصلا باشه اپل نمی تونه نمایندگی بزنه(که همینم کلی سوال هست روش!)شما فقط چک کن ببین اپل سر بازار هند و چین داره چیکارا می کنه! مدیر عامل اپل حتی خود چین هم رفت برا مذاکره.
        من ککه می گم اصلا اکی نمایندگی نمی خوایم!
        اپل یدونه کیبورد استاندارد فارسی بیرون نمی ده.نقشه های اپل برا ایران رو چک کردین شما؟ارور ۱۰۰۹ چندبار بار تو سال پدر ما رو در میاره.نصف ملت معطل ساخت اپل ایدی ان چون ادرسی تو ایران اصلا تعریف نشده واسه اقابون!
        این طرح معلوم هست که کاملا احمفانه و شکست خورده هست ولی لا اقل اپل باید خواسش به این بازار میلیونی باشه.
        ما نسبت به سایر مردم کمتر پول نمی دیم که انتظار کمتر داشته باشیم.
        اینم بگم من خیلی وقت از محصولا اپل استفاده می کنم ولی این انتقاداتی هست که واقعا وارد هست بهشون.
        من ماشین حساب texas instrument استفاده می کنم یعنی خدایی هست برا خودش ولی یک چیزی شدیدا دیوونم می کنه اونم اینه که اصلا با ای پی ایران نمی شه رفت به استورش،نمی تونی اپدیتش کنی.
        این موارد تو نظر بنده توهین هست

نظر

کد PHP:
          [QUOTE=Babak 8;1031499][QUOTE=Ariaaa;1031495]
          در آخر شما فکر میکنی همین الان واردات اپل یا محصولات دیگه انحصاری نیست ؟ اگر چنین فکری میکنی که خیلی ساده ای همین الان هم انحصاری هست  مشخص نیست که دست چند نفره ولی اینکه دست چند نفر هست مشخصه سامسونگ و ال جی و هوآوی و ..... هم همینطورند سامسونگ مگه وارداتش دست چند نفره که بخواد رقابتی بشه ؟ ال جی دست چند نفره ؟ 
          /QUOTE]

خیر، ولی اگر تا الآن مثلن 10 منبع وارد کننده بود اینجوری میشه 2 تا و طبیعی هست که قیمت ها بالاتر بره و یا دیر شکسته بشه

شما به این خبر که از بی بی سی هست دقت کنید و کامل بخونید متوجه می شید به زیر ساخت و مجوز نیاز داره در آفریقای جنوبی هم حتمن شرایط فراهم شده 
          :

[
          url]http://www.bbc.com/persian/world/2015/04/150416_zaza_siri_apple_gays_in_russia[/url]
          در مورد خبر بگم که فقط برای بیان مجوز و زیر ساخت مورد نیاز سیری در یک کشور گذاشتم و نه به منظور دیگه ای
          درباره ی فارس گستر که امیدی بود بتونه بشه نمایندگی واسطه ای ولی با برخوردی که باهاش شد فعلن این مورد کنسل هست و معلوم نیست آینده چی بشه بتونه نمایندگی باشه یا نه 
          (و شاید همین فارس گستر که شما قبولش داری اولین قربانی این طرح باشه و دیگه نتونه خدمات بده و آیفون وارد کنه )
          در پایان درخواستی که دارم دیگه پست های من رو نقل قول نزنید بنده با تمام اختلاف نظر هایی که داشتیم ولی سعی کردم با ادب و احترام نظرم رو بگم اما شما از لحن تحقیر آمیز استفاده کردید

Sent from my iPhone using Tapatalk
          [/QUOTE]

به هیچ وجه اینطور که شما میگین نیست
          الان سامسونگ سه تا نماینده رسمی داره و محصولاتش همزمان با عزضه جهانی وارد ایران میشه و معرفی میشه و مراسم معرفی گرفته میشه که امسال ۱۷ فروردین برج میلاد بود و من خودمم شرکت کردم باقی شرکت ها هم چنین چیزی دارن ال جی اچ تی سی هوآوی اگر اپل یک نماینده داشته باشه هم قطعا چنین چیزی اتفاق میوفته و حباب قیمتی کمتری نسبت به زمان نبودش خواهد داشت
          حالا اپل هم یک نفر باشه سه نفر باشه چی میشه ؟ الجی اچ تی سی ایسوس و چندتای دیگه هم که چند نماینده دارن ولی قیمتی معقول تر دارن تا اپلی که به قول شما ۱۰ تا یا بیشتر وارد کننده داره
          هرسال با معرفی نسخه جدید همه شاهد قیمتهای به شدت پرت هستیم مثلا من خودم آیفون ۶ پلاس که اولین گوشی صفحه بزرگ بود رو هفته اول ۱۰ میلیون و خورده ای قیمت گرفتم کدوم محصول از کدوم شرکت چنین مسخره بازی ای داره؟
          درباره سیری من مطلب که نتونستم بخونم ولی خودمم گفتم تشخیص زبان فارسی و تایپ اون مثل voice کیبرد اندروید نیازی به زیرساخت فکر نمیکنم داشته باشه حتما شما یه idevice داری وقتی وضع هوارو میپرسی برای فارسی جواب دادن نیاز به چه زیرساختی داره
          برای منم جالبه شما تنها ایرانی هستی که من باهاش بحث کردم و از وجود حروف گچپژ داخل کیبرد تمام عربی رضایت کافی رو داری و اولین کسی هستی که قبول نمیکنی اپل برای مصرف کننده های ایرانیش واضعا ارزشی قائل نیست و این توی دستیار صوتیش ، کیبرد و هزار جای دیگه واقعا هزار جای دیگه مشخصه همین چندسال پیش بود که داخل یکی از استور های خود آمریکا از فروش محصولاتش به یک ایرانی امتناع کردن این رفتارهای برای شما زننده نیست ؟ فقط کافیه گوشیو بگیری و داشته باشی نباید از امکاناتش که تقریبا برای هر زبونی به روز شده جز فارسی استفاده کنی ؟ فقط هم ایران نیست که زبانش فارسیه این به روز نشدن زبان فارسی فقط از سر لج با ایرانه کاری هم به دولتشون و تحریم ندارهخواست خود اپله
          کاشک یکمی تحقیق میکردید مثلا شرکت htc که گفته میشه یک شرکت صهیونیستی هست برای ایرانی ها ارزش بیشتری قائل هست و با وجود همه مشکلات چند نماینده رسمی داره و زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه 
          اینکه اپل نماینده رسمی نداره فقط  فقط کارشکنی همین وارد کننده های سودجو هستن چرا که حاضر نیستن سودشون با کسی نصف بشه و البته خود شرکت اپل و نه دولت و قانون و غیره حالا بهترین موقعیت برای مشخص شدن این وضع مسخرست برای همین من یکی واقعا از اجرای این طرح خوشحالم این برای بار هزارم میگم اینم نیست چون وارد کننده یک نفر میشه 
          (فرضاقیمت ها نجومی و گرون تر میشه شایدم با وجود مشتری زیاد و رعایت قوانین قیمت ها به صرفه تر بشه الان همه شرکت ها محصولاتشون روبا قیمت دلاری اون میفروشن نه بیشتر
          این نظر شخصیه من
          با اینکه چندساله آیپد و آیفون دارم که البته افتخاری نداره و از سیستم عامل اندروید زیاد خوشم نمیاد اما اگر باز هم اپل این سیاست های مسخرش رو ادامه بده من اصلا خرید این محصولات رو به صرفه نمیدونم
          در کنار نداشتن زبان فارسی 
          (این رو هم بگم من تا به حال هیچ گوشی یا تبلتی رو روی زبان فارسی نذاشتمهزاران ایراد دیگه نسبت به رقباش داره که برای رعایت اون اصلا گوشش بد**ار مصرف کننده هاش نیست برخلاف باقی شرکت ها 
          از رم نخوردن و بسته بودن سیستم عامل هاش بگیر
          (که امسال با ios 10 دیدید که خیلی از توییک های جیلبریک رو وارد این نسخه کرده و اون رو باز تر گذاشته تا طراحی های یکنواخت و تکراری و بدون نو آوریش و .......• 
          قطعا اپل اگر به فکر نباشه بازار بزرگ ایران رو از دست میده 
          کافیه یک نظر سنجی برگذار کنید و ببینید از جمعیت ایرانی که گوشی هوسمند دارن چند نفر اقلا یک یا دو نفرشون آیفون یا آیپد دارن البته قطعا حدودی در میاد ولی به رقم خیلی بزرگی میرسید که اقلا نصفی از این رقم بزرگ هرساله یا هر دو سال یکبار دستگاه خودشونو به روز میکنن و در کل میبینید این رقم اگر برای اپل نزدیک به صفر بشه چه شکستی براش به وجود میاد
          اون داره خودشو میکشه که وارد بازار چین با وجود شرکتهای معتبر چینی بشه اما توایران که هیچ رقیبی نداره سعیی نمیکنه چون بدون ایجاد بازار فروش نسبتا بالایی داره و چون مصرف کننده هاش به اینی که دارن راضی هستن دلیلی برای پیشرفت این بازار نداره
          اپل تنها شرکت پرفروش در ایران بدون نمایندگی و یا واسطه رسمی  هست پس بهتر که براش تعیین تکلیف بشه
          این روهم بگم که مایکروسافت هم آمریکایی هست سخن افزار و نرم افزارمیزنه قوانین اجرایی یکسانی با اپل داره اما هم سخت افزار و نرم افزار تمام فارسی برای ایران میزنه ویندوز تمام فارسی مایکروسافت آفیس تمام فارسی گوشی های تمام فارسی و غیره و جالب هست بدونید که هیچکدوم و یا درصد خیلی خیلی خیلی پایینی از این محصولات تمام فارسی هستند مه قانونی خریداری شدند و باقی از جمله خود من ویندوز  و آفیسی کرکی استفاده میکنند پس خیلی راحت میتونه فارسی رو پشتیبانی نکنه اما اپل با بستن جیلبریک کاری کرد که همه نرم افزار هاش خریداری بشن با این که پولشرومیدیم اما هر ساله چندین بار ارورهای مسخره میگیریم و برای ری استور کردن باید از 
          .... استفاده کنیم 
          همه اینها اقلا برای خود من ثابت میکنند که این دشمنی فقط مختصاپل با ایرانه و کاری به قانون و دولت وغیره نداره
          هم گوگل هم مایکروسافت وهم اپل هر سه آمریکایی اما این کجا و آن کجا حالا باز شما بگو قانون فلانه آمریکا و دولتش نمیذارن وغیره 
          - - - - - - - - - -

[QUOTE=Babak 8;1031499]
          /QUOTE]

خیر، ولی اگر تا الآن مثلن 10 منبع وارد کننده بود اینجوری میشه 2 تا و طبیعی هست که قیمت ها بالاتر بره و یا دیر شکسته بشه

شما به این خبر که از بی بی سی هست دقت کنید و کامل بخونید متوجه می شید به زیر ساخت و مجوز نیاز داره در آفریقای جنوبی هم حتمن شرایط فراهم شده :

در مورد خبر بگم که فقط برای بیان مجوز و زیر ساخت مورد نیاز سیری در یک کشور گذاشتم و نه به منظور دیگه ای
          درباره ی فارس گستر که امیدی بود بتونه بشه نمایندگی واسطه ای ولی با برخوردی که باهاش شد فعلن این مورد کنسل هست و معلوم نیست آینده چی بشه بتونه نمایندگی باشه یا نه (و شاید همین فارس گستر که شما قبولش داری اولین قربانی این طرح باشه و دیگه نتونه خدمات بده و آیفون وارد کنه )
          در پایان درخواستی که دارم دیگه پست های من رو نقل قول نزنید بنده با تمام اختلاف نظر هایی که داشتیم ولی سعی کردم با ادب و احترام نظرم رو بگم اما شما از لحن تحقیر آمیز استفاده کردید

به هیچ وجه اینطور که شما میگین نیست
          الان سامسونگ سه تا نماینده رسمی داره و محصولاتش همزمان با عزضه جهانی وارد ایران میشه و معرفی میشه و مراسم معرفی گرفته میشه که امسال ۱۷ فروردین برج میلاد بود و من خودمم شرکت کردم باقی شرکت ها هم چنین چیزی دارن ال جی اچ تی سی هوآوی اگر اپل یک نماینده داشته باشه هم قطعا چنین چیزی اتفاق میوفته و حباب قیمتی کمتری نسبت به زمان نبودش خواهد داشت
          حالا اپل هم یک نفر باشه سه نفر باشه چی میشه ؟ الجی اچ تی سی ایسوس و چندتای دیگه هم که چند نماینده دارن ولی قیمتی معقول تر دارن تا اپلی که به قول شما ۱۰ تا یا بیشتر وارد کننده داره
          هرسال با معرفی نسخه جدید همه شاهد قیمتهای به شدت پرت هستیم مثلا من خودم آیفون ۶ پلاس که اولین گوشی صفحه بزرگ بود رو هفته اول ۱۰ میلیون و خورده ای قیمت گرفتم کدوم محصول از کدوم شرکت چنین مسخره بازی ای داره؟
          درباره سیری من مطلب که نتونستم بخونم ولی خودمم گفتم تشخیص زبان فارسی و تایپ اون مثل voice کیبرد اندروید نیازی به زیرساخت فکر نمیکنم داشته باشه حتما شما یه idevice داری وقتی وضع هوارو میپرسی برای فارسی جواب دادن نیاز به چه زیرساختی داره
          برای منم جالبه شما تنها ایرانی هستی که من باهاش بحث کردم و از وجود حروف گچپژ داخل کیبرد تمام عربی رضایت کافی رو داری و اولین کسی هستی که قبول نمیکنی اپل برای مصرف کننده های ایرانیش واضعا ارزشی قائل نیست و این توی دستیار صوتیش ، کیبرد و هزار جای دیگه واقعا هزار جای دیگه مشخصه همین چندسال پیش بود که داخل یکی از استور های خود آمریکا از فروش محصولاتش به یک ایرانی امتناع کردن این رفتارهای برای شما زننده نیست ؟ فقط کافیه گوشیو بگیری و داشته باشی نباید از امکاناتش که تقریبا برای هر زبونی به روز شده جز فارسی استفاده کنی ؟ فقط هم ایران نیست که زبانش فارسیه این به روز نشدن زبان فارسی فقط از سر لج با ایرانه کاری هم به دولتشون و تحریم ندارهخواست خود اپله
          کاشک یکمی تحقیق میکردید مثلا شرکت htc که گفته میشه یک شرکت صهیونیستی هست برای ایرانی ها ارزش بیشتری قائل هست و با وجود همه مشکلات چند نماینده رسمی داره و زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه
          اینکه اپل نماینده رسمی نداره فقط فقط کارشکنی همین وارد کننده های سودجو هستن چرا که حاضر نیستن سودشون با کسی نصف بشه و البته خود شرکت اپل و نه دولت و قانون و غیره حالا بهترین موقعیت برای مشخص شدن این وضع مسخرست برای همین من یکی واقعا از اجرای این طرح خوشحالم این برای بار هزارم میگم اینم نیست چون وارد کننده یک نفر میشه (فرضا) قیمت ها نجومی و گرون تر میشه شایدم با وجود مشتری زیاد و رعایت قوانین قیمت ها به صرفه تر بشه الان همه شرکت ها محصولاتشون روبا قیمت دلاری اون میفروشن نه بیشتر
          این نظر شخصیه من
          با اینکه چندساله آیپد و آیفون دارم که البته افتخاری نداره و از سیستم عامل اندروید زیاد خوشم نمیاد اما اگر باز هم اپل این سیاست های مسخرش رو ادامه بده من اصلا خرید این محصولات رو به صرفه نمیدونم
          در کنار نداشتن زبان فارسی (این رو هم بگم من تا به حال هیچ گوشی یا تبلتی رو روی زبان فارسی نذاشتم) هزاران ایراد دیگه نسبت به رقباش داره که برای رعایت اون اصلا گوشش .... مصرف کننده هاش نیست برخلاف باقی شرکت ها
          از رم نخوردن و بسته بودن سیستم عامل هاش بگیر(که امسال با ios 10 دیدید که خیلی از توییک های جیلبریک رو وارد این نسخه کرده و اون رو باز تر گذاشته ) تا طراحی های یکنواخت و تکراری و بدون نو آوریش و .......•
          قطعا اپل اگر به فکر نباشه بازار بزرگ ایران رو از دست میده
          کافیه یک نظر سنجی برگذار کنید و ببینید از جمعیت ایرانی که گوشی هوسمند دارن چند نفر اقلا یک یا دو نفرشون آیفون یا آیپد دارن البته قطعا حدودی در میاد ولی به رقم خیلی بزرگی میرسید که اقلا نصفی از این رقم بزرگ هرساله یا هر دو سال یکبار دستگاه خودشونو به روز میکنن و در کل میبینید این رقم اگر برای اپل نزدیک به صفر بشه چه شکستی براش به وجود میاد
          اون داره خودشو میکشه که وارد بازار چین با وجود شرکتهای معتبر چینی بشه اما توایران که هیچ رقیبی نداره سعیی نمیکنه چون بدون ایجاد بازار فروش نسبتا بالایی داره و چون مصرف کننده هاش به اینی که دارن راضی هستن دلیلی برای پیشرفت این بازار نداره
          اپل تنها شرکت پرفروش در ایران بدون نمایندگی و یا واسطه رسمی هست پس بهتر که براش تعیین تکلیف بشه
          این روهم بگم که مایکروسافت هم آمریکایی هست سخن افزار و نرم افزارمیزنه قوانین اجرایی یکسانی با اپل داره اما هم سخت افزار و نرم افزار تمام فارسی برای ایران میزنه ویندوز تمام فارسی مایکروسافت آفیس تمام فارسی گوشی های تمام فارسی و غیره و جالب هست بدونید که هیچکدوم و یا درصد خیلی خیلی خیلی پایینی از این محصولات تمام فارسی هستند مه قانونی خریداری شدند و باقی از جمله خود من ویندوز و آفیسی کرکی استفاده میکنند پس خیلی راحت میتونه فارسی رو پشتیبانی نکنه اما اپل با بستن جیلبریک کاری کرد که همه نرم افزار هاش خریداری بشن با این که پولشرومیدیم اما هر ساله چندین بار ارورهای مسخره میگیریم و برای ری استور کردن باید از .... استفاده کنیم
          همه اینها اقلا برای خود من ثابت میکنند که این دشمنی فقط مختصاپل با ایرانه و کاری به قانون و دولت وغیره نداره
          هم گوگل هم مایکروسافت وهم اپل هر سه آمریکایی اما این کجا و آن کجا حالا باز شما بگو قانون فلانه آمریکا و دولتش نمیذارن وغیره

- - - - - - - - - -

[QUOTE=Babak 8;1031499]
          /QUOTE]

به هیچ وجه اینطور که شما میگین نیست
          الان سامسونگ سه تا نماینده رسمی داره و محصولاتش همزمان با عزضه جهانی وارد ایران میشه و معرفی میشه و مراسم معرفی گرفته میشه که امسال ۱۷ فروردین برج میلاد بود و من خودمم شرکت کردم باقی شرکت ها هم چنین چیزی دارن ال جی اچ تی سی هوآوی اگر اپل یک نماینده داشته باشه هم قطعا چنین چیزی اتفاق میوفته و حباب قیمتی کمتری نسبت به زمان نبودش خواهد داشت
          حالا اپل هم یک نفر باشه سه نفر باشه چی میشه ؟ الجی اچ تی سی ایسوس و چندتای دیگه هم که چند نماینده دارن ولی قیمتی معقول تر دارن تا اپلی که به قول شما ۱۰ تا یا بیشتر وارد کننده داره
          هرسال با معرفی نسخه جدید همه شاهد قیمتهای به شدت پرت هستیم مثلا من خودم آیفون ۶ پلاس که اولین گوشی صفحه بزرگ بود رو هفته اول ۱۰ میلیون و خورده ای قیمت گرفتم کدوم محصول از کدوم شرکت چنین مسخره بازی ای داره؟
          درباره سیری من مطلب که نتونستم بخونم ولی خودمم گفتم تشخیص زبان فارسی و تایپ اون مثل voice کیبرد اندروید نیازی به زیرساخت فکر نمیکنم داشته باشه حتما شما یه idevice داری وقتی وضع هوارو میپرسی برای فارسی جواب دادن نیاز به چه زیرساختی داره
          برای منم جالبه شما تنها ایرانی هستی که من باهاش بحث کردم و از وجود حروف گچپژ داخل کیبرد تمام عربی رضایت کافی رو داری و اولین کسی هستی که قبول نمیکنی اپل برای مصرف کننده های ایرانیش واضعا ارزشی قائل نیست و این توی دستیار صوتیش ، کیبرد و هزار جای دیگه واقعا هزار جای دیگه مشخصه همین چندسال پیش بود که داخل یکی از استور های خود آمریکا از فروش محصولاتش به یک ایرانی امتناع کردن این رفتارهای برای شما زننده نیست ؟ فقط کافیه گوشیو بگیری و داشته باشی نباید از امکاناتش که تقریبا برای هر زبونی به روز شده جز فارسی استفاده کنی ؟ فقط هم ایران نیست که زبانش فارسیه این به روز نشدن زبان فارسی فقط از سر لج با ایرانه کاری هم به دولتشون و تحریم ندارهخواست خود اپله
          کاشک یکمی تحقیق میکردید مثلا شرکت htc که گفته میشه یک شرکت صهیونیستی هست برای ایرانی ها ارزش بیشتری قائل هست و با وجود همه مشکلات چند نماینده رسمی داره و زبان فارسی هم به خوبی پشتیبانی میکنه
          اینکه اپل نماینده رسمی نداره فقط فقط کارشکنی همین وارد کننده های سودجو هستن چرا که حاضر نیستن سودشون با کسی نصف بشه و البته خود شرکت اپل و نه دولت و قانون و غیره حالا بهترین موقعیت برای مشخص شدن این وضع مسخرست برای همین من یکی واقعا از اجرای این طرح خوشحالم این برای بار هزارم میگم اینم نیست چون وارد کننده یک نفر میشه (فرضا) قیمت ها نجومی و گرون تر میشه شایدم با وجود مشتری زیاد و رعایت قوانین قیمت ها به صرفه تر بشه الان همه شرکت ها محصولاتشون روبا قیمت دلاری اون میفروشن نه بیشتر
          این نظر شخصیه من
          با اینکه چندساله آیپد و آیفون دارم که البته افتخاری نداره و از سیستم عامل اندروید زیاد خوشم نمیاد اما اگر باز هم اپل این سیاست های مسخرش رو ادامه بده من اصلا خرید این محصولات رو به صرفه نمیدونم
          در کنار نداشتن زبان فارسی (این رو هم بگم من تا به حال هیچ گوشی یا تبلتی رو روی زبان فارسی نذاشتم) هزاران ایراد دیگه نسبت به رقباش داره که برای رعایت اون اصلا گوشش .... مصرف کننده هاش نیست برخلاف باقی شرکت ها
          از رم نخوردن و بسته بودن سیستم عامل هاش بگیر(که امسال با ios 10 دیدید که خیلی از توییک های جیلبریک رو وارد این نسخه کرده و اون رو باز تر گذاشته ) تا طراحی های یکنواخت و تکراری و بدون نو آوریش و .......•
          قطعا اپل اگر به فکر نباشه بازار بزرگ ایران رو از دست میده
          کافیه یک نظر سنجی برگذار کنید و ببینید از جمعیت ایرانی که گوشی هوسمند دارن چند نفر اقلا یک یا دو نفرشون آیفون یا آیپد دارن البته قطعا حدودی در میاد ولی به رقم خیلی بزرگی میرسید که اقلا نصفی از این رقم بزرگ هرساله یا هر دو سال یکبار دستگاه خودشونو به روز میکنن و در کل میبینید این رقم اگر برای اپل نزدیک به صفر بشه چه شکستی براش به وجود میاد
          اون داره خودشو میکشه که وارد بازار چین با وجود شرکتهای معتبر چینی بشه اما توایران که هیچ رقیبی نداره سعیی نمیکنه چون بدون ایجاد بازار فروش نسبتا بالایی داره و چون مصرف کننده هاش به اینی که دارن راضی هستن دلیلی برای پیشرفت این بازار نداره
          اپل تنها شرکت پرفروش در ایران بدون نمایندگی و یا واسطه رسمی هست پس بهتر که براش تعیین تکلیف بشه
          این روهم بگم که مایکروسافت هم آمریکایی هست سخن افزار و نرم افزارمیزنه قوانین اجرایی یکسانی با اپل داره اما هم سخت افزار و نرم افزار تمام فارسی برای ایران میزنه ویندوز تمام فارسی مایکروسافت آفیس تمام فارسی گوشی های تمام فارسی و غیره و جالب هست بدونید که هیچکدوم و یا درصد خیلی خیلی خیلی پایینی از این محصولات تمام فارسی هستند مه قانونی خریداری شدند و باقی از جمله خود من ویندوز و آفیسی کرکی استفاده میکنند پس خیلی راحت میتونه فارسی رو پشتیبانی نکنه اما اپل با بستن جیلبریک کاری کرد که همه نرم افزار هاش خریداری بشن با این که پولشرومیدیم اما هر ساله چندین بار ارورهای مسخره میگیریم و برای ری استور کردن باید از .... استفاده کنیم
          همه اینها اقلا برای خود من ثابت میکنند که این دشمنی فقط مختصاپل با ایرانه و کاری به قانون و دولت وغیره نداره
          هم گوگل هم مایکروسافت وهم اپل هر سه آمریکایی اما این کجا و آن کجا حالا باز شما بگو قانون فلانه آمریکا و دولتش نمیذارن وغیره

نظر

جناب آریا، مقایسه های شما درسته ، ولی همون طور که در دید شما این طرح مثبت و مفید هست برای من و خیلی های دیگه به دلایلی که واضح و آشکار هست، مشخصه که این طرح هدفی جز سود جویی بیشتر برای عده ای و بالا بردن قیمت آیفون نداره و سرانجام اون تشکیل اپل استور یا یک نمایندگی رسمی با قیمت های معقول و منصفانه نیست! حالا باز باید دید آینده چی میشه
            اما شما که می گید از کاربران قدیمی محصولات اپل هستید حتمن از سودجویی و بازی یه عده دلال در اوایل انتشار محصولات اپل خبر داشتید، پس چرا رفتید 10 میلیون برای یک آیفون خرج کردید ! در حالی که با کمی صبر قیمت ها می شکست -البته این موضوع به من ربطی نداره، نوش جون تون دارندگی و برازندگی، پولش رو داشتید ،فقط خواستم به این نکته اشاره کنم که همه می دونن این قیمت های ابتدایی حباب الکی هست و خیلی زود می شکنه- نگرانی من و دوستان دیگه از اینه که با انحصار بیشتر واردات آیفون ، کاربر ایرانی مجبور بشه علاوه بر مبلغ اضافه ای که بخاطر اختلاف ارزی باید بپردازه، مبلغ اضافه ی دیگه ای هم به بهانه ی ریجستری و یک گارانتی بپردازه -در حالی که گارانتی اصلی اپل جزو همون قیمت اصلیه! و همین طور هم خواهد شد و خبری از قیمت های منصفانه و معقول نخواهد بود ، به احتمال 99.5 درصد
            ولی باز هم ما آرزو می کنیم همون طوری که شما می گید بشه و معجزه رخ بده
            اون خبر رو هم حتمن با قند شکن بخونید

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 23-07-2016, 06:40 PM

نظر

جناب آریا، مقایسه های شما درسته ، ولی همون طور که در دید شما این طرح مثبت و مفید هست برای من و خیلی های دیگه به دلایلی که واضح و آشکار هست، مشخصه که این طرح هدفی جز سود جویی بیشتر برای عده ای و بالا بردن قیمت آیفون نداره و سرانجام اون تشکیل اپل استور یا یک نمایندگی رسمی با قیمت های معقول و منصفانه نیست! حالا باز باید دید آینده چی میشه
              اما شما که می گید از کاربران قدیمی محصولات اپل هستید حتمن از سودجویی و بازی یه عده دلال در اوایل انتشار محصولات اپل خبر داشتید، پس چرا رفتید 10 میلیون برای یک آیفون خرج کردید ! در حالی که با کمی صبر قیمت ها می شکست -البته این موضوع به من ربطی نداره، نوش جون تون دارندگی و برازندگی، پولش رو داشتید ،فقط خواستم به این نکته اشاره کنم که همه می دونن این قیمت های ابتدایی حباب الکی هست و خیلی زود می شکنه- نگرانی من و دوستان دیگه از اینه که با انحصار بیشتر واردات آیفون ، کاربر ایرانی مجبور بشه علاوه بر مبلغ اضافه ای که بخاطر اختلاف ارزی باید بپردازه، مبلغ اضافه ی دیگه ای هم به بهانه ی ریجستری و یک گارانتی بپردازه -در حالی که گارانتی اصلی اپل جزو همون قیمت اصلیه! و همین طور هم خواهد شد و خبری از قیمت های منصفانه و معقول نخواهد بود ، به احتمال 99.5 درصد
              ولی باز هم ما آرزو می کنیم همون طوری که شما می گید بشه و معجزه رخ بده
              اون خبر رو هم حتمن با قند شکن بخونید

بله در این که هدف سودجویی هست شکی نیست اما این به اصطلاح یه جنگی هست بین دلال ها و واردکننده ها که هرکدوم این سود رو برای خودشم میخواد همونطور که قبل ترم گفتم یکی از دلایلش همین کارشکنی های این جور افراده خب من و شما هم بودیم حاضر نمیشدیم سود میلیاردیمون تقسیم یا صفر بشه ایجاد نماینده یعنی این سود چند نفر صفر و فقط یک نفر همه سودهاروجمع کنه
              اما باز هم میگم این اصلا دلیلی بر بالا رفتن قیمت نمیشه
              من گفتم آیفون رو قیمت کردم ۱۰ و خورده ای مگه عقلم کمه که با این قیمت بخرم
              بعد هم من این همه اما اگر با مدرک اوردم باز شما میگید نمیشه
              من از خود شما میپرسم قیمت دلاری فبضا باشه ۹۰۰ قیمت دلارم ۳۵۰۰ که میشه ۳ میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومن شما حاضری مثلا ۳۷۰۰ ۳۶۰۰ بدی تا این دستگاه رو بخری یعنی ۵۰۰ ۶۰۰ تومن گرونتر؟
              من فخر فروشی نمیکنم چون همونطور که گفتم افتخاری نداره اما به شخصه خیلی زاحت میتونم تا ۴ تومن برای آیفون هزینه کنم شغلم یجورایی دلالی هست :d ولی به هیچ وجه حاضر به انجام چنین کاری نیستم
              من میخواستم آیفون ۶ اسمو بخرم از وسطای مهر که واردبازار شد نخریدم و صبر کردم دقیقا آخر آبان خریدم ۲۷۶۰ در حالی که میتونستم ۳۸۰۰ همون اوایل بخرم
              اینارو گفتم که ثابت کنم منی که چندین ساله حدود ۷ ۸ ساله فقط آیفون گرفتم دستم و دستم توجیب خودم هست به هیچ وجه حاضر نیستم پول مفت به کسی بدم
              قطعا اگر بخواد فقط سودجویی به نفع کسی که این دستگاه هارو وارد میکنه باشه من و امثال من یا صبر میکنن یا تو خریدشون تجدید نظر میکنن
              حالا تا آخر شهریور فرصت هست یعنی ۲ ماه و من مطمئن هستم ( به واسطه شغلم) که سود زیاد تر همیشه علتش قیمت بالاتر نیست شاید تعداد سود بیشتری عاید آدم کنه

نظر

همونطور كه پيش بيني كرده بودم اين موضوع موقتي بود و فقط١٥٠ رفت رو قيمت آيفون! طبق اخبار واصله اين طرح تا آبان عقب افتاد!

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                  همونطور كه پيش بيني كرده بودم اين موضوع موقتي بود و فقط١٥٠ رفت رو قيمت آيفون! طبق اخبار واصله اين طرح تا آبان عقب افتاد!
                  من که هنوز هم ذره ای امید مثبت به این طرح نداشتم و ندارم، فقط بهانه ای هست برای بالابردن قیمت ها، این هم نمونه اش!
                  همیشه این موقع از سال نزدیک های معرفی محصولات جدید معمولن شاهد کاهش قیمت و قیمت های معقول بودیم که با این کار همه چیز به خورد

نظر

نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                    دوست عزیز من در این حد بگم که ایرانیا یک ریال واسه اپل ارزش ندارن در حالی که فروش خیلی خیلی زیادی داره!چون اگه ارزش داشت دنبال دردسراش هم می رفت همونطور که بویینگ داره می ره.
                    به فرض اصلا باشه اپل نمی تونه نمایندگی بزنه(که همینم کلی سوال هست روش!)شما فقط چک کن ببین اپل سر بازار هند و چین داره چیکارا می کنه! مدیر عامل اپل حتی خود چین هم رفت برا مذاکره.
                    من ککه می گم اصلا اکی نمایندگی نمی خوایم!
                    اپل یدونه کیبورد استاندارد فارسی بیرون نمی ده.نقشه های اپل برا ایران رو چک کردین شما؟ارور ۱۰۰۹ چندبار بار تو سال پدر ما رو در میاره.نصف ملت معطل ساخت اپل ایدی ان چون ادرسی تو ایران اصلا تعریف نشده واسه اقابون!
                    این طرح معلوم هست که کاملا احمفانه و شکست خورده هست ولی لا اقل اپل باید خواسش به این بازار میلیونی باشه.
                    ما نسبت به سایر مردم کمتر پول نمی دیم که انتظار کمتر داشته باشیم.
                    اینم بگم من خیلی وقت از محصولا اپل استفاده می کنم ولی این انتقاداتی هست که واقعا وارد هست بهشون.
                    من ماشین حساب texas instrument استفاده می کنم یعنی خدایی هست برا خودش ولی یک چیزی شدیدا دیوونم می کنه اونم اینه که اصلا با ای پی ایران نمی شه رفت به استورش،نمی تونی اپدیتش کنی.
                    این موارد تو نظر بنده توهین هست
                    در مورد بخش اول صحبتتون باید عرض کنم خودکرده را تدبیر نیست ، بحث رو هم باز نمیکنم که نه به موضوع تاپیک مریوطه و نه من دنبال دردسر میگردم
                    اما در مورد بازار ایران
                    بازار ایران بازار خیلی بزرگی نیست برای اپل
                    اصلا قابل مقایسه با چین یا هند چند میلیارد نفری نیست!
                    من شانگهای زندگی میکنم ، اونجا توی مترو به دست مردم نگاه کنید از هر ده نفر هشت نفر آیفون دستشونه ! نمیدونم تصورتون از چین چیه اما همینقدر بدونید که فاصله فعلی ما با چین بیش از صد ساله! این همه میگن حقوق توی چین کمه به خاطر اینه که با کشورای سطح اول دنیا مقایسه میشه ، نه کشورایی مثل ایران که اصلا توی این آمارهای جهانی اسمی ازش نیست! حقوق کارگر بیسواد توی چین ۵۰۰۰ یوانه (حدود ۲ میلیون ۵۰۰) همینو با حقوق کارگر ساده تو ایران مقایسه کنید
                    اصلا اقتصاد بی ثبات ایران قابل قیاس با ابر اقتصاد و بازاری مثل چین نیست! که بخواید مقایسه اش کنید!

اما در مورد کیبورد فارسی منم موافقم باهاتون چون این از نظر من مصداق تبعیض و نژاد پرستیه و قابل قبول نیست ولی امید نداشته باشید که با این طرح چیزی تغییر کنه !
                    در مورد ارور ۱۰۰۹ هم ببینید وقتی توی مراحل ساخت اپل ایدی اسمی از ایران نیست یه این معناست که ساختن اپل آیدی برای ایرانی های ساکن ایران از نظر اپل مشکل داره چون نه میتونه پشتیبانیشون کنه و نه میتونه سرویسی بهشون بده پس به جای اینکه مثل گوگل بیاد دسترسی رو طوری تنظیم کنه که کسی نتونه نرم افزاری پولی و اونایی که خرید درون برنامه ای دارن رو دانلود کنه ، کلا ترجیح میده خدمات نده ( چون خرید برنامه فارغ از مسائل قانونی تجارت با ایران نیازمند کانکت شدن بانک های ایران به سرویس های پرداخت بین الملل هست که در حال حاضر وجود نداره!
                    شما وقتی خلاف این قانون رفتار میکنید و اپل ایدی امریکایی میسازید نباید از دست اپل شاکی باشید! منطقی فکر کنین این شما بودین که خلاف قانون رفتار کردین به خاطر علاقه تون به این محصولات ! اپل که همون اول به دلیل مشکلاتی که گفتم با زبون خودش گفته استفاده نکنید!

خیلی جالبه که دوستان دارند میبینند که اپل به خاطر قوانین آمریکا و به دلیل خصومت بین حکومت دو کشور توی خدمات نرم افزاری به ایرانی ها هم مانع ایجاد کرده چطور توی خیالات میبینند که اپل به صورت رسمی وارد ایران بشه و خدمت سخت افزاری بده !
                    نمیشه که ملتی ۳۶۵ روز سال مرگ بر اون یکی کنه و وقتی به دلیل همین رفتار غلط خودش قوانینی علیه ش تصویب شد مقصر رو طرف مقابل بدونه !
                    بالاخره اگر مردم ایران خواهان تغییر توی این رفتار هستن و میخوان مثل باقی مردم دنیا حقوق برابر داشته باشند باید تغییر رو از خودشون شروع کنند تا نتیجش رو هم در طرف مقابل ببینند! درست مثل مردم کوبا! البته تجربم بهم میگه نرود میخ آهنین در سنگ!
                    در هر صورت آرزوی موفقیت برا همتون دارم ، نظرمم در مورد این طرح توی پستای قبلی گقتم

نظر

نوشته اصلی توسط > نمایش پست ها

اما در مورد کیبورد فارسی منم موافقم باهاتون چون این از نظر من مصداق تبعیض و نژاد پرستیه و قابل قبول نیست ولی امید نداشته باشید که با این طرح چیزی تغییر کنه !
                      دقیقن حرف من هم همینه ! بعضی دوستان فکر می کنن الآن اپل با شنیدن این خبر ترس برش میداره و سریع یک آپدیت میده تا از زبان ، کیبورد فارسی و... پشتیبانی کنه! و با کلی التماس و منت هم میاد توی هر استان 10 تا اپل استور میزنه
                      وگرنه ما که مخالف پشتیبانی از زبان فارسی نیستیم!
                      این ها فقط بازی بود برای افزایش قیمت ها، حالا ببینید تا آبان ماه که گفتن ریجستری اجرا میشه، این فروشنده ها و دلال ها به بهانه ی اینکه بشتابید وگرنه دیگه آیفون نو فعال نمیشه، پول خون پدرشون رو می کشن رو قیمت ها

نظر

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات افزود:
                        هنوز مقدمات لازم برای اجرای طرح رجیستری تلفن همراه مهیا نشده است و قطعاٌ قبل از اجرای طرح اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

نظر

تو پستاي قبلي هم گفتم كه اين طرح هدفش چيزي جز سركيسه كردن ملت نيست 
                          بيخودي بعضيا شدن كاسه داغ تر اش كه اين طرح خوبه و اسمان و ريسمان رو به هم بافتن كه اپل مياد تو ايران!
                          شما شرکت ایران خودرو و سایپا که داخلیه رو ببينيد نمایندگی و خدمات دهيشون هم برای همه آشکاره و نياز به توضيح نداره و كيسه شون به تن همه خورده! چطور همچين توقعاتي دارين كه اپل با اين شرايط بياد تو ايران
                          الان قضيه پلمپ شدن اون دو تا فروشگاه و و متوقف شدن طرح و اين اشفته بازاري كه توي محصولات اپل درست كردن دقيقا همون چيزيه كه تو پست قبلي گفتم
                          بازار ايران بازاري بي ثباته ، به خاطر اينكه قوانين شفاف نيست و هر كي تفسيرش از قانون اندازه مغزشه ، وقتي يه عده كودن رو كه اصلا به اين مسائل اقتصادي آشنا نيستن و كشور رو در حد و اندازه روستاشون ميبينند ميزارن توي راس كار از اين بيشتر هم نبايد انتظار داشت ازشون!
                          مقصر شما هستين كه بعد اين همه بامبول و بلا كه سرتون اوردن باز به اين سيستم اميدوارين!

نظر

درود

با تشکر از تمامی دوستانی که در این تاپیک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند .
                            همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم .

فقط دوستان و کاربران گرامی توجه داشته باشند که قوانین انجمن را رعایت نمایید ،در پاسخ به دوستان از کلمات مناسب استفاده نمایید و ... .

با سپاس
                            Compaq

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها

با تشکر از تمامی دوستانی که در این تاپیک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند .
                              همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم .

کدوم نظر سازنده دوست عزیز؟ ما که خوب می دونیم امکان ایجاد اپل استور در ایران نیست ، نمایندگی واسطه ای هم یعنی انحصار بیشتر=قیمت بالاتر
                              اگه واقعن دل شون برای مردم و خریدار سوخته بود کاری می کردند همین بازار با همین اوضاع قیمت های با ثبات تری داشته باشه ‌و یا دلال ها اوایل انتشار یک محصول هر قیمتی خواستند نفروشند (البته خود خریدار ها تقصیر کمی هم ندارن )
                              الآن فقط با شایعه سازی و تعیین ضرب العجل قیمت آیفون رو توی بازار بالا بردن (حالا بدتر هم میشه)
                              وقتی آگاهانه و به عمد همچین سیاست هایی جهت بالا بردن قیمت در بازار انجام میشه، آیا اینکه ما توی این انجمن نظر سازنده بدیم تأثیر داره؟
                              تنها کار مثبت اینه که خرید آیفون رو تحریم کنن خریداران و گول این جو و حباب افزایش قیمت ها رو نخورن تا حداقل قیمت ها برگرده به چیزی که قبلن بود و باید باشه که تجربه نشون داده برعکس میشه
                              بالأخره مردم هم نیاز دارن

نظر

کدوم نظر سازنده دوست عزیز؟ ما که خوب می دونیم امکان ایجاد اپل استور در ایران نیست ، نمایندگی واسطه ای هم یعنی انحصار بیشتر=قیمت بالاتر
                                اگه واقعن دل شون برای مردم و خریدار سوخته بود کاری می کردند همین بازار با همین اوضاع قیمت های با ثبات تری داشته باشه ‌و یا دلال ها اوایل انتشار یک محصول هر قیمتی خواستند نفروشند (البته خود خریدار ها تقصیر کمی هم ندارن )
                                الآن فقط با شایعه سازی و تعیین ضرب العجل قیمت آیفون رو توی بازار بالا بردن (حالا بدتر هم میشه)
                                وقتی آگاهانه و به عمد همچین سیاست هایی جهت بالا بردن قیمت در بازار انجام میشه، آیا اینکه ما توی این انجمن نظر سازنده بدیم تأثیر داره؟
                                تنها کار مثبت اینه که خرید آیفون رو تحریم کنن خریداران و گول این جو و حباب افزایش قیمت ها رو نخورن تا حداقل قیمت ها برگرده به چیزی که قبلن بود و باید باشه که تجربه نشون داده برعکس میشه
                                بالأخره مردم هم نیاز دارن

من اون پست قبلی رو بیشتر به خاطر قسمت دومش ارسال کردم .
                                اخه بعضی از دوستان فضای عمومی مجازی رو با فضای شخصی مجازی اشتباه گرفتن و هرچی دلشون میخاد و به زبونشون میاد می نویسند که خودش خلاف قوانین انجمن هست .
                                گذشته از قوانین انجمن در شأن منو شما و ... نیست که از این کلمات استفاده کنیم .

در مورد صحبت های جانبعالی هم موافقم ولی چاره چیست ؟ چه باید کرد ؟
                                در اینجا به دنبال پیشنهاد و نظری خوب هستیم که چه باید کرد ؟ و .... ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X