اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آخرین خبر
    ظاهرا قوانین آمریکا در خصوص صادرات نرم افزارهای اپل و محصولات اون و دریافت درآمدهای حاصل از اون در سال 2015 اصلاح شده و این موارد از تحریمات آمریکا مستثنی شدن
    وزارت صنعت هم این موضوع رو اعلام کرده
    ؛طبق قوانین فعلی هیچ منعی برای تأسیس نمایندگی این برند آمریکایی در کشور وجود ندارد و وزارت صنعت نیز به‌عنوان مرجع تأسیس نمایندگی برندهای مختلف در این باره قادر به اظهارنظر قطعی است.؛
    منبع:در پی طرح رجیستری ؛ جمع آوری آیفون از سطح بازار ایران آغاز شد - دیجی رو
    با این اوصاف میتونیم امیدوار باشیم اپل رسما (از طریق نمایندگی نه بازکردن اپل استور) وارد ایران بشه

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
      آخرین خبر
      ظاهرا قوانین آمریکا در خصوص صادرات نرم افزارهای اپل و محصولات اون و دریافت درآمدهای حاصل از اون در سال 2015 اصلاح شده و این موارد از تحریمات آمریکا مستثنی شدن
      وزارت صنعت هم این موضوع رو اعلام کرده
      ؛طبق قوانین فعلی هیچ منعی برای تأسیس نمایندگی این برند آمریکایی در کشور وجود ندارد و وزارت صنعت نیز به‌عنوان مرجع تأسیس نمایندگی برندهای مختلف در این باره قادر به اظهارنظر قطعی است.؛
      منبع:در پی طرح رجیستری ؛ جمع آوری آیفون از سطح بازار ایران آغاز شد - دیجی رو
      با این اوصاف میتونیم امیدوار باشیم اپل رسما (از طریق نمایندگی نه بازکردن اپل استور) وارد ایران بشه
      درود

میشه منبع این خبر رو لطف کنید .

اینکه وزارت صنعت بگه هیچ منعی وجود نداره برای اپل مدرک نمیشه - دولت امریکا بایستی قوانین و تحریم ها رو تصحیح و لغو کنه که اپل بدون دغدغه و استرس بیاد و نمایندگی بزنه .
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 22-07-2016, 05:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
        درود

میشه منبع این خبر رو لطف کنید .

اینکه وزارت صنعت بگه هیچ منعی وجود نداره برای اپل مدرک نمیشه - دولت امریکا بایستی قوانین و تحریم ها رو تصحیح و لغو کنه که اپل بدون دغدغه و استرس بیاد و نمایندگی بزنه .
        منبع خود اپل: https://www.apple.com/legal/more-resources/gtc.html
        شما در لیست کشورهای ممنوعه نام ایران رو میبینید؟
        فایل پی دی اف قانون مستثنی شدن ایران http://www.treasury.gov/resource-cen...ages/iran.aspx
        ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 22-07-2016, 05:34 PM

نظر

منبع خود اپل: https://www.apple.com/legal/more-resources/gtc.html
          شما در لیست کشورهای ممنوعه نام ایران رو میبینید؟
          فایل پی دی اف قانون مستثنی شدن ایران http://www.treasury.gov/resource-cen...ages/iran.aspx
          اگر دوستان لینک بدن هم ممنون میشم
          بله در اينجا تمام توضيح داده شده.
          ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 22-07-2016, 05:36 PM

نظر

من سعی کردم که با تیم پشتیبانی اپل تماس بگیرم به خاطر همین قضیه
            گفتند متاسفانه ما در این مورد اطلاعاتی نداریم و بایستی با تیم Corporate تماس بگیرید .
            از ایران هم که نمیشه با آمریکا تماس گرفت و باید از هفت خان رستم رد بشی تا تماست برقرار بشه و ... .
            دوستانی که خارج از کشور هستند اگر میتونید تماس بگیرید و نتیجه رو به سایر دوستان هم اطلاع بدید .

کد:
            Corporate Address
            Apple
            1 Infinite Loop
            Cupertino, CA 95014
            (408) 996–1010

نظر

نرم افزار بله دوستان ولی نه تاسیس نمایندگی رسمی!‌این دو خیلی خیلی از نظر حقوقی و فنی متفاوته. بر اساس متن برجام، اشخاص و موجودیتهای آمریکایی در هرکجای جهان همچنان با اشخاص و موجودیتهای ایرانی حق مراودات تجاری ندارن. اپل طبق قوانین آمریکا و توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک ( برجام ) حق راه انداری شعبه در ایران رو نداره
              ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 22-07-2016, 06:28 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                نرم افزار بله دوستان ولی نه تاسیس نمایندگی رسمی!‌این دو خیلی خیلی از نظر حقوقی و فنی متفاوته. بر اساس متن برجام، اشخاص و موجودیتهای آمریکایی در هرکجای جهان همچنان با اشخاص و موجودیتهای ایرانی حق مراودات تجاری ندارن. اپل طبق قوانین آمریکا و توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک ( برجام ) حق راه انداری شعبه در ایران رو نداره

دوست عزیز اگر شما متن سایت اپل رو کامل بخونیدبه وضوح نوشته که سخت افزار و نرم افزار هایی برای ارتباطات شخصی از تحریم مستثنی شدن.
                خیلی واضح هم نوشته بعضی محصولات اپل هم شامل این استثنی میشن.
                این موضوع هیچ ارتباطی با برجام و رفع تحریم های اخیر نداره و مربوط به سال 2014 هست.

نظر

دوست عزیز اگر شما متن سایت اپل رو کامل بخونیدبه وضوح نوشته که سخت افزار و نرم افزار هایی برای ارتباطات شخصی از تحریم مستثنی شدن.
                  خیلی واضح هم نوشته بعضی محصولات اپل هم شامل این استثنی میشن.
                  این موضوع هیچ ارتباطی با برجام و رفع تحریم های اخیر نداره و مربوط به سال 2014 هست.
                  خوب برادر من اولا متن برجام مهمه نه سایت اپل !‌ثانیا برجام موخر التصویب از اون ماجراست یعنی جدیدتر تصویب شده! و ملاک عمل قانونه جدیده وقتی دو قانون تضاد دارن!
                  مهم اینه الان قوانین آمریکا اجازه مراوده تجاری و مالی هیچ آمریکایی رو با ایران نمیده و ممنوع کرده،‌ دیگه سایت اپل چه ارزشی داره اونم وقتی بقول خودتون مال قدیم هم هست مطلبش
                  ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 22-07-2016, 06:51 PM

نظر

لطفا لینک و قسمتی از متن برجام که این موضوع رو نوشته ارسال کنید.
                    لطفا منبع دقیق متنی که ارسال کردید رو بفرستید.

نظر

دوستان یه سوال
                      الان اون مغازه هایی که مغازشون پر آیفونه تکلیفشون چیه ؟ بد بخت میشن که ؟ تمام سرمایه طرف داخل مغازشه ! اینطوری که نمیشه ! الان یعنی هیچ کس نباید آیفون بخره ؟

نظر

لطفا لینک و قسمتی از متن برجام که این موضوع رو نوشته ارسال کنید.

لطفا منبع دقیق متنی که ارسال کردید رو بفرستید.
                        متن برجام رو سرچ کنید و بخونید. بیش از ۱۰۰ صفحه هست. من زمان تصویبش بررسی و گزارش دادم الانم حضور ذهن ندارم. دو صفحه که نیست. در ضمن با یه سرچ متوجه موضوع میشید. اینگه آمریکایی ها تا ۸ سال دیگه همچنان از معامله با .ایران ممنوعند که دیگه خواجه شیراز هم میدونه. فقط تحریم های اتحادیه اروپا لغو شده. اگر دقت کرده باشید، بوئینگ هم تا شخص اوباما اجازه نداد، با ایران قرارداد امضا نکرد! اوباما شخصا و رسما مجوزش رو امضا کرد بعد بوئینگ با ایران قرارداد امضا کرد! که اون رو هم مجلس آمریکا ممنوع کرد! حالا یا باید اوباما مصوبه مجلس رو وتو کنه یا قرارداد بوئینگ با ایران کاملا بی ارزش میشه. در حال حاضر بی ارزشه مگه اوباما وتو کنه که هنوز نکرده!
                        تازه در عمل تحریم های اروپا هم اکثرش رو کاغذ تعلیق شده ! و هیچ کس از ترس خزانه داری آمریکا جرات معامله نداره! تا الان فقط نفت ایران رو خریدن فقط
                        ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 22-07-2016, 07:07 PM

نظر

متن برجام رو سرچ کنید و بخونید. بیش از ۱۰۰ صفحه هست. من زمان تصویبش بررسی و گزارش دادم الانم حضور ذهن ندارم. دو صفحه که نیست. در ضمن با یه سرچ متوجه موضوع میشید. اینگه آمریکایی ها تا ۸ سال دیگه همچنان از معامله با .ایران ممنوعند که دیگه خواجه شیراز هم میدونه. فقط تحریم های اتحادیه اروپا لغو شده. اگر دقت کرده باشید، بوئینگ هم تا شخص اوباما اجازه نداد، با ایران قرارداد امضا نکرد! اوباما شخصا و رسما مجوزش رو امضا کرد بعد بوئینگ با ایران قرارداد امضا کرد! که اون رو هم مجلس آمریکا ممنوع کرد! حالا یا باید اوباما مصوبه مجلس رو وتو کنه یا قرارداد بوئینگ با ایران کاملا بی ارزش میشه. در حال حاضر بی ارزشه مگه اوباما وتو کنه که هنوز نکرده!
                          تازه در عمل تحریم های اروپا هم اکثرش رو کاغذ تعلیق شده ! و هیچ کس از ترس خزانه داری آمریکا جرات معامله نداره! تا الان فقط نفت ایران رو خریدن فقط
                          دوست عزيز من از سن شما اطلاع ندارم اما شما كلي گويي ميكني
                          لطفا من رو راهنمايي كنيد تا جمله "اشخاص ايراني و آمريكايي حق تجارت در هيچ كجاي جهان رو ندارند" رو در متن برجام پيدا كنم.
                          از اون گذشته برجام كه قانون ايالات متحده نيست.
                          وقتي يه استثني تصويب ميشه تا يه قانون ديگه صراحتا اونو نقض نكنه پا برجاست.

[emoji266]

نظر

دوست عزيز من از سن شما اطلاع ندارم اما شما كلي گويي ميكني
                            لطفا من رو راهنمايي كنيد تا جمله "اشخاص ايراني و آمريكايي حق تجارت در هيچ كجاي جهان رو ندارند" رو در متن برجام پيدا كنم.
                            از اون گذشته برجام كه قانون ايالات متحده نيست.
                            وقتي يه استثني تصويب ميشه تا يه قانون ديگه صراحتا اونو نقض نكنه پا برجاست.

[emoji266]
                            دوست گلم سن من که اهمیت نداره اما عرض کنم به خدمتتون من وکیل هستم که اتفاقا دارم با برجام و تو محیط تجارت بین الملل فعالیت حقوقی می کنم. فرمایش شما از نظر حقوقی صحیح نیست. این بحث ار حوصله سایر دوستان خارج هست و بهتره ادامه ندیم. اگر علاقه داشتید خارج از اینجا صحبت خواهیم کرد. شاد باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                              برام عجیبه که خودتون هم می دونید این کار ها به اصطلاح تنبیه اپل بخاطر ارزش قائل نشدن برای ایرانی ها نیست ! و فقط بحث سود جویی عده ای مطرح هست ولی باز هم می گید از این طرح خوشم اومده!!
                              در مورد کیبورد هم اپل وقتی در کیبورد عربی (گ، چ، پ،ژ) رو قرار داده نمیشه گفت در این زمینه بطور مطلق کوتاهی کرده

اینجا کشوری مثل آلمان نیست! و در همچین مواردی تجربه نشون داده خود مردم کمک شایانی به افزایش قیمت می کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              بله من گفتم از این طرح خوشم اومده و بازهم میگم چون اگر به احتمال یک درصد هم که شده اپل حتی به صورت قرار دادی نمایندگی بزنه خیلی به نفع ما خواهد بود مثل کشورای دیگه نیست ولی شاید همین فارس گستر بشه نماینده رسمی فروش یا همون واسطه ی رسمی
                              اگرم این اتفاق نیوفته چیز دیگه ای پیش نمیاد یه مدت نایاب میشه میکشه بالا و باز دوباره زیاد میشه و میشه مثل روال
                              بنا به این مطلب http://www.yjc.ir/fa/news/5702851
                              کافیه کد imei اون ثبت باشه و این جمع آوری ها و یا احتکار به خاطر سودجویی یکسری آدم ..... هست
                              من باز هم میگم نون شب که نیست واجب باشه اول این قانون یکسری حباب قیمتی ایجاد میشه و بعد هم تموم میشه
                              درمورد حروف گ پ چ ژ واقعا خیلی افتخار میکنید که این حروف در یه کیبرد عربی جا داده شدن ؟ جالبه اپل برای آفریقای جنوبی زبان سیری رو اضافه کرده ولی برای ایران با این بازار نه اگر این ها از نظر شما معمولیه از نظر من با اندروید ۶ و ۷ که به طور کامل زبان فارسی رو پشتیبانی میکنن اصلا قابل قبول نیست و حتما هم میدونید که گوگل هم یک شرکت آمریکایی هست پس خیلی راحت میتونه پشتیبانی فارسی رو قطع کنه
                              این حرکت اگر بازار ایران رو از اپل بگیره شاید یکمی به ما ایرانی ها احترام بذاره

نظر

نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
                                بله من گفتم از این طرح خوشم اومده و بازهم میگم چون اگر به احتمال یک درصد هم که شده اپل حتی به صورت قرار دادی نمایندگی بزنه خیلی به نفع ما خواهد بود مثل کشورای دیگه نیست ولی شاید همین فارس گستر بشه نماینده رسمی فروش یا همون واسطه ی رسمی
                                اگرم این اتفاق نیوفته چیز دیگه ای پیش نمیاد یه مدت نایاب میشه میکشه بالا و باز دوباره زیاد میشه و میشه مثل روال
                                بنا به این مطلب http://www.yjc.ir/fa/news/5702851
                                کافیه کد imei اون ثبت باشه و این جمع آوری ها و یا احتکار به خاطر سودجویی یکسری آدم ..... هست
                                من باز هم میگم نون شب که نیست واجب باشه اول این قانون یکسری حباب قیمتی ایجاد میشه و بعد هم تموم میشه
                                درمورد حروف گ پ چ ژ واقعا خیلی افتخار میکنید که این حروف در یه کیبرد عربی جا داده شدن ؟ جالبه اپل برای آفریقای جنوبی زبان سیری رو اضافه کرده ولی برای ایران با این بازار نه اگر این ها از نظر شما معمولیه از نظر من با اندروید ۶ و ۷ که به طور کامل زبان فارسی رو پشتیبانی میکنن اصلا قابل قبول نیست و حتما هم میدونید که گوگل هم یک شرکت آمریکایی هست پس خیلی راحت میتونه پشتیبانی فارسی رو قطع کنه
                                این حرکت اگر بازار ایران رو از اپل بگیره شاید یکمی به ما ایرانی ها احترام بذاره
                                خیر افتخار نکردم فقط خواستم بگم بالأخره اپل نیاز فارسی نوشتن رو رفع کرده همین
                                در مورد سیری هم تا جایی که من میدونم برای عملکرد کامل و بهتر در یک کشور نیاز به یکسری زیر ساخت و مجوز هست که تا الآن فراهم نشده و احتمال خیلی زیاد هم نخواهد شد
                                دوست عزیز ، فقط با اپل استور رسمی هست که نفع واقعی برای مشتری ایجاد میشه وگرنه نمایندگی واسطه ای، یعنی اینکه انحصار واردات فقط برای یه عده بشه و چون دیگه رقیب ندارن، قیمت ها خیلی دیر شکسته میشه و در مقابل چون فقط محصولات اونا ریجستر میشه ، کاری هم نمیشه کرد(پرداخت هزینه بیشتر به بهانه ریجستر) در کنارش هم یه گارانتی الکی برای دل خوشی میدن و تموم!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-07-2016, 10:26 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X