اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
    به نظر من اگر هدف اصلی این قانون اجرایی بشه خیلی هم به نفعمون خواهد بود
    اول این که هر مدل که بیاد در ابتدا قیمتهای نجومی و مسخره نداره و مثل سامسونگ و ال جی که نماینده دارن با قیمت واقعی به فروش میرسن
    دوم اینکه گارانتی و یا حالا خدمات پس از فروش برای اپل هم معنی پیدا میکنه و این خیلی خوبه
    سوم اینکه فکرش رو بکنید اگر واقعا نماینده قانونی یا رسمی دایر بشه ما هم میتونیم تو همه طرح های اپل شرکت کنیم و خرید کنیم که با پرداخت ۱۰۰ دلار و گوشی نسل قبل نسل بعدی رو بگیریم و ......
    اما اگر هدف فقط سودجویی باشه خب قطعا شکست میخورن نون شب نیست که واجب باشه
    همم ماشاالله سواد یه دودوتا چارتای سادرو دارن و قیمت جهانی محصولات اپل هم مشخصه قیمت دلار هم مشخصه
    اینطوری به نظر من فقط اپل سودکرده نه ما ایرانی ها نسخه بتای iOS ورژن ۱۰ برای آفریقای جنوبی سیری رو فعال کرده برای ایران با چنین بازاری نه یا حتی یه کیبرد فارسی پیش فرض نداره خدمات که هیچ من خودم به شخصه به خاطر نبود گارانتی خیلی خیلی ضرر کردم
    خلاصه کلام اگر این طرح واقعا به هدفی که گفته برسه و منظور سودجویی یک شخص یا اشخاصی نباشه خیلی هم عالیه وگرنه قطعا شکست میخوره
    شما اگر يك حركت ، فقط يك حركت از اين دست رو براي من بگيد كه توي اين ٣٨ سال اخير براي مردم انجام شده و مردم ازش سود بردند من اسم خودم رو عوض ميكنم
    معلوم نيست ايراني جماعت كي ميخواد درس بگيره ! چند بار از اين سوراخ ميخواد گزيده بشه؟!
    ببينيد همين الان قيمت ايفون توي ايران نزديك به بازار جهاني بود به خاطر رقابتي كه بود ! حالا اگر مرزاي ايران شله و وله و آقايون خودشون قاچاقچي هستن مشكل رو كه نبايد با پاك كردن صورت مسئله رفع و رجوع كرد!
    من كه اصلا فكرش رو هم نميكنم كه اپل پاش رو تو ايران بزاره ، شرايط و قوانين تجارت توي ايران خيلي گنگ و سر در گمه و اصلا شفافيت لازم رو نداره
    در بهترين شرايط رانت اين كار دو دستي تقديم چند تا از فك و فاميلاي خودشون ميكنن و عملا بحث رقابت منتفي ميشه و مردم ايران مثل تمام ٣٨ سال گذشته بايد به هر سازي كه آقايون ميزنن برقصند
    اين يه بازي سياسي براي چپاول بازارهاي پر سوده ، تمام ، والسلام
    شما هم هيچ سودي ازش نميبري ، فقط آيفونت رو گرونتر ميخري به خاطر يه تيكه كاغذ كه روش ميچسبونن كه توش يه طومار از شرايط ابطال گارانتي نوشته!

نظر

نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
      ...در کل مقصر اصلی قوانین آمریکا و تحریم های اعمال شده هست و گرنه سود اپل قابل قیاس با شرکت بویینگ نیست با اینکه دولت آمریکا مجوزشو داده هنوز اتقاق خاصی نیفتاده پس فقط بحث سود نیست ...
      .
      با این قسمت سخن تون مخالفم، چون حتی اگه تمام موانع قانونی از طرف آمریکا لغو بشه ، مشکلاتی که از این سمت وجود داره باز هم بعید هست که اپل استور زده بشه در ایران [اینجا جای صحبت بیشتر و پرداختن به جزئیات نیست ]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        با این قسمت سخن تون مخالفم، چون حتی اگه تمام موانع قانونی از طرف آمریکا لغو بشه ، مشکلاتی که از این سمت وجود داره باز هم بعید هست که اپل استور زده بشه در ایران [اینجا جای صحبت بیشتر و پرداختن به جزئیات نیست ]

تو کوتاه مدت شاید ولی در صورت رفع محدودیت ها می تونه خدمات بده و نماینده رسمی داشته باشه همین طور که قبلا هم داشته....
        انجمن تخصصی آیفون » اختصاصی: تاریخچه حضور کمپانی اپل در ایران

نظر

الان حرف حساب اینا این هست که اپل نمایندگی رسمی نداره.
          اگر هم بخواد نمیوتنه داشته باشه با تحریم ها.

نظر

با همه این حرف و حدیث ها بایستی ببینیم چه پیش خواهد آمد .
            بایستی حداقل یک ماه منتظر بمونیم و ببینیم چه راه-کاری پیش پای کاربران قرار خواهد گرفت .
            اگر قرار بر محکوم کردن اپل و گوشی آیفون باشه ،پس بایستی بیشتر برندها هم محکوم بشن !
            ...
            ..
            .
            همیشه آخر این داستان بازی دوستان معلومه - یا یه جان برکف پیدا میشه و راه-کار ارائه میده یا راه غیر قانونیش پیدا میشه :d

نظر

مگر ما ایرانی نیستیم...سرزمینی با پیشینه چند هزار ساله.....اولا لیاقت ملت همین گوشی های اشغال چینی هست که خودشون دارن وارد میکنن؟؟دقیقا مثل ماشینهای چینیشون که به قیمت مرسدس بنز میفروشن....کل کشورهای مدرن و صنعتی دارن تو رویاهاشون به کرات دیگه و جاهای دست نیافتنی فکر میکنن....ملت ما به فکر خرید خونه و ماشین و چیزای بی ارزش هستن در حالی که خودشون در بهترین جای دنیا حالش رو میبرن...قطعا این طرح بهجیببری به جای رجیستری بگیم سنگین تره..به خاطر منافع یه عده پولداره از خودشونه......در هر صورت فروشنده و مصرف کننده قربانیهای این بازیا هستن....دوستان کسی تست نکرده ببینم جواب میده یا نه.....

نظر

خوش بین نباشین گویا دستور از سمت مقامات بالایی هست که باید چیزی از آمریکا وارد نشه ...

همین چند وقت قبل هم بود دیدید که حتی مناطق آزاد هم دیگه حق وارد کردن ماشین هایی آمریکایی را ندارن ...

فعلا هیچی معلوم نیست حدود دقیقا 2 ماهه از تعزیرات میرن داخله مغازه ها ایفون ها را جمع میکنن مغازه دارها کسی داخله مغازه نمیذاشتن تو این مدت

دی جی کالا هم از ترس جریمه شدن تمامی گوشی های ایفون را ناموجود کرد در صورتی که تو انبارش موجود هست ولی بخاطر جریمه برداشتن ( با اپراتورش صحبت میکردم امروز )

فعلا هیچی معلوم نیست ولی هفته های آتی قطعا افزایش قیمت تندی داریم همین تعدادی که داخله انبارهاشون دارن مغازه دار ها خدا تومان باید بفروشن

نظر

الان يه آقازاده اي مياد و انحصاري نمايندگيشو ميگيره ميگيد نه واستيد و تماشا كنيد همش دكونه واسه خودشون

نظر

الان فروش انلاين سايت ها قطع شده!
                    ب نظرم بايد اين اتفاق ميفتاد هرچه زودتر بهتر ... البته نه فقط براي آيفن براي كليه گوشي هاي بازار

نظر

ایفون 6s 64 در حد موجود هست
                      قیمت با تخفیف ویژه 24 میلیون تومان

نظر

نوشته اصلی توسط << 3a3ak >> نمایش پست ها
                        شما اگر يك حركت ، فقط يك حركت از اين دست رو براي من بگيد كه توي اين ٣٨ سال اخير براي مردم انجام شده و مردم ازش سود بردند من اسم خودم رو عوض ميكنم
                        معلوم نيست ايراني جماعت كي ميخواد درس بگيره ! چند بار از اين سوراخ ميخواد گزيده بشه؟!
                        ببينيد همين الان قيمت ايفون توي ايران نزديك به بازار جهاني بود به خاطر رقابتي كه بود ! حالا اگر مرزاي ايران شله و وله و آقايون خودشون قاچاقچي هستن مشكل رو كه نبايد با پاك كردن صورت مسئله رفع و رجوع كرد!
                        من كه اصلا فكرش رو هم نميكنم كه اپل پاش رو تو ايران بزاره ، شرايط و قوانين تجارت توي ايران خيلي گنگ و سر در گمه و اصلا شفافيت لازم رو نداره
                        در بهترين شرايط رانت اين كار دو دستي تقديم چند تا از فك و فاميلاي خودشون ميكنن و عملا بحث رقابت منتفي ميشه و مردم ايران مثل تمام ٣٨ سال گذشته بايد به هر سازي كه آقايون ميزنن برقصند
                        اين يه بازي سياسي براي چپاول بازارهاي پر سوده ، تمام ، والسلام
                        شما هم هيچ سودي ازش نميبري ، فقط آيفونت رو گرونتر ميخري به خاطر يه تيكه كاغذ كه روش ميچسبونن كه توش يه طومار از شرايط ابطال گارانتي نوشته!
                        بله حرف شما کاملا درسته
                        ولی مردم و خود من و شما دیگه حاضر نیستیم زیر بار زور بریم
                        من خودمم گفتم نون شب نییت که واجب باشه به قیمت باشه میخریم نباشه نمیخریم
                        در ثانی چنین اتفاقی قطعا نخواهد افتاد این رو هم قبلتر گفتم قیمت جهانی آیفون مشخصه قیمت دلارم مشخصه خودمو مثال میزنم وقتی میبینم قیمتی که در آینده پیدا میکنه نجومی و بی دلیل بالاست هرگز زیر بار خرید این گوشی نمیرم
                        از طرفی من خودم واقعا یه متعصب شدید محصولات اپل بودم اولین گوشیم 3g بود و تا به حالم به جز گوشی دوم اندرویدی گوشی اندرویدی نداشتم
                        ولی وقتی میبینم شرکت فروشنده و سازنده برای خریداراش یکذره هم تعصب نداره و وقتی شرکتهای دیگه رو میبینم برام سوال پیش میاد آیا ایرانی ها ارزش یه کیبرد فارسی پیش فرض رو ندارن ؟
                        من به شخصه از این طرح خیلی خوشم اومده
                        حالا اگر در آینده آیفون بشه خرید مثل قبل میخرم (اگرچه با این وضع طراحی آیفون هفت اصلا رغبتی ندارم چون چیزی برای گفتن نداره) اگرم نشه میرم یه موبایلی میخرم که شرکت سازنده اقلا برای خرییدارانش و طرفداراش یکمی ارزش قائل شه اگر تحریم بوده برای همه شرکتها بوده
                        خلاصه کلام اینکه اگر آیفون بخواد گرونتر از قیمت جهانیش تو ایران فروش بره اونم نه توسط اپل توسط یسری سودجو خب قطعا فروشش مثل قبل نخواهد بود صفر نمیشه اما مثل سابقم نیست و یکیش خود منم که ۶اسمو میفروشم و اس ۷ میخرم
                        و یکچیز جالب که یادم رفت بگم اینه که ظاهرا فقط آیفون قاچاقی میاد ایران نه باقی محصولات اپل مثلا آیپد
                        همه فروشگاه های اینترنتی آیفون رو ناموجود کردن در حالی که هنوز آیپد رو میفروشن و این نشون میده که هدف این کار چیزی جز سودجویی نیست
                        ویرایش توسط Ariaaa : https://i-phone.ir/forums/member/43328-ariaaa در ساعت 22-07-2016, 11:47 AM

نظر

خدحافظی سنگین با آیـــفون ،سلام طرح رجــیستری !

من به شخصه از این طرح خیلی خوشم اومده
                          و یکچیز جالب که یادم رفت بگم اینه که ظاهرا فقط آیفون قاچاقی میاد ایران نه باقی محصولات اپل مثلا آیپد
                          همه فروشگاه های اینترنتی آیفون رو ناموجود کردن در حالی که هنوز آیپد رو میفروشن و این نشون میده که هدف این کار چیزی جز سودجویی نیست
                          برام عجیبه که خودتون هم می دونید این کار ها به اصطلاح تنبیه اپل بخاطر ارزش قائل نشدن برای ایرانی ها نیست ! و فقط بحث سود جویی عده ای مطرح هست ولی باز هم می گید از این طرح خوشم اومده!!
                          در مورد کیبورد هم اپل وقتی در کیبورد عربی (گ، چ، پ،ژ) رو قرار داده نمیشه گفت در این زمینه بطور مطلق کوتاهی کرده

ولی مردم و خود من و شما دیگه حاضر نیستیم زیر بار زور بریم

اینجا کشوری مثل آلمان نیست! و در همچین مواردی تجربه نشون داده خود مردم کمک شایانی به افزایش قیمت می کنن

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-07-2016, 01:30 PM

نظر

نه دوست عزیز
                            اصلا اینطور نیست
                            طرح رجیستری مربوط به رگلاتوری میشه و دامنه حاکمیتش فقط در زمینه تماس تلفنی هست . سایر محصولات اپل چون قابلیت تماس تلفنی از طریق سیم کارت ندارن شامل این طرح نیستن اصلا .
                            در مورد این طرح هم لازمه دقت کنیم اولا گوشیای فعال اپل رو دچار هیچ مشکلی نمیکنه و اکثر ملت هم آیفون دارن و در واقع ایجاد مشکلی نمی کنه و فقط باعث میشه دوستانی که اپل دارن، بدلیل اینکه فعاله و رجیستر شده محسوب میشه و نو در بازار مدتی نیست،‌بتونن گوشی دست دوم رو گرون تر بفروشن! ثانیا این طرح حمایت آشکار از سامسونگ هست! ثالثا شک نکنید این مضوع کاملا موقتی هست و بزودی حل خواهد شد . کمی صبور باشیم، همین
                            ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 22-07-2016, 03:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              نه دوست عزیز
                              اصلا اینطور نیست
                              طرح رجیستری مربوط به رگلاتوری میشه و دامنه حاکمیتش فقط در زمینه تماس تلفنی هست . سایر محصولات اپل چون قابلیت تماس تلفنی از طریق سیم کارت ندارن شامل این طرح نیستن اصلا .
                              در مورد این طرح هم لازمه دقت کنیم اولا گوشیای فعال اپل رو دچار هیچ مشکلی نمیکنه و اکثر ملت هم آیفون دارن و در واقع ایجاد مشکلی نمی کنه و فقط باعث میشه دوستانی که اپل دارن، بدلیل اینکه فعاله و رجیستر شده محسوب میشه و نو در بازار مدتی نیست،‌بتونن گوشی دست دوم رو گرون تر بفروشن! ثانیا این طرح حمایت آشکار از سامسونگ هست! ثالثا شک نکنید این مضوع کاملا موقتی هست و بزودی حل خواهد شد . کمی صبور باشیم، همین
                              رو جمله آخرت به طور جدي شك دارم
                              فكر ميكنم يكي از اهداف اين طرح كمرنگ شدن ماركهاي آمريكايي در بازار باشه.

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                                رو جمله آخرت به طور جدي شك دارم
                                فكر ميكنم يكي از اهداف اين طرح كمرنگ شدن ماركهاي آمريكايي در بازار باشه.

[emoji266]
                                تا وقتی که منفعتی بواسطه این کمرنگی حاصل بشه و تا جایی که مارک آمریکایی منفعت رو تامین کنه! زیاد طول نمیکشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X