اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طرح های احتمالی آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این طرح خیلی منطقی تر و زیباست و به نظر میرسد که روی استراکچر اصلی هم کار شده و شیشه قوص دار پشت باعث خوش دست شدنش میشود (مانند 3gs)البطه طرح و تصویر رندر نرم افزاری است ولی من خیلی دوست دارم این آیفون نسل بعدی باشد..
    http://www.i-phone.ir/forums/post666577-136.html
    ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 05-05-2012, 03:32 AM

نظر

• The Next iPhone Will Be Thinner, Longer, Have A Metal Back And Look Like This

نظر

• خداييش اگه صفحه اش باز 3.5 باشه زور داره اينقدر پول بدي واسش

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
          خداييش اگه صفحه اش باز 3.5 باشه زور داره اينقدر پول بدي واسش
          درسته . با اینکه خیلی تعصب دارم و علاقمند محصولات اپل هستیم اگر 3.5 بزنه نمیخرمش ....

نظر

• به نظر من سایز گوشی نباید بزرگتر بشه! چون یه ویژگی مهم که آیفون نسبت به بقیه گوشی ها داره کوچیک بودنشه که کلاس خاصی به گوشی می ده! به نظر من با همین ابعاد گوشی باید سعی کنن سایز صفحه را از 3.5 به 4 برسونن مثلا الان تو این آیفون دقت می کنم حدود 4 میلی متر زه دور صفحه هست که می تونه حذف بشه و همچنین از بالا و پایین صفحه را بیشتر بکشه! اشکال lcd ها اینه که به دلیل ضخامشون خیلی جای بازی ندارن! در صورتی که اگه صفحه led بود هم ممکن می تونست با همین ابعاد بزرگتر بشه و هم عمر باتری بیشتر بشه! اما در عوضش تراک پیکسل 100 درصد کمتر می شد و کیفیت تصویر پایین تر میومد

نظر

• درسته که هیچ دیوایسی به پای محصولات اپل نمیرسه ولی شما ببین آیفون 4 اس با داشتن سیری مشتری های خوبی پیدا کرد در صورتی که خیلی هایی که آیفون 4 داشتن ترجیح دادن 4 اس نگیرن تا محصول جدید که ایشالله توی همین کنفرانس معرفی میشه اونو بگیرن و قرار بشه جناب تیم کوک و دستیارانش صفحه نمایش رو که خیلی از طرفداران اپل از کوچک بودنش ناراحتند رو بیشتر نکنه مطمئنن توی فروش ایفون جدید بی تاثیر نخواهد بود..

نظر

• عکس های آیفون ۵ شاهکار شرکت اپل

طرح های کانسپت (تخیلی از ذهن علاقه مندان) در مورد عکس های آیفون نسل بعدی

منبع
                ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 09-05-2012, 10:22 PM

نظر

• به نظر من اگه تو طرح بالايي پشت ايفون اون برامدگي وسطي رو نداشت خيلي بهتر و خوش دست تر ميشد

نظر

• اين حتما طرح اصليه ؟ منظورم اينه كه بايد منتظر همين بود يا اينم جزو حدس و گمان هاست ؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• ببخشید کی میگه که این طرح ها توسط خود اپل منتشر شده؟!!!این ها همه طرح های کانسپت هستش که مردم معمولی و یا علاقه مندان منتشر میکنند وهیچ ربطی به اپل نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط farnood gh نمایش پست ها
                        اين حتما طرح اصليه ؟ منظورم اينه كه بايد منتظر همين بود يا اينم جزو حدس و گمان هاست ؟

sent from my ipod touch using tapatalk

این طرح ها زاده ی ذهن طراحان غیر وابسته به شرکت اپل هست و هیچ احتمالی برای همانندی با طرح نهایی ندارن
                        دوستمون شوخی کردن
                        ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 09-05-2012, 10:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farnood gh نمایش پست ها
                          اين حتما طرح اصليه ؟ منظورم اينه كه بايد منتظر همين بود يا اينم جزو حدس و گمان هاست ؟

sent from my ipod touch using tapatalk
                          نه بابا اینا همش شایعست.هیچکس نمیدونه طرح اصلی آیفون چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                            ببخشید کی میگه که این طرح ها توسط خود اپل منتشر شده؟!!!این ها همه طرح های کانسپت هستش که مردم معمولی و یا علاقه مندان منتشر میکنند وهیچ ربطی به اپل نداره.
                            توو كدوم پست گفته شده توسط خود اپل منتشر يا تاييد شده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              توو كدوم پست گفته شده توسط خود اپل منتشر يا تاييد شده ؟
                              تو همون پستی که عکس ها گذاشته شده.بالاش رو بخونید:

انتظارها به پایان رسید . امروز با خبر شدیم شرکت اپل عکس های آیفون ۵ با صفحه نمایش ۴٫۶ اینچی را به نمایش گذاشت …

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                                تو همون پستی که عکس ها گذاشته شده.بالاش رو بخونید:

انتظارها به پایان رسید . امروز با خبر شدیم شرکت اپل عکس های آیفون ۵ با صفحه نمایش ۴٫۶ اینچی را به نمایش گذاشت …
                                بله با تشکر از شما.این اشتباه توسط منبع ایجاد شده بود و من الان درستش میکنم.جلسه ی اپل چند وقت دیگست.
                                در ضمن اینا عکس های احتمالی هستند.

نظر

صبر کنید ..
                                X