اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات كاربران در خصوص كنفرانس اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون از پوشش خوب فروم
    حوصله مان سر روفت از دست این کنفرانس

اپل تغییرات زیادی در آیفون داد ، این واکنشی است به تهدیداتی که براش هست .

نظر

من تازه آيپد اير ٢ گرفتم نارحت شدم آيپد پرو اومد و دستگاهم حس ميكنم قديمي شد ؛)

نظر

دیشب من بشخصه با این نوآوری های جدید حال کردم :

1) 3d تاچ ایفون تحول جدیدی تو دنیای موبایل ایجاد میکنه خیلی جا برای پیشرفت و ایده باز میکنه + رنگ صورتی +لایو فتو در کنار اسلومشن

2) سیستم عامل جدید اپل تی وی + ریموت منحصر به فرد

نظر

متاسفانه نسخه های جدید آیفون از رم 1 گیگابایت استفاده خواهند کرد و این موضوع رو اپل مخفی کرده هم تو کنفرانس و هم تو سایت

نظر

از ios 9 خبري نبود ؟

نظر

دوستان گويا دليل اين كه آيپد پرو 3D touch نداره اينه كه مداد اپل با 3D touch به درستى كار نميكنه

دليل دوم هم ميشه گفت كه اپل همه چيز را اول وارد ايفون ميكنه بعد همون قابليت ها را وارد خط آيپد ميكنه مانند سيرى و touch id

اگر دليل دوم به واقعيت نزديك باشه نسل بعدى ايپد پرو ميتونه 3D Touch داشته باشه

نظر

به نظر من بايد يه تغييري هم براي باتري لحاظ ميكردن
                اين دوربين و امكانات بدون يه باتري خوب كه فايده نداره،
                نه يه شارژر بيسيمي نه يه فست شارژري !!
                رم گوشي هم كه انگار همون ١ گيگ باقي مونده
                جديدا هم كه از زمان معرفي محصولاتش تا زمان عرضه بايد حداقل بيست روز صبر كرد!! قبلا دوروز بعد از معرفي ايفون ، گوشي در دسترس بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
                ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 10-09-2015, 10:25 AM

نظر

رنگ جدید آیفون خیلی زیباست...قیمتاشم واقعا خوبه فقط باید چند ماهی صبر کرد

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                    جديدا هم كه از زمان معرفي محصولاتش تا زمان عرضه بايد حداقل بيست روز صبر كرد!! قبلا دوروز بعد از معرفي ايفون ، گوشي در دسترس بود

موافقم با حرفتون ولی تقاضای خرید هم از اون زمان تا حالا زیاد شده و به طرفدار های اپل و خریدارانش روز به روز زیاد میشه

عرضه اپل واچ مضخرف ترین بود تو تاریخش طوری که تا ۲-۳ ماه طول کشید تا به همه ی خریداران توی آمریکا برسه!!

جدیدا خیلی فاصله زیاد شده از زمان معرفی تا عرضه! تا زمان عرضه آیپد پرو تقریبا ۲ ماه باید صبر کرد. سابقه نداشته برا آیپد

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                      به نظر من بايد يه تغييري هم براي باتري لحاظ ميكردن
                      اين دوربين و امكانات بدون يه باتري خوب كه فايده نداره،
                      نه يه شارژر بيسيمي نه يه فست شارژري !!
                      رم گوشي هم كه انگار همون ١ گيگ باقي مونده

باتري كه تاييد شده
                      اينم عكس

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                        باتري كه تاييد شده
                        اينم عكس
                        دوست عزیز باتری چی دقیقا تایید شده؟ باتری ضعیف تر هم شده به خاطر قابلیت های جدید

باتری ایفون 6 (1810 mAh) بود این 1715 mAH هست!

نظر

نوشته اصلی توسط Janangz نمایش پست ها
                          دوست عزیز باتری چی دقیقا تایید شده؟ باتری ضعیف تر هم شده به خاطر قابلیت های جدید

به احتمال زیاد با ios9 همخونی داره و مدت زمان شاژ بیشتری نسبت به iphone6 بهمون میده چون امکان نداره اپل یه پله به عقب برگرده.ولی دلیل اینکه ظرفیت باتری رو کمتر کرده نمیدونم چیه.آیا حجم فیزیکیش کوچیکتره از باطری قبلی؟

نظر

سلام رفقاي اپلى ... ناموسا هيچ خونه ي خود ادم نميشه ... الان تو چند تا سايت ايراني ديگه بودم ... كاربراشون واقعا خيلي غير منطقي بودن -__-
                            ٢تا سوال مهم داشتم دوست لطفا جواب بديد :
                            ١-اين اپل پنسل رو ميشه ازش روي ايفون يا ايپدي به غير از ايپد پرو استفاده كرد ؟ همون كارايي رو داره ؟
                            ٢- الان كيا رفتن نسخه بتا اي او اس ٩ ؟؟ باگ خاصي داره ؟ چون من ميخواستم برم بتا گفتم بپرسم كه اگه خوبه اپديت كنم
                            ممنون

نظر

موافقم با حرفتون ولی تقاضای خرید هم از اون زمان تا حالا زیاد شده و به طرفدار های اپل و خریدارانش روز به روز زیاد میشه

عرضه اپل واچ مضخرف ترین بود تو تاریخش طوری که تا ۲-۳ ماه طول کشید تا به همه ی خریداران توی آمریکا برسه!!

جدیدا خیلی فاصله زیاد شده از زمان معرفی تا عرضه! تا زمان عرضه آیپد پرو تقریبا ۲ ماه باید صبر کرد. سابقه نداشته برا آیپد
                              دقيقأ دوست عزيز ، ولي اگر محصولات و بذاريم رو حساب تقاضاي زياد! سيستم عامل و چي بايد بگيم؟
                              الان ios رو يه هفته ديگه قراره بده! در صورتي كه قبلأ شب كنفرانس ورژن جديد در دسترس بود
                              كلأ سياست اپل تغيير كرده و جالب نيست

نظر

بنده مگه گفتم قوي تر شده. خود سرخط خبر داره به موضوع ضعيف تر شدن باتري اشاره ميكنه. منم در تاييد حرف اون دوستمون عرض كردم.
                                در ضمن ضعيف تر شدن هم به خاطر فورس تاچ موتور تپتيك هستش.
                                ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 10-09-2015, 11:02 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X