اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
    از نظر من، در حال حاضر مهمترین ضعف ایفون و سایر اسمارت فون ها مشکل باطری هست.
    وقتی یک کمپانی چینی میتونه Huawei Ascend P7‎ رو با ضخامتی کمتر از ایفون۶ و با باطری 2500 mAh تولید کنه، اپل نمیتونه فکری بحال این مشکل بکنه؟
    قصد مقایسه ندارم و صرفا میخوام بگم همچین انتظاری از طرف یوزرها غیر منطقی و دور از واقعیت نیست

من نمیدونم که اپل نمیخواد یا نمیتونه،
    ولیکن تا زمانی که مشکل باطری ایفون به صورت درست حسابی حل نشه، من از همین ایفونی که دارم استفاده میکنم و واسه اپدیت کردن گوشیم پولی هزنه نمیکنم..
    مثل خیلی خیلی خوبی زدید!
    شما با پرچمدار قبلی این شرکت کار کردی ؟
    p6؟ که 2000 mah هست؟
    اصلا بازدهه خوبی نداره! خیلی خیلی افتضاح عمل میکنه!
    مطمئن باشید پرچمدار جدیدش هم همینطوره به دلیل اینکه اونجوری که باید نمیتونن سخت افزار و نرم افزار رو یکپارچه کنن
    باتری خیلی مهمه و بنده هم قبول دارم زیاد تو ایفون 5اس هم خوب عمل نمیکنه
    اما امیدوارم 6 بهتر باشه
    تو باتری هیچ گوشیی خوب نیست اس 5 سامسونگ هم زیاد جالب نیست اما اون قابلیت ultra saving mode باعث میشه که خوب عمل کنه اما اینم فراموش نکن گوشی دیگه نمیشه گفت اسمارت فونه چون با این قابلیت تبدیل میشه به یه گوشی ساده
    چون همه چی خاموش میشه
    در کل تو دنیای تکنولوزی باتری زیاد روش کار نشده
    شده اما جوری نیست که به تولید انبوه برسه و کلی مشکلات سره راه هست
    ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 11-09-2014, 02:35 AM
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• به نظر من اگه ضخامتش رو همون 7.6 mm نگه میداشت، ولی باتریش رو بیشتر از این میذاشت بهتر بود
      این همه نازکی واسه چیه آخه!

نظر

• بعد از بيش از چهار سال، سهام اپل براي اولين بار پس از معرفي يك آيفون به طور قابل توجهي بالا رفت و با ٣ درصد افزايش مواجه شد، به نظر سهام داران اپل و بازار بورس وال استريت، از آيفون هاي جديد و البته iWatch كاملا خوشنود و خوشبين هستند.

i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
          هر دو گوشی ۵.۵ اینچی و ۴.۷ اینچی واقعا هم از نظر طراحی هم از نظر سخت افزاری عالی بودند چرا بعضی از دوستان میگن اپل جلوی سامسونگ مارو سر افکنده کرده ؟ شما رو دقبقا جلوی اس ۵ پلاستیکی سر افکنده کرده؟ نزنید این حرفارو ... طراحیش که واقعا زیبا هست بخصوص شیشه روش که گوشه هاش انحنای قشنگی هم دارند. کیفیت صفحه نمایشگر هم که بطور کلی ارتقا پیدا کرده
          بعضیا میگن دوربینش تغییری نکرده و هنوز همون ۸ هست ! شما ها که این حرف رو میزنید این رو بدونید که سنسور دوربین این گوشی به کل ارتقا پیدا کرده چندین بار هم تو کنفرانس به این موضوع اشاره شد.( new isight ) قابلیت اسلو موشن ۱۲۰-۲۴۰ فریم و ... رو ندیدید شماها ؟
          اینکه دوربین از ۸ بشه مثلا ۱۳ این دلیل بر بهتر شدن دوربین نمیشه و فکر نکنید که دوربینش ارتقا پیدا نکرده بلکه بطور کلی سنسور و دوربین آیفون ۶ ارتقا پیدا کرده و قطعا نسبت به نسخه قبلی بهتر شده.

همه چیش خوب بود دنبال گوشی آیفون بزرگ بودید اپل براتون یک فبلت مانند و یک گوشی ۴.۷ اینچی با سایز معقول و خوش دست ، با سخت افزار قدرتمند و یک سیستم عامل عالی ارایه کرده دیگه چی میخواین ؟
          خیلی دوست داشتم لوگوی پشتش یا دایره نازک تاچ آی دی دکمه هوم لایت ( روشن ) میشد و میتونست یه جورایی خبر نوتیفیکیشن رو به کاربر بده ، هم گوشی رو باکلاس و خاص میکرد و هم کاربرد خوبی میتونست داشته باشه ، همینطور دوربین واقعا اعجاب انگیزه ، بازهم 8 ... و رم 1 گیگ !
          درضمن اپل میتونست روی باتری بیشتر کارکنه میتونست در این زمینه انقلابی باشه که نتنها نشد ، بلکه عقب تر از سایر هست .
          در کل از 6 خوشم اومد اما هنوز دلیلی بر فروش 4اس و خرید 6 نمیبینم . شاید برای کاربران جدید اپل ، 6 بتونه انتخاب نسبتا خوبی باشه اما کاربران قدیمی هرگز ! ( از دید منطقی و نه احساسی )

نظر

• یک عده همیشه از استیو جابز یاد می کنند بله سنگ زیر بنای شرکت و شالوده ان را او گذاشت اما اگر قرار بود هنوز هم سکان دار اپل باشه قطعا با وضیعت شدید رقابت در بازار ، در سایست شرکت تصمیمات جدی برای اینده می گرفت .

نظر

• حالا این ایفون میاد و همین دوستان رو خواهیم دید که میخرن و استفاده میکنن یا میرن سمت سامسونگ و سونی و ...
              من توی این چند سال یادم نمیاد محصولی از اپل معرفی شده باشه و یوزرهای اینجا راضی باشن و تعریف کرده باشن ولی جالبه از فردای روزی که میرسه ایران با قیمتهای نجومی دست همه میبینی
              من نمیدونم اینایی که اشکالای الکی از قیافه و ... میگیرن منظورشون از شکل و ظاهر زیبا مثلا کدوم گوشی هست ؟امکانات مثلا کدوم گوشی ؟ منظورتون این گوشی هایی هست که یه لیست از لیست بلند بالا از امکانات زدن ولی وقتی دستت میگیری توی ساده ترین کارها لنگ میزنن؟ یا 20 گیگ رم دارن و یه کار ساده رو با لگ انجام میدن ؟ یا با فلان مگاپیکسل حتی یه عکس خوب نمیشه باهاشون گرفت ؟

نظر

• سلام
                به عنوان استفاده کننده ای که ایفون 2g . 3gs , 4s , 5 داشتم و از کاردن باهاش لذت بردم تا الان ، باز هم خواهم خرید هر مجصولی را که اپل تولید کنه و لذت خواهم برد.
                ویرایش توسط castilla_ht : https://i-phone.ir/forums/member/535-castilla_ht در ساعت 11-09-2014, 11:18 AM

نظر

• باورم نمیشه این آیفون سال 2015 باشه
                  استیو کجایی که ببینی؟

ایرادها:
                  اولین سایزه
                  یکیش که فبلته و دومیش برای خیلیها هنوز بزرگه

لبه های درو صفحه نمایش ضخیم هست و گوشی با تکنولوژی جدید را نشان نمیدهد با ال جی جی 2 و 3 مقایسه کنید

لبه های گرد اطراف و خطهای پشت گوشی قشنگ نیست با 5s مقایسه کنید

بالا و پایین صفحه نمایش زیادی بزرگه و میتونست ظریفتر باشه

دوربین لنزش قلنبه هست و این جور گوشیها رو مدام باید مواظب لنزش باشید و یا هی دستمال بکشید

در کل توقع بیشتری از اپل داشتیم
                  دوربین 8 مگا پیکسل هم کمی تو ذوق میزد
                  ویرایش توسط aliyekta : https://i-phone.ir/forums/member/7953-aliyekta در ساعت 11-09-2014, 11:39 AM

نظر

• جالب اینه که سایت phonearenaدر اولین نگاه اومده با جی 3 مقایسش کرده
                    پاراگراف اخرشونو بخونید
                    جالبه
                    به نظر میرسه کلا ایفون 6. انتظاراتو براورده نکرده

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                      از نظر من، در حال حاضر مهمترین ضعف ایفون و سایر اسمارت فون ها مشکل باطری هست.
                      وقتی یک کمپانی چینی میتونه Huawei Ascend P7‎ رو با ضخامتی کمتر از ایفون۶ و با باطری 2500 mAh تولید کنه، اپل نمیتونه فکری بحال این مشکل بکنه؟
                      قصد مقایسه ندارم و صرفا میخوام بگم همچین انتظاری از طرف یوزرها غیر منطقی و دور از واقعیت نیست

من نمیدونم که اپل نمیخواد یا نمیتونه،
                      ولیکن تا زمانی که مشکل باطری ایفون به صورت درست حسابی حل نشه، من از همین ایفونی که دارم استفاده میکنم و واسه اپدیت کردن گوشیم پولی هزنه نمیکنم..
                      دقیقا نظر شما رو دارم و بزرگترین ایراد ایفون رو ضعف باطری میدونم....انتظار داشتم تو معرفی ایفون جدید این نقیصه بزرگ با ارائه یه باطری حداقل 2500 میلی امپری رفع شده باشه که متاسفانه اپل من و خیلی از کاربران جهانی رو تو این ضمینه ناامید کرد...!

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                        جالب اینه که سایت phonearenaدر اولین نگاه اومده با جی 3 مقایسش کرده
                        پاراگراف اخرشونو بخونید
                        جالبه
                        به نظر میرسه کلا ایفون 6. انتظاراتو براورده نکرده

اتفاقا برعكس
                        از سهام اپل ميشه فهميد آيفون ٦ زيادي انتظارات رو برآورده كرده و احتمالا ركورد فروش رو ميشكنه
                        معمولا وال استريت ژورنال در مورد اپل خيلي سخت گيره و رشد ٣ درصدي سهام در روز اول كاري خيلي پيام ها ميتونه داشته باشه
                        از آيفون ٤ اس تا قبل از آيفون ٦، فقط ٥ اس كمي سهام اپل رشد كرد اما بعد از ارائه ٦، رشد سهام خيلي بالاتر از ٥ اس بود
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          اتفاقا برعكس
                          از سهام اپل ميشه فهميد آيفون ٦ زيادي انتظارات رو برآورده كرده و احتمالا ركورد فروش رو ميشكنه
                          معمولا وال استريت ژورنال در مورد اپل خيلي سخت گيره و رشد ٣ درصدي سهام در روز اول كاري خيلي پيام ها ميتونه داشته باشه
                          از آيفون ٤ اس تا قبل از آيفون ٦، فقط ٥ اس كمي سهام اپل رشد كرد اما بعد از ارائه ٦، رشد سهام خيلي بالاتر از ٥ اس بود
                          قطعا همینطور بوده
                          دیگه دوره ایفون کوچیک تموم شد
                          من خودم هر بار بخاطر همین مشکل کوچیک بودن صفحه نمایش مجبور شدم گوشیمو رد کنم و سمت اندرویید برم که این خلا رو با ایپد پر میکردم خودت هم در جریان بودی اون روزا یادمه میگفتم بالاخره یه رقیب واسه نوت پیدا میشه و الان باعث خوشحالیه که خریدار 6 plus خواهم بود..

Sent from my Moto G using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            قطعا همینطور بوده
                            دیگه دوره ایفون کوچیک تموم شد
                            من خودم هر بار بخاطر همین مشکل کوچیک بودن صفحه نمایش مجبور شدم گوشیمو رد کنم و سمت اندرویید برم که این خلا رو با ایپد پر میکردم خودت هم در جریان بودی اون روزا یادمه میگفتم بالاخره یه رقیب واسه نوت پیدا میشه و الان باعث خوشحالیه که خریدار 6 plus خواهم بود..

من كه ثانيه شماري مي كنم تا پيش فروش شروع بشه مدل ٤.٧ اينچي رو بگيرم
                            بالاخره آيفون ٤ من ميتونه استراحت كنه
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

• منظورم نظرات کاربران بوده روزبه جان
                              تو سایتهای خارجی اکثر یوزرها نمره بسیارپایینی بهش دادن
                              ولی در کل نظر منم همینه که صف تولانی خریدرو خواهیم دید
                              مثل دفعات گذشته
                              تجربه که اینو میگه

نظر

• کلا نباید به ظاهر قضیه نگاه کرد بعضی از دوستان فکر میکنن اعداد و ارقام بیانگر بازدهی بیشتر یک وسیله است در حالیکه اصلا اینطور نیست یه مثال ساده میزنم شما سیستم عامل رو معادل وزن یک خودرو و اسب بخار رو معادل توان پردازشی در نظر بگیرید ایا یک اتوبوس با n اسب بخار قدرت میتونه در مقابل یک خودروی سواری پیروز جدال باشه؟خوب قطعا خیر شما هم سیستم عامل ios رو معادل همون وزن ماشین قرار بدین که هر بار سبک تر از قبل میشه پس چه لزومی داره همه چی ارتقا پیدا کنه؟ایا دوربین های عکاسی 50 میلیونی 500 مگا پیکسلی هستن؟؟
                                پس سعی کنید عمقی تر به قضیه نگاه کنید نه اینکه از هسته های سی پی یوی دیوایستون به عنوان نمایش قدرت استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X