اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل برای ریختن اطلاعات بدون استفاده از آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل برای ریختن اطلاعات بدون استفاده از آیتیونز

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم با itools و آیفون باکس چیزی رو گوشیم بریزم ورژنش 7.1.1 جلبریک هم شذه از سیبچه راحت نصب میشه ولی با این نرم افزارها نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید

نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
    سلام من هرکاری میکنم نمیتونم با itools و آیفون باکس چیزی رو گوشیم بریزم ورژنش 7.1.1 جلبریک هم شذه از سیبچه راحت نصب میشه ولی با این نرم افزارها نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید
    سلام...شما بعد از جیلبریک باید وارد سیدیاتون بشید و یک سورس معتبر نظیرrepo.insanelyi.com رو ادد کنید(طریقه اضافه کردن سورس به سیدیا تو نت موجوده و سادست....) بعد باید اولین کاری که بکنید این دو توئیک مهم رو نصب کنید تا بتونید رو گوشیتون برنامه نصب کنید (پیش نیاز اصلی نصب اپلیکشن از طریق هر برنامه ای نظیر ایتولز وجود اپ سینک هست و گرنه ارور میگیرید )

appsync7
    apple file conduit 2

دوما حتما باید از نسخه قدیمی itunes 11.2.2.3 استفاده کنید چون نسخه جدیدش با itools سازگار نیست و عملکرد ایتولز با نصب نسخه جدید ایتونز مختل میشه(ضمنا اون برنامه ایفون باکس هم مال عهد بوقه و دیگه کسی با وجود ایتولز ازین برنامه استفاده نمیکنه....!)موفق باشید
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 19-08-2014, 05:24 PM

نظر

صبر کنید ..
    X