اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره OS X Yosemite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این قابلیت اتصال airdrop بین ios و مک فکر کنم فقط با اپدیت مک مقدور نباشه و حتما ios 8 هم باشه

نظر

نوشته اصلی توسط ALI717 نمایش پست ها
      می تونی به صورت مجازی اجرا کنی
      باید فکر ارتقاء باشم

نظر

من شدیدا از قابلیت تماس و اس ام اس خوشم اومد و چند وقت پیش اتفاقا فکر می کردم که ای کاش همچین قابلیتی وجود داشت !
        از سافاری هم خوشم اومد
        دیزانش هم که مثل iOS 7 شده و قشنگ شده و حتما آپگرید می کنم امشب ولی باید بگم با همه ی این ها مطمئنم که دلم واسه دیزاین الان مک با نوار های رنگ آلومنیومی تنگ میشه !

نظر

خيلي عالي شده طراحي بهتر نوتيفيكيشن سنتر جديد و قابليت افزودن ويجت و تغيير finder و ... باعث شده اين سيستم عامل خيلي زيبا تر و روونتر از قبل به نظر برسه

نظر

قابليت تماس با استفاده از يك نرم افزار قبلا هم بود با اپشنهاي بسيار !
            داك زشت شده !
            و اپديت خوبي بود ولي نه شگفت انگيز و ...
            كلا ديگه كنفرانسها رنگ و بوي قديم رو نداره و امكاناتي كه اضافه شده خيلي وقت پيش هم ميشد اضافه بشه و ادم ديگه با اينجور چيزا حال نميكنه !
            همونطور كه در نسخه جديد ios چيز جديدي كه به چشم بياد و ادم حال كنه ديده نشد !
            حتما ايفون بعدي هم صفحشو بزرگ تر ميكنند و ميخوان از يك انقلاب حرف بزنن!
            يا من زياده خواه شدم يا قرني كه توش زندگي ميكنيم اينجور اپديتها مسخره به نظر ميرسه !
            ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 03-06-2014, 02:08 AM

نظر

سلام دوستان آيا اين نسخه تمام مك ها رو پشتيبانى ميكنه ؟ يا مثلا از مك هاى ٢٠١٠ به اينور ... ممنون ميشم اگه كسى اطلاع داره مارو در جريان بزاره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

دوستان کسی لینک نداره؟

نظر

نیش آیکون فایندر زیادی بازه متاسفانه!
                  داک زیاد قشنگ نیست
                  با وجود نوتیفیکیشن سنتر جدید، داشبورد تا حدی بلا استفاده میشه
                  من با dark mode و hands off خیلی حال کردم :-D

Sent from the Orbit

نظر

اتفاقا به نظر من داك بسيار زيبا شده .. كلا از نظر طراحى و همچنين قابليت ها بسيار عالى شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

اپل دیگه اون اپل سابق نیست
                      کنفرانس ها هم دیگه اون کنفرانس های سابق نیست :دی

iOS 8 که به نظره من واقعا سزاوار این اسم نیست !! بیشتر شبیه به یک آپدیت بود تا آپگرید ! باید زیر مجموعه ۷ قرارش میدادن
                      Yousemite بیشتر امکاناتی که معرفی شده هم ، امکاناتی بود که توی ورژن های قبلی باید می بود ( مثل airdrop که باید موقع معرفی خود airdrop برای مک معرفی می شد ! ) و یکسری تغییرات ظاهری که برای بعضی ها مورد پسند بود و برای بعضی ها هم خیر !

یا انتظارات من خیلی بالاست یا این که دیگه از اپل انتظار بیشتری نباید داشته باشم !!

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها

iOS 8 که به نظره من واقعا سزاوار این اسم نیست !! بیشتر شبیه به یک آپدیت بود تا آپگرید ! باید زیر مجموعه ۷ قرارش میدادن
                        Yousemite بیشتر امکاناتی که معرفی شده هم ، امکاناتی بود که توی ورژن های قبلی باید می بود ( مثل airdrop که باید موقع معرفی خود airdrop برای مک معرفی می شد ! ) و یکسری تغییرات ظاهری که برای بعضی ها مورد پسند بود و برای بعضی ها هم خیر !

یا انتظارات من خیلی بالاست یا این که دیگه از اپل انتظار بیشتری نباید داشته باشم !!
                        به گفته ی سایت 9to5Mac چند تا از قابلیت های مهم iOS 8 رو وقت نکردن آماده کنن ، برای همین اصلا معرفی نکردن و گذاشتن برای iOS 8.1

نظر

کلیه دستگاههایی که موریکس رو میتونند اجرا کنند یوسمیتی هم میتونند اجرا کنند

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
                            به گفته ی سایت 9to5Mac چند تا از قابلیت های مهم iOS 8 رو وقت نکردن آماده کنن ، برای همین اصلا معرفی نکردن و گذاشتن برای iOS 8.1
                            والا اگر هم اینطوری باشه ، جای تاسف بسیار داره !!!
                            این نشون دهنده ی بی نظمیه که واقعا توی اپل طی این چند سال دیده نشده و یواش یواش داره به اون سمت میره !

البته اگر منظورتون call waiting برای facetime هست و panorama برای آیپد و وجود پیشفرض ibook و این چیز ها ، طبیعیه که توی کنفرانس حرفی ازش نشه اما اگه قابلیت های دیگه یی هست قضیه کلا فرق داره !

فکر کنم این تاپیک جای مناسبی برای این بحث ها نباشه ( پوزش از مدیران گرامی )

نظر

نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها

به نظر من انتظار شما خیلی بالا بوده ،
                              قابلیت های بسیار خوبی در این ورژن دیده میشه

تاکنون هیچ وقت آیفون٬ آیپد و مک به این خوبی با یکدیگر ارتباط نداشته اند
                              و یا قسمت iOS در خانه ، قابلیتی نیست که به همین راحتی ازش عبور کنید و نادیده بگیرید و ...

به تاپیکهای زیر سر بزنید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread95475.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread95476.html
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

به نظرم بهترین گزینه این آپدیت جواب دادن تماس آیفون با مک هست . بقیه چیزها خیلی عادی و معمولی هستن . داک هم اصلا قشنگ نیست ، طراحی های دنیا رو به 3 بعدی شدن هستن اما اپل رفته سراغ طراحی تخت . چراشو نمیدونم !
                                کنفرانس هم هیچ سوپرایزی نداشت و دیگه مثل سابق باحال نیست .

نظر

صبر کنید ..
                                X