اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت دانلود پایین از اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت دانلود پایین از اپ استور

من چند روزه که همش دارم یا ارور ۱۰۰۹ میگیرم یا سرعتم انقدر پایینه که چیزی نمیتونم از مک اپ استور دانلود کنم ( آپ استور موبایل هم تقریبا همین وعضه )
    حالا ارور ۱۰۰۹ به خاطر نزدیک شدن به WWDC هستش ولی سرعت پایین رو نمیدونم چرا دارم !
    کس دیگه ای هم سرعت دانلودش پایین هست یا نه ؟ سرعتم به ۵kB هم نمیرسه!

من ۱۰ مگ ( در عمل به خاطر فاصله از مرکز ۶ مگ ) آسیاتک تو مشهد دارم سرعتم

اررور ۱۰۰۹ که ربطی به wwdc نداره مربوط به تحریم ها هست و ip ایران بسته که باید چیز پی ان بزنید
    سرعت پایین اپ استور هم به دلیل دانلود با یک کانکشن هستش تنها راه حل هم اینه که توی ساعات خلوت مثل ۳ الی ۹ صبح دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
      اررور ۱۰۰۹ که ربطی به wwdc نداره مربوط به تحریم ها هست و ip ایران بسته که باید چیز پی ان بزنید
      سرعت پایین اپ استور هم به دلیل دانلود با یک کانکشن هستش تنها راه حل هم اینه که توی ساعات خلوت مثل ۳ الی ۹ صبح دانلود کنید
      من چند وقته که توجه کردم هر موقع اپل می خواد کنفرانس بده ، چند وقت قبلش برامون ارور ۱۰۰۹ میاد ، بعد دوباره میره. واسه wwdc هم همیشه این اتفاق می افته ! تابستون دوباره ارور نداریم و تو مهر یا آبان که مراسم معرفی آیفون ۶ هست دوباره این ارور میاد !

سرعت هم الان یکی دو هفته هست که اینجوری شده وگرنه قبلا خودم یک ماه پیش با آیتونز ۳ ۴ گیگ دانلود می کردم !

نظر

سرعت دانلود پایین از اپ استور

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
        من چند وقته که توجه کردم هر موقع اپل می خواد کنفرانس بده ، چند وقت قبلش برامون ارور ۱۰۰۹ میاد ، بعد دوباره میره. واسه wwdc هم همیشه این اتفاق می افته ! تابستون دوباره ارور نداریم و تو مهر یا آبان که مراسم معرفی آیفون ۶ هست دوباره این ارور میاد !

سرعت هم الان یکی دو هفته هست که اینجوری شده وگرنه قبلا خودم یک ماه پیش با آیتونز ۳ ۴ گیگ دانلود می کردم !
        خب مشخصا نمیتونه ربطی داشته باشه به هم، شاید زمانی که میکید اینطور باشه ولی تنها تداخل زمانیه نه چیزه دیگه ای

ببینید این مشکل مربوط میشه عدم تهیه پهنای باند برای سرور های خارجی توسط ارایه دهنده اینترنت ها یه مدت نت اشتراکی که دارید خلوته همه ساعت درسته ولی در حالت عادی اش همون ۳ تا ۹ صبح جواب باید بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
          من چند روزه که همش دارم یا ارور ۱۰۰۹ میگیرم یا سرعتم انقدر پایینه که چیزی نمیتونم از مک اپ استور دانلود کنم ( آپ استور موبایل هم تقریبا همین وعضه )
          حالا ارور ۱۰۰۹ به خاطر نزدیک شدن به WWDC هستش ولی سرعت پایین رو نمیدونم چرا دارم !
          کس دیگه ای هم سرعت دانلودش پایین هست یا نه ؟ سرعتم به ۵kB هم نمیرسه!

من ۱۰ مگ ( در عمل به خاطر فاصله از مرکز ۶ مگ ) آسیاتک تو مشهد دارم سرعتم

سلام...دوست عزیز با یه ترفند میشه راحت این مشکل سرعت پایین دانلود رو در اپ استور ایتونز حل کرد(حالا مک رو نمیدونم این روش جواب میده یاخیر....!) شما هنگامی که میخواین یه برنامه از ایتونز دانلود کنید باید حتما از چیز پی ان استفاده کنید تا ارور نده منتها وقتی که دانلود شروع شد برید تو قسمت نوار ابزار دانلود و اون دانلود رو متوقف (Pause ) کنید ....حالا چیز پی ان رو خاموش کنید و دوباره رو دکمه رزومه کلیک کنید تا دانلود ادامه پیدا کنه ....میبینید که سرعت خیلی بالاتر میره ...!! بعد موقعی که داشت دانلود تموم میشد (مثلا 15 ثانیه مونده به اتمام دانلود فایل )دوباره دانلود رو Pause کنید و چیز پی ان رو روشن کنید و بعد دانلود رو کامل کنید...!! چون اپل یکبار هنگام شروع دانلود ای پی شما رو چک میکنه و یکبار هم هنگام پایان دانلود....مابین این دو زمان راحت میشه محدودیت سرعتی که بوسیله استفاده از چیزپی ان بوجود میاد میاد رو توسط حقه ذکر شده رفع کرد ..!! من خودم 2 ساله ازین روش استفاده میکنم و سرعت دانلودم اینجوری خیلی بالاتر میره..موفق باشید

ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 16-04-2014, 03:27 PM

نظر

صبر کنید ..
          X