اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 4 روز پیش این آگهی رو فرستاده )))))
    اون موقع که 4s نیومده بود !

نظر

• نوشته اصلی توسط darestani نمایش پست ها
      دوست عزیز قیمت تمام شدش تو کانادا 849 دلاره این شامل مالیاتش هم هست دیگه ده درصدی در کار نیست
      البته اگر کسی خارج از کشور بخره tax مربوطه در زمان خروج در فرودگاه قابل برگشت هست با مدارک tax refund یعنی اگر گوشی 4s با ظرفیت ۶۴ از فروشگاه اپل استور خارج کشور بخرید که آنلاک هست و قیمت آن ۸۴۹ یورو در اروپا هست موقع خروج ۱۲ درصد آن بشما برمیگردونند

نظر

• یعنی دیروز برادر من از اپل استور خریده با فاکتور بره فرودگاه پول مالیات را بهش برمیگردونن؟

نظر

• به نظر من همشون سره کاری من 2000000 خواستم گفت مزایدس همش سرکاری اگر راست بود 1 عکس میزاشتن

نظر

• نوشته اصلی توسط darestani نمایش پست ها
            یعنی دیروز برادر من از اپل استور خریده با فاکتور بره فرودگاه پول مالیات را بهش برمیگردونن؟
            بله ولی قبلش لازمه که مدرک tax refund به مهر و امضا فروشنده رسیده باشد منظورم این هست که غیر از فاکتور خرید می بایست فرم مربوط به تاکس را تحویل گرفته باشد ضمنا وظیفه فروشنده هست که برای افراد غیر مقیم، فرم مذکور را تکمیل و بهمراه فاکتور خرید ارایه نماید

نظر

• Tax واسه کشورهای اروپایی رو معمولا تو فرودگاه پس میدن...مال امریکا رو نمیتونین پس بگیرین فکر کنم بهش تو امریکا میگن vat اگه درست یادم مونده باشه

نظر

• این فروشگاهش بندرعباس هست
                من تماس گرفتم،گفت این قیمت مال 16gig هست

نظر

• دوستان من می خوام پول بدم کسی از استرالیا برام 4s بفرسته.
                  آیا میشه پول رو براش فرستاد تا خودش اونجا به دلار تبدیل کنه ؟ یا اینکه از اینجا باید براش دلار بفرستم ؟
                  چطوری می تونم پول به دستش برسونم ؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
                    دوستان من می خوام پول بدم کسی از استرالیا برام 4s بفرسته.
                    آیا میشه پول رو براش فرستاد تا خودش اونجا به دلار تبدیل کنه ؟ یا اینکه از اینجا باید براش دلار بفرستم ؟
                    ممنون
                    تا جایی که من بدونم یک بخشی تو بعضی از بانکا واسه انتقال به حساب خارجی هست چون من قبلا یکی از دوستام زیاد از این کارا می کرد ولی دقیق اطلاع ندارم فقط می دونم که میشه.

نظر

ممنون
                      سلام.شما برد به بانکی که ازش حساب دارید.

اونجا راهنماییتون میکنن و چند تا فرم بهتون میدن تا پر کنید.

بعد هم که پول و فرستادید و گوشی رو گرفتید ......مبارکه:d

نظر

• دبي ٤اس ٣٢ گيگ ١٤٥٠ تومن
                        هركي آدرس خواست پ م بده

نظر

ممنون
                          صرافى اين كار رو ميكنه...

نظر

• دوستان منم يه اشناي تو كانادا دارم يعني ميتونم از طريق سرافي پول بفرستم برام پست كنه؟ ممنون ميشم يكي كمكم كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
                              دوستان منم يه اشناي تو كانادا دارم يعني ميتونم از طريق سرافي پول بفرستم برام پست كنه؟ ممنون ميشم يكي كمكم كنه؟
                              شما از طریق صرافی میتونید در عرض 3 تا 5 روز کاری هر مقدار مبلغ را به حسابی در کانادا ( یا هر جای دیگه ) واریز بکنید
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• از دوستان كسى هست كه با پست، از خارج كشور، مثلا همون استراليا، براش گوشى فرستاده باشن؟ گمرك مشكلى ايجاد نكرده؟ گوشى صحيح و سالم به دستتون رسيده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X