اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما قیمت iPhone 5 بالا میره یا رو به پایین حرکت میکنه؟
    به نظر من احتمال این که قیمت این مدل ایفون پایین بیاد بسیار بالاست!
    دوست خوبم هنوز قیمت ایفون به تعادل نرسیده و هنوز حباب براش وجود داره! حساب کردنش هم کار سختی نیست، قیمت ایفون ۵ ۱۶ گیگ ۶۵۰ دلار در اپل استور هستش که برای خرید کننده های عمده خیلی از این قیمت پایینتر هستش. حالا ما فرض را همون ۶۵۰ دلار میگیریم که اگر قیمت دلار را هم دست بالا یعنی ۳۰۰۰ تومن حساب کنیم نتیجه ضرب ۶۵۰*۳۰۰۰ میشه ۱۹۵۰۰۰۰، اگر سود فروشنده را هم ۱۵۰۰۰۰ تومن حساب کنیم جمعش میشه ۲۱۰۰۰۰۰ برای مدل ۱۶ گیگ!!!
    پس هنوز هم قیمتی که دارند در بازار امروز میفروشند که حدود ۲۵۰۰۰۰۰ هستش حاشیه سود بالایی برای تاجر و فروشنده به همراه داره که برای هر گوشی بیش از ۵۵۰۰۰۰ تومن هست.
    من که پیشنهاد میدم اگر امکانش را دارین از ایران نخرید اگر هم امکانش را ندارید یک کم صبر کنید تا قیمت متعادل بشه
    موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
      دوست خوبم هنوز قیمت ایفون به تعادل نرسیده و هنوز حباب براش وجود داره! حساب کردنش هم کار سختی نیست، قیمت ایفون ۵ ۱۶ گیگ ۶۵۰ دلار در اپل استور هستش که برای خرید کننده های عمده خیلی از این قیمت پایینتر هستش. حالا ما فرض را همون ۶۵۰ دلار میگیریم که اگر قیمت دلار را هم دست بالا یعنی ۳۰۰۰ تومن حساب کنیم نتیجه ضرب ۶۵۰*۳۰۰۰ میشه ۱۹۵۰۰۰۰، اگر سود فروشنده را هم ۱۵۰۰۰۰ تومن حساب کنیم جمعش میشه ۲۱۰۰۰۰۰ برای مدل ۱۶ گیگ!!!
      پس هنوز هم قیمتی که دارند در بازار امروز میفروشند که حدود ۲۵۰۰۰۰۰ هستش حاشیه سود بالایی برای تاجر و فروشنده به همراه داره که برای هر گوشی بیش از ۵۵۰۰۰۰ تومن هست.
      من که پیشنهاد میدم اگر امکانش را دارین از ایران نخرید اگر هم امکانش را ندارید یک کم صبر کنید تا قیمت متعادل بشه
      موفق باشید.
      سلام دوست من : اولا اون زمانیکه قیمتها متعادل میشدن نرخ دلار اینهمه متغییر نبود و بازار تقریبا تو حالت تعادل قرار داشت و فروشنده ها بهونه ای برای بالا پایین کردن قیمتها نداشتن - دوما تا کی باید صبر کنیم با این رویه ای که اپل در پیش گرفته تا قیمتها تو ایران متعادل بشه آیفون بعدی معرفی شده !!!! (این فقط نظر منه و ممکنه درست نباشه )

نظر

نوشته اصلی توسط rezaya نمایش پست ها
        سلام دوست من : اولا اون زمانیکه قیمتها متعادل میشدن نرخ دلار اینهمه متغییر نبود و بازار تقریبا تو حالت تعادل قرار داشت و فروشنده ها بهونه ای برای بالا پایین کردن قیمتها نداشتن - دوما تا کی باید صبر کنیم با این رویه ای که اپل در پیش گرفته تا قیمتها تو ایران متعادل بشه آیفون بعدی معرفی شده !!!! (این فقط نظر منه و ممکنه درست نباشه )
        به نظر من که تا حداکثر ۱ ماه دیگه قیمتها متعادل میشه

نظر

• قیمت آیفون ۴ دارید؟

نظر

• سلام
            من يك سوال دارم از دوستاني كه در امريكا دسترسي به اپل استور دارند . 2 تا ار دوستان من يك در دالاس آيفون 32 مشكي رو قيمت كرده 750 دلار بعلاوه 70 دلار جمعا 820 دلار و يكي ديگه در لس انجلس قيمت كرده 880 دلار . كسي از شما دوستان ميدونه
            به چه دليل قيمتها با سايت خود اپل متفاوت هست ؟
            با تشكر

نظر

• علتش اینه که درایالتهای مختلف مالیاتها یا همون tax فرق میکنه وکم وزیاد داره

نظر

• نوشته اصلی توسط LastOutcast نمایش پست ها
                سلام
                من يك سوال دارم از دوستاني كه در امريكا دسترسي به اپل استور دارند . 2 تا ار دوستان من يك در دالاس آيفون 32 مشكي رو قيمت كرده 750 دلار بعلاوه 70 دلار جمعا 820 دلار و يكي ديگه در لس انجلس قيمت كرده 880 دلار . كسي از شما دوستان ميدونه
                به چه دليل قيمتها با سايت خود اپل متفاوت هست ؟
                با تشكر
                لس آنجلس مالیات نداره رو ایفن من پسر داییم گرفت ۷۵۰$ ۳۲ گیگ رو
                فقط چند تا ایالت هست که مالیات داره اکثرا ندارن
                خودت میتونی چک کنی برو سایت اپل انتخاب کن تا مرحله خرید برو بعد ایالت رو هر چی انتخاب کنی قیمت اپدیت میشه!

نظر

• قیمت در پاساژ علاالدین طبقه 5

مشکی 16 گیگ

انلاک فکتوری

2.410.000

طبقه 2
                  2.310.000

نظر

ببخشيد من اين جا پست ميذارم
                    سوالم درباره ايپد ميني هست
                    به نظرتون با زياد شدن مدل سلولار در بازار قيمت ها مياد پايين ؟
                    تا چه حد ؟
                    راستي من هم ايپد و هم ايفون ٤
                    ميخوامايفونو بفروشم ايپد ميني بخرم
                    كار درستي هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط H@/\/\ED نمایش پست ها
                      ببخشيد من اين جا پست ميذارم
                      سوالم درباره ايپد ميني هست
                      به نظرتون با زياد شدن مدل سلولار در بازار قيمت ها مياد پايين ؟
                      تا چه حد ؟
                      راستي من هم ايپد و هم ايفون ٤
                      ميخوامايفونو بفروشم ايپد ميني بخرم
                      كار درستي هست؟
                      ١٠٠٪ مياد پايين حدود ٣٠٠ تومن بايد بالاتر از مدل معموليش باشه كه به اون قبمت ميرسه
                      نه كار درستي نيست

نظر

• من میخام 4s بگیرم پارت نامبر کجا از همه بهتره؟؟؟/چرا5 انقدر ارزان شده ایا مشکلی داره؟؟5 بهتره یا4اس؟؟؟؟؟

نظر

• دوستان کسی می دونه کی ایفون تو امارات میاد؟
                          قیمتش چه جوریه؟
                          تاثیری رو قیمت در ایران داره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                            دوستان کسی می دونه کی ایفون تو امارات میاد؟
                            قیمتش چه جوریه؟
                            تاثیری رو قیمت در ایران داره؟؟؟
                            کسی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟

نظر

• 5 از همه لحاظ بهتره..شما دو هفته با 4 اس کار کن...بدش 5 دستت بگیر..حالت از 4اس بهم میخوره...قیمتاشم الان اونقدی فرق نداره 4اس هم رسیده ب 2 تومن.

اگه اهل بازی و برنامه هستی 32 گیگ بگبر

نظر

• دوستان من ی سوال داشتم ، ب نظرتون با اومد ایفون جدید قیمت 5s ب زیر 2ت میرسه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X