اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

عرضه رسمي بشه فكر كنم از 2200 aed شروع بشه درسته؟

نظر

• قیمت امروز ایفون 5...16 گیگ..در پاساژ علا الدین..موبایل فراتل

مشکی 2.690.000

سفید2.680.000

نظر

• یه سوال در مورد قیمت آیفون 5 دارم
        مگه آیفون های مشکی بیشتر مشکل رنگ پریدگی ندارند پس چرا گرون تر هستند؟هر چند ناچیز
        همیشه اینجا سفید گرون تر از سایه بود حالا برعکس شده

نظر

اخه مگه دلار ٢٧٠٠ نيست؟مگه اينا عمده نميخرن پس چرا اخه قيمتا اينتورن؟
          اه

Sent from my iphone

نظر

نوشته اصلی توسط Apple apple نمایش پست ها
            اخه مگه دلار ٢٧٠٠ نيست؟مگه اينا عمده نميخرن پس چرا اخه قيمتا اينتورن؟
            اه

Sent from my iphone
            عمده ؟!! اپل به کی عمده میفروشه؟!!
            اینا همه مسافری میاد من خودم چند بار آوردم تا دو سه تا هرنفر آکبند باشه کاری ندارن اما بیشتر باید بازش کنی و جعبه رو از دستگاه جدا بذاری یعنی دو نفر برن هفت هشت دستگاه میتونن بیارن من و برادرم در یه مورد ۶ دستگاه آیپد آکبند از مالزی آوردیم.اینها از من و شما که میاریم میخرن در نتیجه خیلی هم تعیین قیمت دست اینها نیست به عنوان مثال من هردستگاه آیپد جدید ۶۴ رو بادلار ۱۶۳۵ تومن یعنی رینگت ۵۲۶ تومان خریدم درومد ۱۳۱۱۰۰۰ تومان و فروختم ۱۵۴۰۰۰۰ و یکی از دوستان رو به همون مغازه فرستادم که بپرسه چند گفته بود ۱۶۵۰۰۰۰ تومان لذا سود فروشنده به مغازه و سود مغازه دار رو حساب باید کنی حالا اگه دلار بیاد پائین و کشورهایی که رفت و آمد به اونها زیاده و اپل استور هم دارن مثل امارات و مالزی بیارن قیمت میاد پائین البته میومد پائین اما با توجه به افزایش بهای بلیت و هزینه اقامت و کاهش سفر قیمتها کمتر پائین میاد. اونهایی هم که قاچاق میاد داستان خودش رو داره

Boycott Google

نظر

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
              اینا همه مسافری میاد من خودم چند بار آوردم تا دو سه تا هرنفر آکبند باشه کاری ندارن اما بیشتر باید بازش کنی و جعبه رو از دستگاه جدا بذاری یعنی دو نفر برن هفت هشت دستگاه میتونن بیارن من و برادرم در یه مورد ۶ دستگاه آیپد آکبند از مالزی آوردیم.اینها از من و شما که میاریم میخرن در نتیجه خیلی هم تعیین قیمت دست اینها نیست به عنوان مثال من هردستگاه آیپد جدید ۶۴ رو بادلار ۱۶۳۵ تومن یعنی رینگت ۵۲۶ تومان خریدم درومد ۱۳۱۱۰۰۰ تومان و فروختم ۱۵۴۰۰۰۰ و یکی از دوستان رو به همون مغازه فرستادم که بپرسه چند گفته بود ۱۶۵۰۰۰۰ تومان لذا سود فروشنده به مغازه و سود مغازه دار رو حساب باید کنی حالا اگه دلار بیاد پائین و کشورهایی که رفت و آمد به اونها زیاده و اپل استور هم دارن مثل امارات و مالزی بیارن قیمت میاد پائین البته میومد پائین اما با توجه به افزایش بهای بلیت و هزینه اقامت و کاهش سفر قیمتها کمتر پائین میاد. اونهایی هم که قاچاق میاد داستان خودش رو داره

Boycott Google
              اخه تو يه تاپيك گفته شده كه عمده هم فروخته ميشه و از اپل استور ها تكي خريد نميشه

Sent from my iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها

Boycott Google
                این قضیه مسافری با عمده فرق داره!
                الان من کسی رو میشناسم که مقلا پارت ۱۰۰ تایی میخره به نظرت این ۱۰۰ تارو مسافر آورده؟!
                مه اینارو عمده قاچاق میارن
                یه مقدار قیمتش هم پول قاچاق بارش میشه چون برسه دستش جنس

نظر

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                  این قضیه مسافری با عمده فرق داره!
                  الان من کسی رو میشناسم که مقلا پارت ۱۰۰ تایی میخره به نظرت این ۱۰۰ تارو مسافر آورده؟!
                  مه اینارو عمده قاچاق میارن
                  یه مقدار قیمتش هم پول قاچاق بارش میشه چون برسه دستش جنس
                  کاملا درسته

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple apple نمایش پست ها
                    كسي ميدونه ايرپاد ها چطور فيك بودنشونو تشخيص بديم يا عكسي از فيك ها دارين؟

Sent from my iphone
                    کلا راه تشخیص هدفون های اصلی از تقلبی اپل اینه که دستتون رو روی سیمش بکشید، اگر یکم حالت چسبندگی و کشی بودن داشت، اصله !

قلابی هاش سیم های معمولی دارند و هم کشی نیستند و هم چسبندگی ندارند....

نظر

يني اصل ها يه جورايي نرمن؟

Sent from my iphone

نظر

نرم كه چه عرض كنم... مثل لاستيك ميمونن...

كش ماست ديدي چه جنسي داره؟ دستت رو روش بكشي گير ميكنه به پوست... اصلي هاش همين حس رو بهت ميده...

بين اصل و قلابيش تفاوت كاملا محسوسه !!!!!!

به راحتي با لمس كردنشون ميشه فهميد.
                        ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 20-11-2012, 07:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                          نرم كه چه عرض كنم... مثل لاستيك ميمونن...

كش ماست ديدي چه جنسي داره؟ دستت رو روش بكشي گير ميكنه به پوست... اصلي هاش همين حس رو بهت ميده...

بين اصل و قلابيش تفاوت كاملا محسوسه !!!!!!

به راحتي با لمس كردنشون ميشه فهميد.
                          هدفوناي ايفون ٤ خودم اصلا جنسشو با اونا مقايسه كنم ميشه نه؟
                          اه اخه هدفون تو جعبه رو عوض ميكنن عجب زمونه اي ،:-(

Sent from my iphone

نظر

• دوستان به نظر شما قیمت iPhone 5 بالا میره یا رو به پایین حرکت میکنه؟
                            به نظر من احتمال این که قیمت این مدل ایفون پایین بیاد بسیار بالاست!

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                              دوستان به نظر شما قیمت iPhone 5 بالا میره یا رو به پایین حرکت میکنه؟

اصلا قابل پیشبینی نیست البته اگه وضع دلار رو بخواین حساب کنید ولی به هر حال هرچی از تاریخ ورود گوشی جدید بگذره خوب قیمت نزول میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                                دوستان به نظر شما قیمت iPhone 5 بالا میره یا رو به پایین حرکت میکنه؟
                                امشب یه کوچولو بالا رفته بود والا همه گیج شدیم!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X