اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون ۴ ۳۲ گیگ فروشگاه آلدیجیتال کرمان ۱۱۰۰

نظر

• ایفون 4s کرمانشاه ارگ ۳۲ گیگ ۱.۲۹۰
      ۱۶ گیگ ۱.۱۷۰
      ۶۴ گیگ ۱.۴۵۰

نظر

• بچه ها کسی قیمت آیفون 4 16گیگ لاک رو نداره تو تهران؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
          ایفون 4s کرمانشاه ارگ ۳۲ گیگ ۱.۲۹۰
          ۱۶ گیگ ۱.۱۷۰
          ۶۴ گیگ ۱.۴۵۰
          آقا ایت قیمتها فکرکنم مال قدیمه ها.
          الان هم موجود دارن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• علت اصلي بالا اومدن قيمتهاى ايفون هم دلار است وهم كلاهبردارى يه شخص به نام كيان مهر فكر كنم كه مبلغ ٨٠٠ مليارد تومان از بازار موبايل رو كلاهبردارى كرد

اينو ديروز وقتي رفتم ايفون خريدم شنيدم

نظر

• یکی از دلایل گران شدن آیفون و بقیه محصولات اپل بالا رفتن دلار است
              شما قیمت دلاری آیفون ضربدر قیمت دلار در ایران کنید + 100 هزار تومان سود فاصله اپل استور تا تهران کنید
              بعد ببینید چقدر می شود؟

من الان از این روش برای یکی از مک بوک پروها این کار کردم دیدم
              قیمتی که الان پایتخت در بیشترین حالت می دهد از قیمتی که من محاسبه کرده بودم کمتر است

حالا شاید بپرسید اون 100 هزار تومان چیه؟ خوب اون پول در اصل سودی است
              که شخصی و اشخاصی که از اپل استور خرید می کند تا به کف تهران برسانند روش می کشند

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                یکی از دلایل گران شدن آیفون و بقیه محصولات اپل بالا رفتن دلار است
                شما قیمت دلاری آیفون ضربدر قیمت دلار در ایران کنید + 100 هزار تومان سود فاصله اپل استور تا تهران کنید
                بعد ببینید چقدر می شود؟

قیمتی که الان پایتخت در بیشترین حالت می دهد از قیمتی که من محاسبه کرده بودم کمتر است

کلاً این همه محصول داره اپل، ولی وقتی دلار بالا پایین می ره فقط قیمت آیفون و مک بوک پرو عوض می شه، بقیه در حد 50 تومن هم تغییر نمی کنن! این هم از عجایب بازار ایرانه!

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                  یکی از دلایل گران شدن آیفون و بقیه محصولات اپل بالا رفتن دلار است
                  بعد ببینید چقدر می شود؟

باهاتون مخالفم

شما دقت كنيد كه دقيقا دلار ١٨٠٠ شد بعد ١٦٠٠ شد همان روز همه قيمتها اومده بالا

در حالي كه جنسى كه خريداره شده به قيمت دلار قبلى است , يارو صاحب مغازه كه نيومده دقيقا همون روز با همون قيمت دلار جنس خريده كه يهوىى اومده بالا

كساىى كه در بازار هستن شرافتمندانه اين هست كه جنس جديد كه بخرن با قيمت دلار يكسان باشه بعد به بازار بدن
                  منظور بايد يه هفته مثلا تا اينكه جنس جديد بياد اون موقعه قيمتا بياد بالا

البته ميدونم غير منطقي هست ولي سود واقعي بايد همين باشه

كه بعيد ميدونم ١٠٠ هزار تومان فقط سوده !!

نظر

• اقا قیمت ها خیلی بد شده ؟
                    کسی اطلاع و یا پیشبینی خاصی درباره پایین آمدن قیمت نداره ؟
                    کی این قیمت ها پایین میاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
                      اقا قیمت ها خیلی بد شده ؟
                      کسی اطلاع و یا پیشبینی خاصی درباره پایین آمدن قیمت نداره ؟
                      کی این قیمت ها پایین میاد ؟
                      این سیاست بازاره همیشه وقتی یه جنس جدید میاد تو بازار (iphone 4s ) جنسای قدیمی (iphone 4 ) رو به بازار کمتر تزریق میکنن که بخاطر کمیاب بودن بتوانن جنس قدیمیتر را که بعنوان پایه محسوب میشود را به قیمتی بالاتر و با سود ناعادلانه بفروشند در نتیجه اجناسی مثل ایفون ۴ اس را به قیمتی بالاتر از جنس پایه یعنی ایفون ۴ به ملت قالب کنن،و بعد از مدتی دوباره قیمت ها میشکنه و اجناس قدیمی در بازار زیاد تر میشه!
                      دقیقاً مثل زمانی که ایفون ۴ اومد و همین روال که گفتم بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط motorola_g10 نمایش پست ها
                        باهاتون مخالفم
                        در حالي كه جنسى كه خريداره شده به قيمت دلار قبلى است , يارو صاحب مغازه كه نيومده دقيقا همون روز با همون قيمت دلار جنس خريده كه يهوىى اومده بالا

كساىى كه در بازار هستن شرافتمندانه اين هست كه جنس جديد كه بخرن با قيمت دلار يكسان باشه بعد به بازار بدن
                        منظور بايد يه هفته مثلا تا اينكه جنس جديد بياد اون موقعه قيمتا بياد بالا

البته ميدونم غير منطقي هست ولي سود واقعي بايد همين باشه

كه بعيد ميدونم ١٠٠ هزار تومان فقط سوده !!
                        منم با شما مخالفم
                        چطور تا دلار میره بالا به ثانیه نمیرسه همه قیمتا میره بالا
                        اما دلار پایین میاد انگار نه انگار!!

نظر

• نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
                          منم با شما مخالفم
                          چطور تا دلار میره بالا به ثانیه نمیرسه همه قیمتا میره بالا
                          اما دلار پایین میاد انگار نه انگار!!
                          کاملا موافقم

نظر

• نوشته اصلی توسط f_khashayar نمایش پست ها
                            کاملا موافقم
                            آخه عزیزام من دلار پایین نیومده شما باید دقت کنید که دلار توی بازار الان حدود 1850 داره خرید و فروش میشه و دلار بانک الان 1226 تومنه اما اون دلار 1226 تومن رو به کسی میدن که ثبت سفارش کنه ...
                            همه محصولات اپل به صورت قاچاق وارد میشن و دلار 1226 تومنی بهشون تعلق نمیگیره
                            اگر اپل به صورت قانونی وارد بشه (که اونم به دلیل دردسر هاش و مبلغ بالای گمرک و عوارض صرف نمیکنه ) حق با شماست
                            اما دلار باز هم توی بازار گرون و گرون تر میشه به دلیل اینکه کشور ما دیگه بعد از این تحریم ها ورودی دلار نداره ....
                            یکم واقع بین باشید از شمایی که با محصولات اپل سروکار دارید یکم بعیده نتونید تحلیل به این سادگی رو انجام تدید ...

نظر

• دوستان عزیز الان دلار تو بازار فرعی 1750 تومان هست در صورتیکه قیمت گوشی را دارن با دلار 2200 تومان حساب میکنن و این بی انصافیه محضه دوما هیچ گوشی فروشی با دلار 2200 خرید انجام نداده که داره هر قیمتی دوست داره به مصرف کننده بیچاره میفروشه تو دو هفته ای که دلار داشت ثانیه ای گرون میشد هیچ تاجری هیچ جنسی وارد نکرد همه جنسای خرید قدیمو نگه داشتن تا با نهایت نرخ روز دلار محاسبه کنن و بفروشن

نظر

• برای خرید سعی کنید خوب بگردید
                                چون می شود فروشگاهی را پیدا کرد که قیمتش با دلار 1700 تومان باشد نه 2200 تومان
                                برای خرید عجله نکنید و با آرامش کامل باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X