اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به دوستان
    آیفون 4 و 4s - سفید رنگ و 32 قیمت چنده؟
    من تو شهرستان( گرگان) هستم. مکان معتبری تو تهران هست که بیام از اونجا بخرم؟
    اینجا قیمتا اینه: 4= 1150000 و 4s = 1500000
    زیاده نه؟
    ممنون می شم سرع جواب بدید چون می خوام سفارش بدم.
    ویرایش توسط m_pokoora : https://i-phone.ir/forums/member/79889-m_pokoora در ساعت 27-11-2011, 01:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
      سلام به دوستان
      آیفون 4 و 4s - سفید رنگ و 32 قیمت چنده؟
      من تو شهرستان( گرگان) هستم. مکان معتبری تو تهران هست که بیام از اونجا بخرم؟
      اینجا قیمتا اینه: 4= 1150000 و 4s = 1500000
      زیاده نه؟
      ممنون می شم سرع جواب بدید چون می خوام سفارش بدم.
      آیفون 4 آنلاک

8 گیگ 820
      16 گیگ 950
      32 گیگ 1050

آیفون 4 اس

16گیگ آنلاک 1250
      32گیگ آنلاک: 1350
      64گیگ آنلاک: 1450

در تهران جاهای زیادی هست که می توانید خرید کنید
      پایتخت، فروشگاه های الماس، راپل، کریستال و...

علاالدین هم خیلی زیاد هستند ولی من به شما پیشنهاد می کنم
      اگر خواستید از علاالدین بخرید فقط از دفینه طبقه ششم خرید کنید

بازارچه پرشین تولز هم هست که سفارش می دهید با بیانیه 20 هزار
      بعد از یک هفته تا ده روز بعد برایتان می آورند

فروش و واردات آیپد و آیفون و ...

حالا میل خودتان است از کجا خرید کنید

نظر

• دوستان این قیمت عجیبیکه 4 پیدا کرده،به نظر شما ارزش خرید داره؟
        من فکر میکنم بیشتر بخاطر جیلبریکش هست که قیمت انقدر داره میره بالا و کاهش قیمت 4اس هم بخاطر جیلبریک نشدنش هست!
        احتمالش هست با عرضه جیلبریک قیمت 4اس بره بالا و 4هم کاهش پیدا کنه؟
        بعبارتی کی بهتره 4اس بخریم؟
        مرسی

نظر

• یه سوال از دوستان عزیزی که از این قضیه اطلاعاتی دارن ؟ به نظرتون iphone4s lock دبی گیرم میاد؟ چند اگه باشه گیرم میاد . تو فکر اینم که یه 4s لاک بگیرم اگه حدود همون 299 دلار یا 350 دلار باشه !! تو سایت us الان 299 دلار iphone 4s با سیم کارت AT&T هست . این با سیم کارت لاک گرفتن شرایط خاصی می خواد گرفتنش ؟ چون اگه بتونم با اون قیمت بگیرم iphone 4s توی دبی بگیرم ... دیگه آیپادمو رد میکنم و تا وقتی این سیم کیتا بیاد همین جوری ازش استفاده میکنم . دارم میزم دبی مک بخرم بودجه دیگه ندارم 4s آنلاک هم بخرم . اینه که اگه بشه 4s لاک هم 299 دلار مثلا خرید حتما می خرم . اگه کسی جایی بلده یا میدونه هست با این قیمت و اصلا میشه گرفت راهنمایی کنه ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط neo00 نمایش پست ها
            یه سوال از دوستان عزیزی که از این قضیه اطلاعاتی دارن ؟ به نظرتون iphone4s lock دبی گیرم میاد؟ چند اگه باشه گیرم میاد . تو فکر اینم که یه 4s لاک بگیرم اگه حدود همون 299 دلار یا 350 دلار باشه !! تو سایت us الان 299 دلار iphone 4s با سیم کارت AT&T هست . این با سیم کارت لاک گرفتن شرایط خاصی می خواد گرفتنش ؟ چون اگه بتونم با اون قیمت بگیرم iphone 4s توی دبی بگیرم ... دیگه آیپادمو رد میکنم و تا وقتی این سیم کیتا بیاد همین جوری ازش استفاده میکنم . دارم میزم دبی مک بخرم بودجه دیگه ندارم 4s آنلاک هم بخرم . اینه که اگه بشه 4s لاک هم 299 دلار مثلا خرید حتما می خرم . اگه کسی جایی بلده یا میدونه هست با این قیمت و اصلا میشه گرفت راهنمایی کنه ممنون میشم.
            دوسته عزیز

گوشی لاک رو تا اونجایی که من میدونم باید از اپراتور بگیرید که دبی دو تا ا پراتور داره : دو و اتصالات . تا این لحظه هم هیچکدوم آیفون 4 اس نیاوردن
            ضمن اینکه هیچکدوم هم ایفون لاک ارایه نمیکنن.

iPhone

iPhone4 with data Plan in UAE | du

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
              دوسته عزیز

گوشی لاک رو تا اونجایی که من میدونم باید از اپراتور بگیرید که دبی دو تا ا پراتور داره : دو و اتصالات . تا این لحظه هم هیچکدوم آیفون 4 اس نیاوردن
              ضمن اینکه هیچکدوم هم ایفون لاک ارایه نمیکنن.

iPhone4 with data Plan in UAE | du
              تشکر دوست عزیز . ولی اگه فقط اپراتورها میدن چزا تو سایت اپل میشه با 299 دلار با هر 3 اپراتوری که معرفی کرده سفازش داد ؟ یعنی هیچ تاجری تو دبی نیست که آیفون 4 اس لاک وارد کنه اونجا . خیلی ها الان ترجیه میدن به جای داشتن یه آیپاد 4 یه آیفون 4 اس لاک داشته باشن . مثل من :دی . !!!!

نظر

• آیفون 4 اس لاک من اینجا ندیدم راستش همه دنباله انلاک و فیس تایمن !

Me like Tapatalk

نظر

• فیس تایم که اگه آیکنشم نباشه تو کانتکتت هست . حتی اگه پارت نامبر امارات باشه از طریق contact list میشه face time رو با لیستت داشته باشی حالا چه لاک چه آنلاک . خیلی ممنونم باز از جوای سزیع و موثرت.

نظر

• دوستان عزیز بحث این تاپیک رو منحرف نکن
                    دوست عزیزمون هم اکه میخواد راهنماییش کنن که گوشی بخره , این تاپیک جاش نیست
                    لطفا آخرین قیمت آیفون رو بگید
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط masuod2012 نمایش پست ها
                      دوستان عزیز بحث این تاپیک رو منحرف نکن
                      دوست عزیزمون هم اکه میخواد راهنماییش کنن که گوشی بخره , این تاپیک جاش نیست
                      لطفا آخرین قیمت آیفون رو بگید
                      ممنون
                      عزیز من اینجا تاپیک بحث در مورد آخرین قیمت هست منم دقیقا همین کارو کردم . بحث پیرامون قیمت . تاپیک آخرین قیمت یه تاپیک دیگس سزچ کنی میبینی . من بحث رو منحرف نکردم.

نظر

• دوستانی که تمایل دارن آیفون 4 اس بخرن

از امروز به صورت آنلاین میشه ازاپل آنلاین استور امارات هم خریداری کنن و هزینه حمل هم از آمریکا راایگان هست . البته به نرخ تسعیر درهم و دلار هم توجه داشته باشن.

Buy iPhone 4S direct from the official Apple Store - Apple Store (United Arab Emirates)

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                          دوستانی که تمایل دارن آیفون 4 اس بخرن

از امروز به صورت آنلاین میشه ازاپل آنلاین استور امارات هم خریداری کنن و هزینه حمل هم از آمریکا راایگان هست . البته به نرخ تسعیر درهم و دلار هم توجه داشته باشن.

buy iphone 4s direct from the official apple store - apple store (united arab emirates)
                          ايران راحت ميفرستن؟
                          قابل پيگيري هست؟
                          راجع به محصولات ديگه چطور؟ميصرفه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                            ايران راحت ميفرستن؟
                            قابل پيگيري هست؟
                            راجع به محصولات ديگه چطور؟ميصرفه؟
                            ایران که نه دوسته خوب

شما باید از آی آس پی امارات به اپل استور وصل شید اتوماتیک سوییچ میکنه روی اپل استور امارات. از اونجا با کارت اعتباری می خرید و باید آدرس پستی تون هم ماله امارات باشه.

حالا اگه کسی رو دارید امارات می تونه براتون بخره و بفرسته ایران .

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                              ایران که نه دوسته خوب

شما باید از آی آس پی امارات به اپل استور وصل شید اتوماتیک سوییچ میکنه روی اپل استور امارات. از اونجا با کارت اعتباری می خرید و باید آدرس پستی تون هم ماله امارات باشه.

حالا اگه کسی رو دارید امارات می تونه براتون بخره و بفرسته ایران .
                              ممنون
                              پس خودمون بريم بخريم راحت تره انگار

نظر

• ولی باید دو هفته باشید تا تحویل بگیرید

نظر

صبر کنید ..
                                X