اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با حلوا حلوا دخن شیرین نمیشه
    یه سر تو بازار بزنید
    و اینو هم بدونید سایت ها هیچ جنسی موجود ندارن پس از بازار تهیه میکنن
    در نتیجه قیمت بازار معتبره نه جند سایت الکی

نظر

• من داشتم با دوستم که نوکیا مرکزی تو علاالدین صحبت میکردم گفت میاد پایین تا موقعی که خریدش خوب بشه اونوقت قفل میکنه بعدش نم نم 10 10 تومان میره بالا

نظر

• فروشگاه پانیذ طبقه همکف علاالدین

کسی* میتونه بره قیمت ۴س رو بپرسه

مثل اینکه ۳۲ گیگ رو ۱۳۸۰ میده

نظر

• نوشته اصلی توسط avands نمایش پست ها
          فروشگاه پانیذ طبقه همکف علاالدین

کسی* میتونه بره قیمت ۴س رو بپرسه

مثل اینکه ۳۲ گیگ رو ۱۳۸۰ میده
          آره انگاری یکی از دوستان میگفت پائینتر هم میاد فقط کمی صبر باید کرد خودمم منتظرم یه 64gig بگیرم!

نظر

• !!!!!!!!!!!!!

ارزون ترین جا اس 16 چنده الان؟؟؟

نظر

• حدود 1220000

نظر

• بر اساس اینکه قبلن اپل آیفون 3 جی اس فقط مشکی تولید کرده بود
                فکر می کردم آیفون 4 هشت گیگ هم فقط مشکی تولید می شود
                که یاد یکی از عکس های شب معرفی آیفون 4 اس افتادم که در
                آن اپل نشان داده بود آیفون 4 هشت گیگ سفید هم دارد
                قیمت آنلاکش کسی دارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                  بر اساس اینکه قبلن اپل آیفون 3 جی اس فقط مشکی تولید کرده بود
                  فکر می کردم آیفون 4 هشت گیگ هم فقط مشکی تولید می شود
                  که یاد یکی از عکس های شب معرفی آیفون 4 اس افتادم که در
                  آن اپل نشان داده بود آیفون 4 هشت گیگ سفید هم دارد
                  قیمت آنلاکش کسی دارد؟
                  با احتساب مالیات حدود ۶۰۰ دلار. اما ۸ گیگ واقعا کمه. مگر اینکه اصلا موزیک و فیلم نداشته باشی.

نظر

• کسی قیمت 4اس تو کیش رو داره؟

نظر

• اون طور که من شنیدم جمعه آیفون 4s توی هنگ کنک عرضه می*شه. قیمت*هاش هم واقعا پایین هست. به پول ما قیمت ۱۶ حدود ۸۰۰ هزار تومان در میاد که فکر کنم تا برسه اینجا همون قیمت آیفون ۴ نسخه ۱۶ کنونی بشه. با توجه به رابطه تجاری بسیار زیاد هنگ کنک و کشورهای خاورمیانه قیمت*ها همین هفته بعد افت شدیدی می*کنه. (البته اگه تا هفته آینده برسه به بازار ) عاقلانه*ترین کار به نظر من دو هفته صبر هست. عرضه امارات این گوشی هم ۳ هفته دیگه است.

نظر

• دیروز به یکی از کابران همین انجمن در پایتخت گفتم همه فکر می کنند محصول اپل با پارت نابمر هنگ کنگ به این دلیل که قیمتش پایین تر است
                        پس ارزشش هم کمتر است، این دید اشتباه است، هنگ کنگ در میان تمامی 12 اپل استور رسمی جهان از بقیه ارزان تر محصولات اپل
                        ارائه می کند پس کسانی هم که از آنجا خرید می کنند هم ارزان تر از پارت نامبرهای دیگر اجناس را می فروشند. آیفونی که پارت نامبر هنگ گنک دارد فقط به دلیل ارزان تر خریده شدن ارزان تر فروخته می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                          دیروز به یکی از کابران همین انجمن در پایتخت گفتم همه فکر می کنند محصول اپل با پارت نابمر هنگ کنگ به این دلیل که قیمتش پایین تر است
                          پس ارزشش هم کمتر است، این دید اشتباه است، هنگ کنگ در میان تمامی 12 اپل استور رسمی جهان از بقیه ارزان تر محصولات اپل
                          ارائه می کند پس کسانی هم که از آنجا خرید می کنند هم ارزان تر از پارت نامبرهای دیگر اجناس را می فروشند. آیفونی که پارت نامبر هنگ گنک دارد فقط به دلیل ارزان تر خریده شدن ارزان تر فروخته می شود.
                          آیا این موضوع در ایران به وضوح دیده میشه؟
                          آخه من دیدم قیمت های آیفون با پارت نامبر هنگ کنگ فرقی نداره در ایران

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
                            آیا این موضوع در ایران به وضوح دیده میشه؟
                            آخه من دیدم قیمت های آیفون با پارت نامبر هنگ کنگ فرقی نداره در ایران
                            درسته تو ایران قیمت آیفون 4 اس یا 4 های هنگ کنگ و سایر جاها به غیر از امارات یکیه ولی حداقل قیمت آیفون در بازار رو کاهش میده، هنگ کنگ یکی از جاهایست که وارد کننده ها خیلی از جنساشون رو از اونجا راحت میارن تو بازار ایران و میفروشند.

دیگه وقتی تو هنگ کنگ هم ارائه بشه، مغازه دار پایتخت 16 گیگ 4 اس رو نمیده 1200 یا بیشتر! قیمتهاشونو میارن پایین.
                            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 11-11-2011, 08:14 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• فروش نسخه Unlock شده iPhone 4S آغاز شد قیمت 649 تا 849 دلار

iPhone 4S
                              اپل نسخه Unlock شده iPhone 4S را برای افرادی که دوست ندارند از سرویس دهنده های مخابراتی
                              طرف قرارداد اپل استفاده کنند عرضه کرد. فروش iPhone 4S از طریق فروشگاه آنلاین اپل آغاز شده است
                              اما قیمت آن نسبت به تلفن های هم رده خود بالاتر است. نسخه های مختلف iPhone 4S آنلاک از 649 تا 849 دلار قیمت گذاری شده اند.

نسخه Unlock شده iPhone 4S برای علاقمندانی که قصد استفاده از این گوشی را در ایران دارند نیز مناسب است.
                              در ادامه قیمت نسخه های مختلف iPhone 4S را مشاهده خواهید کرد:
                              • iPhone 4S 16GB قیمت 649 دلار
                              • iPhone 4S 32GB قیمت 749 دلار
                              • iPhone 4S 64GB قیمت 849 دلار

نسخه آنلاک شده iPhone 4S سیم کارت microSIM می خورد و به این ترتیب از تمام
                              سرویس دهنده های مخابراتی GSM از جمله سرویس دهنده های مخابراتی ایران پشتیبانی می کند.

نظر

• با توجه به قیمتهای 4 و 4S بهتره الآن با این وضعیت 4S خرید!
                                نسبت به اینکه 4S دوهسته ای هستش و حتماً iOSهای بعدی احتیاج به پردازنده های دو هسته ای خواهند داشت.

- عوامل اصلی بالا رفتن قیمت 4 به دیگه تولید نشدن و بالا رفتن قیمت دلار ربط داره.

نظر

صبر کنید ..
                                X