اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hemodd نمایش پست ها
    از دوستان كسى هست كه با پست، از خارج كشور، مثلا همون استراليا، براش گوشى فرستاده باشن؟ گمرك مشكلى ايجاد نكرده؟ گوشى صحيح و سالم به دستتون رسيده؟
    اگر توسط دی اچ ال ارسال شود شک نداشته باشید که سالم به دستتان خواهد رسید

نظر

• نوشته اصلی توسط ahkh2020
      كسي ميدونه iphone 4s آنلاكش كي مياد تو مالزي ؟؟
      كسي جواب نميده !!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahkh2020 نمایش پست ها

كسي جواب نميده !!؟
        باید تا انتهای سال جاری میلادی صبر کنید

نظر

• با عرض پوزش گمرك واسه وارد شدنش أذيت نميكنه؟ يعني من بگم بفرسته؟ميترسم تو گمرك بمونه پولم هيچ شه!!!! راستي واسه خريد ٤اس ٣٢ چيز بايد بفرستم؟

نظر

• بابا اینقدر خودتون رو اذیت نکنین، آخرش هم براتون گرون تر می افته همینجا الان 16 رو میدن 1600

نظر

• چه کاریه الان فقط پول اضافه میدی توی جیب افراد سودجو

نظر

• در مورد گمرک شنیدم هر جنسی وارد ایران بشه اول برادرای محترم گمرک بازش میکنن .گوشی رو هم قاعدتا باز میکنن و 4 درصد تعرفه اش رو باید بدید تا گوشی رو تحویلتون بدن.
                فقط نامه و پاکت رو باز نمیکنن

نظر

• من به شخصه هر 1 ماه یه بار در رفت و آمد مالزی هستم هر دفعه بالای 30 میلیون کالای آی تی اعم از گوشی لبتاب و غیره میارم توی هر جمدون یه قلم از هر کالا یه دونه میزارم هیچ وقت تا الان مشکلی نداشتم زیاد گمرک رو بزرگ نکنید بغیر از یه دستگاه xray چیزه دیگه ای ندارن

نظر

• نوشته اصلی توسط ahkh2020 نمایش پست ها

كسي جواب نميده !!؟
                    نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                    باید تا انتهای سال جاری میلادی صبر کنید

منبع اين خبرتون كجاس ؟ من هيچ سايت معتبري نديدم تاريخ مالزي بده

نظر

• آیفون 4 هشت گیگ کی عرضه می شود؟

منبع اين خبرتون كجاس ؟ من هيچ سايت معتبري نديدم تاريخ مالزي بده
                      خوب وقتی شرکت اپل رسمن اعلام کرده که تا پایان سال جاری میلادی آیفون 4 اس در
                      هفتاد کشور جهان عرضه می شود نشان می دهد در مالزی هم کی وارد می شود
                      ویرایش توسط tehraner : https://i-phone.ir/forums/member/15674-tehraner در ساعت 20-10-2011, 12:14 PM

نظر

• دوستان یکی از آشناهام می خواد از استرالیا برام 4s پست کنه. آیا پست گوشی به کشوره دیگه هم شامل پس گرفتن tax میشه یا نه ؟

نظر

• دوستان فکر میکنید قیمت آیفون جدید ظرف یک ماه آینده چقدر افت کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                            من به شخصه هر 1 ماه یه بار در رفت و آمد مالزی هستم هر دفعه بالای 30 میلیون کالای آی تی اعم از گوشی لبتاب و غیره میارم توی هر جمدون یه قلم از هر کالا یه دونه میزارم هیچ وقت تا الان مشکلی نداشتم زیاد گمرک رو بزرگ نکنید بغیر از یه دستگاه xray چیزه دیگه ای ندارن
                            منم ماهی یک بار میرم و میام
                            همین که دوستمون گفته گمرک فقط یک دستگاه X-ray داره به چمدان هم گیر نمیده مگر چیزی بزرگ با کارتون خودش باشه و تو چمدان جا نشه (دو تا رله زیمنس می اوردم جعبه شون رو دید گیر داد )
                            یعنی کلا به وسایل گنده گیر میدن همین

نظر

• سلام من قراره با dhl یه 4s از المان برام بفرستن.بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
                              چند روزه میرسه دستم؟
                              گمرکی میاد روش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamzad00 نمایش پست ها
                                سلام من قراره با dhl یه 4s از المان برام بفرستن.بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
                                چند روزه میرسه دستم؟
                                گمرکی میاد روش؟
                                آره شنیدم میشه ولی بیمه کن حتما راستی اومد بگو ببینیم اگه خوب بود می ارزید منم بگم از کانادا برام بفرستن!!!
                                مرسی!

نظر

صبر کنید ..
                                X