اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیفون های جدید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
    با این جمله شما خیلی موافقم:

یعنی اگه مثلا بکی پول فایو اس رو نداشت میرفت فایو رو ارزونتر میخرید مثل کسایی که موقع تولید فایو رفتن فور اس خریدن اما الان اگه کسی بخواد ارزونتر بخره باید بره پلاستیک بگیره! (البته اینم خودم اضافه کنم کیفیت پلاستیکش بد نیست )

خوب تولید 5c چه سودی برای اپل ومشتریان داره زیاد هم ارزون نیست نسبت به 5s جز اینکه جنس بدنه فقط تغییر کرده خوب همه میرفتن همون 5 میخریدن دیگه اینکه برای فروش محصولی محصول دیگه تولید نشه و مشتری حق انتخاب نداشته باشه فقط دلیلش فروش بیشتر 5c هستش که کاذب هستش.
    بنظرم بهتر بود حالا که میخواست بازار دنیا و هدف بگیره یک گوشی با ضفحه بزرگتر فول اچ دی میزد(البته فکر کنم تو فکرش هست واسه ایفون بعد و اینکه هنوز نتونسته یا تولید کنه یا نرم افزار و باهاش مچ کنه یا گذاشته برای سال اینده و نواوری بیشتر در نتیجه سود بیشتر) و کنار هم 5s یا حالا هر اسم دیگه بشرطیکه مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری یکسان داشتن فقط دیگه اینجا سلیقه مطرح بود.
    ايفون فايو هم فول اچ دى هستش ديگه.رتينائه.اما درگوشى اچ دى و فول اچ دى چندان تفاوت نداره بخاطر ابعاد كمتر و فرق اين دو در تبلت بسيار واضحه.
    اگر قرار باشه كسى گوشى واقعا ارزون بخره خب چرا اپل بخره بره نوكيا ١١٠٠بخره!اينطورى نياز اونايى كه ارزون ميخوان هم برطرف ميشه.
    همينطور درمورد پلاستيك جنس بدنه اصلا ضعيف نيست بلكه بسيار عالى هستش و همچنين ضد خشه(اگر شما شاكى هستيد باكليد يك خط پشت ايفونتون بندازيد ببينيد چقدر قشنگ ميوفته!)در صورتى كه همين فايو سى به اصطلاح پلاستيكى اصلا هش نميوفته.درمورد نرم افزارى هم همينطور كه مدير گرامى اقاى عليرضا خاطرنشان كردن براى اى او اس هفت طراحى شده يعنى از ايفون فايو روانتره.پس همچين كذايى هم نيست و ميبينيد از نظر نرم افزارى و سخت افزارى اصلا كم نداره از ايفون فايو بلكه كمى بهترهم هست.فقط همون پلاستيك بودنش هست كه از بهترين پلاستيك ها ساخته شده و واقعا بى تنصافي اين محصول رو كذايى ناميد.مطمئن باشيد اپل بلده پاشو كجا بزاره و اگر قرار بود اپل سرمردم كلاه بزاره و محصولات كذايى بده سال 2007 اينكارو ميكرد نه الان. كلى سود و اعتبار داره؛)

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
      مشکل اینه که فایو از نظر کیفیت ساخت خیلی بهتر از فایو سی هست !
      یعنی اگه مثلا بکی پول فایو اس رو نداشت میرفت فایو رو ارزونتر میخرید مثل کسایی که موقع تولید فایو رفتن فور اس خریدن اما الان اگه کسی بخواد ارزونتر بخره باید بره پلاستیک بگیره!
      یادمه تو مصاحبه ای تیم کوک گفته بود که به ما میگن چرا گوشیه ارزون تولید نمیکنید ما بهشون میگیم که ما پرچمدارای قبلیمون رو ارزونتر میدیم و همین میشه گوشیه ارزون اما الان این سیاست تغییر کرده و ارزونتر یعنی کیفیت پایینتر
      به نظرم فایو اس ۶۴۹ دلار فایو ۵۴۹ دلار و فایو سی ۴۴۹ دلار صحیح تر بود
      الان هر کی بره فایو سی بخره در اصل ضرر کرده چون همیشه رسم این بوده که بدنه خوب ولی درون قدیمی یعنی صد دلار ارزونتر اما الان بدنه ارزون و داخل قدیمی میشه تغییر دو پارامتر!
      اشتباه ميكنيد دوست عزيز بدنه ضعيفه اما داخل قويه
      همونطور كه دربالا توضيح دادم با اى او اس هفت از ايفون فايو روانتره
      همچنين پلاستيكش هم ضدخشه.

نظر

• من نمیدونم دوستانی مه میگن فایو سی از فایو تو 7 روونتره از کجا این حرفو میزنن؟!؟!؟ فقط یه باتریش تغییر کرده و دوربینش یه بهبودایی داشته!! چه ربطی به روونی داره اخه! اصلا کی باهاش تا الان کار کرده که این حرفو میزنید!!!!
        مگه اینکه اپل به طرز موذیانه ای بخواد فایو رو سنگینتر از فایو سی نگه داره تو ۷ که گمون نمیکنم همچین حرکتی بکنه!
        در ضمن دوستان حتما به این نکته هم توجه کنید که منظور من از پلاستیکی بودن اینه که باید قیمت پایینتری داشته باشه نه این قیمت حالا شما برو رو پلاستیک پوست سوسمار بکش که گلوله هم بهش اثر نکنه!!! پلاستیک ارزونتره و این حرکت اپل گرون فروشیه ، حرف من اینه ! اپل هر سال با معرفی پرچمدار جدید گوشیه قدیمی رو با همون کیفیت ساخت ارزونتر میداد و این یعنی محتویاته که قیمت پایینتر داره نه بدنه اما وقتی امسال بدنه رو ارزونتر زد و محتویاتشو قدیمی زد پس باید ۱۰۰ دلار واسه قدیمی بودن کم میکرد ولی برای جنس بدنه چیزی کم نکرد و این یعنی گرون فروشی!! یه کم عمر باطری و یه کوچولو بهبود دوربین به اندازه تفاوت الومینیوم و پلاستیک تقویت شده نمیرزه! اپل یه جورایی داره همه رو ترغیب میکنه که اس بگیرن چون سی بیخود گرونه و ضرره و این از زرنگیشه اگه سی بگیرن سود زیادی کرده و اگه اس بگیرن امار فروش پرچمدار جدیدش رفته بالا اما فایو در صورتی که میموند و ارزونتر ارائه میشد رقیب سر سختی برای فایو اس بود و باید کشته میشد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          خب شما یه طور میگید پلاستیک کسی ندونه فکر می کنه کیسه پلاستیکه. می دونید که ۸ بار لایه محافظ در هنگام ساخت برروی همین بدنه اضافه میشه؟ می دونید داخل با یک تکه یکپارچه فلز محافظت میشه؟ در ضمن اگر هم با اپل آشنا باشید می دونید که 3g/3gs هم همین جنس رو داشتند پس اینطور نگید چون یهو یه نفر فکر می کنه داره آشغال می خره
          کیفیت هم اصلا پایین تر نیست. دلیل تولیدش هم در این مقاله می تونید ببینید: http://www.i-phone.ir/forums/thread88637.html

در ضمن هیچ ضرری نیست. از نظر سخت افزاری بهبود داشته نه خیلی چشمگیر ولی برای ios 7 تولید شده که بسیار روان تر اجرا می کنه تا آیفون ۵
          داخلش اصلا یکپارچه نیست چند تیکه رو به بدنه چسبوندن البته این چیزی بود که از فیلم خط تولید تو کنفرانس معلوم بود

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
            ايفون فايو هم فول اچ دى هستش ديگه.رتينائه.اما درگوشى اچ دى و فول اچ دى چندان تفاوت نداره بخاطر ابعاد كمتر و فرق اين دو در تبلت بسيار واضحه.
            اگر قرار باشه كسى گوشى واقعا ارزون بخره خب چرا اپل بخره بره نوكيا ١١٠٠بخره!اينطورى نياز اونايى كه ارزون ميخوان هم برطرف ميشه.
            همينطور درمورد پلاستيك جنس بدنه اصلا ضعيف نيست بلكه بسيار عالى هستش و همچنين ضد خشه(اگر شما شاكى هستيد باكليد يك خط پشت ايفونتون بندازيد ببينيد چقدر قشنگ ميوفته!)در صورتى كه همين فايو سى به اصطلاح پلاستيكى اصلا هش نميوفته.درمورد نرم افزارى هم همينطور كه مدير گرامى اقاى عليرضا خاطرنشان كردن براى اى او اس هفت طراحى شده يعنى از ايفون فايو روانتره.پس همچين كذايى هم نيست و ميبينيد از نظر نرم افزارى و سخت افزارى اصلا كم نداره از ايفون فايو بلكه كمى بهترهم هست.فقط همون پلاستيك بودنش هست كه از بهترين پلاستيك ها ساخته شده و واقعا بى تنصافي اين محصول رو كذايى ناميد.مطمئن باشيد اپل بلده پاشو كجا بزاره و اگر قرار بود اپل سرمردم كلاه بزاره و محصولات كذايى بده سال 2007 اينكارو ميكرد نه الان. كلى سود و اعتبار داره؛)

منظرم این بود که گوشی با صفحه بزرگتر میزد بجای 5c اما مشخصات یکسان با 5s که هر کس بنا به سلیقه انتخاب میکرد.
            دوست عزیز من اصلا از جنس بدنه ایراد نگرفتم و نگفتم کیفیت بد داره بحث سلیقه گفتم شاید کسانی همان بدنه الومینیوم خواستار باشن مثل 5
            بعدشم من اصلا حرف از کذایی نزدم گفتم فروش 5c ممکنه امار کاذب باشه چون 5 دیگه تولید نمیشه و مشتری حق انتخاب کمتری داره.
            ویرایش توسط amirmgh : https://i-phone.ir/forums/member/93627-amirmgh در ساعت 12-09-2013, 01:21 PM

نظر

من نمیدونم دوستانی مه میگن فایو سی از فایو تو 7 روونتره از کجا این حرفو میزنن؟!؟!؟ فقط یه باتریش تغییر کرده و دوربینش یه بهبودایی داشته!! چه ربطی به روونی داره اخه! اصلا کی باهاش تا الان کار کرده که این حرفو میزنید!!!!
              مگه اینکه اپل به طرز موذیانه ای بخواد فایو رو سنگینتر از فایو سی نگه داره تو ۷ که گمون نمیکنم همچین حرکتی بکنه!
              در ضمن دوستان حتما به این نکته هم توجه کنید که منظور من از پلاستیکی بودن اینه که باید قیمت پایینتری داشته باشه نه این قیمت حالا شما برو رو پلاستیک پوست سوسمار بکش که گلوله هم بهش اثر نکنه!!! پلاستیک ارزونتره و این حرکت اپل گرون فروشیه ، حرف من اینه ! اپل هر سال با معرفی پرچمدار جدید گوشیه قدیمی رو با همون کیفیت ساخت ارزونتر میداد و این یعنی محتویاته که قیمت پایینتر داره نه بدنه اما وقتی امسال بدنه رو ارزونتر زد و محتویاتشو قدیمی زد پس باید ۱۰۰ دلار واسه قدیمی بودن کم میکرد ولی برای جنس بدنه چیزی کم نکرد و این یعنی گرون فروشی!! یه کم عمر باطری و یه کوچولو بهبود دوربین به اندازه تفاوت الومینیوم و پلاستیک تقویت شده نمیرزه! اپل یه جورایی داره همه رو ترغیب میکنه که اس بگیرن چون سی بیخود گرونه و ضرره و این از زرنگیشه اگه سی بگیرن سود زیادی کرده و اگه اس بگیرن امار فروش پرچمدار جدیدش رفته بالا اما فایو در صورتی که میموند و ارزونتر ارائه میشد رقیب سر سختی برای فایو اس بود و باید کشته میشد
              مي تونید ويدئوي معرفي رو ببينيد و به حرفاي جاني ايو گوشي بديد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
              داخلش اصلا یکپارچه نیست چند تیکه رو به بدنه چسبوندن البته این چیزی بود که از فیلم خط تولید تو کنفرانس معلوم بود
              باز هم دعوت می کنم فیلم کنفرانس رو ببینید سازنده اش داره میگه یک تکه یکپارچه بعد شما … ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
              منظرم این بود که گوشی با صفحه بزرگتر میزد بجای 5c اما مشخصات یکسان با 5s که هر کس بنا به سلیقه انتخاب میکرد.
              دوست عزیز من اصلا از جنس بدنه ایراد نگرفتم و نگفتم کیفیت بد داره بحث سلیقه گفتم شاید کسانی همان بدنه الومینیوم خواستار باشن مثل 5
              بعدشم من اصلا حرف از کذایی نزدم گفتم فروش 5c ممکنه امار کاذب باشه چون 5 دیگه تولید نمیشه و مشتری حق انتخاب کمتری داره.
              حق انتخاب که فکر کنم بیشتره. الان یوزر می تونه بین ۳ تا مدل با ۳ تا طراحی متفاوت انتخاب کنه

گوشی بزرگتر هم امسال حداقل نمی زد چون تازه ۱ ساله برنامه نویسا کلی برنامه سازگار کردن با آیفون ۵ بعد دوباره بحث صفحه بزرگتر پیش بیاد ممکن بود مشکلاتی پیش بیاد

جنسش هم سلیقه ایه. من دوستان زیادی دارم که الان خیلی با طراحی و رنگ بندی 5c حال کردن. حالا چون بعضیا خوششون نیومده دلیل نمیشه نظرشون قالب بقیه باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                مي تونید ويدئوي معرفي رو ببينيد و به حرفاي جاني ايو گوشي بديد

- - - - - - - - - -

باز هم دعوت می کنم فیلم کنفرانس رو ببینید سازنده اش داره میگه یک تکه یکپارچه بعد شما … ؟

- - - - - - - - - -

حق انتخاب که فکر کنم بیشتره. الان یوزر می تونه بین ۳ تا مدل با ۳ تا طراحی متفاوت انتخاب کنه

گوشی بزرگتر هم امسال حداقل نمی زد چون تازه ۱ ساله برنامه نویسا کلی برنامه سازگار کردن با آیفون ۵ بعد دوباره بحث صفحه بزرگتر پیش بیاد ممکن بود مشکلاتی پیش بیاد

جنسش هم سلیقه ایه. من دوستان زیادی دارم که الان خیلی با طراحی و رنگ بندی 5c حال کردن. حالا چون بعضیا خوششون نیومده دلیل نمیشه نظرشون قالب بقیه باشه
                بحث برنامه نویسی که جداست چون همین الانشم دارن واسه ۷ مینویسن تو اپ استور کلی برنامه آپدیت شد
                بحث قالب نظر نیست اینجا داریم سلیقه و نظرمون و میگیم یکی مثل من خوشش نمیاد یکی هم مثل شما خوشش میاد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

• خب مسئله همين سيلقه است ديگه
                  همه كه الومينيوم دوست ندارن خيلى ها هم هستن پلاستيكى و رنگارنگ دوست دارن
                  در جاوب اون دوستمون هم كه گفت من از كجا ميگم واسه اى او اس هفت روون تره دوست من شما يكم بيشتر فكر كنى قطعا متوجه خواهى شد كه اى او اس هفت براى فايو اس و فايو سى طراحى شده نيازى نيست كه حتما بياد من امتحان كنم ببينم روونه يا نه بعد بشما بگم.

نظر

من نمیدونم دوستانی مه میگن فایو سی از فایو تو 7 روونتره از کجا این حرفو میزنن؟!؟!؟ فقط یه باتریش تغییر کرده و دوربینش یه بهبودایی داشته!! چه ربطی به روونی داره اخه! اصلا کی باهاش تا الان کار کرده که این حرفو میزنید!!!!
                    عزيز من تست نكردم اما باكمى فكر متوجه ميشيد ios7براى فايو اس و فايو سى طراحى شده
                    همچين جنس پلاستيكش هم بدردنخور نيست كه از الومينيوم ارزونتر باشه كه من فكر ميكنم همون صددلار واسه همون كم شده.ديگه ظاهرا شما فكر كردى قيمت بدنه الومينيومى مثالا دويست دلار درمياد و پلاستيكى پنجاه دلار.نه عزيز پلاستيكش معمولى نيست و همونطور كه خاطر نشان كردم ضدخشه و مطمئن باشيد به اندازه كافى محكمه.اينجور ك شما پلاستيك ميگى ادم فكر ميكنه كيسه زباله گذاشتن.بعدش هم مطمئن باشيد انقدر افراد هستن كه بدون توجه به مسائلى كه شما ميگى حاضرن گرونتر بخرن اما فايو اس بخرن كه دوبرابر سريع تره و ٦٤بيته.بنظر من اتفاقا توليد فايو فايده نداشت و شك ندارم رو دستشون ميموند.مطمئن باشيد سى فروشش زياد ميشه.شك نكنين.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
                      بحث برنامه نویسی که جداست چون همین الانشم دارن واسه ۷ مینویسن تو اپ استور کلی برنامه آپدیت شد
                      بحث قالب نظر نیست اینجا داریم سلیقه و نظرمون و میگیم یکی مثل من خوشش نمیاد یکی هم مثل شما خوشش میاد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro
                      خب لحنی هم که شما و دوست دیگری دارید یه جور میگید که همه سر تعظیم فرو بیاریم و بگیم بله پلاستیکی که اپل زده در حد کیسه زباله است، فروش نمی کند، تولیدش بیخود بوده و آیفون ۵ فرشته نجات اپل بوده که دیگه تولید نمیشه!

برنامه هم سازگار کردن برای ios 7 ، یک هنوز هیچ برنامه ای برای ios 7 اپل تایید نکرده و این اتفاق ۱۸ سپتامبر صورت میگیره دو هم اینکه سازگار کردن با ios 7 تنها نیاز داره فایل برنامه رو با xcode 5 باز کنی و آپلود کنی خودش سازگار می کنه اتوماتیک، ولی طراحی برای صفحه ۴ اینچ از روی صفحه ۳.۵ کار طاقت فرسایی بود که هنوز برنامه های معروف مثل یاهو مسنجر هم سراغش نرفتن!

نظر

• سلام دوستان
                        من میخواستم آیفون 5 بگیرم. قیمتشم که ارزونتر شده. حالا به نظر شما اپل بازا الان 5 بگیرم یا منتظر بمونم 5s بیاد اونوبگیرم؟

پیش بینیتون برای اومدن 5S به بازار ایران کیه؟
                        فکر میکنید بیاد ایران با دلار 3000 تومان چند باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط haws2005 نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من میخواستم آیفون 5 بگیرم. قیمتشم که ارزونتر شده. حالا به نظر شما اپل بازا الان 5 بگیرم یا منتظر بمونم 5s بیاد اونوبگیرم؟

پیش بینیتون برای اومدن 5S به بازار ایران کیه؟
                          فکر میکنید بیاد ایران با دلار 3000 تومان چند باشه؟
                          به نظر من 5s بگیری بهتره است.
                          اوایل مهر میاد ایران و قیمتش هم چهار میلیون به بالا هست.

نظر

• یعنی کارایی که 5s بهم میده 2 میلیون از کارایی که 5 بهم میده ارزشش بیشتره؟

البته شایدم قیمت پرستیژش اینقدر بیشتره

نظر

یعنی کارایی که 5s بهم میده 2 میلیون از کارایی که 5 بهم میده ارزشش بیشتره؟

خیر ، اوایل که وارد ایران می شود قیمتش بالا هست و به مرور قیمتش پایین میاد.
                              اگر از خارج بتونید تهیه کنید قیمتش همانند آیفون 5 می باشد.

نظر

یعنی کارایی که 5s بهم میده 2 میلیون از کارایی که 5 بهم میده ارزشش بیشتره؟

اگه منبع مالیتون مشکلی نداره صبر کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X