اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیفون های جدید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    الان سامسونگ داره گلكسي اس ٣ توليد مي كنه؟ (محصول سال گذشته) !!!
    سامسونگ قضیش فرق داره کلی گوشی دیگه تولید کرده بعد از اس 3 اما اپل سالی یک گوشی اونوقت اون یدونه هم تولید نکنه دیگه؟!

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
    بله ممكنه اعلام كرده باشن كه ايفون فايو سى جايگزين فايو شده اما مطمئنا توليد فايو اس و فايو سى دركنار فايو مقدور نبوده
    بالاخره نميتونه سه تا محصول بااين ظرافت رو باهم توليد كنه بنابراين مجبور شد ايفون فايو رو كنسل كنه
    الان شما كه فايو دارى مطمئنا نميرى بفروشى سى بخرى اما مثلا اگه كسى هنوز فايو نخريده ميتونه فايو سى بخره كه كمى ارزونتره(صد دلار هم صد دلاره)
    اما اگه كسى بخواد فايو خودشو اپديت كنه كه بايد اس بخره ديگه نه اينكه بفروشه بره سى بخره
    خوب تولید 5c بنظرم زیاد جالب نبود نه توقف تولید 5
    بعدشم من فکر کنم اکثرا 5s میخرن تا 5c البته تو ایران فرق داره شاید خیلی ها بخاطر ست کردن رنگ لباس برن 5c بخرن .

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
      سامسونگ قضیش فرق داره کلی گوشی دیگه تولید کرده بعد از اس 3 اما اپل سالی یک گوشی اونوقت اون یدونه هم تولید نکنه دیگه؟!
      من هیچ شرکتی ندیدم که محصول درجه یکشو بعد از یکسال دیگه تولید نکنه
      سامسونگ هم جزو شرکت های دیگه حساب میشه؟ نمیشه؟ حالا سامسونگ نه، بلک بری، الان داره ۹۹۰۰ تولید می کنه؟؟ ال جی چی؟ الان داره optimus g pro تولید می کنه؟؟ یا نه اصلا سونی. الان دیگه xperia z تولید می کنه؟؟

منظورتون رو از شرکت دیگه نفهمیدم شاید تعریفی که از شرکت های دیگه دارید با کل دنیا فرق می کنه!

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread88637.html
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سامسونگ هم جزو شرکت های دیگه حساب میشه؟ نمیشه؟ حالا سامسونگ نه، بلک بری، الان داره ۹۹۰۰ تولید می کنه؟؟ ال جی چی؟ الان داره optimus g pro تولید می کنه؟؟ یا نه اصلا سونی. الان دیگه xperia z تولید می کنه؟؟

منظورتون رو از شرکت دیگه نفهمیدم شاید تعریفی که از شرکت های دیگه دارید با کل دنیا فرق می کنه!
          مثل اینکه شما منظور من و متوجه نمیشید. ببینید دوست عزیز تمام این شرکت ها هر چندماه گوشی جدید تولید می کنن اپل سالی یک مدل که از امسال شده دوتا اونوقت همون یک مدل تولید نکنه جای تعجب داره !

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

• خوب تولید 5c بنظرم زیاد جالب نبود نه توقف تولید 5
            بعدشم من فکر کنم اکثرا 5s میخرن تا 5c البته تو ایران فرق داره شاید خیلی ها بخاطر ست کردن رنگ لباس برن 5c بخرن .
            عزیز خب این گوشی نه تنها برای بازارهایی مثل ایران بلکه برای بازارهای چین و هند و ... هم ساخته شده و اگه فروش این محصول با 5 اس برابری نکنه تعجب میکنم
            مطمئن باشید چنان استقبالی در جهان میشه که تعجب میکنید و حتی فکر میکنم تو امریکاهم خوب بفروشه
            بله سامسونگ و دیگر شرکت ها هر چندماه یکبار یک گوشی میدن برای اینکه اگه نکنن کم میارن جلوی اپل
            اپل باتوقف ساخت ایفون فایو میخواد یک تغییر اساسی بوجود بیاره تا هرجا میریم ایفون فایو نباشه
            شما بنظرم کمی رو ایفون فایو تعصب دارید!

نظر

• تولید ایفون ارزون قیمت خیلی خوب بود خیلیا با همین گوشی خواسته هاشون برآورده میشه ولی اگه کسی دیوایس قدرتمندتر میخاد ایفون 5s رو میگیره وخودم اگه بخام انتخاب کنم مطمینا 5s رو انتخاب میکنم در ضمن 5c قیمتش متاسفانه یکم بالاست
              ویرایش توسط h.ahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/83565-h-ahmadi در ساعت 11-09-2013, 09:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                عزیز خب این گوشی نه تنها برای بازارهایی مثل ایران بلکه برای بازارهای چین و هند و ... هم ساخته شده و اگه فروش این محصول با 5 اس برابری نکنه تعجب میکنم
                مطمئن باشید چنان استقبالی در جهان میشه که تعجب میکنید و حتی فکر میکنم تو امریکاهم خوب بفروشه
                بله سامسونگ و دیگر شرکت ها هر چندماه یکبار یک گوشی میدن برای اینکه اگه نکنن کم میارن جلوی اپل
                اپل باتوقف ساخت ایفون فایو میخواد یک تغییر اساسی بوجود بیاره تا هرجا میریم ایفون فایو نباشه
                شما بنظرم کمی رو ایفون فایو تعصب دارید!
                نه خوب ببینید خیلی ها 5 نگرفتن 4s گرفتن داشت همزمان با 5 تولید میشد اتفاقا از اپل بعید بود چون هیچ کمی نداشت از نظر امار فروش که دست به این کار زد.

نه تعصبی ندارم رو 5 .میترسم این یک عادت بشه واسه اپل. فکرشو بکنید سال بعد همین موقع دیگه 5s تولید نشه و بجاش 6c بیاد رنگارنگ.

نظر

مثل اینکه شما منظور من و متوجه نمیشید. ببینید دوست عزیز تمام این شرکت ها هر چندماه گوشی جدید تولید می کنن اپل سالی یک مدل که از امسال شده دوتا اونوقت همون یک مدل تولید نکنه جای تعجب داره !

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro
                  من حرف خودتون رو بهتون توضیح دادم. شرکت های دیگه سالی چند تا پرچمدار می زنند؟ این هایی که من گفتم پرچمداره، اپل هم آیفون های اصلیش پرچمداره. همیشه روال این بوده که دیگه تولید نشه اما سر 4s گفت که 4 هم می فروشیم و سر ۵ ادامه داد این روند رو. ولی تا پیش از اون زمان 2g/3g/3gs تمام مدل های قبلی دیگه تولید نشدن

حالا لطفا میشه به من بگید تولید نشدنش چه ضرری به شما می زنه؟؟؟ ساپورت نرم افزاریشو که داره (حداقل ۳ ورژن اصلی دیگه) پشتیبانی هم که میشه در اپل استور ها. فقط دیگه فروش نمیره؟؟ مشکل شما چیه که دیگه فروش نره؟؟

نظر

نه خوب ببینید خیلی ها 5 نگرفتن 4s گرفتن داشت همزمان با 5 تولید میشد اتفاقا از اپل بعید بود چون هیچ کمی نداشت از نظر امار فروش که دست به این کار زد.

نه تعصبی ندارم رو 5 .میترسم این یک عادت بشه واسه اپل. فکرشو بکنید سال بعد همین موقع دیگه 5s تولید نشه و بجاش 6c بیاد رنگارنگ.
                    نه مطمئن باشيد اپل يك بچه نيست كه عادت بد بگيره
                    اپل از باهوشترين و نخبه ترين افراد تشكيل شده
                    بنابراين مطمئنا راه درستى رو انتخاب ميكنن و نميزارن تو دام خودشون بيوفتن
                    بنظر من اتفاقا c هم ميخواد يك سرى جدا بشه در كنار سرى ايفون ها.ايفونى ارزانتر و پلاستيكى
                    اتفاقا اگر فروش كنه كه ميكنه سرى جديد خواهيم داشت
                    اپل اگر قرار باشه شل بگيره به راحتى ميبازه بازار رو بنابراين نبايد بگه كه خب ديگه امارم خوبه لازم نيست كارى كنم
                    اتفاقا ديوايس هاى اندرويد طرفداراى خودشونو دارن تو جهان و كافيه اپل يكم شل بگيره تا سالها عقب بيوفته.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

من واقعا نمی دونم تولید نشدن چه لطمه ای به شما و خریدارانش می زنه؟؟ خوب دیگه تولید نشه! مشکلش چیه واقعا؟؟ مگه گفتند دیگه پشتیبانی نمیشه. حرفایی می زنید...

نظر

من واقعا نمی دونم تولید نشدن چه لطمه ای به شما و خریدارانش می زنه؟؟ خوب دیگه تولید نشه! مشکلش چیه واقعا؟؟ مگه گفتند دیگه پشتیبانی نمیشه. حرفایی می زنید...
                        مشکل اینه که فایو از نظر کیفیت ساخت خیلی بهتر از فایو سی هست !
                        یعنی اگه مثلا بکی پول فایو اس رو نداشت میرفت فایو رو ارزونتر میخرید مثل کسایی که موقع تولید فایو رفتن فور اس خریدن اما الان اگه کسی بخواد ارزونتر بخره باید بره پلاستیک بگیره!
                        یادمه تو مصاحبه ای تیم کوک گفته بود که به ما میگن چرا گوشیه ارزون تولید نمیکنید ما بهشون میگیم که ما پرچمدارای قبلیمون رو ارزونتر میدیم و همین میشه گوشیه ارزون اما الان این سیاست تغییر کرده و ارزونتر یعنی کیفیت پایینتر
                        به نظرم فایو اس ۶۴۹ دلار فایو ۵۴۹ دلار و فایو سی ۴۴۹ دلار صحیح تر بود
                        الان هر کی بره فایو سی بخره در اصل ضرر کرده چون همیشه رسم این بوده که بدنه خوب ولی درون قدیمی یعنی صد دلار ارزونتر اما الان بدنه ارزون و داخل قدیمی میشه تغییر دو پارامتر!

نظر

• سلام قیمت 5 اسس و5 سی درایران چقدر است؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                            سلام قیمت 5 اسس و5 سی درایران چقدر است؟؟؟؟؟؟؟
                            مگر عرضه شده است که ما بدانیم!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                              یعنی اگه مثلا بکی پول فایو اس رو نداشت میرفت فایو رو ارزونتر میخرید مثل کسایی که موقع تولید فایو رفتن فور اس خریدن اما الان اگه کسی بخواد ارزونتر بخره باید بره پلاستیک بگیره!
                              یادمه تو مصاحبه ای تیم کوک گفته بود که به ما میگن چرا گوشیه ارزون تولید نمیکنید ما بهشون میگیم که ما پرچمدارای قبلیمون رو ارزونتر میدیم و همین میشه گوشیه ارزون اما الان این سیاست تغییر کرده و ارزونتر یعنی کیفیت پایینتر
                              الان هر کی بره فایو سی بخره در اصل ضرر کرده چون همیشه رسم این بوده که بدنه خوب ولی درون قدیمی یعنی صد دلار ارزونتر اما الان بدنه ارزون و داخل قدیمی میشه تغییر دو پارامتر!
                              خب شما یه طور میگید پلاستیک کسی ندونه فکر می کنه کیسه پلاستیکه. می دونید که ۸ بار لایه محافظ در هنگام ساخت برروی همین بدنه اضافه میشه؟ می دونید داخل با یک تکه یکپارچه فلز محافظت میشه؟ در ضمن اگر هم با اپل آشنا باشید می دونید که 3g/3gs هم همین جنس رو داشتند پس اینطور نگید چون یهو یه نفر فکر می کنه داره آشغال می خره
                              کیفیت هم اصلا پایین تر نیست. دلیل تولیدش هم در این مقاله می تونید ببینید: http://www.i-phone.ir/forums/thread88637.html

در ضمن هیچ ضرری نیست. از نظر سخت افزاری بهبود داشته نه خیلی چشمگیر ولی برای ios 7 تولید شده که بسیار روان تر اجرا می کنه تا آیفون ۵

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                                با این جمله شما خیلی موافقم:

یعنی اگه مثلا بکی پول فایو اس رو نداشت میرفت فایو رو ارزونتر میخرید مثل کسایی که موقع تولید فایو رفتن فور اس خریدن اما الان اگه کسی بخواد ارزونتر بخره باید بره پلاستیک بگیره! (البته اینم خودم اضافه کنم کیفیت پلاستیکش بد نیست )

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                                خوب تولید 5c چه سودی برای اپل ومشتریان داره زیاد هم ارزون نیست نسبت به 5s جز اینکه جنس بدنه فقط تغییر کرده خوب همه میرفتن همون 5 میخریدن دیگه اینکه برای فروش محصولی محصول دیگه تولید نشه و مشتری حق انتخاب نداشته باشه فقط دلیلش فروش بیشتر 5c هستش که کاذب هستش.
                                بنظرم بهتر بود حالا که میخواست بازار دنیا و هدف بگیره یک گوشی با ضفحه بزرگتر فول اچ دی میزد(البته فکر کنم تو فکرش هست واسه ایفون بعد و اینکه هنوز نتونسته یا تولید کنه یا نرم افزار و باهاش مچ کنه یا گذاشته برای سال اینده و نواوری بیشتر در نتیجه سود بیشتر) و کنار هم 5s یا حالا هر اسم دیگه بشرطیکه مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری یکسان داشتن فقط دیگه اینجا سلیقه مطرح بود.

نظر

صبر کنید ..
                                X