اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیفون های جدید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط haws2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم آیفون 5 بگیرم. قیمتشم که ارزونتر شده. حالا به نظر شما اپل بازا الان 5 بگیرم یا منتظر بمونم 5s بیاد اونوبگیرم؟

پیش بینیتون برای اومدن 5S به بازار ایران کیه؟
    فکر میکنید بیاد ایران با دلار 3000 تومان چند باشه؟
    نظرات شما درباره آیفون های جدید … نه سوالات شما در مورد آیفون های جدید

لطفا در جای مناسب پست بدید

http://www.i-phone.ir/forums/thread88592.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      خب لحنی هم که شما و دوست دیگری دارید یه جور میگید که همه سر تعظیم فرو بیاریم و بگیم بله پلاستیکی که اپل زده در حد کیسه زباله است، فروش نمی کند، تولیدش بیخود بوده و آیفون ۵ فرشته نجات اپل بوده که دیگه تولید نمیشه!

برنامه هم سازگار کردن برای ios 7 ، یک هنوز هیچ برنامه ای برای ios 7 اپل تایید نکرده و این اتفاق ۱۸ سپتامبر صورت میگیره دو هم اینکه سازگار کردن با ios 7 تنها نیاز داره فایل برنامه رو با xcode 5 باز کنی و آپلود کنی خودش سازگار می کنه اتوماتیک، ولی طراحی برای صفحه ۴ اینچ از روی صفحه ۳.۵ کار طاقت فرسایی بود که هنوز برنامه های معروف مثل یاهو مسنجر هم سراغش نرفتن!
      نه بابا من اصلا لحنم امری نیست بلکه سلیقه ای هستش اگرم تندم خطاب به اپل هستش نه شما و دیگر دوستان. نظرم این نیست که پلاستیک اشغاله. گوشییه خوبیه اما در مورد اپل که کمپانی خاصی هستش فرق داشته باشه. هیچ گاه x10 mini s3 mini s4 mini یا sp - advanc s و..... فروش خوبی در مقابل گوشی های high end نداشته چه در ایران چه در اروپا. بنظرم مشتری های اپل همیشه دنبال محصول خاص بودن نه تکراری همین الانم یکسری نظرات میگن 5s چه تغییری داشته (البته که داشته بنظرم و خوب هم داشته)

در ضمن app store رجوع کنید برنامه ها برای ios 7 آپدیت شدن نمونش procam که حتش نوشته سازگار با 5s - 5c
      yahoo هم فکر کنم دیگه مشکلش حل شده البته دقیق نمیدونم چون من از توییک استفاده می کنم. اما قبول دارم که برای صفحه بزرگ علاوه بر برنامه نویسی مجدد خود ios هم تغییرات اساسی میخواد چون همین الانم واسه 3.5 هستش چه برسه به 4 اینچ چون کلید back نداره وشصت باید به گوشه چپ بالا کشیده بشه.
      ویرایش توسط amirmgh : https://i-phone.ir/forums/member/93627-amirmgh در ساعت 13-09-2013, 02:08 AM

نظر

• از نظر من نکته مثبت 5c تنها تنوع رنگ های اون هست برای شخص من جذابیتی نداره اما خب هستن کسانی که همین تنوع رنگ دلیل خریده براشون اما چیزی که مشخصه این آیفون قیمت بالایی داره و اون نقطه ای که اپل در اون مشکل بازاریابی داشت رو نمیتونه پوشش بده (منظور چین و هنده)
        یکی از دوستان گفته بودن خب پلاستیکی بودن مگه چقد تو قیمت تاثیر داره که انتظار داشتین کمتر باشه قیمتش
        خب اگر ما ملاک رو قیمت 5s در نظر بگیریم این حرف درسته اما شما باید در نظر داشته باشین 5s حاشیه سود بالایی داره و این نمیتونه قیمت گذاری محصولی رو که همه انتظار داشتن برای تصاحب بازار چین و هند به بازار توجیه کنه با وجود رقبایی که حاشیه سود خیلی کمی در نظر میگیرن قطعا قیمتی در این حد تفاوت محسوسی ایجاد نمیکنه اپل برای تصاحب بازار چین میتونست حاشیه سود کمتری در نظر بگیره و این کمتر سود بردن رو با گسترش پلتفرمش در کشورهایی با این بازار وسیع جبران کنه( اپ ها موسیقی فیلم کتاب... )
        به هر حال ظاهرا اپل چنین تصمیمی نداره و ترجیح داد فروش 5s رو تحت تاثیر قرار نده
        باید منتظر بود و دید در آینده چه اتفاقی میفته
        یا شاید هم به بیان دوستان این آیفون برای مچ شدن با ios 7 طراحی شده و هدف تولیدش اصولا یه چیز دیگه بوده که این نظریه رو من رد نمیکنم اما به هر حال قیمت بالای آیفون همیشه با کیفیتش توجیه شده(بخش مهمی از این کیفیت سخت افزار بوده) اما با این شرایط جدید و به هر حال با آیفون پلاستیکی(دوستان ناراحت نشن این پلاستیک خیلی جنسش خوبه ) این قیمت بالا چطور توجیه میشه
        بخصوص وقتی قراره برای مدل 32 گیگی 5c شما 649 دلار بدین

نظر

• بنظر من هدف اصلى اپل تحت پوشش دادن بازار هاى ارزون چين و هند نيست
          ايجوركارا مال نوكياست😀
          اما من از فايو سى تفاوت رو حس ميكنم
          يكجورايى ديگه بچه كوچيك هم حدس ميزد كه محصول بعدى اپل الومينيوميه و دوسه تا رنگ بيشتر نداره
          اما حالا باعرضه ى فايو سى ايفونى رنگارنگ باجنس بدنه ميبينيم كه يك تازگى بوجود اورد
          تازگيى كه حتى اگرهم مثل طراحى هاى قبلى ايفون باشه اما همين رنگارنگيش و پلاستيكى بودنش زيبايى بينظيرى داد
          درمورد سازگرى با اى او اس هفت فرضيه نيست بلكه حقيقته!محصولى كه همزمان با اى او اس هفت ارئه شده حماقت نيست باهاش سازگار نباشه؟
          از نظر شخص خودم اين محصول براى هدف گيرى چين و هند نيست بلكه براى هدف گيرى خيلى از مردم دنياست كه از طراحى ايفون خسته شدند.
          به شخصه دل منو ربوده😉

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
            بنظر من هدف اصلى اپل تحت پوشش دادن بازار هاى ارزون چين و هند نيست
            ايجوركارا مال نوكياست😀
            اما من از فايو سى تفاوت رو حس ميكنم
            يكجورايى ديگه بچه كوچيك هم حدس ميزد كه محصول بعدى اپل الومينيوميه و دوسه تا رنگ بيشتر نداره
            اما حالا باعرضه ى فايو سى ايفونى رنگارنگ باجنس بدنه ميبينيم كه يك تازگى بوجود اورد
            تازگيى كه حتى اگرهم مثل طراحى هاى قبلى ايفون باشه اما همين رنگارنگيش و پلاستيكى بودنش زيبايى بينظيرى داد
            درمورد سازگرى با اى او اس هفت فرضيه نيست بلكه حقيقته!محصولى كه همزمان با اى او اس هفت ارئه شده حماقت نيست باهاش سازگار نباشه؟
            از نظر شخص خودم اين محصول براى هدف گيرى چين و هند نيست بلكه براى هدف گيرى خيلى از مردم دنياست كه از طراحى ايفون خسته شدند.
            به شخصه دل منو ربوده😉

خب با اين تفسير آيفون 5s كه تنوع رنگ نداره و با ios7 با اين طرحش، عرضه شده يه نوع حماقته!
            ميخوام اين رو بگم كه يه محصول تك وجهي نيست يعني يك هدف يا يك جهت گيري داشته باشه
            آيفون 5c عرضه شده كه تنوع رنگ ايجاد كنه بيشتر با طرح ios7 سازگار باشه
            فقط اينجا بحث قيمت پيش مياد
            كه اپل ميتونست با عرضه اين مدل وضعيت بازار چين رو به نفع خودش عوض كنه كه نكرد
            والا كسي نگفت اين مدل با اين قيمت قراره بازار چين رو هدف قرار بده
            بحث سر نياز اين قسمت و پيش بيني هايي هست كه راجع به ارزان بودن ميشد هست
            اون قسمت از حرفتون هم كه گفتيد فرضيه نيست حقيقته منظور من اين نبود كه با طرح رنگارنگ ios7 سازگارتر هست يا نه منظورم اين بود كه اين نظريه كه اين مدل اصولا ساخته شده تا هماهنگ تر باشه يا هدف هاي ديگه اي ميتونست پشت ساخت اين مدل باشه رو منظورم بود

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
              خب با اين تفسير آيفون 5s كه تنوع رنگ نداره و با ios7 با اين طرحش، عرضه شده يه نوع حماقته!
              ميخوام اين رو بگم كه يه محصول تك وجهي نيست يعني يك هدف يا يك جهت گيري داشته باشه
              آيفون 5c عرضه شده كه تنوع رنگ ايجاد كنه بيشتر با طرح ios7 سازگار باشه
              فقط اينجا بحث قيمت پيش مياد
              كه اپل ميتونست با عرضه اين مدل وضعيت بازار چين رو به نفع خودش عوض كنه كه نكرد
              والا كسي نگفت اين مدل با اين قيمت قراره بازار چين رو هدف قرار بده
              بحث سر نياز اين قسمت و پيش بيني هايي هست كه راجع به ارزان بودن ميشد هست
              اون قسمت از حرفتون هم كه گفتيد فرضيه نيست حقيقته منظور من اين نبود كه با طرح رنگارنگ ios7 سازگارتر هست يا نه منظورم اين بود كه اين نظريه كه اين مدل اصولا ساخته شده تا هماهنگ تر باشه يا هدف هاي ديگه اي ميتونست پشت ساخت اين مدل باشه رو منظورم بود

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2
              ببخشيد بد متوجه حرفتون شدم
              بله الان كه حرفاى شما رو خوندم ديدم كه نميتونه تك وجهى و فقط بايك هدف باشه
              اما مطمئنا اين ترديد رو ميده كه اگه هدفش هدف قرار دادن بازارهاى چين وهند باشه چرا بااين قيمت؟
              اگه هدف اپل ارزون باشه مطمئنا بنيان اهداف شركت زير سوال ميره كه كيفيت رو درهر حالى حفظ ميكنن حتى تگر گرون شد!
              واگه بخواد حتى اينكارو كنه مطمئنا با فايو سى نميشه اينكارو كرد چون اين گوشى به ارزون قيمت ها نميخوره(هم ازنظر قيمت هم ازنظر امكانات)
              جدا از تنوع كه به احتمال زياد يكى از اهدافه من درفكرم هدف يا اهداف ديگر توليد اين محصول دقيقا چيه چون همونطور كه شما عرض كرديد امكان نداره براى يك هدف يك محصول بدن(كه بنده هم قبول كردم حرف شمارو)بنظرم بايد دست نگه داشت تا امار فروش هدف ديگه رو نشون بدن.
              واقعا كه شركت مرموزيه😳

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
                نه بابا من اصلا لحنم امری نیست بلکه سلیقه ای هستش اگرم تندم خطاب به اپل هستش نه شما و دیگر دوستان. نظرم این نیست که پلاستیک اشغاله. گوشییه خوبیه اما در مورد اپل که کمپانی خاصی هستش فرق داشته باشه. هیچ گاه x10 mini s3 mini s4 mini یا sp - advanc s و..... فروش خوبی در مقابل گوشی های high end نداشته چه در ایران چه در اروپا. بنظرم مشتری های اپل همیشه دنبال محصول خاص بودن نه تکراری همین الانم یکسری نظرات میگن 5s چه تغییری داشته (البته که داشته بنظرم و خوب هم داشته)

در ضمن app store رجوع کنید برنامه ها برای ios 7 آپدیت شدن نمونش procam که حتش نوشته سازگار با 5s - 5c
                yahoo هم فکر کنم دیگه مشکلش حل شده البته دقیق نمیدونم چون من از توییک استفاده می کنم. اما قبول دارم که برای صفحه بزرگ علاوه بر برنامه نویسی مجدد خود ios هم تغییرات اساسی میخواد چون همین الانم واسه 3.5 هستش چه برسه به 4 اینچ چون کلید back نداره وشصت باید به گوشه چپ بالا کشیده بشه.
                مورد اول كه ديگه حرفى نموند

ولى برنامه هايى كه گفتيد در ظاهر هستند! من به عنوان برنامه نويس ايميل گرفتم ١٨ سپتامبر تاييد ميشه برنامه هاي ios 7!

نظر

• به نظر من ايفون 5c جالب نبود فكر نميكنم كسي به خاطر 100$ 5s نخره ولي 5s جالب بود مخصوصا سنسور اثر انگشتش.

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                    به نظر من ايفون 5c جالب نبود فكر نميكنم كسي به خاطر 100$ 5s نخره ولي 5s جالب بود مخصوصا سنسور اثر انگشتش.
                    نظـــرشمــــــا محتـــــــرم
                    امـــــا اپل با 5s نشون داد حالا حالا هـــــــا یکــــ تــــازه

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                      دوست عزيز منم منظورم همينه.

نظر

• کسی لینک دانلود کنفرانس رو نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
                          کسی لینک دانلود کنفرانس رو نداره؟
                          یه جستجو می کردید پیدا میشد

http://www.i-phone.ir/forums/thread88613.html

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                            اپل هميشه اوله داداشه گلم
                            اپل كاره خودشو انجام ميده.دنبال اضافه كردن اعداد نيست.
                            ولي خدايي ديوايس جديد اونقدر چشم گير نبود.درسته كه a7 وm7 رو معرفي كرد .5 و 5 اس تفاوت فاحشي نداره.كه بشه بگيم واووووووو. ديگه اينكه نسبت به ورود 5 بعد از 4 اس ،ذهن هارو نتركوند.سيستم عاملش خيلي بهتر شده.
                            البته نظر شخصيه منه.

نظر

• دوستان میتونم بپرسم چه مواردی اگر در 5s به کار میرفت اپل شرکت مبتکری لقب میگرفت ؟ ابتکار و بهتر شدن رو کلا دوستان در چی میبینن ؟ ( اصلا قصد کل کل ندارم برای خودم سوال شده )

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                                عزيز من تست نكردم اما باكمى فكر متوجه ميشيد ios7براى فايو اس و فايو سى طراحى شده
                                همچين جنس پلاستيكش هم بدردنخور نيست كه از الومينيوم ارزونتر باشه كه من فكر ميكنم همون صددلار واسه همون كم شده.ديگه ظاهرا شما فكر كردى قيمت بدنه الومينيومى مثالا دويست دلار درمياد و پلاستيكى پنجاه دلار.نه عزيز پلاستيكش معمولى نيست و همونطور كه خاطر نشان كردم ضدخشه و مطمئن باشيد به اندازه كافى محكمه.اينجور ك شما پلاستيك ميگى ادم فكر ميكنه كيسه زباله گذاشتن.بعدش هم مطمئن باشيد انقدر افراد هستن كه بدون توجه به مسائلى كه شما ميگى حاضرن گرونتر بخرن اما فايو اس بخرن كه دوبرابر سريع تره و ٦٤بيته.بنظر من اتفاقا توليد فايو فايده نداشت و شك ندارم رو دستشون ميموند.مطمئن باشيد سى فروشش زياد ميشه.شك نكنين.

من كه رو فايو نصب كردم به نظرم خيلي هم روون مياد مثل ٦ ، يه سوال از دوستاني كه ميگن فايو سي عاليه و هيچ مشكلي به خاطر بدنه نداره اگه اپل فايو سي و فايو رو توليد ميكرد و با يك قيمت ميداد و يكي پلاستيك ضد خش و يكي فلزي بود شما كدومشو انتخاب ميكرديد؟!
                                من اگه بودم ميرفتم فايو چون از نظر فني كه تقريبا هيچ فرقي نميكنه ولي بدنه فلزي يه چيز ديگست!
                                اينكه براي اي او اس ٧ طراحي شده نه سخت افزار داخلي بلكه ظاهرش براي ٧ طراحي شده
                                داخلش همون قطعاته با همون مشخصات!

نظر

صبر کنید ..
                                X