اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط AliRez7A نمایش پست ها
    اقا بیژن این برنامه ی inception رو که گفتید میشه اسم کاملش رو بگید؟
    اسم كاملش همينيه كه خودت ميگي تو اپل استور بصورت رايگان هست ميتوني دانلود كني

 Sent from my iPhone using Tapatalk 

نظر

• من باهاش ساندويچ مجاني ميخوردم

شرط بندي ميكردم سر بازي اسفالت هر كي بيشترين رتبه اول رو مياورد برنده ميشد
      منم كه خوره اسفالت
      رفيقمم خوره بازي
      هميشه من برنده = ساندويچ مجاني جاتون خالي ديگه داشتم چاق ميشدم:d

نظر

• ما هم کارهای زیادی کردیم. سرکلاسا.

من هم آیپد دارم و هم آیفون.(داشتم)

با آیفون خیلی کارا کردم. سر امتحان نهاییبا با بچه ها بیرون کلاس قرار میذاشتم بیرون کلاس از برگه امتحان عکس میگرفتم، بلو میکردم. اونم جواباشو میفرستاد. آیفونم خوبیش به اینکه چون بلوتوثش انحصاریه توسط گوشی های دیگه سخت ردیابی می شه.

سرکلاس چقدر بازی میکردیم.

یکبارم یک استاد پیر داشتیم (فسیل بود به خدا) بعد یه برنامه بود یادم نیست ولی شیشکی میزد حرفه ای. دوسه بار وسط حرفاش زدیم قاطی کرد رفت بیرون.

بعد رفتیم دانشگاه آیپد دار شدیم دیگه بساط تقلب به راه بود. به جای اینکه فلان قدر پول کتابارو بدم از نت دان میکردم میبردم سرکلاس همه کف میکردن. یه بارم سر کلاس فیزیک بودیم که حل امسائل هالیدی رو ریخته بودم. دیگه باز کردم امتحانو شدم بیست. ولی خوب آیپد یکم بزرگه و اذیت میکنه.

نظر

• اینجور که مشخص شده مرحوم استیو جابز کمک شایانی به پیشرفت تحصیلی ایرانیا کرده:d

نظر

• نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
            اینجور که مشخص شده مرحوم استیو جابز کمک شایانی به پیشرفت تحصیلی ایرانیا کرده:d
            من درس تاریخ ایران و جهان رو خلاصش رو توی 5صفحه ورق a4 نوشتم
            بدون این که چیزی بخونم
            پاس کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
              يك بار تويه پايگاه هوايي محل خدمتم، با برنامه qibla محل دقيق قبله رو نشون دادم، ديدن ٣٠ درجه كج ميخوندن.

اونجا شبها هم خيلي تاريك ميشه و ستاره ها معلومه، با يكي از دوستان سر دب اكبر و اصغر كل كل شد، با star walk ايپد رو گفتم جلوي ستاره ها، دقيقا اسمشون رو نشون داد. ديگه كم مونده بود چشاشون در بياد.

يه بار يكي از دوستان ميخواست يه مسير رو پياده بره، فكر ميكرد حدود يك كيلومتره، فاصله دقيقش رو با gps hd دراوردم بهش گفتم ! ٤.٦ كيلومتر بود.

يكي از دوستام منو پيچونده بود، apple id و پسوردش رو داشتم، زنگ زدم گفتم پدر سوخته لواسون چيكار ميكني !! قفل كرد !

تو مهموني با برنامه dj mixer pro واقعا معركه كرديم. بچه هاي هم برنامه رو داشتن، از رو ايفونشون اهنگ درخواستي واسه من ميفرستادن، من رو اهنگ بعدي تنظيم ميكردم. با يه ايپد ديگه هم pre cueing ميكردم. واقعا لذت داشت. خصوصا اينكه همه سهيم بودن

معمولا وقتي خانومم پاي كامپيوتر به مشكل برميخوره، سخته كه پشت تلفن بهش بگم چيكار كنه، با team viewer هر جا باشم وصل ميشم به كامپيوتر و راش ميندازم، البته اگه بيرون باشم و فقط gprs داشته بام خيلي سخته.

برنامه ifooty معمولا چشم دورو وري ها رو درمياره. معمولا ميپرسن اين از كجا ميدونه ! خصوصا واسه بازي هايي كه تلويزيون ميخواد با تاخير نشون بده.

Im+ خيلي باحاله، معمولا تو مكالمات سوال دوم سوم اينه كه كجايي؟ سريع send location ميكنم، طرف ١٠ دقيقا مشغول ميشه بفهمه چي به چيه ! خصوصا اگه مثل من هر روز يك جا باشين !

كلا برنامه هايي كه push notification دارند موجي از تجعب و شگرفي را در اطرافيان پديد ميآورند!
              مثلا با flighttrack جاي هواپيمايي كه نامزد دوستم توش بود رو توي آسمون نشون دادم، سرعت هواپيما و ارتفاع پرواز، متحيرتر شد وقتي كه هواپيما نشست، آيپد پيغام داد.
              يا مثلا breaking news هاي cnn فوق العادست، يادمه وقتي قبل از همه جا، پيغام داد كه بن لادن كشته شد، خنديدم و گفتم : آيپده قاط زده !!!

يه زمانهايي توي بيمارستان، سر و صدا غير قابل تحمل ميشه، inception بهترين برنامه براي تحمل سر و صدا و آرامش هست. خصوصا اگه لازم باشه در صورتي كه صداتون كردن متوجه بشيد. واقعا يك بار احساس كردم توي خواب صدام ميكنن!!

از تقلب گفتين، پيش خودمون باشه، من هم گاهي گير ميوفتم، برنامه lexi complete يه دانشنامه دارويي خيلي قوي داره، هر وقت چيزي يادم ميره، خصوصا عوارض جانبي يه دارو، مثلا تو حاملگي، يا دوز دارو رو قاطي ميكنم، برنامه رو آيپدم هميشه كنارم بازه، يه نگاه بهش ميندازم، مريض هم اصلا به عقلش نميرسه !! شايد اين عجيبترين كاريه كه يه دكتر ممكنه انجام بده !!
              دوست عزیز اگه بشه یه تاپیکی بزنین و شما و دیگر دوستان همچین برنامه های کاربردی رو بگین و کمی هم راجب کارایی خیلی خوب میشه
              من که واقعا حال میکنم وقتی همچین برنامه های رو میبینم

نظر

• برا من خیلی جالبه
                چندوقت پیش رفتم دماغمو عمل کنم
                بعداز کلی عکس هایه مختلف از نیم رخ و تمام رخو ... بلاخره مارو بردن اتاقه عمل

من رو تخت دراز کشیده بودمو 2/3 تا پرستارم داشتن سرم میزدنو اینا
                بعد یه اقایه قد بلند اومد داخل و گفت که من دکتره بیهوشیتمو شروع کرد به سوال کردن
                م ش ر و ب میخوری؟
                دودی هستی ؟
                ...
                منم همرو گفتم نه(البته الکی )
                بعد شروع کرد با پرستاره صحبت کردن
                یه چندتا چیزایه عجیب غریب پرسید
                بعد گفت heart rateش چنده
                ازونجایی که من شبه قبلش با برنامه heart fitness ضربانه قلبمو اندازه گرفته بودم سریع گفتم 75 اقایه دکتر

دکتره فک کرد سوجش کردم
                گفت تو اصلا میدونی heart rate چیه ؟
                گفتم اره اقایه دکتر گوشیم یه نرم افزار داره اندازه میگیره

همون موقعه پرستاره گفت راست میگه اقایه دکتر
                heart rate ش 74 میباشد .
                خلاصه کلی زدم تو پوزش
                بجاش اونم بینیمو اصلا خوب عمل نکرد . 

نظر

• دوستان اينجور برنامه ها پولي هستش؟

نظر

• نظر

• سلام

این کاری که شماها کردید فقط سؤ استفاده از تکنولوژی هست نه کار عجیب قریب. در واقع همه سر خودتونو کلاه گذاشتید نه بقیه .

بهتر هست تو کشورهای مثل کشور ما قبل از ورود تکنلوژی اول آموزشش بیاد و بد خودش بیاد.

پس نتیجه میگیریم که هر کسی* پولدارتر هست درسش هم بهتر هست.

با این تفاسیر ترجیح میدم که آیفون نداشته باشم ولی* خودم باشم
                      [/color]

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar_gbg نمایش پست ها
                        سلام

این کاری که شماها کردید فقط سؤ استفاده از تکنولوژی هست نه کار عجیب قریب. در واقع همه سر خودتونو کلاه گذاشتید نه بقیه .

بهتر هست تو کشورهای مثل کشور ما قبل از ورود تکنلوژی اول آموزشش بیاد و بد خودش بیاد.

پس نتیجه میگیریم که هر کسی* پولدارتر هست درسش هم بهتر هست.

با این تفاسیر ترجیح میدم که آیفون نداشته باشم ولی* خودم باشم
                        [/color]
                        درست میفرمایید اما لحنتون درست نیست.

اما یه کار باحال دیگه:

با برنامه Freaked یه چهره ساختم، بعد مقابل صورت یکی اسکرین شات انداختم. وقتی شات گرفتم دیوایس رو دادم دست خودش گفتم بره تو Photos ببینه.

وقتی دید پا به فرار گذاشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                          دوستان اينجور برنامه ها پولي هستش؟
                          heart rate مجانیشم هست من پولیشو دارم ولی هیچ فرقی نمی کنه فقط تو پولی یه نوار قلبم می گیره مجانیشو بگیر..آخرشه کارشم اینه که انگشتتو میزاری رو دوربین بخاطر نور فلش انگشتت روشن میشه بعد که هی خون میادو میره دستت تیره روشن میشه این میفهمه چی به چیه بابا من به یه دکتره نشون دادم مخش هنگید

نظر

• تو کلاس بودیم منم با تجهیزات کامل بودم اعم از ایفون اسپیکر و هندزفری بلوتوث...:d
                            هندزفری رو وصل میکردم به اسپیکر میذاشتم تو کلاهم که معلوم نباشه میذاشتمش بیرون لب پنجره...
                            برنامه نصب کرده بودم انواع صداها از صدای ای گرفته تا صدای فارت و میمونو دانکیو ترقه و...:d
                            اوایل یادمه با بچه ها هماهنگ کرده بودیم که وقتی صدا اومد همه برن لب پنجره بیرونو نگاه کنن اون موقع هم تو شیراز رزمایش بود دایم هلیکوپتر رد میشد. منم یه صدای جت داشتم خیلی تمیز بود با اخرین صدا میزاشتم تا صدا میومد همه میرفتن دمه پنجره... وای یعنی میپوکیدیم از خنده...
                            ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 12-11-2011, 12:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
                              اطلاعات پرواز مخصوص خطوط بين المللي هست و واسه ايران حتي هواپيما رو توي اسمون نشون نميده
                              ساعتش درسته. چيز پي ان هم نميخواد
                              من اين تيكه اش رو متوجه نشدم
                              يعني واسه ما ها تو ايران كار نميده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                                heart rate مجانیشم هست من پولیشو دارم ولی هیچ فرقی نمی کنه فقط تو پولی یه نوار قلبم می گیره مجانیشو بگیر..آخرشه کارشم اینه که انگشتتو میزاری رو دوربین بخاطر نور فلش انگشتت روشن میشه بعد که هی خون میادو میره دستت تیره روشن میشه این میفهمه چی به چیه بابا من به یه دکتره نشون دادم مخش هنگید
                                اين برنامه رو من تو ايتونز سرچ كردم چند تا اورد !! كدوم از همش بهتره؟ قيمت پوليش هم زياد بالا نيست
                                اگه واقعا كار كنه ارزش داره خصوصا واسه من كه ورزش سنگين ميكنم و هم اينكه فشارخونم بالا هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X