اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mmjm نمایش پست ها
    من هر وقت جایی گیر میوفتم یا با کسی هستم که حوصلش رو اصلن ندارم و مخصوصا اگه باهاش رو در واسی هم داشته باشم میرم تو برنامه fake call و شماره پدر یا خونرو میزنم گه گوشیم با این شماره ها زنگ بخوره بعد گوشیمو میزارم که طرفم یه جوری ببینه بعد که زنگ خورد ور میدارم الکی یه چیزی میگم و بعد که قطع کردم به طرف میگم خب دیگه کارم دارن باید برم!!!
    چه استفاده جالبي از آيفون مي كني !اين بهترين استفاده هست.

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
      اینجا اکثر دوستان فقط روشهای استفاده نامشروع از آیفون رو نوشته بودن نه عجیب!!!!
      به نظر من اسم تاپیک رو عوض کنید و بزارید "چه چیزی باعث شد آیفون را بیشتر دوست داشته باشید !!؟"
      کلا تاپیک خیلی جالبی شده...
      وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

اگه استیو بفهمه شما چه کاری می کنید تولید آیفونو قطع می کنه ولی خدایی ایرانی سر هر چیزی اینطوربن!

نظر

به بهههه !!!
          یکی هم بگه با ایفون ادم کشتم دیگه ....
          همین مونده ( شکلک خنده ) !

یه چیز عجیب ...
          من یه بار با ایفون زنگ زدممممم:d
          ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 20-11-2010, 10:55 PM
          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

خیلی تاپیک جالبیه
            بعضی داستانها خنده داره

نظر

خداییش تا الان آمار تقلب سر امتحان بیشترین آمارو داشته منم کم از این کارا با گوشیم نکردم آخریش هم همین 2هفته پیش بود سر جلسه امتحان هواپیمایی که از جزوهام عکس گرفتم کلی تو امتحان کمکم کرد خداییش هر چی پول بدی واسه ایفون کم دادی

نظر

منم از سوالا کپی کردم امتحان دادیم واسه زبان اما استاد امتحانو قبول نکرد چون همه ۲۰ شدن
                و کار دیگه اینکه برای اینکه از دست اذیتای خواهر زادم راحت بشم می دادم اونم پرتش می کرد اینور اونور

نظر

دوستان همه ترفند های تقلب رو که بلدند واس امتحان نهایی راهی پیشنهاد میکنند؟!

نظر

دوستان یکبار کارها رو بررسی کنید هر کدوم جالبتره رو سپاس کنید.ببینیم کار کی از بقیه بیشتر طرفدار داشته!
                    People!There is no way in the middle...

نظر

من واسه تقلب این کارو کردم

از جاهای مهم تاریخ 3 دبیرستان که خیلی زیاده عکس گرفتم
                      ایفون رو گذاشتم کف دست چپم بعد با باند کشی اتل بندیش کردم جوری که از کف دست نگاه میکردی فقظ ال سی دی ایفون معلوم بود و از پشت کامل باند کشی بود --- هرکسی نگاه میکرد میگفت اخی ! دستت چی شده !! میگفتم در رفته !
                      بعد دستمو از طرف کف میزاشتم رو میز بعد و هر وقت خواستم رجوع میکردم بهش !

نکته :
                      این روش یه بار مصرفه و در مدت زمان درمان دست هم همچنان قابل استفادست
                      یهو جو گیر نشید هر روز دستتونو اتل بندی کنید !

از برنامه هایی که صدا خر و گاو و ... در میاره هم که اینقد استفاده کردیم که خودمون دیگه حالمون بهم میخوره

اما کار جالب ما این بود :
                      2 دقیقه مونده که زنگ مدرسه بخوره میای از کلاس بیرون برنامه رکورد رو اجرا میکنی -- زنگ مدرسه رو ضبط میکنی
                      دیگه زنگ مدرسه در دست شماست .. همیشه 5 تا 10 دقیقه کلاس رو زودتر تعطیل کنید
                      البته از این روش برا اسکل کردن معلم ها هم میشه استفاده کرد - وسط کلاس میگی بزن زنگو ! یکی میزنه زنگو معلمم کف میکنه میگه اا زنگ خورد !

این روشم تا زمانی که زیاد تابلو کار نکنید ( مثلا 30 دقیقه زودتر زنگو بزنی ) و یا لوسش نکنید کارایی داره !

در ضمن ما صداهای چکش کاری و شکسن شیشه و .. از اینترنت دانلود میکردیم و سر کلاس میزاشتیم این چکش کاریش خیلی توپه ! بهتون توصیه میکنم

از برنامه فیک کال هم واسه کلاس گذاشتن + جیم شدن + و... استفاده میکنیم !
                      مثلا رفیقم از رفیقش سی دی گرفته بود بعد من میخواستم ازش بگیرم میگفت نمیدم بهت چون دوسم گفته نده
                      سریع فیک کال را اجرا و اسم طرف را نوشته و تماس حاصل کرده و فیلم بازی کرده و اجازه دادن سی دی را گرفتم ( البته در اینجا استعداد فیلم بازی کردن رو باید داشته باشین)

خونمون رو داشتیم درست میکردیم اهنگر اومد اهنا رو جوش بده شاغولش رو نیاورده بود که اهنا رو تراز کنه !
                      گفت ای بابا حالا این همه راهو باید برم تراز بیارم اه !

یهو ایفونم پرید وسط گفت دیری دیرین دید ! ناراحت نباش من اینجام ! و ...

خلاصه تراز کردیم و اهنگر بدبخت چنان مات و مبهوت شده بود که وقتی ماشینشو میخواست از خونه ما در بیاره کوبوند تو تیر برق !

و اما ترسوندن :
                      با ماشین میریم تو خیابون با رفقا لباس بسیج تنمون میکنیم یهو میزنیم کنار همه مثل گروه ضربت مبپریم بیرون یکی رو میگیریم برنامه اسکن انگشت رو رو ایفون اجرا میکنیم به طرف میگیم انگشتو یزار اینجا ! میگه واسه چی ؟ میگیم حرف نزن انگشتتو بزار همه چی مشخص میشه !
                      میزاره و ایفون اسکن میکنه و سبز میشه ( علانت ok ) بعد من میگم خودشه ببریدش ؟
                      یارو جف میکنه الا التماس اقا من نبودم
                      خیلی حال میده !

البته این روشو رو جوونا اجرا کنین
                      1- چون یهو سکته نمیزنن بیفتن رو دستتون
                      2- اغلب یه ریگی تو کفششون هست که از پلیس میترسن

کار های زیادی هست که در پست های بعدی بهش اشاره میکنم

نظر

آقا دمت گرم لذت بردیم...
                        کارای خطرناکی کردی مخصوصا بسیجیه

نظر

تابستان امسال در شهرکی در شمال بودیم که از نظر موقعیت جغرافیایی و بعلت وجود کوه و درختان زیاد امکان جهت یابی ******* خیلی سخت بود بنده با برنامه جهت یابی ******* موفق به تنظیم همه دیشهای آن شهرک شدم و همه من را مثل یک قهرمان اسطوره ای نگاه میکردند و باعث تعجب همه اهالی اون شهرک با گوشی خود شده بودم.
                          ویرایش توسط ccpj_uk : https://i-phone.ir/forums/member/16552-ccpj_uk در ساعت 21-11-2010, 03:35 PM

نظر

من كه خاطرات خيلي زياد و جالبي با ايفون داشتم ولي بدترين خاطرم و جالبترين اونها اين بود
                            با دوست دخترم تو كافي شاپ بوديم و ايفونم دستش بود يهو يه راست رفت رو برنامه ي انواع حالت هاي ....... و position كه ديگه مات شدم و سرم رو انداختم و به زور جلوي خندم رو گرفته بودم و گفت كيوان اينا چيه خجالت نميكشي پاشد رفت تا يه هفته هم باهام حرف نزد خاطره ي خيلي جالبي بود

خاطره ديگم اينه كه با دوستم كنار ايستگاه سرويس هاي دانشگاه ايستاده بوديم و منتظر سرويس ها بوديم و من ايفونم تو دستم بود دوستم گفت كه بده باهاش بازي كنم من دستم رو كشيدم و گفتم نميدم كه ايفونم بدجوري از دستم افتاد اون كه ميدونست ناراحت ميشم فرار كرد منم ايفون رو ور داشتم و جلوي اون همه دختر دنبالش كردم كه بگيرمش و يه كتك حسابي بهش بزنم حيف كه نتونستم بگيرمش و گرنه ميكشتمش خوشبختانه بلايي سر ايفونم نيومد ولي ابروم پيش دخترا رفت تموم خيابون رو دنبالش كرده بودم

با برنامه ي aging both هم و برنامه ي ديگه كه كله ي ادم رو كچل ميكنه هم عكس پيري و كچلي كل فاميل و دوستان رو كشيدم و ميگم كه اين ايندتون رو بهتون نشون ميده و كلي نا اميد ميشن و همشون اولين حرفي كه ميزنن اين بود تو رو خدا حذفش كن جالب اينجاست كه حذف هم نميشه

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                              من یه بار از کل حل المسایل عکس گرفتم و سر جلسه امتحان گذاشتمش بین پاهام و سخت ترین امتحانم رو (انتقال حرارت) باهاش 17 گرفتم:d
                              اشنایی من هم با iphone سر امتحان طراحی اجزا 1 بود که با iphone دوستم و pdf حل المسایلش , و نمره های طراحی 1-2 را مدیون apple هستم:d

نظر

نوشته اصلی توسط majid1f نمایش پست ها
                                اشنایی من هم با iphone سر امتحان طراحی اجزا 1 بود که با iphone دوستم و pdf حل المسایلش , و نمره های طراحی 1-2 را مدیون apple هستم:d
                                بحث شیرین تقلب شد منم امتحان آز شیمی داشتم کل جزومو ریختم رو گوشی جای ماشین حساب ازش استفاده کردم و خودم صفر می شدم ولی با آیفون 10 شدم!
                                امتحان مبانی برق رو هم کتاب pdf استاد رو ریختم رو گوشی سوالات تشریحی رو از روی گوشی نوشتم ولی باز با این حال 7 شدم
                                البته همه اینا موقعی بود که 3gs آنلاک فکتوری داشتم الان که 4 گرفتمو گوشیم لاکه و از نظر من فعلا به هیچ دردی نمیخوره.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                                X