اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من اون اول اولا 2جی داشتم نرم افزار تفنگ gun رو تازه نصب کرده بودم . نارنجک رو انتخاب کردم بعد اینکه ضامنشو کشیدم خواستم مثل این فیلما ادا درارم که مثلا دارم پرت میکنم نارنجک رو یهو دستم خورد توو صورت دوستم و گوشی واقعا مثل نارنجک از دستم پرتاب شد خورد به دیوار ... گفتم دیگه داغون شد دیگه . .. ولی خوشبختانه هیچیش نشد
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من درس معادلات دیفرانسل رو با آیفون پاس کردم
      از کل جزوه عکس گرفتم ته کلاس آیفون زیر ورقه بود داشتم با انگشت عکس عوض می کردم و زوم می کردم
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من سر ماشین افزار ، کولیسمون رو بچه های مکانیک پیچونده بودن ، قطعه رو روی ماشین تراش ، که به سه نظام پیچ شده بود ، با آیفون سانت کردم ، بعد تیغه رو مماس کردم خط انداختم روی قطعه تا بدونم تا کجا باید پیشروی کنه تیغه :دی

بنده را استرسی شگرف فرا گرفته بود :دی

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          من درس معادلات دیفرانسل رو با آیفون پاس کردم :d
          از کل جزوه عکس گرفتم ته کلاس آیفون زیر ورقه بود داشتم با انگشت عکس عوض می کردم و زوم می کردم
          روزبه جان پس شما هم بببببببللللللللهههههههههه.

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
            روزبه جان پس شما هم بببببببللللللللهههههههههه.
            ما هم بلههههه
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

شما باید همتون رو به جرم تخلف و تقلب و استراغ سمع و .... بگیرن بندازن زندان!
              اونم ک ه ر ی ز ک تا دیگه هوس چنین کارایی با آیفون بدبخت نکنید

من فکر میکردم خودم خلافکارم اما مثل اینکه خلاف من در برابر شماها 0 هست!

نظر

من خرخون بودم با آیپاد کار عجیب نکردم تا حالا... آخه همتون دارید پاس کردن درسا با آیفون رو کار عجیب میدونید
                من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
                معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

من هم سر بعضی از امتحانات به عنوان خط کش از آیفون استفاده میکنم ( و در بین استفاده از خط کش سری هم به جواب سوالات که تو آیفون بود میزنم )
                  و تازگی هم آیپاد نانوم رو به میدان حل مسائل آوردم تمامی فرمول ها و جواب ها و نکات رو ریختم تو آیپاد نانو و هیچکس هم متوجه نمیشه چون بستم به دستم و کسی نمیتونه گیر بده
                  جون میده واسه تقلب ....

نظر

iDic هم خیلی کاربرد داشت (حتی سر کنکور !).دسته سازندش درد نکنه !
                    لامصب برای اولین بار که تکست رو سرچ می کردیم یکم هنگ می کرد اعصابمون بهم میریخت...

نظر

اینجا اکثر دوستان فقط روشهای استفاده نامشروع از آیفون رو نوشته بودن نه عجیب!!!!

نظر

من هر وقت جایی گیر میوفتم یا با کسی هستم که حوصلش رو اصلن ندارم و مخصوصا اگه باهاش رو در واسی هم داشته باشم میرم تو برنامه fake call و شماره پدر یا خونرو میزنم گه گوشیم با این شماره ها زنگ بخوره بعد گوشیمو میزارم که طرفم یه جوری ببینه بعد که زنگ خورد ور میدارم الکی یه چیزی میگم و بعد که قطع کردم به طرف میگم خب دیگه کارم دارن باید برم!!!

نظر

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

نوشته اصلی توسط mmjm نمایش پست ها
                          من هر وقت جایی گیر میوفتم یا با کسی هستم که حوصلش رو اصلن ندارم و مخصوصا اگه باهاش رو در واسی هم داشته باشم میرم تو برنامه fake call و شماره پدر یا خونرو میزنم گه گوشیم با این شماره ها زنگ بخوره بعد گوشیمو میزارم که طرفم یه جوری ببینه بعد که زنگ خورد ور میدارم الکی یه چیزی میگم و بعد که قطع کردم به طرف میگم خب دیگه کارم دارن باید برم!!!
                          عالي بود : ))

نظر

نوشته اصلی توسط mmjm نمایش پست ها
                            بابا ایول عجب حرکت نجات بخشی یاد دادی!

نظر

منم که سر مرحله ی سوم المپیاد ( شیمی ) گیر کرده بودم رجوعیدم به آیفون :دی
                              ولی بازم شدم طلا 4

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
                                عالي بود : ))
                                نوشته اصلی توسط mahyar zaza نمایش پست ها
                                بابا ایول عجب حرکت نجات بخشی یاد دادی!
                                لطف دارید
                                توجه!لطفا از این روش فقط در مواقع اضطراری استفاده شود و از پیچاندن افراد درجه 1 خودداری شود!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X