اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اجرای بازی کامپوتر در گوشی خود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اجرای بازی کامپوتر در گوشی خود

سلام خدمت دوستان عزیز

امروز حوصلم سر رفته بود گفتم یک کاری بکنم که یکم جالب هم در آمد البته به نظر خودم گفتم شاید به نظر شما هم جالب بیاد واسه همین تو انجمن قرارش دادم و جالبه بدونید راحت بازی کردم و هیچ محدودیتی هم نداشت این روش بدون هیچ لگ در تصویر و یا

حتی در صدا بازی اجرا شد

من حتی خودم از نوع free برنامه teamviewer مخصوص آیفون استفاده کردم چون جیلبریک نیستم و سرعت اینترنتم هم 512 هست که البته فک کنم اگر کمتر از 512 داشته باشید با کمی لگ مواجه می شید(البته به تستش

می ارزه ). امیدوارم خوشتون بیاد

روش کار هم به این صورت هست که برنامه team viewer remote desktop را از ایتونز دانلود می کنید (که باید این برنامه بر روی کامپوترتون هم نصب باشه)بعد وارد کامپیوتر می شوید از طریق گوشی(با وارد کردن id و پسوردی که همین برنامه توی کامپیوتر بهتون میده

در گوشیتون) و دیگه کار تمومه و مبتونید با گوشی برید و هر چی بازی تو کامپیوترتون هست بازی کنید. این روش حتی وقتی کامپیوترتون خونه هست و شما بیرون هستید هم جواب میده و شما می تونید از هر جایی که هستید با موبایلتون به بازی های کامپیوتر

بپردازید.

سایت خود برنامه برای دانلود نسخه های کامپیوتر آیفون و آیپد : http://www.teamviewer.com/en/download/mobile-app.aspx

اینم عکسی که من گرفتم از گوشی خودم البته با آیپد بیشتر حال میده:دی

ویرایش توسط shayanjojo : https://i-phone.ir/forums/member/79471-shayanjojo در ساعت 20-06-2013, 09:30 PM

تست کردم ، جواب میده ، با اینترنت 1 مگ ، لگ داره ، جالبه ، اما خیلی لذت بخش نیست .
    بازم ممنون .

نظر

برنامه ای هست که به صورت آفلاین بشه این کارو کرد؟؟

نظر

فكر نمي كنم باشه

نظر

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
          فكر نمي كنم باشه
          اگر نرم افزاری که از طریق پروتکل هایی مثل rdp ارتباط برقرار میکنند پیدا کنید میشه. Vnc هم همچنین .

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            اگر نرم افزاری که از طریق پروتکل هایی مثل rdp ارتباط برقرار میکنند پیدا کنید میشه. Vnc هم همچنین .
            میشه بیشتر توضیح بدید؟!؟

نظر

صبر کنید ..
            X