اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آینده طراحی iOS چه خواهد بود ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] آینده طراحی iOS چه خواهد بود ؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post847456

با توجه به تاپیک فوق، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با عرض سلام. تحلیل جالی بود

امیدورارم واقعا از نظر طراحی تغییراتی رو ببینیم....البته با توجه به جو موجود در اینترنت و تحلیل های سایت های بزرگ تغییرات ظاهری در ios 7 داریم و مخصوصا اینکه تجربه این چند سال نشون داده پشت خیلی از این اخبار و شایعات تیم تبلیغات اپل بوده و همچین چیزی هست که چند ماهه صحبت از اون در سایت ها پخش شده.

اما در مورد ios 7 مطمئنا همه تغییرات به یک باره انجام نمیشه و کم کم در نسخه های بعدی 7 مثلا 7.1 یا 7.2 و اینطوری شروع به تغییر میکنه....امیدوارم بیشتر از ظاهر به امکانات رسیدگی کرده باشند

قسمت هایی مانند نوتیفیکیشن واقعا بی کاربرد هستند در ios و باید امکانات دسترسی سریع مثل توییک هایی که در سایدیا هست رو در اون قرار بده.
    یکی از قسمت های ازار دهنده همین هست که من برای هر کاری باید از برنامه ها خارج بشم و برم داخل ستینگ اما با یک نوتیفیکیشن قوی میتوان این کار رو در هر جای ios انجام داد.

مولتی تسکینگ از جمله قسمت هایی هست که نیاز به تغییراتی و بهبود هایی داره .....ظاهر برنامه ها ی اصلی و منو ها تغییراتی لازم داره....الان همه مانور سایت ها روی طراحی ایکون ها هست
    و این خیلی عجیب هست که بحثی روی امکانات جدید نیست.چیزی که الان ios بیشتر از یک ظاهر جدید به اون نیاز داره...

نظر

البته اسکیومورفیسم زدایی جاناتنان یا بهتر بگیم فورستال زدایی به نظر من خیلی وسیع تر خواهد بود مثلا همین دکمه روشن خاموش تنظیمات اینا هم به نوعی تغییر میکنن و از بین میرن احتمالا
      امیدوارم تغییر شکل ایکون ها هم بیشتر باشه نه این که مثل عکس بالا برجستگی و فرورفتگیش از بین بره امیدوارم ایکن ها به کلی تغییر کنن
      و بیشتر از همه چیز من منتظر منو تنظیمات سریعم یه چیزی مثل اندروید یا ان سی ستینگ
      ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 12-05-2013, 11:45 AM

نظر

یه سری تنظیم جدید خیلی نیازه به قسمت network اضافه بشه

امیدوارم بیشتر رو چیزای ظاهری کار نکنن!

امیدوارم مصرف باطری هم کمتر بشه

خیلی شکل ظاهری ios مهم نیست به نظر من!

نظر

دمشون گرم!
          باگاشو حل کنن ما تغییرات نمیخوایم!
          وایفایش واقعا مزخرف شده این iOS 6!
          دقیقه به دقیقه قطع میشه

نظر

جالبه اپل میخواد ظاهر ios رو مثل ورژن 1 یا 2 یا 3 ios کنه
            ساده!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
              جالبه اپل میخواد ظاهر ios رو مثل ورژن 1 یا 2 یا 3 ios کنه
              ساده!!
              نه، اشتباه نکنید، اگر کل مطلب رو خونده باشید، ما قراره یک طراحی ساده اما پرکاربرد ببینیم. طراحی قبلی فیس بوک توی iOS یادتونه ؟ فرض کنید ما الان سیستم عاملمون همینه:

اما الان قرار به شکل زیر در بیاد:

یک چیز هم می تونه ساده باشه هم میتونه پرکاربردتر. طراحی iOS 1,2,3 خیلی پیچیده بودن، محیط کمی شلوغ تر از ios 6 به نظر میاد. کار با کامپیوترهای ۴۰ سال پیش ساده نبوده، پس باید بگیم الان که کار با کامپیوتر ساده شده ما پسرفت کردیم ؟

به نظر من فراتر از این چیزی رو شاهد نیستیم.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                دمشون گرم!
                باگاشو حل کنن ما تغییرات نمیخوایم!
                وایفایش واقعا مزخرف شده این iOS 6!
                دقیقه به دقیقه قطع میشه
                من هم اکنون 6 ماهه هم تو آیپد 2 و هم تو آیفون 5 دارم از ios 6 استفاده میکنم ولی تا به حال هیچ گونه قطع شدن در شبکه یا ... یا حتی هنگ کردن رو ندیده ام. مثل توپ کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                  من هم اکنون 6 ماهه هم تو آیپد 2 و هم تو آیفون 5 دارم از ios 6 استفاده میکنم ولی تا به حال هیچ گونه قطع شدن در شبکه یا ... یا حتی هنگ کردن رو ندیده ام. مثل توپ کار میکنه
                  منظور ایشون موقعیه که صفحه ی گوشیو خاموش میکنی قطع میشه

نظر

ببینید اگه گوشی صفحه اش خاموش بشه برای اینکه مصرف باطری کاهش پیدا کنه وای فای قطع میشه ولی موقع دانلود که قطع نمیشه
                    من بارها شبها دانلود app ها و آپدیت ها رو همون گوشی میذارم میبینم تا صبح میبنم خودش به ترتیب انجام داده با اینکه اتوماتیک صفحه اش رو هم خاموش کرده

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      ببینید اگه گوشی صفحه اش خاموش بشه برای اینکه مصرف باطری کاهش پیدا کنه وای فای قطع میشه ولی موقع دانلود که قطع نمیشه
                      من بارها شبها دانلود app ها و آپدیت ها رو همون گوشی میذارم میبینم تا صبح میبنم خودش به ترتیب انجام داده با اینکه اتوماتیک صفحه اش رو هم خاموش کرده
                      این قطعی که یادمه توی ۴ هم بود، باید باشه. باگ کخ نمیشه بهش گفت، اگر هم روشن باشه مداوم میگن باطری زود تموم میشه.

نظر

وای*فای موقع دانلود از آیتونز قطع نمیشه، اما اگه دانلود از جای دیگه باشه با خاموش شدن صفحه وای*فای قطع میشه

نظر

خیر منظورم در هنگان روشن بودن صفحه گوشیه!
                          همون طور که RedBull عزیز گفتند از iOS 4 این قابلیت وجود داشته!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                          وای*فای موقع دانلود از آیتونز قطع نمیشه، اما اگه دانلود از جای دیگه باشه با خاموش شدن صفحه وای*فای قطع میشه
                          البته توی آیپد 3 ورژن 6.0.1 یادمه اون موقعی که داشتم موقع دانلود از آیتیونز هم قطع میشد.

نظر

والا من که از اولین تا آخرین iOS که 6.1.3 باشه بدون جیلبرک استفاده کردم تو آیفونای مختلف و تا الان هیچ مشکلی نداشتم , باور کنید همه ی مشکلات از جیلبرکه

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                              والا من که از اولین تا آخرین iOS که 6.1.3 باشه بدون جیلبرک استفاده کردم تو آیفونای مختلف و تا الان هیچ مشکلی نداشتم , باور کنید همه ی مشکلات از جیلبرکه
                              واقعاً، من چند سالی هست دیگه جیلبریک نمی کنم، واقعاً همه جیز مثل روز اوله.

نظر

صبر کنید ..
                              X