اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چهره نامدار سامسونگ، عشق خود را به Galaxy S4 با آيفونش ابراز ميكند!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چهره نامدار سامسونگ، عشق خود را به Galaxy S4 با آيفونش ابراز ميكند!

اين ديگر بسيار خجالت آور است! تنيس باز حرفه اى و جيره خور سامسونگ، David Ferrer، علاقه ى خود را به Galaxy S4 با توييتر آيفونش توييت مى كند. مدت كوتاهى پس از عصر ديروز كه او اين توييت شگفت انگيز را منتشر كرد، ٣٥٠٠٠٠ از دنبال كنندگانش(followers)، او را متوجه جمله ى تبليغاتى "Twitter for iPhone" در پايان متن توييتش، كردند.
    نكته قابل توجه منتشر شده توسط AppleInsider: سامسونگ اسپانسر مسابقات Mutua Madrid Open tennis tournament نيز ميباشد!
    او اين توييت را به سرعت حذف كرد و توييت جديدى را بدون تبليغات جايگزين آن نمود اما تبعات كارش اين بار با كامنت هايى خنده دار، از قبيل via iPhoneGalaxy4 و غيره شاهد بوديم!
    البته اين اتفاق نادرى نميباشد و نظير همين رخداد را درباره ى خواننده مشهور Alicia Keys و موبايل بلك بريش و هم چنين Opera و تبلت سرفيسش نظاره گر بوديم!
    ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 01-05-2013, 06:03 AM

جالب هست که این اشتباه دوباره و دوباره داره تکرار میشه
    شرکت ها به آدم های معروف پول زیادی میدن که این تبلیغ رو واسشون کنه٬ بعد طرف میاد با آیفون یا آیپد این کار رو میکنه٬ بدون اینکه حواسش باشه که اون گوشه٬ اون پایین پایینا مینویسه که با چه دستگاهی هستی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
      پارآجره لامصب گوشی نیست که !
      ۵ اینچ گوشی !! بعنی چی آخه !؟ وای ..
      حسين جان از كجا مي وني بعدا اپل هم يه پاره آجر نسازه و شما نخريش؟

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
        حسين جان از كجا مي وني بعدا اپل هم يه پاره آجر نسازه و شما نخريش؟
        آقا تعصب یا غیرت ندارم روش که ، اگه بخواد چیزی بده بیرون که با سلیقه من نخونه خوب نمیخرمش ، کسی مجبورم نکرده که الزاما باید اپل استفاده کنم.

من اپل رو بخاطر یک سری دلایل شخصی انتخاب کردم که مهمترینش همین طراحیش هست. اندازه و ابعاد گوشی ایده آل برای من ۳.۵ الی ۴ اینچ دیگه تهه تهش ۴.۳ هست و اگر بخواد بیشتر از این سایز بشه حتی اگر بهترین امکانات رو هم داشته باشه نمیخرمش و ترجیح میدم از تبلتش استفاده کنم.
        مگه همین الان گلکسی اس ۴ چیزی از نظر سخت افزاری از آیفون کمتر داره؟ از نظر نرم افزاری هم آندرویید پیشرفت بدی نداشته . من الان خودم دارم گیفت کارتهای گوگل پلی مخصوص مارکت آندرویید رو میفروشم ، چیزی که دارم می بینم اینه که مارکتش روز بروز داره پیشرفت میکنه همه برنامه های جدید داخل اپ استور توی آندرویید مارکت با همون قیمت ها پیدا میشن. پس از نظر نرم افزاری و سخت افزاری آندروییدی ها هم دارن خوب پیشرفت می کنند ولی دیگه طراحی گوشی یک موضوع کاملا سلیقه ای هست.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
        X