اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عکس های دوران دبیرستان تیم کوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عکس های دوران دبیرستان تیم کوک

آیا تا به حال به این فکر کردید که آدم ها یی که بر دنیا تاثیر می گذارند چگونه بزرگ شده اند؟ من اطمینان دارم که درباره این موضوع تفکر کرده اید به خاطر این که من هم درباره همین موضوع بسیار فکر کرده ام! در واقع دلیل این که این موضوع برایمان جالب است این است که تیم کوک- مدیر عامل شرکت اپل - به یکی از موفق ترین افراد تبدیل شده
    با دیدن این عکس ها ما می توانیم بفهمیم که تیم کوک چگونه بزرگ شده است!
    این عکس های سال ۱۹۷۵ و ۱۹۷۶ دبیرستان تیم کوک توسط فردی به نام Whitbaker در Reddit ایجاد شده است.
    به گفته Whitbaker کوک به دبیرستان Robertsdale رفته است :

تیم کوک در همان دبیرستانی که مادرم در آن بود تحصیل می کرد و مادرم همیشه از بزرگی او حرف می زد. این عکس ها از سال ۱۹۷۵ و ۱۹۷۶ کتاب مدرسه Robertsdale است . مادرم در فوریه سال ۲۰۱۱ فوت کرد ولی پیشرفت اپل را دنبال می کرد و بسیار به آن افتخار می کرد.(او دو سال [از تیم کوک]بزرگتر بود) او به عنوان یکی از ناشر های کتاب مدرسه در سال چهارم دبیرستان فعالیت می کرد و او [تیم کوک] در آن کتاب بود.

متوجه می شویم که تیم کوک فردی بود که بسیار درس می خوانده و بدون شک این دلیل موفقیت او در سال های آینده او بود به طوری که پس از درگذشت استیو جابز او مدیر عامل شرکت اپل شد.
    اگر وقتی کسی از شما خواست که اثبات کنید دانش آموز خوب بودن چیز خوبی است می توانید به تیم کوک اشاره کنید و البته سیلکن ولی با کسانی پر شده است که برعکس این هستند و میلیاردر شده اند. این موضوع هم نشان می دهد که اگر فرد با استعدادی باشید بدون توجه به این که چگونه در مدرسه تحصیل می کردید اتفاقات خوب برای شما خواهد افتاد ولی این چیزی نیست که معلم ها بخواهند به ما بگویند!

منبع :
    ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 31-03-2013, 01:51 PM
صبر کنید ..
X