اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل در حال کار برای رفع مشکل هک رمز عبور در ios 6.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپل در حال کار برای رفع مشکل هک رمز عبور در ios 6.1

با سلام
    با توجه به انتشار خبر و ویدیویی مبنی بر گذشتن از passcode در ios 6.1 و دسترسی به لیست مخاطبین و منابع دیگر ، لذا اپل اخیرا اعلام نموده به زودی مشکل اخیر گزارش شده را رفع خواهد کرد.
    به رغم اینکه ارتقا قابلیتهای اخیر در ios 6.1 مانند : خرید بلیط سینما از طریق سیری ، پوشش LTE به صورت گسترده در کشورهای دیگر و ... ، اما اخیرا یک نقطه آسیب پذیر در ios 6.1 کشف گردیده است که باعث عبور از Passcode در دستگاههای ios و دسترسی به لیست مخاطبین ، عکسها و پست های صوتی میگردد ، و با توجه به اینکه صحت این باگ به تایید رسیده است، فعلا هیچ راه فوری برای جلوگیری از آن ارایه نشده است.
    به نظر میرسد اپل به سختی مشغول کار برای حل این مشکل است ، ترادی مولر سخنگوی ThingsAllD به نقل از اپل گفت: ما از این مساله اخیر اگاه هستیم و این مشکل در بروزرسانی نرم افزاری آینده رفع خواهد شد.

منبع:
    All Things D

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 15-02-2013, 08:47 PM

بله
    قراره در همين هفته آتي 6.1.2 رو رليز كنه
    از بس كه اپل به فكر جلوگيري جيلبريك و بستن باگهاي ديگه هست اصل موضوع رو فراموش كرده
    اين باگ خوراك هكتيو و آنلاك كردن هستش

نظر

بله ، بنا به گزارشات ، ۲۰ فوریه!!!
      فکر کنم باید هفته ای یک آپدیت از این به بعد داشته باشیم!!!!

نظر

میدونم مشکلات نرم افزاری و باگ های امنیتی برای هر شرکتی میتونه پیش بیاد و اصولا اینها تماما ساخته دست انسان هستن و بدون شک دارای نقص ولی اپل اینطوری که این اواخر داره نشون میده کم کم از اون اپل همیشگی داره فاصله اش بیشتر و بیشتر میشه. برای یک عدد اپدیت 6.1 تعداد 4-5 تا نسخه و چندین ماه تست های دولوپری شد در انتها بعد 1 هفته نسخه 6.1.1 برای 4 اس برای رفع مشکلات رادیویی منتشر شد و بعد 1 هفته هم حالابا این تفاسیر باید منتظر اپدیت کلی تمام دستگاه ها باشیم.....

نظر

اپل در حال کار برای رفع مشکل هک رمز عبور در ios 6.1

من نگران اپل شدم!
          اینقدر لفت داد تا ۶.۱ بده بیرون، اخر خرابکاری کرد!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
          X